Найкращий VPN для Firefox

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Шукаєте найкращий VPN для Firefox? Люди мають різні переваги, коли справа доходить до браузерів, але більшість погоджується, що Google Chrome і Mozilla Firefox є найкращими. Хоча Firefox менш популярний, ніж Chrome, він все ще дуже функціональний і безпечний.

Цей браузер пропонує чудові налаштування та вибір доповнень для безпеки, блокування реклами, спливаючих вікон тощо. Оскільки більшість людей, які використовують Firefox, цінують безпеку, вони хочуть хорошу VPN для свого браузера. Насправді, є багато постачальників, які пропонують розширення для браузера VPN для Firefox та інших браузерів.

Як вибрати найкращий? Ну, ви можете порівняти різних постачальників і вибрати те, що вам найбільше підходить.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Як працюють VPN у браузерах?

Ви, напевно, чули про програми VPN для смартфонів, планшетів, комп’ютерів та інших пристроїв. Вони підходять для операційних систем iOS або Android. З VPN у таких браузерах, як Firefox, все трохи інакше.

Вам потрібно встановити розширення для браузера, як, наприклад, блокувальник реклами. Після встановлення розширення VPN ваш браузер буде захищений і прихований від небажаної уваги. Ви можете знайти всі розширення браузера Firefox на панелі інструментів, поруч із значком Налаштування у верхньому правому куті екрана.

  Огляд NordVPN 2022. Думки, недоліки, переваги, ціни, тест

У цьому розширенні ви зможете змінити сервери, які хочете використовувати. Якщо вам цікаво, чому вам не варто використовувати настільну програму VPN, це тому, що вона забирає більше ресурсів з вашого пристрою, на відміну від розширення для браузера.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Mozilla має понад 5000 розширень для браузера, і деякі з них дійсно погані або потенційно небезпечні. Деякі безкоштовні розширення VPN – це просто шахрайство, яке позбавляє вас конфіденційності. Дотримуйтеся надійних постачальників VPN, деякі з яких ви можете знайти в списку нижче.

Найкращий VPN для Firefox

Давайте подивимося на деякі з найкращих постачальників VPN для Mozilla Firefox.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

ExpressVPN

Більшість плагінів Firefox VPN пропонують лише проксі-сервер, але це не стосується ExpressVPN. Цей плагін захищає весь ваш пристрій. Це простий ярлик для ввімкнення VPN. ExpressVPN працює на Linux, Mac, Windows, Android, iOS, Chrome і Android TV.

Їхня мережа VPN є однією з найбільших на ринку з понад 140 серверами в більш ніж 90 країнах. Усі сервери ExpressVPN дозволяють одноранговий обмін, наприклад торренти. Ви також можете розблокувати потокові сервіси, такі як Amazon Prime, Hulu, Sling TV, Netflix, HBO, DAZN тощо.

Однією з найкращих частин цього плагіна VPN є перемикач вимкнення, який відключає вас від Інтернету, коли ваш VPN не працює. Це зберігає вашу конфіденційність незважаючи ні на що. Існує також 256-бітне шифрування, яке є непроникним.

  Чому ви не повинні довіряти безкоштовним VPN

У ExpressVPN існує політика відсутності журналів, що робить ваші дані ще більш безпечними.

NordVPN

NordVPN є одним з найпопулярніших VPN-сервісів. Їхня мережа охоплює понад 60 країн і 5000 серверів. Вони постійно розвиваються та вдосконалюються, і їхнє розширення для браузера Mozilla тому доказ.

Найголовніше, цей плагін дуже легкий і не вплине на швидкість з’єднання. Крім того, він поставляється з практичним блокувальником реклами, який чудово підходить для перегляду в режимі інкогніто. Процес встановлення буде дуже простим, оскільки ви будете використовувати цей плагін.

Пам’ятайте, що ця VPN прив’язана до вашого браузера, і решта вашого пристрою не буде захищена ним. Це чудово для людей, які часто використовують Firefox і хочуть залишатися в безпеці. NordVPN також сумісний з Chrome, Android, macOS, iOS, Linux і Android TV.

Нарешті, NordVPN призначив однорангові (P2P) сервери для торрентів. Крім того, він може розблокувати потокові сервіси, такі як Sling TV, Amazon Prime, HBO, Netflix, Hulu, Showtime та BBC iPlayer. Це зручно, оскільки Nord можна використовувати на шести пристроях одночасно.

Існує подвійний рівень безпеки VPN і політика нульового журналу. Реклами теж немає.

Щит гарячої точки

На відміну від інших розширень VPN для Firefox у цьому списку, Hotspot Shield безкоштовний (принаймні, базовий план). Блокувальник реклами, блокувальник файлів cookie та блокувальник шкідливих програм також є частиною цієї безкоштовної угоди. Крім того, пропускна здатність необмежена.

  Як використовувати VPN з BlueStacks

У чому підступ? Ви не можете вибирати, який сервер використовувати у безкоштовній версії. Це може вплинути на швидкість з’єднання. Є преміальна версія (тобто платна) з кращими виборами. Тим не менш, як безкоштовний плагін, Hotspot Shield забезпечує чудове шифрування та конфіденційність.

Він сумісний з Firefox, Chrome, Android, Windows, iOS і macOS. Також є підтримка торрентів, і ви можете розблокувати потокові сервіси (BBC iPlayer, Hulu, Netflix і Amazon Prime Video).

Hotspot Shield має понад 2500 серверів у 25 місцях по всьому світу. Ви можете використовувати його на п’яти пристроях одночасно. Чудово те, що він не підтримується рекламою, навіть якщо він безкоштовний. Безпека чудова, з 256-бітним шифруванням і політикою нульового реєстрації.

Вибір за вами

З наведеними варіантами за вами залишається останнє слово. Подумайте про свій бюджет на VPN та порівняйте пропоновані функції. Усі розширення VPN для Firefox у цьому списку чудово працюють; вам просто потрібно знайти той, який вам найбільше підходить.

Для безкоштовного плагіна VPN Hotspot Shield не має відповідності. Однак NordVPN і ExpressVPN пропонують більше серверів і кращу швидкість. Якому з цих трьох послуг ви віддаєте перевагу? На вашу думку, який VPN найкращий для Firefox? Дайте нам знати в коментарях нижче.