Найкращий NAS для домашнього медіасервера у 2024 році

| | 0 Comments| 9:59 PM
Categories:

Пристрої NAS (мережеве сховище) пропонують найкращий варіант для налаштування домашнього медіа-сервера, але не всі можуть задовольнити вимоги потокового передавання епічних кіновечорів або безперервних сімейних марафонів. Якщо ви хочете налаштувати свій приватний Netflix, NAS для вашого домашнього медіа-сервера забезпечить безперебійну передачу вашого вмісту на ваш смарт-телевізор, планшет або смартфон без збоїв у буферизації.

QNAP

Ідеальний NAS для медіасервера може похвалитися потужним процесором, здатним обробляти кілька потоків, навіть із залученням перекодування. Оснащений процесором Intel Celeron N5095 і 8 ГБ оперативної пам’яті, QNAP TS-464-8G легко справляється з перекодуванням 4K без збоїв. Це означає, що більше немає затримок або буферизації, лише чисте, безперервне насолода вашими улюбленими фільмами та шоу, незалежно від вашого пристрою.

Потрібно більше місця для зберігання? TS-464-8G оснащений чотирма відсіками для дисків об’ємом до 66 ТБ і може похвалитися неймовірною швидкістю передачі файлів завдяки портам 2,5 GbE і подвійним слотам M.2 для швидкого кешування. Що стосується підключення, TS-464-8G перевершує конкурентів, маючи чотири порти USB, вихід HDMI для прямого підключення до телевізора та слот PCIe 3.0 для розширення. Вам буде важко знайти NAS із його набором функцій, продуктивністю та потенціалом оновлення за такою ціною.

QNAP TS-464-8G

Найкраще в цілому

$590 $616 Економія
26 доларів США

QNAP TS-464-8G, оснащений потужним процесором Intel, інтегрованою графікою для перекодування та різноманітними можливостями підключення, такими як порти 2,5G Ethernet, HDMI і слоти M.2 для кешування або додаткового сховища, ідеально підходить для створення неперевершених домашніх медіафайлів. сервер.

плюси

 • Потужний процесор Intel
 • Підтримка перекодування 4K
 • Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення з чудовим каталогом програм
 • Багато портів введення/виведення

мінуси

 • Для установки диска потрібні інструменти

ТЕРРАМАСТЕР

Бюджетна категорія пристроїв NAS переповнена варіантами, але виділяються два: TerraMaster F2-223 і Synology DiskStation DS224+. Ці доступні пристрої NAS із двома відсіками здатні транслювати та транскодувати медіафайли 4K, але TerraMaster випереджає, поступаючись Synology, але водночас пропонує кращі характеристики, зокрема потужний процесор Intel, більше оперативної пам’яті, слоти M.2 SSD та вихід HDMI.

Він також пропонує вищу швидкість передачі файлів і високу швидкість реагування навіть для кількох користувачів завдяки підтримці мережі 2,5 GbE і кешування SSD. Єдине, де TerraMaster F2-223 може трохи не вистачати, це його програмне забезпечення. Незважаючи на те, що компанія TerraMaster останнім часом досягла успіхів у вдосконаленні своєї ОС, якщо ви віддаєте пріоритет інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та великій екосистемі програм, вибір Synology DiskStation DS224+ може бути вартим додаткових інвестицій.

  Виправте код помилки Google Play Store 403

ТерраМастер Ф2-223

Найкращий бюджет

Якщо ви хочете встановити недорогий медіа-сервер, TerraMaster F2-223 виділяється з натовпу своїм видатним набором функцій, включаючи потужний процесор Intel, можливості кешування M.2 SSD, швидшу мережу 2,5 GbE і вихід HDMI — все за доступною ціною.

плюси

 • Підтримка перекодування 4K
 • Швидка та чутлива продуктивність
 • Порти HDMI і USB для прямого підключення
 • Оперативна пам’ять з можливістю оновлення

QNAP

Після серйозних високоякісних характеристик? QNAP TVS-h674-i3-16G-US може похвалитися потужним чотирьохядерним процесором із 16 ГБ оперативної пам’яті та можливістю кешування на SSD, що є потужною комбінацією, здатною обробляти більше десяти одночасних потоків 4K, навіть із залученням перекодування. Ви також можете за бажанням розширити обсяг пам’яті за допомогою шести відсіків із можливістю гарячої заміни, що влаштує навіть найненажерливіших медіа-апетитів.

TVS-h674-i3-16G-US — це більше, ніж простий медіа-сервер, який може працювати з усім: від розміщення віртуальних машин до запуску популярних програм, таких як Home Assistant, для безперебійного керування вашими смарт-пристроями. Він добре оснащений мережею 2,5 GbE, трьома USB-портами 10 Гбіт/с і портом HDMI для прямого підключення, але ви можете ще більше розширити свої горизонти за допомогою слота PCIe Gen 4, додавши такі можливості, як порти 10 GbE.

QNAP TVS-h674-i3-16G-US

Кращий Преміум

QNAP TVS-h674-i3-16G-US, оснащений процесором Intel настільного класу з потужною інтегрованою графікою та кешуванням M.2 SSD, ідеально підходить для плавної потокової передачі медіа. Він здатний доставляти 4K-контент на кілька пристроїв, а також керувати розширеними програмами, такими як віртуалізація та домашня автоматизація, через контейнери Docker.

плюси

 • Потужний медіасервер Plex 4K
 • Висококласне обладнання
 • Оновлення слота PCIe
 • Кешування M.2 SSD

Synology

Якщо захист даних — це ваша головна турбота, але ви все ще прагнете плавної потокової передачі медіафайлів у форматі 4K, Synology DiskStation DS620slim може стати вашим ідеальним партнером. Хоча він не може похвалитися найпотужнішим апаратним забезпеченням, він чудово підходить для потокового передавання та перекодування відео 4K. Це означає плавне відтворення медіафайлів на вашому ноутбуці, смартфоні чи навіть HDTV з низькими характеристиками.

Але справжня сила DS620slim полягає в його гнучкості. Його шість відсіків для дисків дозволяють налаштовувати різні RAID, включаючи RAID 5/6/10, що дає вам свободу визначати пріоритети продуктивності для блискавичного доступу або посилити захист даних для повного спокою. Він також дуже компактний і напрочуд доступний порівняно з аналогічними пристроями NAS із шістьма відсіками.

  Як видалити повідомлення в додатку Reddit

Synology DiskStation DS620slim

Найкраще для RAID

DiskStation DS620slim від Synology — це компактне та відносно доступне рішення NAS, яке пропонує шість відсіків для дисків, що дозволяє експериментувати з різними рівнями RAID, щоб знайти правильний баланс між резервуванням і швидкістю.

плюси

 • Компактний і доступний для NAS із шістьма відсіками
 • Можливості перекодування 4K
 • Чудова операційна система (DSM OS)
 • Оперативна пам’ять з можливістю оновлення
 • Два порти USB і 1GbE

мінуси

 • Немає виходу HDMI
 • Трохи менш потужний процесор

Asustor

Asustor Lockerstor 4 Gen2 AS6704T дуже нагадує наш найкращий вибір, QNAP TS-464-8G, але може похвалитися кількома важливими оновленнями, які зміцнюють його позицію як найкращого NAS із чотирма відсіками. Обидва відмінно підходять для потокового передавання медіа, підтримуючи перекодування 4K для бездоганного відтворення на будь-якому пристрої. Ви також знайдете мережу 2,5 GbE, порти USB 10 Гбіт/с, вихід HDMI і розширення PCIe на обох пристроях.

Головна перевага Lockerstor 4 Gen2 AS6704T – це можливість оновлення. Хоча він починається з 4 ГБ оперативної пам’яті порівняно з 8 ГБ у TS-464-8G, він розкриває потенціал розширення оперативної пам’яті до 16 ГБ, якщо ваші потреби зміняться. Крім того, він має чотири слоти M.2 SSD, що вдвічі більше, ніж у конкурентів, що забезпечує гнучкість для кешування або розширення ємності зберігання. Це загалом потужний NAS із чотирма відсіками, який може йти в ногу з вашою постійно зростаючою медіа-імперією.

Asustor Lockerstor 4 Gen2 AS6704T

Найкраще для 4-Bay NAS

$610 $656 Економія
46 доларів США

Lockerstor 4 Gen2 AS6704T від Asustor є одним із найпопулярніших пристроїв NAS із чотирма відсіками. Він пропонує потужні можливості перекодування, а завдяки оновленій оперативній пам’яті, чотирьом слотам M.2 і розширенню PCIe він може легко розширюватися разом із вашою медіа-бібліотекою.

плюси

 • Може легко обробляти кілька потоків
 • Потужний процесор Intel
 • Легше оновити в майбутньому
 • Безліч варіантів підключення

FAQ

З: Чи можна NAS використовувати як медіа-сервер?

Ви можете використовувати NAS як медіасервер для потокової передачі або доступу до своїх відео, музики та зображень з будь-якого місця. Більшість пристроїв NAS мають власні програми, які дозволяють відображати та відтворювати вміст на різних пристроях. Ви також можете встановити сторонній медіа-сервер, наприклад Plex, на NAS і насолоджуватися фільмами та телешоу, не виходячи з дому, без регулярних щомісячних платежів.

  8 найкращих програм зворотного відліку, які допоможуть вам спланувати важливу подію

З: Чи може Smart TV отримати доступ до NAS?

Існує два способи доступу Smart TV до NAS. Один використовує вихід HDMI, коли ви підключаєте NAS безпосередньо до телевізора через кабель HDMI. Якщо ваш NAS не має вихідного порту HDMI, ви можете використовувати Wi-Fi або LAN. Під’єднайте телевізор і NAS до домашньої мережі та встановіть клієнтські програми Plex або Kodi (за умови, що ви використовуєте медіа-сервери Plex або Kodi) на телевізор для потокової передачі вмісту з NAS. Деякі NAS пропонують рідні клієнтські програми, такі як DS Video в Synology, щоб легко передавати вміст бездротовим способом.

З: Що означає NAS?

NAS розшифровується як Network Attached Storage, зручний пристрій, який діє як ваш власний особистий Google Диск, доступний через вашу локальну мережу. Він зберігає всі ваші фільми, музику, фотографії та багато іншого в одному місці, а потім безперешкодно передає їх на будь-який пристрій у вашій мережі, від телевізора до телефону. Проте, на відміну від Google Drive чи інших хмарних служб, NAS — це фізичний пристрій, яким ви володієте та керуєте самостійно, що забезпечує повний контроль і гнучкість.

З: Чи варто мені використовувати NAS для Plex?

NAS може бути чудовим вибором для Plex. Завдяки виділеним процесорам, достатньому об’єму пам’яті та зручному керуванню NAS забезпечує плавну та надійну потокову передачу в порівнянні з використанням Plex на ПК. Крім того, багато пристроїв NAS постачаються з попередньо встановленим Plex для легкого налаштування.

Питання: чи потрібно NAS підключати до маршрутизатора, щоб працювати?

Так, NAS розроблений як пристрій зберігання даних, підключений до мережі, тому для його повноцінної роботи потрібен маршрутизатор. Маршрутизатор призначає IP-адресу NAS, що дозволяє іншим пристроям у мережі знайти та отримати доступ до нього.

Ви все ще можете підключити NAS безпосередньо до свого комп’ютера за допомогою кабелю Ethernet, але якщо ви хочете розблокувати всі можливості NAS, включаючи обмін файлами, потокове передавання медіа та віддалений доступ, вам потрібно під’єднати його до маршрутизатора.