Найкращі аксесуари для PSVR2 у 2024 році

| | 0 Comments| 10:20 PM
Categories:

Якщо ви поринули у віртуальну реальність і приготували собі PSVR2, ви захочете переконатися, що у вас є найкращі аксесуари, щоб тримати його чистим і відполірованим, захищеним, повністю зарядженим і готовим до роботи.

ТИМОВО

Захистіть свої лінзи PSVR2 і отримайте зчеплення (або принаймні краще) за допомогою цього набору протекторів для лінз і контролерів TiMOVO PSVR2. Захисні лінзи були вирізані відповідно до розмірів PSVR2 і виготовлені з м’якого силікону, щоб забезпечити посадку без подряпин. Губчаста подушечка розташована всередині протектора для лінз, щоб забезпечити додаткове зміцнення.

До комплекту входять два комплекти м’яких силіконових накладок, які забезпечують додатковий комфорт і зчеплення з вашими контролерами віртуальної реальності, тильна сторона яких покрита наноклеєм. Завдяки цьому накладки надійно закріплені на місці та дозволяють їх легко та без слідів видалити, що не пошкодить контролери. Самі прокладки також протиковзкі та проти поту.

Цей набір TiMOVO PSVR2 — це зручний спосіб підтримувати чистоту та захист лінз і поверхонь, і його варто розглянути для геймерів PSVR2.

Силіконові накладки для захисту об’єктива та контролера TiMOVO PS VR2

Найкращий комплект аксесуарів

Силіконові накладки для захисту об’єктива та контролера TiMOVO PSVR2 — це ідеальний набір аксесуарів для того, щоб ваш PSVR2 виглядав і почувався добре.

плюси

 • Два продукти в одному
 • Зберігає лінзи чистими та прозорими
 • Краще захоплення контролера завдяки накладкам проти поту
 • Нано клей не залишає слідів

мінуси

 • Якщо вас не турбують панелі контролера, інші захисні кришки для лінз доступні дешевше

Sony

Хоча пакет PSVR2 включатиме пару вкладишів, дизайн самої гарнітури такий, що вона також підтримує використання бездротових навушників. Багато гравців віддають перевагу навушникам, а не навушникам, оскільки звук, який вони забезпечують, мабуть, є більш захоплюючим. Бездротова гарнітура Sony Pulse 3D, розроблена спеціально для PlayStation 5, стане улюбленою гарнітурою для геймерів PS5.

Налаштована на 3D-аудіо на PS5, Pulse 3D оснащена подвійними шумопоглинаючими мікрофонами, які забезпечують кристально чисте захоплення голосу. М’яка та зручна для вух ця гарнітура дозволяє легко перемикатися між режимами аудіо для одиночної гри та голосового чату. А після повної зарядки ви можете насолоджуватися 12 годинами бездротової гри.

  Що таке коди Google Meet?

Бездротова гарнітура Pulse 3D — ідеальний компаньйон для PSVR2 і найкращий спосіб насолоджуватися величезною бібліотекою VR-сумісних ігор, які прямують до PS5.

Бездротова гарнітура PlayStation 5 Pulse 3D

Найкраща гарнітура PSVR2

Пропонуючи до 12 годин бездротового ігрового процесу та неймовірного 3D-аудіо, бездротова гарнітура PlayStation 5 Pulse 3D є ідеальним компаньйоном для ігор PSVR2.

плюси

 • Неймовірний 3D звук
 • Комфортно носити
 • Чудово підходить для голосового чату
 • Пристойний час автономної роботи

Hastraith

З цим транспортуйте свою PSVR2 стильно Кейс Hastraith. Розроблений спеціально для PSVR2, він пропонує спеціальне та безпечне сховище для гарнітури PSVR2, контролерів VR2 Sense і зарядної станції. Сітчаста кишеня на блискавці на протилежному боці всередині ідеально підходить для зберігання навушників, ігрових дисків і додаткових аксесуарів.

Виготовлений із твердого матеріалу EVA, цей футляр не згинається під час транспортування, а це означає, що ваш дорогоцінний вантаж залишиться захищеним і неушкодженим. Зовнішня частина має зручне бризкозахисне покриття, а сам футляр залишається гарним і безпечним завдяки міцним блискавкам.

Цей міцний чохол можна носити одним із двох способів: за допомогою ручки для перенесення у верхній частині або за допомогою регульованого плечового ременя, і він є одним із найкращих способів перенесення вашої PSVR2.

Кейс Hastraith для PSVR2

Найкращий футляр для PSVR2

Тримайте свою PSVR2 і всі аксесуари в безпеці під час руху за допомогою футляра Hastraith для PSVR2. Виготовлений із твердого матеріалу EVA із захистом від атмосферних впливів, це найкращий спосіб захистити ваш комплект під час подорожі.

плюси

 • Створено спеціально для PSVR2
 • Виготовлений з міцного матеріалу EVA
 • Містить багато місця для всіх необхідних речей
 • Розумний цінник

мінуси

 • Колірна гамма не найпривабливіша

ДЕВАСО

Якщо ви купили новий блискучий PSVR2, вам варто подбати про свої інвестиції та зберегти ці найважливіші об’єктиви в блискучому стані. У комплекті DEVASO Lens Protector Kit ви отримуєте набір кілець проти подряпин для захисту лінз вашої гарнітури VR2, які також виконують роль прокладок для окулярів, тож ви можете комфортно носити обидва одночасно.

  Скільки становить затримка Google Cloud (GCP) між регіонами?

Окрім захисту ваших лінз від пилу та подряпин, ви знайдете пару легко встановлюваних лінз із блокуванням блакитного світла, які захистять ваші очі від шкідливого синього випромінювання та ультрафіолетового відблиску. Завдяки магнітному всмоктуванню ці захисні лінзи легко прикріплювати та знімати, тобто їх можна регулярно чистити без будь-яких проблем за допомогою тканини з мікрофібри, що входить у комплект.

Цей набір — чудовий спосіб захистити лінзи вашої гарнітури під час використання та без нього, а також підтримувати все в ідеальному стані.

Комплект захисної кришки DEVASO для PSVR2

Найкращий захист лінз

Захистіть свої лінзи PSVR2 від подряпин і пошкоджень від пилу за допомогою комплекту захисної кришки DEVASO. Завдяки розпіркам для окулярів, лінзам із синім світлом і захисту лінз від подряпин цей набір ідеально підходить для підтримки ваших лінз віртуальної реальності в ідеальному стані.

плюси

 • Захист від подряпин і пилу
 • Включає окуляри з синім світлом
 • Легкий магнітний монтаж
 • Легко чистити

мінуси

 • Може викликати защемлення при носінні в окулярах

Sony

Тримайте контролери PSVR2 Sense поповненими між використаннями без необхідності підключати їх до PSVR2 за допомогою офіційної зарядної станції Sony PlayStation VR2 Sense Controller. Проста конструкція, що затискається, дозволяє вам знати, що ваші контролери заряджаються належним чином, і обидва вони можуть заряджатися одночасно за допомогою цієї зручної зарядної станції.

Звільнивши USB-порти вашої консолі, ви зможете повноцінно використовувати свою PS5, поки чекаєте, поки ваші контролери VR2 зарядяться. Завдяки швидкому заряджанню для обох вам не доведеться довго чекати, оскільки повна зарядка ваших контролерів займає лише приблизно 1,5 години.

Зарядна станція для контролера Sony PlayStation VR2 Sense

Найкраще для швидкої зарядки

Заряджайте контролери Sense на PSVR2, не використовуючи USB-порти PS5, за допомогою зарядної станції Sony PlayStation VR2 Sense Controller. Цей зручний периферійний пристрій ідеально підходить для забезпечення одночасної швидкої зарядки ваших контролерів.

  Як перевірити вільний дисковий простір на Mac

плюси

 • Швидка зарядка
 • Заряджає обидва контролери одночасно
 • Не вимагає підключення PS5
 • Простий дизайн, що затискається

FAQ

З: Чи потрібна мені PS5 для використання PSVR2?

Так. PSVR2 не є автономною гарнітурою VR, на відміну від деяких інших альтернатив на ринку. Це означає, що для використання його потрібно поєднати з консоллю PS5.

З: Чи можу я грати в ігри PSVR1 на PSVR2?

На жаль, як було підтверджено компанією Sony до запуску PSVR2, PSVR2 не має зворотної сумісності. Це означає, що ви не зможете використовувати його, щоб грати в жодну зі своїх ігор PSVR.

З: Який тип дисплея має PSVR2?

Дисплей PSVR2 складається з подвійної OLED-панелі з роздільною здатністю 4K 2000 x 2040 пікселів на око. Він має частоту оновлення 120 Гц, а також підтримує HDR.

З: Як запобігти заколисування за допомогою VR-ігор?

Розширений VR-ігровий процес може викликати у користувача заколисування. Це можна зменшити, роблячи регулярні перерви та обмежуючи час для кожного сеансу гри.

Наслідки заколисування у віртуальній реальності також можна зменшити, сидячи, а не стоячи, переконавшись, що ви використовуєте гарнітуру в добре провітрюваному місці, і налаштувавши налаштування віртуальної реальності на гарнітурі.

З: Чи можу я грати в VR-ігри в окулярах?

Так, PSVR2 був розроблений для користувачів, які носять окуляри, а також тих, хто їх не носить. Сама гарнітура повністю регулюється, тож ви зможете знайти зручну посадку під час занурення у VR.

Для PSVR2 також можна придбати різноманітні вставки для окулярів, які можуть забезпечити додатковий комфорт користувачам окулярів, а також додатковий рівень захисту для ваших лінз.