Найкращий інструмент для дошки для високоефективних команд?

Lucidspark — це ефективний інструмент, який компанії використовують завдяки його корисним функціям і можливостям для покращення співпраці, обговорення ідей, планування та втілення ідей у ​​життя.

Сучасний бізнес має справу з великою кількістю даних та ідей, але зрозуміти ці дані та використати ідеї в проектах здається складним.

Це може створити захаращений простір людьми, ідеями та роботою повсюди, що призведе до плутанини та неефективності.

Тут корисно використовувати спільну віртуальну дошку, як Lucidspark.

Це дасть усій вашій команді спільну платформу для обміну, внесення вкладів, обговорення та вдосконалення.

Давайте обговоримо Lucidspark і його пропозиції та визначимо, чи підійде він вашим бізнес-потребам чи варіантам використання.

Lucidspark: Огляд

Lucidspark — це віртуальна дошка, яку можна використовувати для об’єднання всієї вашої команди, обговорення проектів та ідей і втілення цих ідей у ​​реальність. Він пропонує кілька інтуїтивно зрозумілих функцій для ефективної роботи, пошуку нових ідей, налагодження зв’язків і отримання інформації.

Цей хмарний інструмент допомагає компаніям записувати та ділитися ідеями, упорядковувати інформацію, обговорювати проекти тощо на віртуальній дошці. Це дає вам змогу розширити свій бізнес, сприяючи командній співпраці, дозволяючи всім бути на одній сторінці. Ви зможете надати своїй команді динамічний простір і ділитися з ними контекстом без обмежень.

За допомогою Lucidspark ваша команда може отримувати нову інформацію, керувати нею та впевнено вживати негайних заходів. Lucidspark — чудовий інструмент для команд, які орієнтуються на інновації та думають про дизайн, оскільки його цифрова дошка має корисні функції та функції.

Інструмент спеціально розроблений для підвищення ефективності сеансів мозкового штурму, організації та оцінки, спільних зустрічей, стратегічного аналізу, гнучкого планування та перегляду індивідуального досвіду.

Крім того, візуальні робочі простори Lucidspark дозволяють вашій команді ділитися своїми планами, переглядати проекти та завдання, надавати відгуки, додавати коментарі та спілкуватися з іншими учасниками за допомогою опції чату.

Ви отримаєте курсори з кольоровим кодуванням, малюнки від руки, фігури, лінії та нотатки на єдиному порталі, що дозволить вашій організації фіксувати пропозиції, відгуки та командну думку.

Крім того, Lucidspark пропонує численні функції, такі як:

 • Управління співпрацею
 • Єдиний вхід
 • Тегування
 • Допоміжне групування
 • Аутентифікація
 • Безпечне зберігання даних
 • Настроювані шаблони

Крім того, менеджери проектів можуть легко ділитися порядком денним зустрічей, проводити опитування, призначати завдання та відстежувати їх. Оновіть свою співпрацю, обмінюючись відгуками в чаті та дошках для сеансів. З Lucidspark ваша робота не буде даремною.

Ви можете взяти свої наліпки та каракулі, щоб перетворити їх на ідеї проектів у реальному часі, голосуючи, групуючи статистику за тенденціями та темами та створюючи проектну документацію разом із робочими процесами. Lucidspark можна інтегрувати з декількома програмами сторонніх розробників, такими як Google Drive, Zoom і Slack.

Таким чином, ви отримаєте гнучке та нескінченне полотно, щоб ділитися своїми унікальними ідеями в режимі реального часу та втілювати їх у реальність.

Особливості Lucidspark

Уявіть, що ви можете поєднати своє мислення довільної форми з практичною структурою в реальному часі. Це створює ідеальне середовище для ваших інноваційних ідей. Це означає, що з Lucidspark ви можете отримати простір для роздумів або уявити нові ідеї та інструменти, щоб зосередитися на своєму проекті.

Щоб глибше зрозуміти Lucidspark, вам потрібно зрозуміти його різноманітні функції, і їх впровадження може дати вам величезні переваги:

Дошки секції

Ви можете покращити свої сеанси співпраці, розділивши їх на менші групи, щоб легко працювати на дошках груп. Коли ваша робота буде завершена, пред’явіть її великій групі, щоб автоматично синхронізувати її з головною платою.

Таймер

Ви можете сприяти проведенню заходів, щоб привернути увагу інших і зосередити увагу. Переміщуйте свої речі легко та швидко завдяки вбудованому таймеру, який показує таймер зворотного відліку на екранах.

Телефонуйте іншим

З Lucidspark ви можете легко зібрати всіх членів команди в одне місце на дошці. Немає необхідності відстежувати присутність кожного члена, оскільки немає шансів, що ваша команда загубиться.

Голосування

Lucidspark пропонує функцію голосування, що дозволяє вашій команді голосувати за ідеї. Ви також можете легко підраховувати голоси, візуалізувати результати та групувати їх за кількістю голосів. Це швидкий спосіб підкреслити тенденції та визначити найбільш потенційну ідею.

Збирай і сортуй

Ви можете автоматично збирати та систематизувати ідеї кожного за допомогою Lucidspark. Дозвольте своїй команді працювати разом і сортувати ідеї на основі потенціалу, зростання чи пріоритету.

Ідея та мозковий штурм

Скористайтеся перевагами цифрового робочого простору та продемонструйте свій талант мозкового штурму та ідеї як творчий процес. Для цього ви можете захоплювати наліпки, робити ескізи анотацій від руки та спостерігати, як ваші інноваційні ідеї розквітають на нескінченному Canvas.

Це час, коли ви можете дати волю своїм ідеям. Ловіть свої ідеї відразу після того, як вони приходять вам на думку, і миттєво втілюйте їх на полотні. Ви можете друкувати, малювати, використовувати нотатки, фігури тощо.

Працюйте зі своєю командою, використовуючи інтуїтивно зрозумілу екосистему ідей, обмінюйтеся відгуками та діліться ідеями, щоб знати, що краще та чому. Ви також можете залишати коментарі, реагувати, використовуючи улюблені емодзі, або зайти в чат. Отримайте безмежні можливості та необмежену кількість співавторів на одній сторінці з Lucidspark.

Ви побачите, що ваша робоча дошка готова до будь-чого завдяки настроюваним формам і кольорам і бібліотеці шаблонів. Почніть спочатку або створіть шаблон, щоб надати своїм думкам певної структури. Перетворіть свої зустрічі на інноваційні сеанси, додавши їм творчої гнучкості.

Командна робота та співпраця

Скористайтеся гнучким робочим простором Lucidspark і легко діліться своїми ідеями в реальному часі, торгуйте відгуками та разом досліджуйте можливості. Ваша співпраця має бути безмежною, тому Lucidspark пропонує спільне полотно інновацій, де ви можете створити свою команду.

Помножте свої ідеї завдяки потужності командних ідей і співпраці. Незалежно від того, чи є у вас спільний офісний простір чи ні, усі можуть зібратися у візуальному робочому просторі, спеціально створеному для вашої команди, насолоджуючись комфортом свого місця.

Ефективно використовуйте веб-додатки та програми для мобільних пристроїв і діліться своїми ідеями в режимі реального часу за допомогою @згадок, чату в продукті та коментарів. У кімнаті, повній співавторів, кожен може вільно висловлювати свої ідеї. Дайте кожному можливість висловити свою стурбованість і проголосувати за найкращу ідею.

Підрахуйте кілька ідей, які ви отримали, згрупуйте їх відповідно до кількості голосів і прийміть справедливі рішення. Це найпростіший спосіб упорядкування процедур прийняття рішень. Додайте колірний код фігурам, малюнкам і лініям кожного учасника, щоб відстежувати все. Крім того, ви можете запустити свій таймер, щоб використовувати часові дії.

Якщо у вас є будь-який документ або порядок денний, ви можете легко поділитися ними на панелі приміток і дозволити іншим переглядати їх. Лише натиснувши одну кнопку, скупчіться на одній сторінці на дошці.

Організація та оцінка

Мозковий штурм, щоб отримати ідею, є потужним способом досягнення мети, але лише якщо ви можете втілити ці ідеї в дії. Завдяки своїм інноваційним ідеям знайдіть цінну інформацію та опитайте групу, щоб отримати найкращі варіанти. Звідти документація та робочі процеси допомагають втілити ваші ідеї в реальність.

Розкрийте численні ідеї та шаблони, позначаючи та групуючи елементи в контейнери. Таким чином ви не втратите нотатки про мозковий штурм. Перенесіть свої нотатки в діаграми спорідненості, синтезу та дерева рішень. Ви можете відкривати сеанси голосування в реальному часі та автоматично візуалізувати остаточні результати. Мотивуйте свою команду, щоб спонукати їх брати участь у сесіях голосування.

Якщо ви хочете швидко відреагувати на ідею, просто додайте відповідний емодзі. Крім того, ви можете спілкуватися прямо на дошці проекту та тримати всіх у вашій команді на одній сторінці. Зберігайте всі обговорення в одному просторі та відстежуйте розвиток проекту безпосередньо на панелі приміток.

Отримуйте відгуки від зацікавлених сторін, щоб перетворити ваші перспективні ідеї на конкретні плани в реальному часі — діліться дошками з потрібними людьми, щоб вчасно виконати свою роботу. Коли ви будете готові з проектною пропозицією, розробіть свою презентацію та доведіть її до потрібних людей, щоб безпосередньо повідомити їм своє бачення.

Перетворіть свої прості ідеї на дивовижні проекти за допомогою Lucidchart. Тепер ви можете перетворити свої нотатки на проектну документацію та робочі процеси.

Клієнтський досвід

Lucidspark дозволяє тримати ваших клієнтів у центрі уваги, оскільки вони є ключем до успіху продукту. Ви можете співпрацювати протягом усього процесу дослідження, щоб дати те, чого хочуть ваші клієнти. Збирайте, діліться та візуалізуйте свою ідею в усій команді, щоб кожен член вашої команди був узгодженим.

Крім того, ви можете перетворити свої нотатки на візуальні елементи, такі як карти історій користувачів, і розробити їх для вивчення потреб ваших клієнтів. Коли ви розумієте цілі та больові точки своїх клієнтів, ви легко подаруєте їм неймовірні враження. Відстежуйте шлях вашого клієнта та розробіть карту шляху, щоб виділити різні можливості для вдосконалення.

Крім того, ви можете збирати та документувати свої дослідження у візуальному робочому просторі. Досліджуйте кожне співбесіду з клієнтом і отримуйте корисні перлини, працюючи з командою. Діліться всім, від стенограм інтерв’ю до записів на панелі приміток. Просто дозвольте своїм учасникам взяти участь у підготовці процесу мозкового штурму.

Стратегічний аналіз

Lucidspark дозволяє визначати пріоритети ваших бізнес-потреб, брати участь у зустрічах із зацікавленими сторонами з презентабельними документами та проводити віддалені сеанси на основі стратегії. Ви можете організувати свою діяльність і цілі на модельному полотні, щоб стежити за вирівнюванням. Звідти ви можете легко накреслити стратегію на плані продукту та почати рухатися до своєї мети в спільному робочому просторі.

Переконайтеся, що всі націлені на правильну точку. Крім того, досягніть міжфункціонального узгодження, створивши карту зацікавлених сторін і впорядкувавши список справ на основі пропускної здатності команди, дат запуску та залежностей завдань. Віртуальний простір для зустрічей — це все, що вам потрібно, щоб обмінюватися своїми ідеями, ділитися відгуками та працювати над ними, а також демонструвати креативність кожного.

Завдяки вбудованому таймеру ви можете продовжувати рух. Крім того, ви можете використовувати інші параметри, як-от зручні шаблони, інструменти для малювання від руки та функцію голосування. Проаналізуйте свій план і досягніть своєї мети за допомогою діаграм процесу.

Agile та проектне планування

Творче планування веде до творчих процесів. Lucidspark забезпечує основу для організації ідей і думок. Тепер ви можете об’єднати команду під час планування спринту, ретроспектив і стендапів, щоб ви могли втілити свої творчі ідеї в реальність.

Легко проводьте зустрічі команди віддалено, документуйте прогрес і обмінюйтеся відгуками, щоб підтримувати динаміку проекту в зручному онлайн-просторі. Оновіть свої сеанси планування спринту, ретроспективи та дистанційні стояння за допомогою гнучких інструментів, які відповідають потребам вашої команди.

Отримайте зручні шаблони з широким набором варіантів діаграм, створених від руки, щоб полегшити роботу вашої команди під час взаємодії онлайн у реальному часі. Зберігайте свої завдання, ресурси та ідеї проектів у центрі та на передній частині, де будь-хто може їх легко знайти. Крім того, опція «Історія версій» допомагає вам побачити зміни, які відбуваються, коли вас немає.

Крім того, ви можете порівнювати та ділитися ідеями протягом життєвого циклу проекту, відстежуючи історію відгуків та ідей команди. Якщо ви виявитеся на неправильному шляху, ви можете негайно повернутися назад і почати з нового підходу.

Шаблони

Шаблони Lucidspark пропонують простий спосіб зануритися в роботу та почати роботу відразу. Його бібліотека шаблонів пропонує інтуїтивно зрозумілі рамки від карт подорожі до стояння та планування спринту. Lucidspark за допомогою провідних експертів галузі гарантує, що у вас є правильний шаблон для ваших потреб.

Доступні різні шаблони для:

Ідея та мозковий штурм:

 • брейнрайтинг
 • Короткий зміст концепції
 • Розкадровка
 • Інтелектуальні карти
 • Каркаси

Командна робота та співпраця:

 • Інтелектуальні карти
 • Матриця 2×2
 • Голосування по крапках

Організація та оцінка:

 • Блок-схеми
 • Діаграми Венна
 • Матриця 2×2
 • Голосування по крапках
 • Дерева рішень
 • Діаграми спорідненості
 • Синтез

Стратегічний аналіз:

Клієнтський досвід:

 • Персона користувача
 • Карта шляху клієнта
 • Карта емпатії

Agile та проектне планування:

Інтеграції

Насолоджуйтесь більш сприятливим і ефективним робочим процесом завдяки інтеграції Lucidspark. Спростіть візуальну співпрацю в програмах, які використовують члени вашої команди. Завдяки цій інтеграції ви можете максимізувати свою продуктивність і ефективність, інтегруючи Lucidspark із програмами, якими ви користуєтеся.

Зазвичай використовуються такі інтеграції:

 • Google Workspace: за допомогою цієї інтеграції ви можете візуально співпрацювати в Таблицях, Презентаціях і Документах Google. Зручно зберігайте свої документи на Диску Google і легко діліться ними через Календар.
 • Microsoft: додайте візуальні елементи до електронних таблиць Excel, документів Word, сайтів SharePoint і презентацій PowerPoint. Співпрацюйте зі своєю командою через Microsoft Teams.
 • Atlassian: об’єднайте свою команду, інтегрувавши діаграми, дошки тощо в продукти Atlassian. Поділіться своїми великими ідеями за допомогою візуального контексту довільної форми та мозкового штурму.

Ціноутворення

Lucidspark обслуговує як компанії, так і приватних осіб. Ось його структура ціноутворення:

 • Безкоштовно: це безкоштовно для всіх
 • Індивідуально: коштує 7,95 доларів США за необмежену кількість редагованих дошок, 1 ГБ пам’яті та преміум-візуальні матеріали
 • Команда: розширені функції коштують 9 доларів США на користувача
 • Підприємство: зв’яжіться з відділом продажів, щоб отримати пропозицію, включає розширені функції, придатні для підприємств

Для вас є багато інших інтеграцій, як-от картки Asana, Jira, BambooHR, Salesforce і Lucid для Trello, monday.com, Smartsheet тощо.

Альтернативи Lucidspark

Якщо ви не хочете використовувати Lucidspark з будь-якої причини, як-от особливості та функціональні можливості, ціни, зручність використання тощо, я перерахував нижче кілька хороших альтернатив Lucidspark для вас.

Перевірте їх.

#1. Міро

Створюйте будь-що разом зі своєю командою Міропроста у користуванні та безкоштовна віртуальна дошка з корисними функціями. Незалежно від того, чи любите ви проводити мозковий штурм, щоб викликати сміливі ідеї, використовувати наліпки, щоб записувати свої ідеї, голосувати за найкращу чи розширювати обговорення різних концепцій, використовуйте віртуальну дошку Miro так, як вам подобається.

Не обмежуйте свою здатність мислення кількома елементами. Цифрова дошка Miro надає вам багато варіантів для початку, включаючи емодзі, ручки, зображення, фігури, лінії з’єднання, наліпки тощо. Ви отримаєте гібридну роботу, стратегію та планування, діаграми, зустрічі та семінари, гнучкі робочі процеси та управління проектами.

ClickUp

Перетворіть ідеї вашої команди на дії в реальному часі за допомогою Віртуальна дошка ClickUp. Це допоможе вам створити ідеальне полотно для робочих процесів. Ви зможете відстежувати діяльність кожного та працювати зі своєю командою віддалено.

Проведіть мозковий штурм і перенесіть найкращу ідею на творче полотно. Крім того, усуньте розрив між ідеєю та виконанням, створюючи завдання безпосередньо з дошки. Ви також можете додати контекст до роботи та зв’язати його з файлами, документами, завданнями тощо.

Крім того, ви можете додавати різні форми, малювати від руки, об’єднувати свої ідеї та писати нотатки. Використовуйте простий варіант перетягування, щоб пов’язати кілька об’єктів разом, щоб намалювати дорожні карти, робочі процеси та зв’язки.

Заключні слова

Lucidspark, безсумнівно, є чудовим інструментом для співпраці, обговорення та ефективної роботи з вашою командою. Його функції та можливості корисні для компаній будь-якого розміру.

Отже, якщо ви вважаєте, що це підходить для вашого бізнесу, спробуйте. Але якщо вам це не подобається, ви можете вибрати альтернативу Lucidspark, згадану вище.

Далі ознайомтеся з інструментами мозкового штурму, щоб підвищити креативність команди.