Найкращий інструмент для трансформації робочих процесів служби підтримки клієнтів

| | 0 Comments| 5:25 AM
Categories:

Уявіть, що ваш простий обліковий запис Gmail перетворюється на командний робочий простір, інформаційну панель, CRM і службу підтримки. За допомогою програми Drag ви можете робити все це та багато іншого.

Ви знаєте, що 1 із 6 покупці відмовляються від бренду через погану підтримку клієнтів? Настав час брендам шукати шляхи трансформації робочих процесів підтримки клієнтів.

Однак є вузьке місце. Багато малих і середніх підприємств не можуть налагодити трудомісткі процеси підтримки клієнтів у своїх офісах.

Більшість навіть не можуть дозволити собі виснажувати бюджетні підписки на різні CRM, інструменти співпраці та керування. Такі продукти, як G Suite або простий обліковий запис Gmail, — це все, що деякі компанії можуть дозволити собі для керування своїм бізнесом.

Читайте далі, щоб дізнатися, що таке програма Drag, як вона перетворює ваш Gmail на робочий простір і покроковий посібник із налаштування програми Drag у вашому Gmail.

Що таке програма Drag?

Drag — це вбудований інструмент служби підтримки Gmail, який перетворює вашу папку «Вхідні» в робочий простір «все в одному». Інструмент працює з вашого Gmail, перетворюючи статичні журнали електронної пошти на робочі панелі для спільної роботи.

Ви можете використовувати дошки Канбан із функцією перетягування та спільні папки вхідних повідомлень, щоб упорядковувати та призначати квитки (електронні листи), створювати контрольні списки, журналювати дії тощо.

Крім того, робочі панелі оснащені функціями продуктивності, автоматизації та співпраці. Зберігайте вашу команду продажів від обміну між Gmail, CRM, інструментами керування завданнями та командним чатом.

Ідея закінчена 80% компаній використовують електронну пошту як основний канал спілкування з клієнтами. Чому б не перенести всі налаштування у свій Gmail, а не жонглювати кількома програмами?

Для людей, які раніше працювали з інструментами керування, Drag не складе труднощів для вивчення. Насправді ми знайшли його інтерфейс досить чистим і простим у навігації.

Ключ на винос

Програма Drag – це проста у користуванні програма для підвищення продуктивності команди, яка перетворює Gmail на робочий простір для спільної роботи за допомогою дощок Kanban та інших функцій співпраці.

Ключові особливості

Додаток Drag має кілька функцій. Будь то продуктивність, співпраця чи прийняття рішень на основі даних – нижче наведено найкращі функції, які ми можемо знайти в додатку Drag.

#1. Уніфікована папка “Вхідні”.

За допомогою Drag ви можете створювати спільні папки вхідних повідомлень або групи Google. Ці групи дозволяють додавати людей з відповідних відділів, щоб усі залишалися в курсі подій і були на одній сторінці.

Наприклад, ви можете створити окрему дошку Drag для відділу підтримки клієнтів і вашої команди обслуговування. Потім ви можете призначити їм картки (квитки), відповісти від їхнього імені та спілкуватися в режимі реального часу.

Щоб надати своїй команді дані про клієнтів і мати весь контекст розмови з клієнтом в одному місці, додайте спеціальні поля в кожну електронну пошту картки, контактну інформацію, списки справ, нотатки, файли та історію розмов.

#2. Співпраця

Drag поставляється з внутрішньою системою чату, вбудованою у ваш Gmail. Ви можете використовувати його, щоб отримувати оновлення щодо завдань, перевіряти членів команди або запитувати допомогу@згадувати їх у своєму командному чаті.

Крім того, функція виявлення зіткнень Drag не дозволяє членам команди відповідати на той самий електронний лист.

#3. Управління квитками

Програма Drag спростила керування квитками за допомогою дощок Kanban. Просто перетягніть квитки (електронні листи) на дошку, щоб створити картки.

  Як не подобається комусь на POF

Крім того, ви можете призначити квитки персоналу одним клацанням миші. Переконайтеся, що кожен квиток має відповідального власника, що робить людей відповідальними за їхню роботу.

Або ви можете налаштувати робочі процеси для автоматичного призначення вхідних електронних листів на основі ключових слів, відправника чи отримувача електронної пошти. Пізніше ви зможете налаштувати картки за допомогою тегів, міток, кольорів і дат виконання, щоб спростити процес керування заявками.

Не забувайте про приватні нотатки, які ви можете писати на картках для внутрішнього спілкування. Використовуйте його, щоб записати особисті погляди на завдання.

#4. Шаблони електронної пошти

Нерідкі випадки, коли відділи підтримки клієнтів мають справу з одноманітними запитами. Перетягування дозволяє створювати та зберігати шаблони електронних листів для цих відповідей. Крім того, ви можете поділитися доступом зі своєю командою, щоб вони могли покращити такі показники, як час відповіді та вирішення першого виклику.

#5. Відстеження електронної пошти

Функція відстеження електронної пошти Drag — рідкісна перлина. Це працює як блакитні галочки WhatsApp – дізнавайтеся, чи отримувач переглядав ваші електронні листи в режимі реального часу за допомогою подвійних галочок.

#6. Автоматизація та робочі процеси

Можливості автоматизації «встановити й забути» Drag допомагають оптимізувати робочі процеси підтримки клієнтів. Його можна використовувати для різних випадків використання, наприклад:

 • Активуйте подальші електронні листи в заплановані дати
 • Надсилайте масові листи без шкоди для персоналізації
 • Автоматизуйте повторювані завдання та відповіді

У разі масової подальшої взаємодії з кількома клієнтами Drag автоматично вставляє спеціальні поля, щоб додати унікальну інформацію до отримувача електронної пошти, наприклад ім’я, прізвище та компанію. Тож вам не потрібно щоразу заповнювати їх вручну.

На зображеннях нижче показано, як DragApp допомагає швидко автоматизувати робочі процеси підтримки клієнтів.

У цьому випадку, коли картку отримано на дошці підтримки клієнтів, якщо електронна адреса відправника містить @support, тоді призначте її [email protected].

#7. Кросплатформна функціональність

Коли ви почали любити Drag як розширення Chrome, воно також доступне як мобільний додаток. Ви можете завантажити його для пристроїв iOS та Android. За допомогою програми ви можете:

 • Перегляньте всі дошки, картки, завдання та дати виконання.
 • Додавайте, призначайте, видаляйте або переміщуйте картки між дошками
 • Змінити макети дошки
 • Переглядайте контрольні списки та примітки в режимі лише для читання
 • Коментуйте у внутрішніх чатах
 • Відповідайте на електронні листи як окремий користувач або через спільну папку “Вхідні”.

І найголовніше, ніколи не втрачайте можливість допомогти клієнтам, де б ви не були – на пляжі чи в горах.

Завантажити: Розширення Chrome, додаток для iOS, Android додаток

 • Він працює на:

 • вікна

 • iOS

 • Android

 • macOS

#8. Аналітика в реальному часі

Плани вищого рівня Drag дозволяють відстежувати аналітику та створювати звіти. Ви можете аналізувати картки, активність дошки, вкладки таблиці лідерів і порівнювати минулі та поточні тенденції.

Якщо ви користуєтеся безкоштовною версією, ви можете отримати доступ до деяких аналітичних даних, як-от аналізу кількості запитів або робочого навантаження на виконавця.

Для кращого перегляду ви можете фільтрувати звіти за дошкою, користувачем і датою.

На вкладці «Картки» ви можете переглядати статистику щодо кількості та типу карток, які ваша команда має на різних дошках.

Вкладка «Активність дошки» показує статистику для всіх дій, виконаних на певній дошці, включаючи перетягування, відповіді, згадки, архіви, призначення та коментарі.

#9. Інтеграції

Окрім Gmail, DragApp інтегрується з екосистемою Google, зокрема Google Workspace, Groups і Calendar. Але програма не обмежує вас цим.

  Як використовувати функцію DROP в Excel

Навіть якщо ви хочете інтегрувати інструмент стороннього розробника, інтеграція Drag із Zapier дозволить вам підключатися до понад 5000 програм.

Drag App Pricing

Програма Drag пропонує доступні ціни, ідеально підходить для малого та середнього бізнесу. Ви можете почати з 7-денної безкоштовної пробної версії, а потім вибрати платний план або продовжити безкоштовний план Drag.

Як налаштувати DragApp на Gmail?

Додаток Drag легко налаштувати без встановлення чи додаткових витрат. Ось як ви можете змінити робочі процеси служби підтримки клієнтів за лічені хвилини.

Крок 1. Додайте додаток Drag App до Gmail

Щоб почати, додайте розширення програми Drag із Веб-магазин Chrome.

Після додавання в Chrome ви будете перенаправлені в Gmail. Там виберіть обліковий запис Gmail, який ви хочете пов’язати з програмою.

Далі клацніть значок DragApp у правому куті, щоб увімкнути його у вибраному обліковому записі Gmail.

Крок 2: Створіть робочу область

Щоб створити нову дошку, натисніть знак «+» після перетягування дощок.

Ви можете створити дошку перетягування для спільної папки “Вхідні”, електронної пошти групи Google або почати з порожньої дошки. У нашому прикладі ми підемо з порожньою дошкою для перетягування.

Далі додайте товаришів по команді на дошку, просто ввівши їхні електронні адреси.

Дошка з’являється на лівій бічній панелі вашого облікового запису Gmail. Щоразу, коли ви створюєте нову дошку перетягування для іншого відділу, наприклад маркетингу, ви можете знайти їх тут.

Крок 3: Додавання карток на дошку

Перетягніть електронні листи з папки “Вхідні” на відповідні дошки. Програма Drag автоматично перетворює електронні листи на картки.

Коли ви закінчите створювати картки, ось як виглядатиме ідеальна дошка Drag.

Вам буде цікаво, як ці картки мають різні теги, кольори та мітки – що ж, ми розглянули це в наступному кроці.

Крок 4: Налаштування карток

Виберіть будь-яку картку на дошці та клацніть один раз, щоб відкрити картку. На верхній панелі інструментів ви можете знайти параметри налаштування картки. Наприклад, ви можете:

 • Додайте мітки, теги та кольори
 • Роздайте картки товаришам по команді
 • Встановіть терміни виконання завдань
 • Надішліть картки на іншу дошку
 • Додайте власні поля, зокрема номер телефону, ідентифікатор документа, валюту тощо.

Далі ви отримуєте варіанти:

 • Додайте завдання до кожної картки
 • Записуйте особисті нотатки
 • Контролюйте дії на картці через журнал активності
 • Додайте файли або документи на картку

І це все! Щоразу, коли заявку вирішено або всі завдання виконано, просто перетягніть заявки у відповідні стовпці, щоб відстежувати прогрес.

Альтернативи додатку Drag

#1. Helprace

Helprace пропонує спеціалізовану систему продажу квитків для оптимізації робочих процесів підтримки клієнтів. За допомогою програми ви можете перетворювати квитки на працездатні завдання, створювати персони клієнтів, автоматизувати повторювані процеси, генерувати статистичні дані тощо.

Ключові особливості:

 • Делегуйте або автоматично призначайте квитки командам із правилами випадків (обумовлення «якщо-інакше»). Використовуйте автоматичну маршрутизацію квитків, щоб автоматично призначати квитки найменш зайнятим агентам.
 • Функція виявлення зіткнень запускає сповіщення, коли інші переглядають або відповідають на той самий запит, що й ваш.
 • Дозволяє надавати зворотний зв’язок клієнтам у режимі реального часу, просячи їх оцінити свою задоволеність після кожної відповіді чи вирішення запитів.
 • Отримайте редаговані та автоматично заповнені профілі клієнтів, використовуючи загальнодоступні дані. Використовуйте його, щоб централізувати інформацію про клієнтів, як-от контактні дані, показники задоволеності, минулі розмови тощо.
 • Поставляється з візуальним редактором із кількома заповнювачами для оформлення робочого простору. Ви можете ввімкнути рольовий доступ, щоб обмежити, хто може переглядати/редагувати які квитки.
 • Отримуйте готові до читання звіти про свою діяльність і продуктивність команди. Звіт містить такі важливі ключові показники ефективності обслуговування клієнтів, як час вирішення проблеми, час першої відповіді, оцінка рівня задоволення тощо.
  Як створити шаблон слайда в Microsoft PowerPoint

Крім того, Helprace має інші зручні функції, такі як журнали активності, теги, фільтри спаму, автоматична відповідь тощо. Інструмент також можна інтегрувати з вашим веб-сайтом або додатком за допомогою REST API.

#2. Фронт

Фронт це платформа підтримки клієнтів і операцій, розроблена для команд, орієнтованих на клієнта. Платформа дозволяє вам керувати, співпрацювати та автоматизувати процеси підтримки для швидкого та ефективного обслуговування клієнтів.

Ключові особливості:

 • Пропонує підтримку багатоканалів. Електронна пошта, соціальні медіа, чат — обробляйте всі ваші клієнтські повідомлення в папках вхідних повідомлень команди.
 • Автоматично направляйте розмови клієнтів із ваших каналів, щоб кожне повідомлення потрапляло до потрібної людини.
 • Проста у використанні система автоматизації, яку можна налаштувати відповідно до мінливих потреб бізнесу або клієнтів
 • Коментуйте безпосередньо ланцюжки повідомлень, щоб зберегти контексти в одному місці. Кожна розмова оточена історією клієнта та відповідними даними, тож команди можуть працювати за лаштунками, щоб швидше створювати кращі відповіді.
 • Аналітика електронної пошти в реальному часі для відстеження та вимірювання часу відповіді, дотримання SLA та продуктивності команди, тож ваші першокласні послуги постійно покращуються.
 • Збережіть відповіді, якими найчастіше користуєтеся, як шаблони, щоб ви могли витрачати час на їх персоналізацію.

Понад 8000 команд із провідних компаній, таких як DropBox, GoDaddy та HootSuite, використовують Front для підвищення продуктивності та робочих процесів. Крім того, платформа пропонує готову інтеграцію з іншими програмами, такими як номеронабирачі, CRM, програмне забезпечення для керування проектами тощо.

#3. Домофон

Домофон це потужне програмне забезпечення для підтримки клієнтів, призначене для покращення зв’язку між підприємствами та їхніми клієнтами. Платформі довіряють такі компанії зі списку Fortune 100, як Amazon, Meta, Microsoft тощо.

Ключові особливості:

 • Персоналізовані розмови з клієнтами в режимі реального часу в усіх ваших каналах — електронною поштою, WhatsApp, Instagram тощо.
 • Понад 350 інтеграцій для вашої улюбленої CRM, електронної пошти, продажу квитків, соціальних каналів, інструментів звітності та внутрішніх баз даних — це безболісне оновлення ваших можливостей.
 • Використовуйте ботів зі штучним інтелектом, щоб відповідати на типові запити та автоматизувати рутинні завдання. Допомагає створити базу знань самообслуговування, щоб клієнти могли самостійно знаходити відповіді.
 • Має уніфіковану папку «Вхідні», що сприяє кращій співпраці, спрощеним робочим процесам і автоматизації з одного скла.
 • Отримуйте статистику в режимі реального часу про взаємодію з клієнтами та вплив вашої команди на вдосконалення стратегій підтримки клієнтів.

Завдяки різноманітним функціям програмне забезпечення підтримки клієнтів Intercom є цінним надбанням для компаній, які прагнуть досягти успіху в обслуговуванні та підтримці клієнтів.

Підведенню

Drag – це перше в світі рішення для робочого простору в Gmail. Завдяки широкому спектру функцій існує велика ймовірність того, що вашому бізнесу не знадобляться підписки на різні програми.

Простіше кажучи, додаток Drag може допомогти:

 • Швидше керуйте, відстежуйте та вирішуйте запити служби підтримки
 • Централізація операцій підтримки клієнтів
 • Співпрацюйте з командою, не виходячи з Gmail або копії
 • Автоматизуйте робочі процеси
 • Вимірюйте та аналізуйте продуктивність команди

І багато іншого! Таким чином, якщо ви користуєтеся обліковим записом Gmail, ви не зможете максимально використати його без Drag!

Ось чому вам варто вибрати Google Workspace для електронної пошти та співпраці!