techukraine.net techukraine.net Найкращий інструмент для покращення керування соціальними мережами

Найкращий інструмент для покращення керування соціальними мережами

Categories:

Програма Tailwind є обов’язковим інструментом керування соціальними мережами для ваших профілів у соціальних мережах, будь то в Instagram, Pinterest, Facebook чи будь-якій іншій платформі.

Мережі соціальних мереж зростають. Зараз майже кожен, хто користується мобільним телефоном, має обліковий запис у соціальних мережах. Інфлюенсери, блогери та бізнесмени використовують соціальні медіа для підвищення своєї популярності та продажів.

Але виконання всього вручну, від створення публікації до її редагування та завантаження, а потім монетизації, потребує значного часу, зусиль, а іноді й грошей.

Ось де Tailwind з’являється як інструмент керування соціальними мережами. Він керуватиме та оптимізує ваші профілі, а також допоможе в маркетингу. Це спростить створення органічного трафіку на платформах соціальних мереж завдяки ідеальному дизайну публікацій і стратегіям і допоможе вам збільшити трафік з меншими інвестиціями.

У цій статті я розповім, що таке програма Tailwind, як вона допомагає впливовим особам і блогерам розвивати їхні бренди, а також розповім про деякі її альтернативи.

Ось і ми!

Що таке Tailwind?

Попутний вітер це розумний онлайн-менеджер соціальних мереж, який дозволяє вам розвивати свій бізнес за допомогою популярних сайтів соціальних мереж, таких як Pinterest і Instagram.

Основна мета програми Tailwind — полегшити маркетинг для кожного підприємства. Він пропонує розширені маркетингові інструменти, щоб залучити більше підписників, оптимізувати публікації та керувати іншими аспектами ваших профілів.

Tailwind дозволяє навіть малому бізнесу займатися маркетингом, як великий бізнес, але без необхідності наймати велику маркетингову команду. Тепер ви можете легко планувати маркетингові кампанії, створювати унікальний контент і показувати його потрібній аудиторії, не впливаючи на повсякденні завдання.

Компанію Tailwind заснували Денні та Алекс, які спочатку розробляли рішення для подолання маркетингових проблем, з якими вони зіткнулися, і покращення розвитку бізнесу. Вони створили інструменти планування та аналітики для вмісту соціальних мереж.

Перша версія була запущена в 2015 році і була спрямована на задоволення маркетингових потреб інших компаній. Наприкінці 2019 року Tailwind перебудував основний потік для просування багатоканального маркетингу з меншими витратами часу та ресурсів. Це включає Попутний вітер Створитиновий маркетинговий сервіс електронної пошти, Replier.ai тощо.

Попутний вітер для Pinterest:

Tailwind дозволяє планувати закріплення на тижні та дні за менший час. Він поставляється з такими функціями, як Smartloop, SmartSchedule і Communities. Ви можете запланувати щонайбільше 25 пінів на день. Створюйте кілька списків дощок і легко закріплюйте їх одним клацанням миші. Крім того, ви можете відстежувати всі дії з планування за допомогою Google Chrome і мобільних розширень.

Попутний вітер для Instagram:

Tailwind допоможе вам легко збільшити ваш онлайн-трафік за допомогою таких функцій, як пошук хештегів, оптимізація вмісту та SmartSchedule. Ви можете планувати свої публікації в Instagram щодня за кілька хвилин і дозволити Tailwind публікувати їх автоматично на основі правильних підписів, часу та дизайну.

особливості

Попутний вітер дозволяє створювати сотні привабливих публікацій, спеціально оптимізованих для Facebook, Pinterest і Instagram, не потребуючи чудових навичок дизайну для соціальних мереж.

#1. Попутний вітер Створити

Попутний вітер Створити автоматично створює вміст або публікації для платформ соціальних мереж. Завдяки цьому ви можете впевнено створювати та створювати «майже готові» дизайни. Він перетворює ваші фотографії на кілька високоякісних публікацій.

Тепер ви можете чарівним чином створювати шпильки на Pinterest, перетворюючи фотографії на персоналізовані дизайни шпильок. Крім того, Tailwind забезпечує попередній перегляд дизайнів шпильок, щоб ви могли знайти правильний. Кожна шпилька, яку ви знайдете, спеціально розроблена для взаємодії з Pinterest.

Ось кілька завдань, які можна виконати за допомогою цього інструменту:

 • Ви можете перемикатися між макетами, фотографіями та кольорами, щоб знайти ідеальний вигляд.
 • Автоматично створюйте привабливі історії та публікації за допомогою настроюваних і красивих шаблонів Tailwind.
 • Tailwind використовує образи вашого бренду та налаштування, щоб створювати красиві історії та публікації в Instagram.
 • Попутний вітер може створити кілька публікацій у Facebook одним клацанням миші.
 • Вибирайте із сотень оптимізованих публікацій, створених спеціально для Facebook, і давайте своїй аудиторії те, що вони хочуть бачити.
 • Він також пропонує інструмент електронної пошти, який може писати привабливі теми електронного листа для вашого бізнесу. Це економить ваш час і забезпечує результати. Ви можете легко знаходити та конвертувати клієнтів за допомогою електронної пошти на основі ШІ та соціальних мереж.
 • Ви можете створювати кампанії та надсилати їх своїм аудиторіям, щоб отримати максимальну кількість кліків, конверсій і відкривань.
 • Створіть цикл зворотного зв’язку, який нагадуватиме вам про маркетингові цілі.
 • Ви можете автоматично надсилати подальші електронні листи, щоб залучати клієнтів, вітати нових потенційних клієнтів і перетворювати існуючих клієнтів на шанувальників, щоб вони могли ділитися вашим брендом із родиною та друзями.
  Як від’єднати обліковий запис Epic Games

#2. Розклад попутного вітру

Розумний планувальник соціальних мереж Tailwind дозволяє заощадити час на створенні публікацій у соціальних мережах для Pinterest, Facebook та Instagram. Пропускайте публікації вручну та легко автоматично публікуйте публікації в соціальних мережах.

 • Планувальник Pinterest: за допомогою планувальника Pinterest від Tailwind ви можете створювати красиві шпильки, вимірювати результати та розширювати охоплення. Це допомагає вам планувати шпильки та візуально планувати в найкращий час. Розширення Tailwind для браузера допомагає створювати піни з усього світу та надсилати кожну шпильку на найрелевантніші дошки кількома кліками.

Крім того, ви можете оптимізувати заголовок і опис піна, щоб переконатися, що ви отримаєте правильний варіант. Зробіть необхідні налаштування, заплануйте публікації в Pinterest і готово.

 • Планувальник Instagram: він допомагає вам планувати, оптимізувати, аналізувати та створювати публікації, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі. Tailwind автоматично публікує ваші відео та публікації в Instagram. Ви можете запланувати весь вміст, включаючи історії та публікації з кількома зображеннями, щоб підвищити зацікавленість.

Зробіть свої підписи чистими, запланувавши хештеги для публікації ваших коментарів. Instagram Scheduler максимізує зростання за допомогою SmartScheduler, Hashtag Finder і ярликів для економії часу. Tailwind Schedule пропонує сітку з перетягуванням і попередній перегляд для планування публікації.

с Попутний вітер як ваш менеджер соціальних медіа, ніколи не вистачає ідей, оскільки він пропонує шаблони підписів і персоналізовані публікації. Використовуючи інтелектуальну аналітику, ви можете перевіряти ефективність профілю, інспектор дописів і зведені звіти, а також залучати трафік за допомогою фірмової цільової сторінки.

 • Планувальник у Facebook: установіть значущий зв’язок із підписниками та шанувальниками, використовуючи зображення, які розважають і надихають.

За допомогою планувальників ви можете залишатися послідовними, не запам’ятовуючи, коли публікувати.

#3.Tailwind Optimize

Отримайте все, що вам потрібно, щоб максимально підвищити продуктивність своєї соціальної мережі за допомогою інтуїтивно зрозумілих даних, розумних пропозицій і простих звітів. Таким чином ви зможете краще створити свою онлайн-присутність і приймати кращі рішення. Ви можете планувати та планувати дописи та закріплення в Instagram у ідеальний час для кращого залучення.

Збільште охоплення за допомогою найефективніших хештегів. У кожній публікації, яку ви публікуєте, є «посилання в біографії», яке полегшує аудиторії відвідування сайту та здійснення покупок у ваших публікаціях.

#4. Маркетинг, розширений ШІ

Попутний вітерДивовижний маркетинговий інструмент пропонує розширений штучний інтелект для створення копії, готової до публікації, за лічені секунди, щоб ви могли легко займатися маркетингом. Використовуйте маркетингові інструменти штучного інтелекту, щоб створювати більше вмісту, писати цікаві тексти та звільняти час. Ти отримаєш:

 • Інструменти SEO
 • Радник чат-ботів
 • Електронний маркетинг
 • Оптимізація копіювання
 • Відеомаркетинг
 • Повідомлення в блозі
 • Копія оголошення
 • Списки товарів
 • ШІ зображення
 • Генератор хештегів
 • Оголошення електронної комерції: ви можете використовувати штучний інтелект для створення оголошень і автоматично розширювати їх, щоб збільшити продажі та трафік. Покращте потенціал магазину для легкого та швидкого зростання за допомогою ШІ. Ви можете привернути більше трафіку до свого магазину електронної комерції за допомогою унікальних оголошень, оптимізованих для збільшення трафіку та замовлень.
 • Другий пілот вмісту: це маркетинговий інструмент, як ваш персональний тренер, який дає вам простий у дотриманні та персоналізований маркетинговий план, щоб ви завжди знали, що створити, як розвиватися, на чому зосередитися та що отримати. Content co-pilot допоможе отримати рентабельність інвестицій за ваш доступний час.

Тепер немає потреби боротися з авторським блоком, редагуванням тощо. Письменник-привид Tailwind передовий штучний інтелект налаштований і навчений спеціально для створення ефективної маркетингової копії. Він створює природний звук із ідеальною граматикою та оптимізує ці копії для досягнення ваших цілей.

  Використовуйте передню та задню камеру для запису відео-в-відео на вашому iPhone

#5. Аналітика та відстеження продуктивності

Поки ви думаєте про маркетинг у соціальних мережах, ви забуваєте про статистику та стратегію, які є основними термінами, що використовуються в маркетингу. Важко зрозуміти, що найкраще працює для вашої аудиторії, не маючи правильної мети, плану та вимірювань.

Кожна публікація чи закріплення стануть марними без відстеження ефективності. Щоб виміряти показники своїх соціальних мереж, вам потрібно зосередитися на чотирьох факторах, які допоможуть визначити переваги соціальних мереж. Факторами є охоплення, частка голосу, показники конверсії та показники залучення.

Tailwind дозволяє відстежувати важливу аналітику для ваших платформ соціальних мереж. Він розбиває всі дані на доступну інформацію та допомагає відстежувати аналітику та продуктивність.

Ціноутворення

Попутний вітер має різні тарифні плани з цілим рядом функцій залежно від того, що вам потрібно:

 • Безкоштовно назавжди: Tailwind безкоштовно пропонує функції для економії часу. Це для одного облікового запису Pinterest, одного Instagram і одного облікового запису Facebook, 20 публікацій на місяць, 20 дизайнів публікацій на місяць, 5 спільнот Tailwind, базова аналітика, необмежена кількість контактів електронної пошти, 10 кредитів автора-привиду на місяць, 20 надсилань електронних листів на місяць тощо .
 • Професіонали: отримайте все, що вам потрібно для зростання вашого бренду, за 12,99 дол. США на місяць із щорічною оплатою. Це включає один обліковий запис Pinterest, Instagram і Facebook, 100 публікацій на місяць, 200 дизайнів публікацій на місяць, спеціальне посилання smart.bio, розширену аналітику, 200 надсилань електронних листів на місяць тощо.
 • Розширений: якщо у вас є кілька брендів, ви можете отримати цей пакет за 19,99 доларів США на місяць при щорічній виставці рахунку. Це включає два облікові записи Pinterest, Instagram і Facebook, 1000 публікацій на місяць, необмежену кількість дизайнів публікацій, 250 кредитів Ghostwriter на місяць, 500 надсилань електронних листів на місяць, необмежену кількість спільнот Tailwind тощо.
 • Макс.: отримайте необмежений доступ до керування кількома обліковими записами за 39,99 дол. США на місяць при щорічній оплаті. Це включає три облікові записи Pinterest, Facebook та Instagram, необмежену кількість публікацій на місяць, необмежену кількість дизайнів публікацій, 500 кредитів Ghostwriter на місяць, необмежену кількість спільнот Tailwind, 5 користувачів, 1000 надсилань електронних листів на місяць тощо.

Tailwind також пропонує більше планів для вашого бізнесу з більшою кількістю надсилань електронної пошти та іншими функціями. Для цього ви можете зв’язатися з його командою.

Якщо ви все ще шукаєте більше варіантів, перегляньте деякі з найкращих Попутний вітер альтернативи.

Альтернативи

#1. SocialPilot

Отримайте потужну публікацію, глибоку аналітику, безперебійну співпрацю та розумного AI-помічника для своїх маркетингових цілей у соціальних мережах із SocialPilot. Він має простий у користуванні інтерфейс для безперервних інновацій і пропонує ефективні плани.

особливості:

 • Публікація: SocialPilot допомагає планувати та легко публікувати вміст на платформах соціальних мереж. Він пропонує найкращі в своєму класі функції публікації, включаючи підтримку кількох мереж, налаштування, стратегію вмісту, планування, зберігання вмісту та створення публікацій за допомогою штучного інтелекту.
 • Аналітика та звіти: ви можете завантажити аналітику, щоб приймати рішення щодо маркетингових стратегій. Ви отримаєте багатоканальну аналітику, комбіновані аналітичні звіти, звіти з білими мітками у форматі PDF і просте налаштування соціальних звітів.
 • Залучення: підтримуйте вашу розмову, залучаючи вашу активну аудиторію за допомогою SocialPilot’s Social Inbox. Він пропонує безладні повідомлення в папці “Вхідні”, керування переглядами, зв’язки зі спільнотою та людські розмови.
 • Співпраця: скористайтеся функціями співпраці, щоб зробити ваші робочі процеси плавнішими. Ви можете ефективно координувати роботу, отримувати сповіщення про схвалення в реальному часі, установлювати дозволи та ролі та керувати робочим процесом.
 • White Label: SocialPilot допомагає агентствам використовувати свої інструменти для створення потоків доходу, налаштовуючи свій інструмент, оптимізуючи безпеку, налаштовуючи URL-адреси та персоналізуючи аналітичні звіти.

Якщо ви не впевнені щодо SocialPilot, ви можете спробувати 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб зрозуміти, як вона покращує розвиток вашого бренду.

#2. Пізніше

Відчуйте єдиний магазин для всіх ваших маркетингових потреб у соціальних мережах з Later і розвивайте свій бренд, залучаючи аудиторію за допомогою приголомшливих публікацій і дизайну.

  Як поділитися своїм документом Microsoft Word за допомогою OneDrive

особливості:

 • Плануйте та публікуйте: тримайте свій вміст у соціальних мережах свіжим і впорядкованим, створюючи, редагуючи та плануючи публікації публікацій.
 • Linkin.bio: Ви можете використовувати біографію TikTok і Instagram, щоб залучити органічний трафік до свого онлайн-магазину, блогу чи веб-сайту за допомогою спеціального посилання.
 • Аналітика: за допомогою аналітики Later ви можете зрозуміти, який вміст працює краще. Ви можете отримати статистику та легко приймати зважені рішення.
 • Інструменти створення вмісту: за допомогою цієї функції ви можете шукати унікальний вміст бренду. Інструменти для творчості дозволяють упорядковувати та редагувати медіафайли, щоб легко знаходити потрібний вміст.

Later також має безкоштовну пробну версію протягом 14 днів, щоб ви могли знати, який план краще підходить для вашого бренду.

#3. Sprout Social

Sprout Social пропонує потужне рішення для ваших маркетингових потреб у соціальних мережах. Це розкриває потенціал соціальних мереж для трансформації вашої маркетингової стратегії разом із кожною сферою вашої організації.

Ваша команда може одержати цінність для бізнесу, зміцнити позиції на ринку та збільшити дохід. Швидко отримуйте цінну статистику та швидше оцінюйте цінність, щоб негайно приймати рішення. Ви можете підняти свій бренд без перебудови технологічного стеку. Sprout підтримує тісні партнерські стосунки з різними програмами, щоб допомогти вам розвиватися.

Надайте Sprout Social безкоштовну пробну версію протягом 30 днів і відкрийте для себе найбільш згуртоване та надійне бізнес-рішення для соціальних мереж.

#4. Надсилається

Збільшуйте кількість клієнтів, залучайте нову аудиторію, досягайте своїх цілей Надсилаєтьсяі розвивати свій бренд у масштабах. Він пропонує моніторинг, планування та звітування на вашій платформі соціальних мереж.

особливості:

 • Пряме планування: плануйте роботу на місяць за лічені хвилини та налаштовуйте свої публікації за допомогою місць розташування, тегів профілю та хештегів.
 • Океан ідей для публікацій: Ви можете швидко отримувати цікаві публікації за допомогою автоматизованих RSS-каналів Sendible, сповіщень Google і календаря свят.
 • Налаштування вмісту: Sendible дозволяє додавати візуальні елементи з Canva, Pexels або GIPHY і налаштовувати їх за допомогою вбудованого редактора зображень.
 • Звіти та тенденції: ви можете показати свої результати за допомогою автоматизованих звітів і отримати докладну інформацію про найефективніші публікації, щоб знати стратегію.
 • Залучення аудиторії: ви можете швидко відповідати на коментарі аудиторії, згадки та прямі повідомлення в централізованій папці “Вхідні”.

З Sendible ви можете скористатися 14-денною безкоштовною пробною версією.

#5. Буфер

Створіть органічну аудиторію за допомогою Буферінструменти маркетингу в соціальних мережах. Він може допомогти вам чотирма способами:

 • Буфер підкаже вам, що та коли публікувати, щоб ваш вміст виділявся. Це допоможе вам ділитися вмістом, гідним кліків, із вашою аудиторією, щоб отримати більше кліків.
 • Він ділиться вашими публікаціями на відповідних платформах із хештегами, щоб ім’я вашого бренду зростало.
 • Він публікує ваш вміст на платформах соціальних мереж, заощаджуючи величезний час. Отримуйте автоматизовані звіти, щоб продемонструвати свою роботу.
 • Інструмент полегшує співпрацю. Ви можете вільно працювати з потоками схвалення та дозволів Buffer.

Ви можете вибрати будь-який план, обравши кількість каналів і платіжний цикл. Buffer безкоштовний для компаній і окремих осіб, які починають працювати в соціальних мережах.

Висновок

Попутний вітер дозволяє блогерам, впливовим особам у соціальних мережах і компаніям легко керувати своїми профілями в соціальних мережах і публікувати необхідний вміст у потрібний час, щоб залучити більше аудиторії. Він також надає маркетингову статистику соціальних медіа, щоб допомогти вам прийняти кращі рішення.

Ви можете запланувати публікацію публікацій у потрібний час, не публікуючи вміст вручну в різних соціальних мережах. Це допоможе вам заощадити час і зусилля та залучити органічний, справжній трафік із Instagram і Pinterest, що дозволить вам досягти ваших маркетингових цілей.

Отже, якщо ви хочете полегшити роботу з обліковим записом у соціальних мережах, спробуйте Попутний вітер!

Далі – найкращі інструменти соціального прослуховування для розвитку бізнесу.