techukraine.net Linux Найкращі альтернативи додаткам Mac для Linux

Найкращі альтернативи додаткам Mac для Linux

| | 0 Comments| 9:18 AM
Categories:

Отже, ви вирішили зробити крок і перейти з Mac OS на Linux, але не знаєте, яке програмне забезпечення використовувати. Це 2017 рік; багато сучасних програм, які використовуються в Mac OS, були перенесені на Linux. На жаль, завжди знайдеться програмне забезпечення, яке не вийде в Linux. Це зрозуміло, оскільки Linux не така велика платформа, як Mac. У результаті новим користувачам знадобляться альтернативи додаткам Mac для Linux.

У цьому списку ми розглянемо деякі популярні альтернативи додаткам Mac для користувачів Linux. Ми розглянемо основні інструменти, як-от електронна пошта та підвищення продуктивності, до редагування відео та аудіо та все, що між ними.

Електронна пошта: Thunderbird

Електронна пошта — одна з речей, які Mac OS справляє дуже добре. У Apple є дійсно чудовий поштовий клієнт. З його допомогою користувачі можуть керувати своїми контактами та відправляти повідомлення без зусиль і без проблем. Найкращий поштовий клієнт у Linux Thunderbird від Mozilla і зосереджено на тому, щоб полегшити надсилання електронних листів. Ядро програми електронної пошти дуже модульне, і (як і Firefox) має підтримку «розширень», які ефективно дозволяють користувачеві змінювати її, додавати/віднімати функції тощо. Крім того, Thunderbird підтримує локальне завантаження та зберігання електронної пошти, підтримку кількох облікових записів електронної пошти та читання RSS-каналів.

Альтернативи Thunderbird:

Календар: KOrganizer

macOS відома своєю чудовою програмою календаря. Зазвичай одна з перших речей, за якими користувачі Apple дуже пропускають, переходячи на нову платформу, — це хороша програма, пов’язана з календарем/завданням. Коли справа доходить до Linux, є десятки програм, які обіцяють виконати цю роботу, але жодна не є кращою KOrganizer. Це компонент організації/продуктивності програми Kontact у KDE.

  Як сканувати відкриті порти на ПК з Linux за допомогою Zenmap

Це не ідеальна заміна, але загальний консенсус щодо Linux полягає в тому, що це найкращий додаток у своєму роді. Подібно до календаря macOS, KOrganizer дозволяє користувачам керувати подіями та розкладом. Крім того, він підтримує такі функції, як список справ, щоденник, порядок денний тощо.

Альтернативи KOrganizer:

Office та iWork: безкоштовний офіс

Microsoft Office працює на macOS для тих, хто не хоче використовувати пакет програм iWork. На жаль, немає рідного порту Office або iWork для платформи Linux. Ось чому, якщо ви шукаєте надійний пакет Office або iWork для Linux, подумайте про використання Безкоштовний офіс. Це повний офісний пакет для Linux, Mac і Windows з функціями, порівнянними з власними інструментами MS. Libre Office пропонує інструментальні альтернативи таким речам, як Publisher, PowerPoint, Excel тощо.

Libre Office не потребує реального опису, оскільки це, ймовірно, найпопулярніша альтернатива Microsoft Office на ринку.

Альтернативи Libre Office:

Обмін повідомленнями/дзвінки: Skype для Linux

Хоча не всі використовують iMessage, він все ще залишається одним із найпопулярніших способів спілкування на платформі Mac. На жаль, Apple не планує переносити iMessage чи FaceTime на Linux чи будь-яку іншу платформу, відмінну від Mac. Відеодзвінки, а також текстові повідомлення найкраще використовувати в Linux за допомогою Skype для Linux. Це рідна програма Skype від Microsoft.

  Як оновити Debian Linux до нової версії

Причина переходу на Skype очевидна: більшість людей вже користуються ним, тому вам не потрібно буде переконувати друзів переключитися. Відеодзвінки/аудіодзвінки працюють дуже добре, навіть у найбільш незрозумілих дистрибутивах Linux, і їх дуже легко встановити. Крім того, Skype від Microsoft має функції, які можна порівняти з iMessage, включаючи чудові програми для смартфонів.

Альтернативи Skype:

Музика: Клементина

Від синхронізації елементів на iPhone та iPad до придбання різних форм цифрових медіа – програма iTunes – це програма, до якої звертається більшість людей. У Linux не існує лише однієї окремої музичної програми. Натомість їх багато. Як наслідок, багато людей не можуть домовитися про єдину програму, яка виконує все. Загалом, коли йдеться про загальний чудовий досвід керування локальною музикою, користувачі повинні використовувати Клементина.

Він підтримує синхронізацію через MTP з усіма видами смартфонів і музичних пристроїв (включаючи Apple). Крім того, як і iTunes, він має можливість відтворення віддаленого медіа з підтримкою відтворення через кілька різних онлайн-сервісів, таких як: Spotify, Google Music, Soundcloud тощо.

Альтернативи Клементини

Управління фотографією: Shotwell

Давно було сказано, що Apple дуже добре справляється з локальним керуванням фотографіями. Додавання тегів, категоризація і навіть базове редагування виконуються з легкістю. У Linux подібний робочий процес можна досягти за допомогою Шотвелл.

За допомогою програми фотографії можна впорядковувати автоматично або вручну з тегами та оцінками фотографій. Shotwell також підтримує базове редагування, як-от: зменшення ефекту червоних очей, кадрування, регулювання експозиції, відтінок тощо. Інші функції включають пряму публікацію в різних соціальних мережах, автоматичне імпортування тощо.

  Як використовувати VeraCrypt в Linux

Хоча ніщо не може замінити чудовий інструмент для фотографій у macOS, Shotwell готовий до роботи.

Альтернатива Шотуелла

Редагування відео: OpenShot

Не вистачає iMovie? Якщо так, то є чудова альтернатива, яка задовольнить усі ваші основні потреби у редагуванні відео: OpenShot. Як і iMovie, імпортувати кліпи дуже просто. OpenShot підтримує багато цікавих функцій, як-от можливість експорту відео для різних онлайн-відеосервісів, анімованих заголовків, легкого вирізання відео, ефектів переходу тощо.

Шукаєте щось більш просунуте? Перегляньте нашу статтю про відеоредактори Linux!

Пошук інших альтернатив

Ми постаралися охопити багато альтернатив поширеним додаткам, які потрібні середньому користувачеві Mac при переході на Linux. Це хороший список, але, очевидно, ми не можемо врахувати кожну маленьку програму. Ось чому, якщо ви пройшли цей список і все ще потребуєте знайти альтернативи, є чудовий ресурс, який варто перевірити. Це веб-сайт під назвою AlternativeTo. Це платформа, яка перераховує альтернативи популярним програмам.

Щоб знайти альтернативи програмам Mac OS, виконайте такі дії:

Крок 1. Перейдіть на веб-сайт і натисніть на вікно пошуку. Введіть назву програми, яку потрібно замінити.

Крок 2: знайшовши точну відповідність для програми, яку хочете замінити, натисніть «всі платформи» та виберіть Linux.

Крок 3. Прокрутіть список альтернатив і завантажте ту, яка найкраще підходить для вас!