Найкращий інструмент для захисту ваших даних iOS

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Цікаво, чи iMyFone Umate Pro є правильним інструментом для вашого пристрою iOS? Дізнайтеся в цій публікації.

Як часто ви переживаєте через те, що сховище вашого улюбленого iPhone переповнюється? І це лише початок. Після цього виконується складне завдання аналізу вашого сховища та видалення файлів окремо. Звучить знайомо, правда?

Цікаво спостерігати, як смартфони стали особистим сховищем конфіденційної та конфіденційної інформації. Наші iPhone перетворилися на цифрове сховище: від дорогих і дивних фотографій до конфіденційних робочих документів. Це також означає, що ми повинні захистити наші дані від кіберпотоків, зосередившись на безпеці та конфіденційності.

Зробити це самостійно може бути складно, тому такі інструменти, як iMyFone Umate Pro існують. Це рішення зберігає ваш цифровий слід як абсолютний професіонал.

У цій публікації ми детально зануримося в це, щоб допомогти вам визначити, чи це правильний інструмент для вашого пристрою iOS.

Що таке iMyFone Umate Pro?

Ми використовуємо наші мобільні телефони не тільки для того, щоб дзвонити та залишатися на зв’язку з друзями та родиною. Завдяки технологічному прогресу ми тепер маємо доступ до робочих та інших особистих даних під рукою.

Однак кожна хороша сторона має погану сторону, і часто трапляються витоки даних, тому забезпечення конфіденційності та безпеки наших даних має вирішальне значення. Хоча iPhone відомий своєю безпекою, стежити за кожним клацанням і рухом, який ми робимо на ньому, неможливо.

Це саме де iMyFone Umate Pro входить в картину. Це потужне та ефективне рішення для захисту конфіденційної інформації та звільнення пам’яті, коли це необхідно. Користувачі оцінили його як одне з найефективніших рішень для оптимізації пристроїв iOS.

Це справжній професіонал у виявленні та видаленні зайвих файлів, дублікатів, тимчасових файлів, кешу та пошкоджених даних, які займають ваше сховище, і несе основну відповідальність за уповільнення роботи пристрою.

Програма має інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, що полегшує навігацію та налаштування дій, перелічених у меню. Це також чудовий інструмент для сканування на віруси та блокування небажаної реклами.

  Найкращі аналізатори WiFi для спостереження за невидимим (Windows, iOS та Android)

Читайте також: Як очистити кеш на iPhone за допомогою програм Cleaner або без них

Особливості iMyFone Umate Pro

Оскільки iMyFone Umate Pro має безліч функцій, ось лише деякі з них, які допоможуть оптимізувати ваш пристрій iOS:

#1. Стирання даних

Позиціонований як флагманська функція програми, інструмент видалення даних гарантує, що дані, які ви видаляєте, зникають назавжди, не залишаючи можливості для відновлення даних. Якщо ви плануєте продати свій iPhone, це ідеальний інструмент для використання після передачі даних, оскільки він запобіжить потраплянню вашої особистої інформації в чужі руки.

Це гарантує, що ваші чати та інші дані, як-от файли програм сторонніх розробників, буде остаточно видалено та захищено від хакерів.

#2. Видалення даних назавжди

У багатьох випадках просто видалити дані недостатньо. Багато інструментів можуть повернути дані, які ви видалили; це займає лише кілька хвилин. Якщо ви отримуєте це, це не добре для вас, особливо якщо ви продали свій пристрій.

Щоб вирішити цю проблему, iMyFone Umate Pro сканує видалені файли на вашому iPhone, які все ще існують, і остаточно видаляє їх, щоб унеможливити відновлення.

#3. Дані програми сторонніх розробників

Соціальні мережі є широко використовуваним інструментом у цю цифрову епоху. Однак це також найпоширеніша мета витоку інформації та профілів.

Використовуючи iMyFone Umate Pro, ви можете стерти дані з понад 10 популярних програм соціальних мереж, включаючи WhatsApp, Instagram, Line, Facebook і Kik. Це гарантує відсутність слідів вашої діяльності, а ваше цифрове зображення безпечне та надійне.

#4. Економія місця

Однією з найбільш використовуваних функцій цього рішення є економія місця.

Це звільняє місце для зберігання вашого пристрою, видаляючи непотрібні файли, небажані програми, дублікати та розмиті фотографії та відео, журнали викликів, музику, пошкоджені файли, файли кешу, кошик, тимчасові файли, приховані файли та багато іншого.

#5. Попередній перегляд і вибір даних

Перш ніж видалити будь-які дані, програма пропонує вам попередній перегляд, дозволяючи вибрати, що видаляти вибірково. Це гарантує, що ви не видалите важливий файл, одночасно очищаючи величезну кількість сміття та безладу.

Цінові плани

Ви можете завантажити та використовувати iMyFone Umate Pro абсолютно безкоштовно, щоб почати. Після закінчення пробного періоду платна версія коштуватиме 29,95 доларів США на рік або 39,95 доларів США на весь період використання. Він поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей і відмінною командою підтримки клієнтів, яка швидко відповідає на ваші запити.

  Намалюйте фотографії, перш ніж ділитися ними через Facebook Messenger [iOS]

Ви також отримуєте безкоштовні довічні оновлення, що означає, що ви постійно отримуєте нові та покращені функції для покращення загального досвіду.

Системні вимоги iMyFone Umate Pro

iMyFone Umate Pro — адаптивна програма, сумісна з багатьма пристроями iOS, включаючи iPhone, iPad і iPod. Він підтримує всі версії iOS, якщо вони 7.0 і вище.

Вимоги до комп’ютера:

Версії Windows 7/8/10Mac10.15 (macOS Catalina), 10.14 (macOS Mojave), Mac OS X 10.13 (High Sierra), 10.12 (macOS Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9 (Mavericks) ЦП 1 ГГц (32-розрядний або 64-розрядний) або більше RAM512 МБ або більше Місце на жорсткому диску200 МБ і більшеІнші вимогиПовинен бути попередньо встановлений iTunes

Системні вимоги є мінімальними та базовими, вони є майже в кожному пристрої в наш час, тому ви можете ефективно використовувати це програмне забезпечення без будь-яких затримок.

Як користуватися iMyFone Umate Pro

Найкраща частина iMyFone Umate Pro — це простота використання та проста конфігурація. Ось як використовувати цей інструмент:

Крок 1. Завантажте та встановіть iMyFone Umate Pro на свій ноутбук Mac/Windows.

Крок 2: Тепер за допомогою кабелю USB підключіть пристрій iOS до ноутбука/комп’ютера.

Крок 3. Запустіть програму та виберіть відповідну функцію відповідно до ваших потреб (Стирання даних, Економія місця, Видалення даних сторонніх програм тощо).

Крок 4. Після вибору дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб просканувати пристрій і виконати необхідні дії.

Крок 5: Натисніть «Стерти» або «Пуск», щоб розпочати та завершити процес.

Ви успішно видалили небажані дані зі свого пристрою iOS.

Альтернативи iMyFone Umate Pro

Не можна заперечувати, що iMyFone Umate Pro є надійним інструментом керування даними iOS. Однак, якщо ви хочете вивчити інші альтернативи, які краще відповідають вашим потребам, ось кілька чудових варіантів:

#1. Stellar Eraser для iPhone

Stellar Eraser для iPhone є чудовою альтернативою, яка пропонує комплексні функції для захисту ваших даних. Він простий, ефективний і наповнений унікальними функціями, які відповідають різним потребам безпеки.

  25 найкращих програм і порад для iOS 2016 року

Програмне забезпечення має функцію «стерти все назавжди», яка стирає ваш вміст, налаштування, контакти, чати, iMessage, фотографії тощо. Ви також можете використовувати його для видалення особистих і конфіденційних даних зі свого пристрою, перш ніж передати його комусь іншому.

#2. Apowersoft iPhone Data Cleaner

Цей очищувач даних iPhone зосереджується на підвищенні продуктивності вашого пристрою та підвищенні безпеки за допомогою різноманітних оптимізаційних функцій у своїй системі.

Apowersoft iPhone Data Cleaner отримав схвалення за його здатність безперешкодно очищати непотрібні файли, тимчасові файли та інші накопичені дані, які могли пропустити людське око.

Це допоможе збільшити час відгуку телефону та загальну швидкість роботи. Він має 4 режими та 3 рівні стирання для глибокого очищення вашого пристрою.

#3. Dr.Fone – стирання даних

Популярне ім’я, Dr.Fone – стирання даних поставляється з набором інструментів керування iOS, які роблять його надійним вибором для широкого кола користувачів.

Найкраща частина цього інструменту полягає в тому, що він підтримує різні формати фотографій і відео, типи даних, повідомлення, дані програм сторонніх розробників і системні дані, що означає, що ви можете ефективно виконувати свої функції під одним дахом.

У нього є команда підтримки, яка завжди допоможе вам, коли вам знадобиться допомога.

#4. iOS Eraser Pro

iOS Eraser Pro це надійна програма, яку можна використовувати для забезпечення конфіденційності даних, ефективності зберігання та здорового пристрою в цілому. Особливістю цього інструменту є його здатність безпечно видаляти конфіденційні дані, унеможливлюючи будь-яке відновлення.

Це не тільки видалення даних і гарантує, що ваш пристрій працює якнайкраще, очищаючи приховані непотрібні файли, тимчасові дані, кеш-пам’ять тощо. Ви можете насолоджуватися всім цим одним клацанням миші, і це забезпечить 100% знищення протягом декількох хвилин.

Заключні думки

У епоху, коли дані продаються мільйонами, неймовірно важливо захищати їх, коли це можливо. iMyFone Umate Pro допоможе вам зробити це без особливих зусиль. Щоб очистити пристрій і керувати даними, знадобляться лічені хвилини.

Далі перегляньте ці практичні поради щодо захисту конфіденційних даних.