Найкращий інструмент для відновлення відео

| | 0 Comments| 7:50 AM
Categories:

Відновлення відео Tenorshare 4DDiG це інструмент, який стане в нагоді, якщо ви залежні від відео або любите зберігати ці спогади для перегляду з часом. Прочитайте, щоб знати чому!

Відео є одним із найкращих засобів, які допомагають зберегти наші спогади. Будь то ваше весілля, день народження вашої дитини чи пейзажі з подорожі до Парижа – відео є чудовим способом зафіксувати момент, у якому ви живете, і радіти йому пізніше. І з усіма, хто тримає в руках смартфон, створення відео стало простою прогулянкою.

Однак іноді все може піти нанівець, і ви можете знайти свої відеофайли в пошкодженому стані😟. Такі відео не відтворюються, і ви можете хвилюватися про те, що назавжди втратите цінні спогади, які зберігаються в цих відео.

На щастя, Tenorshare 4DDiG Video Repair тут, щоб врятувати ситуацію. Програма вміло виконує свої завдання та допомагає вам виправляти та відновлювати пошкоджені відео. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке Tenorshare 4DDiG Video Repair?

Відновлення відео Tenorshare 4DDiG це зручний інструмент, який дозволяє користувачам взяти пошкоджений або непридатний для відтворення відеофайл і відновити його, щоб знову зробити його відтворюваним. Незалежно від того, чи було ви спочатку записане відео – чи це смартфон DSLR, чи дрон DJI – він ефективно відновлює всі відео.

Інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair може стати ідеальним партнером для тих, хто шукає надійне вирішення проблем, пов’язаних із відео. Це приносить безліч епічних переваг своїм користувачам. Деякі з них:

 • Окрім базового ремонту, програма може відновлювати та розфарбовувати старі чорно-білі відео за допомогою передових алгоритмів AI.
 • Він покращує відео, усуваючи розмиття, зернистість, пух тощо з ваших відеокліпів, щоб зробити їх візуально приємними.
 • У випадках, коли ваше відео не може відтворити аудіо або аудіо та відео якимось чином не збігаються, інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair також працює як шарм. Він виправляє аудіо, щоб перевести ваше відео в безперебійний стан і забезпечити безперебійне відтворення.
 • Майже кожен із нас стикався з одним або кількома неприємними кодами помилок відтворення відео, такими як 232011, 0xc00d36c4 тощо, які перешкоджають перегляду відео. Програма подбає про це та позбудеться цих повідомлень про помилки.
 • Іноді відеофайли застрягають на певному кадрі й не проходять повз нього, навіть якщо аудіо продовжує просуватися під час потокового передавання. Tenorshare 4DDiG Video Repair вирішує такі проблеми, щоб забезпечити безперебійне відтворення.
 • Як працює Tenorshare 4DDiG Video Repair?

  Tenorshare 4DDiG Video Repair добре вміє працювати. Він бере відео від свого користувача та використовує свої розширені алгоритми ШІ, щоб виявити наявність проблем у цьому файлі.

  Tenorshare ретельно перевіряє відео, щоб з’ясувати, чи воно спотворене, неможливе для відтворення, відсутність звуку, несинхронізація аудіо та відео, зависання кадрів тощо. Крім того, він шукає коди помилок відтворення відео, погану якість відео, повільне відтворення тощо.

    Пояснення про бездротові сенсорні мережі (WSN) за 5 хвилин або менше

  Коли він визначив, що не так із наданим вами відеофайлом, він використовує свій першокласний штучний інтелект, щоб автоматично відновити його та запропонувати вам безпроблемний вихід.

  Як використовувати Tenorshare 4DDiG Video Repair?

  Процес використання Відновлення відео Tenorshare 4DDiG інструмент досить простий. Це не вимагає від користувача великих технічних знань. Ось покрокова інструкція щодо виправлення та відновлення пошкоджених відеофайлів:

  • Спочатку завантажте пошкоджений відеофайл на сервери Tenorshare, натиснувши кнопку «Виправити помилки відео».

  • Далі натисніть «Почати ремонт», і програма почне оцінювати ваше відео та спробує знайти, які проблеми є у відео.

  • Після завершення дослідження програма автоматично почне процес відновлення.

  • Після ремонту ви отримаєте попередній перегляд виправленого відео. Якщо ви задоволені результатом, завантажте його безпосередньо на свій пристрій.

  Примітка. Щоб користуватися розширеними функціями програми, вам потрібно придбати підписку на 4DDiG Advanced Repair від 39,99 доларів США, яка включає безкоштовну пробну версію.

  Особливості Tenorshare 4DDiG

  Що робить Відновлення відео Tenorshare 4DDiG Звір це його круті особливості. Нижче ми розглянемо деякі з його найбільш затребуваних функцій:

  #1. Широка підтримка сумісності

  Служба відновлення пошкоджених відеофайлів Tenorshare 4DDiG Video Repair працює незалежно від того, з якого пристрою створено ваше відео. Окрім смартфонів, він підтримує всі провідні відомі бренди, такі як Sony, GoPro, Nikon, DJI Drones, VIOFO, BlackVue тощо.

  Крім того, він підтримує всі основні носії інформації, такі як SD-карти, жорсткі диски, USB-накопичувачі тощо. Це підвищило зручність для користувачів. Таким чином, ви можете використовувати ці відеомейкери досхочу!

  #2. Підтримка багатьох форматів

  Програма надає користувачам більше свободи, підтримуючи всі основні відеоформати, включаючи .mp4, .avi, .3gp, .m4v, .mov, .3g2 та багато інших. Незалежно від формату відео, 4DDiG Video Repair допоможе вам відновити файл без жодних зусиль.

  #3. Швидкісний, передовий ремонт

  Інструмент використовує високоякісний алгоритм штучного інтелекту, щоб запропонувати користувачам високошвидкісні виправлення відео, які займають лише кілька хвилин. Крім того, розширений алгоритм дозволяє програмі відновлювати відеофайли з надзвичайно серйозними пошкодженнями, які багато подібних програм намагаються виправити.

  #4. Серійний ремонт

  Відновлення багатьох відео по одному потребує часу. Додаток усуває цю проблему, надаючи вам засоби пакетного ремонту. Використовуючи цю функцію, можна без проблем виправляти та відновлювати численні відеофайли одночасно, ефективно скорочуючи час та споживання енергії.

  #5. Зручні попередні перегляди

  Інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair надає користувачам попередній перегляд відремонтованого відео після завершення процесу відновлення. Це дає змогу користувачам оглянути результат, щоб вирішити, чи відповідає він їхнім очікуванням, перш ніж завантажувати його локально.

  #6. Розфарбовування та підвищення масштабу

  Додаток використовує передовий алгоритм штучного інтелекту, який проводить ретельну оцінку чорно-білого відеоконтенту та автоматично додає до нього кольори. Кольори природні та реалістичні, тому не напружують око. Добре навчені моделі штучного інтелекту також допомагають розширювати та оптимізувати якість відео до 8K.

  Цікаво, що загальна модель покращує відео, які належать до різних сценаріїв, аніме-модель працює з аніме-відео, модель обличчя покращує деталі обличчя у портретних відеокліпах, а функція розпізнавання облич точно розпізнає обличчя в чорно-білих відео для правильного розфарбування.

    Як використовувати кілька зовнішніх дисплеїв в Ubuntu

  #7. Немає обмежень щодо розміру та кількості відео

  Інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair не накладає обмежень на своїх користувачів щодо розміру завантажуваного відеофайлу та кількості відео, які він може відновити за певний проміжок часу.

  Приклади випадків використання Tenorshare 4DDiG

  Давайте тепер звернемо нашу увагу на пару випадків використання Відновлення відео Tenorshare 4DDiG інструмент:

  #1. Виправлення розмитих відео

  Якщо ваше відео складається із зернистості, пуху, різких рухів, поривчастості тощо, його відтворення напружує очі. Іноді ми поспішно записуємо відео, і відео не виходить таким, як очікувалося; відео тремтить занадто сильно, чіткість зображення досягла дна або об’єкти піксельовані.

  Одним словом, відео поганої якості, але перезаписати його неможливо. У цих випадках корисним є інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair, особливо коли у вас є маса інтерактивних відео, щоб підготуватися до соціальних мереж!

  Використовуючи штучний інтелект, він повністю оцінює відео та виявляє розбіжності. Після виявлення він вирішує ці проблеми за лічені секунди, щоб зробити відео більш плавним, ніби проблем не було спочатку. Не записуючи всю сцену з нуля, ви миттєво отримаєте бажані результати.

  #2. Додавання кольору до старих відео

  Старі відео з епохи, коли все було чорно-білим, можуть перенести нас у місця, де ми ніколи не були, і викликати ностальгію.

  Ці фільми, документальні кліпи, відеоматеріали тощо можуть бути цінними, які ми не можемо дозволити собі втратити, або ми можемо мати старі відеоматеріали SD, які потребують ремастерингу.

  Інструмент Tenorshare 4DDiG Video Repair допомагає зберегти ці старі відео, не лише покращуючи їх до вищої роздільної здатності, але й розфарбовуючи їх, щоб запропонувати їм новішу перспективу. Дивитися відео з минулого та отримувати нове життя – це справді задоволення.

  Ціни Tenorshare 4DDiG

  Відновлення відео Tenorshare 4DDiG інструмент має наступні тарифні плани на основі вашої операційної системи, тобто вікна або Мак.

  Ліцензія на 1 місяць: за ліцензію на 1 місяць, доступну для 1 ПК, вам потрібно буде заплатити 35,95 доларів США на пристрої Windows і 59,99 доларів США на пристрої Mac. В основі цього плану — функції відновлення, які працюють із відео, фотографіями, аудіо, документами та файлами Adobe. Ви також можете покращувати або розфарбовувати відео та фотографії за допомогою ліцензії.

  1-річна ліцензія: за ціною 45,95 доларів США за 1 Windows і 69,99 доларів США за 1 пристрій Mac, цей план має набагато більше сенсу, ніж покупка ліцензії на один місяць. Що стосується функцій, то ви отримуєте в основному ті самі функції, що й з 1-місячною ліцензією.

  Довічна ліцензія: придбання довічної ліцензії обійдеться вам у 79,95 доларів США за один ПК з Windows і 99,99 доларів США за пристрій Mac. Оскільки набір функцій залишається майже таким же, як і з 1-місячною або 1-річною ліцензією, вам слід використовувати цей план, лише якщо вам часто потрібно відновлювати файли. Оскільки існує значна різниця між річною ліцензією та довічною, я б запропонував ретельно перевірити інструмент для ремонту, перш ніж приймати рішення.

    12 найкращих онлайн-IDE та редакторів коду для розробки веб-додатків

  Альтернативи Tenorshare 4DDiG

  Коли ви думаєте про програми, подібні до Відновлення відео Tenorshare 4DDiG, дві назви вражають нас – Stellar Repair for Video та Wondershare Repairit. Обидва вони оснащені деякими унікальними функціями та можуть працювати разом із 4DDiG Video Repair:

  #1. Stellar Repair для відео

  Stellar Repair для відео — це ефективний інструмент, який відновлює пошкоджені/невідтворювані відео по одному або пакетами в кількох форматах, таких як .mp4, .webm, .asf, .avi, .avchd, .mjpeg тощо.

  Крім того, він підтримує відео 4K, 8K, 12K, 16K і навіть VR. Користувачі можуть завантажувати відео для ремонту з усіх типів пристроїв, включаючи смартфони, цифрові дзеркальні камери, відеоспостереження тощо.

  Як і 4DDiG Video Repair, Stellar Repair for Video аналізує нечіткі, усічені, заморожені, зернисті, чорні відео та інші типи несправних відео та відновлює їх.

  Крім того, його функція Advanced Repair миттєво виправляє найбільш серйозно пошкоджені відео.

  Наразі додаток пропонує всі преміум-функції за цінами, починаючи з одноразового платежу 49,99 доларів США.

  #2. Wondershare Repairit

  Ремонт відео Wondershare Repairit вирішує широкий спектр проблем, пов’язаних із відео, як-от чорний екран, туманні/розмиті відео, пошкодження звуку, відсутність відеокодека тощо, за кілька хвилин.

  Він забезпечує підтримку багатьох відеоформатів, у тому числі .mp4, .mov, .flv, .mpeg, .asf, .m2ts тощо, а також велику кількість носіїв інформації, включаючи смартфони, відеокамери, SD-карти, USB-пристрої та багато інших.

  Він має як швидкий, так і розширений режими сканування, які користувачі можуть вибрати залежно від рівня пошкодження відео.

  Подібно до 4DDiG Video Repair, Wondershare Repairit не накладає обмежень на розмір файлу та кількість відео, які можна відновити.

  Ціна Wondershare Repairit починається від 69,99 доларів США на місяць.

  Висновок

  Прийти до висновку, Відновлення відео Tenorshare 4DDiG є обов’язковим для будь-якої особи, яка шукає легке та ефективне виправлення всіх спотворених, пошкоджених або пошкоджених відеофайлів. Не турбуючись про розмір файлу, кількість відео або носій, з якого воно було створено, користувачі можуть швидко відновити відео до непошкодженого стану.

  Окрім ремонту, 4DDiG Video Repair може покращити роздільну здатність і розфарбувати відео. Хоча інструмент здатний виправити навіть найсерйозніші пошкодження відео, попередити це завжди краще, ніж лікувати. Отже, запам’ятайте ці маленькі поради, щоб уникнути пошкодження відео в майбутньому:

  • Встановлюйте лише надійні антивірусні програми на пристрої, де зберігаються ваші відео.
  • Ніколи не змінюйте оригінальні відеофайли. Натомість внесіть будь-які необхідні зміни в копії зазначених файлів.
  • Поки триває передача відео між двома пристроями, не переривайте процес жодним чином.
  • Не вставляйте на пристрій зовнішні драйвери з будь-яких ненадійних джерел.
  • Зберігайте резервні копії своїх відеофайлів у кількох місцях.

  Отже, не забувайте про чудові відео Відновлення відео Tenorshare 4DDiG.

  Далі, тепер, коли ви відсортували ці відео, давайте попрацюємо над цими зображеннями! Перегляньте це програмне забезпечення для відновлення зображень, яке може творити чудеса з вашими зображеннями.