Найкращий щит для вашої цифрової фортеці

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Avast допомагає захистити дані, наявні у вашому комп’ютері, браузері, мобільному та інших пристроях, і налаштувати продуктивність пристрою, видаляючи підозрілі та непотрібні файли.

Сьогодні майже кожна людина щодня користується Інтернетом вдома, в офісі, кафе, торговому центрі тощо. Це зростання кількості користувачів Інтернету також призвело до збільшення кількості хакерів і спамерів.

Щоб завадити їм викрасти ваші особисті та конфіденційні дані, вам потрібен захисний щит, який не лише завадить їм отримати доступ до ваших пристроїв, але й підвищить продуктивність ваших пристроїв.

Avast — це рятівник ваших даних, який дозволяє вам без зайвих хвилювань користуватися своїм пристроєм, серфінгувати в Інтернеті та переглядати веб-сторінки, зберігаючи конфіденційність і безпеку вашої родини.

Давайте обговоримо Avast, його пропозиції та деякі альтернативи.

Що таке Avast?

Avast — це програмне забезпечення для кібербезпеки, яке може захистити ваші браузери, комп’ютери, брандмауери, антифішингове або антивірусне програмне забезпечення, програмне забезпечення для захисту від спаму та антишпигунське програмне забезпечення. Він працює на macOS, Microsoft Windows, iOS та Android.

Едуард Кучера та Павел Баудіш заснували Avast у 1988 році, раніше відому як Alwil Software, як кооператив. У 2010 році назву було змінено на Avast.

Avast звертається до чудового захисту від кіберзагроз. Це одне з найбільших антивірусних програм, яке не тільки сканує ваші браузери чи пристрої, але й перевіряє мережу в Інтернеті, блокує підозрілі завантаження та захищає вашу веб-камеру.

Крім того, він пропонує службу VPN для безпечного перегляду та використовує штучний інтелект і машинне навчання.

Можливості Avast

#1. Антивірус

Антивірус Avast дозволяє залишатися захищеним від зловмисного програмного забезпечення та вірусів за допомогою його безкоштовного програмного забезпечення. Це дозволяє вам переглядати та надсилати електронні листи, запускати мережі Wi-Fi у вашому домі, встановлювати програми та робити багато речей безпечніше за допомогою цього безпечного програмного забезпечення. Цей антивірус має такі можливості:

 • Розумне сканування: сканує ваш пристрій, щоб знайти вразливі місця.
 • CyberCapture: він автоматично надсилає підозрілі файли для аналізу в хмарі, а потім пропонує користувачам відповідне рішення, якщо це необхідно.
 • Behavior Shield: негайно надсилає сповіщення, коли будь-яка програма у вашій системі починає поводитись підозріло.
 • File Shield: сповіщає вас про підозрілі файли під час їх відкриття.
 • Диск відновлення: він сканує вашу систему, коли ваш пристрій у вимкненому режимі, щоб ви могли безпечно видалити зловмисне програмне забезпечення або антивірус із системи.
 • Карантин: зберігає шкідливі файли та надійно ізолює їх від решти документів у вашій операційній системі.

Я міг знайти в програмному забезпеченні багато функцій безпеки та конфіденційності, як-от:

 • Безпека мережі Wi-Fi: впевнено підключайтеся до загальнодоступних або незахищених мереж Wi-Fi, блокуючи зловмисників і хакерів і запобігаючи їм доступ до ваших особистих і конфіденційних файлів. Ви отримаєте мережевий інспектор і брандмауер для блокування зловмисних вторгнень.
 • Безпечний перегляд і надсилання електронної пошти: це дозволяє залишатися в безпеці під час надсилання електронної пошти, перегляду або роботи в Інтернеті. Ви можете заблокувати небезпечні завантаження та шкідливі веб-сайти та захистити свій пристрій від викрадення. Ви отримаєте Botnet Shield, Web Shield і Mail Shield, щоб захистити свій пристрій від вірусів або зловмисного програмного забезпечення, шкідливих веб-сайтів і вкладень електронної пошти.
 • Захист від програм-вимагачів: дає змогу зупинити хакерів від зміни, блокування або доступу до ваших особистих файлів. Ви отримаєте Ransomware Shield, щоб захистити вашу інформацію та не дозволити вашим файлам, документам і фотографіям стати заручниками програм-вимагачів.
 • Сповіщення про витік даних: отримуйте миттєве сповіщення, якщо будь-який із ваших паролів, пов’язаних із вашим обліковим записом, було зламано.

#2. Avast One

Avast One — це універсальний онлайн-охоронець, який захистить вас від вірусів та інших ризиків. Я був свідком високої продуктивності та використання інструментів конфіденційності, таких як очищення пристрою та VPN. Це може:

 • Блокуйте шкідливі програми та віруси
 • Забезпечує конфіденційність за допомогою необмеженої, швидкої антивідстеження та технології VPN
 • Пропонує надійний захист від програм-вимагачів і шахрайства
 • Прискорює, оновлює та очищає ваші пристрої
 • Ідентифікує зламані паролі
 • Попереджає про витоки фінансової та особистої інформації в Інтернеті
 • Виявляє крадіжки та надає допомогу 24/7
  14 криптовалютних гаманців для надійного зберігання ваших криптовалют

Ціни:

 • Важливо: це безкоштовний план, який захищає ваш пристрій і дозволяє безпечно підключатися до безкоштовної мережі VPN (5 ГБ/тиждень).
 • Індивідуальна особа: після знижки це коштує 4,19 доларів США на місяць для окремої особи та 5,79 доларів США на місяць для сім’ї. Ви отримаєте всі преміум-функції з 30-денною гарантією повернення грошей.
 • Platinum: коштує 9,99 доларів США на місяць і захищає 6 членів сім’ї з 30 пристроями. Ви отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей із преміум-функціями.

#3. Програма оновлення драйверів

Програма оновлення драйверів Avast забезпечує безперебійну роботу ваших пристроїв та їх аксесуарів. Це допомагає легко оновлювати, сканувати та виправляти драйвери комп’ютера. Це дозволяє:

 • Автоматичний пошук застарілих драйверів
 • Насолоджуйтеся плавнішим завантаженням і переглядом
 • Отримайте чіткішу графіку та кращий звук
 • Зменште проблеми з системою або обладнанням
 • Менше збоїв і зависань

Програма оновлення драйверів виявляє відсутні, застарілі, пошкоджені або старі драйвери, виправляє вразливості та помилки та створює резервні копії поточних драйверів. Коли я оновив графічні драйвери, я помітив покращену продуктивність і чіткіші зображення в іграх, мультимедійних програмах, редагуванні медіа, потоковій передачі та віртуальній реальності.

Avast додає Helper до Driver Updater, що дозволяє оновлювати драйвери відповідно до типу проблеми». Він працює як помічник, щоб допомогти вам миттєво вирішити проблеми з водієм.

Ціни:

 • Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію, щоб безкоштовно випробувати програму.
 • Ви можете придбати програмне забезпечення за 43,99 доларів на рік за один ПК з Windows.

#4. Підвищення продуктивності

Avast Cleanup може підвищити продуктивність вашого пристрою, подовжити термін служби батареї та відновити простір для зберігання. Він може звільнити місце, очистити бібліотеку фотографій, налаштувати продуктивність і подовжити час роботи акумулятора.

 • Звільніть пам’ять: ви можете очистити тимчасові файли, невидимі файли кешу, мініатюри та старі файли APK. Крім того, ви можете очистити невикористані дані, наприклад збережені відео YouTube, пісні Spotify тощо. Крім того, це допоможе вам очистити порожні папки, залишки буфера обміну та кеш реклами.
 • Оптимізуйте бібліотеку фотографій: це допоможе вам автоматично знаходити схожі, поганої якості, старі та повторювані фотографії та позбавлятися від них. Ви можете оптимізувати розмір фотографії та перемістити оригінали в хмару. Таким чином ви можете визначити «найкраще фото» з групи.
 • Налаштуйте продуктивність: зупиніть програми, які викрадають ресурси вашого телефону, зупинивши програми, які споживають акумулятор, пам’ять, трафік і ЦП. Ви можете видалити попередньо встановлені програми.
 • Збільште час роботи акумулятора. Ви можете вимкнути такі функції телефону, як Wi-Fi, мобільні дані, Bluetooth і фонова синхронізація. Крім того, ви можете оптимізувати використання акумулятора залежно від того, де ви знаходитесь: удома, на роботі чи в автомобілі.

Ціни:

Щоб ваші старі пристрої виглядали як нові, безкоштовно завантажте програмне забезпечення з магазину Google Play для одного пристрою Android. Ви можете придбати програмне забезпечення Cleanup за 2,89 доларів США на місяць для 10 пристроїв Android і отримати 30-денну гарантію повернення грошей.

#5. Система AntiTrack

За допомогою системи Avast AntiTrack ви можете заборонити рекламодавцям стежити за вами та приховати вашу особу в Інтернеті, посиливши вашу конфіденційність. Веб-сайти збирають інформацію, щоб створити ваш унікальний онлайн-профіль, який рекламодавець може використовувати для багатьох цілей. Програмне забезпечення Avast для захисту від відстеження сповіщає вас, коли хтось намагається відстежити вас.

Система AntiTrack запобігає використанню рекламодавцями налаштувань вашого браузера та активності в Інтернеті для ідентифікації та надсилання вам реклами. Крім того, ви можете заборонити рекламодавцям використовувати цінову дискримінацію для підвищення вартості всього, що ви шукаєте, як-от медичне обслуговування, страхові плани або квитки на літак.

Ваш браузер має всю інформацію, і він може надати цю інформацію майнерам даних, рекламодавцям або будь-кому, хто цього хоче. Ви можете повернути свою конфіденційність і зберегти конфіденційність за допомогою системи AntiTrack. Таким чином, це дозволяє зупинити онлайн-відстеження, перевірити статус конфіденційності, замаскувати онлайн-профілі, приховати історію браузера, захистити браузери тощо.

Ціни:

Отримайте систему AntiTrack за $54,99/рік для одного ПК з Windows або Mac. Для 10 пристроїв це коштує 64,99 доларів на рік.

#6. Захист BreachGuard

Ви можете захистити свою онлайн-інформацію від витоків, втрат, злому та збирання третіми сторонами в темній мережі. BreachGuard знає, що робити, коли ваша конфіденційність піддається атаці.

  Як додати спеціальні лінії сітки на будь-який веб-сайт у Chrome

Програмне забезпечення цілодобово та без вихідних відстежує вашу систему на предмет витоку даних, щоб захистити вашу інформацію від хакерів. Крім того, це не дозволяє жодним компаніям збирати та продавати вашу конфіденційну інформацію. Ви отримаєте поради щодо налаштування налаштувань конфіденційності.

Брокери даних або компанії створюють ваш профіль, щоб відстежувати, що ви робите, включаючи інформацію про здоров’я, фінанси та адресу, щоб продавати. BreachGuard видаляє вашу особисту інформацію з цих компаній, щоб вони не могли збирати ваші дані. Він контролює кількість приватної інформації, яку ви надаєте публічно, і не дозволяє хакерам шпигувати за вами.

Ви можете покластися на американських спеціалістів, щоб вирішити проблеми з крадіжкою особистих даних на ходу. Вам просто потрібно повідомити спеціалістів про свої проблеми, як-от підозрілі електронні листи, заморожування кредитів тощо, щоб швидше їх вирішити.

Ціни:

Отримайте BreachGuard за 43,99 доларів США на рік для одного ПК з Windows або Mac і скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей.

#7. Безпечна ідентифікація

Захист від крадіжки особистих даних Avast захищає вашу особу, постійно відстежуючи та надсилаючи сповіщення про витік даних. Він цілодобово та без вихідних моніторить Інтернет, навіть темну мережу, і соціальні мережі, щоб виявити витоки вашої особистої інформації, як-от дані кредитної картки, паролі та банківські рахунки.

Крім того, програмне забезпечення Avast Secure Identity надає персональну допомогу 1:1, вирішуючи проблеми крадіжки особистих даних. Він також перевіряє ваші кредитні звіти на предмет підозрілої діяльності.

Ціни:

Отримайте місячну підписку за 9,99 доларів США та захистіть свою особистість. Ви можете вибрати річні плани за $7,49/місяць (на 1 рік) і $6,99/місяць (на 2 роки).

#8. Служба VPN

Захистіть своє Wi-Fi-з’єднання, отримуйте доступ до вмісту, який вам подобається, посиліть свою конфіденційність і приховайте свою IP-адресу, де б ви не були, завантаживши Avast SecureLine VPN на свої пристрої Android, iOS і Mac. Цей призначений для тих, хто хоче свободи бути онлайн.

Ви можете заборонити третім сторонам відстежувати вашу онлайн-діяльність, щоб мати доступ до свого вмісту без будь-яких турбот. Крім того, ви можете вибрати з різних швидкісних серверів по всьому світу, щоб насолоджуватися швидшим переглядом.

SecureLine VPN захищає вас від мережевих загроз, шахраїв і хакерів одним клацанням миші. Він використовує шифрування банківського рівня, щоб захистити ваше спілкування через безпечний тунель. Крім того, ви можете транслювати шоу, які вас цікавлять, і отримувати доступ до веб-сайтів, уникаючи обмежень вмісту.

Avast постійно покращує продуктивність і швидкість серверів, щоб ви могли мати онлайн-користування, яке бажаєте. Крім того, ви можете транслювати свої улюблені шоу на смарт-телевізор, Mi Box або Nvidia Shield TV.

Ціни:

Ви можете встановити програмне забезпечення SecureLine VPN на пристрої iOS, Android і Mac і отримати 30-денну гарантію повернення грошей.

#9. Безпечний браузер

Ви можете використовувати захищений браузер Avast, щоб безпечно виконувати дії в Інтернеті та покращувати свою конфіденційність. Він розроблений експертами з безпеки Avast, щоб забезпечити швидший перегляд.

Він пропонує необмежений безкоштовний VPN, щоб ви могли зупинити хакерів і спамерів від крадіжки інформації та шифрування вашої IP-адреси, завантажень, DNS-запитів, закладок і даних веб-перегляду.

Захищений браузер автоматично блокує онлайн-рекламу, щоб покращити час завантаження веб-сайту. Він містить кілька рівнів захисту конфіденційності, щоб захистити вас від відстеження в Інтернеті шляхом маскування вашої цифрової особистості. Ви можете синхронізувати закладки та історію між своїми мобільними пристроями та комп’ютерами, щоб відчути повне шифрування.

Ціни:

Ви можете безкоштовно завантажити програмне забезпечення Secure Browser для Mac, iOS, Android і ПК.

#10. Онлайн-безпека та конфіденційність

Розширення безпеки та конфіденційності Avast для браузера ідеально підходить для більш приватного перегляду чи серфінгу в Інтернеті. За допомогою цього розширення для веб-переглядача ви можете додати суттєвий захист від фішингових і шкідливих веб-сайтів і запобігти перегляду даних.

Розширення Online Security and Privacy можуть легко обробляти файли cookie веб-сайту. Це дозволяє уникнути роботи з файлами cookie кожного разу, коли ви відкриваєте веб-сайт. Крім того, це дозволяє приховувати вашу діяльність, отримувати покрокові поради та блокувати онлайн-перегляд. Ви отримаєте безпечний пошук, безпечний перегляд і захист від фішингу завдяки функціям безпеки.

  Як запустити програми на вашому Mac

Ціни:

Розширення для браузера можна використовувати безкоштовно.

#11. Avast для дому та бізнесу

Avast пропонує нескінченні можливості для особистого, сімейного чи бізнес-користування. Я обговорив продукти, які особливо корисні для домашнього використання, незалежно від того, чи ви переглядаєте веб-сторінки чи використовуєте з’єднання з Інтернетом для інших цілей.

Крім того, ви можете захистити свої пристрої, які використовуються у вашому малому або домашньому офісі. Після налаштування ви отримаєте цілодобову підтримку, яка допоможе контролювати та керувати безпекою на пристроях компанії. Для широкого діапазону пристроїв, які використовуються у вашому малому бізнесі, ви отримаєте продукти Avast – керування виправленнями, хмарне резервне копіювання, CCleaner, дистанційне керування преміум-класу та антивірус для Linux.

Альтернативи

Якщо те, що ви шукаєте, не включено в Avast, ви можете перевірити деякі альтернативи, про які я розповім нижче.

#1. Авіра

Блокуйте підозрілі та шкідливі програми за допомогою Авіра і очистити свій телефон. Він надає всі необхідні інструменти безпеки, необхідні для приватного та безпечного цифрового життя.

Ви отримаєте антивірусний захист, безкоштовну послугу VPN, захист від крадіжок, прискорювач швидкості, захист ідентичності, сканер мережі, менеджер дозволів тощо. У ціновому пакеті Avira ви можете відкрити функції безпеки, конфіденційності та продуктивності.

#2. Нортон

отримати Norton’s простий у використанні засіб кібербезпеки та антивірусний захист від розширених онлайн-загроз. Він блокує хакерів і спамерів на ваших пристроях, зберігаючи конфіденційність онлайн-активності.

Ви отримаєте різні продукти для різних потреб безпеки, зокрема Norton Anti-virus, Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe і Norton 360 із LifeLock Select.

Ціна за безпеку вашого перегляду та захист вашої особистості за допомогою Norton починається від 19,99 доларів США за перший рік.

#3. McAfee

Отримайте захист на основі штучного інтелекту з McAfee і більше не одержуйте шахрайські повідомлення. Він сканує URL-адресу та сповіщає вас, коли виявляє будь-яке шахрайське посилання у ваших текстових повідомленнях.

McAfee блокує підозрілі або небезпечні посилання в текстових повідомленнях, соціальних мережах і електронних листах, якщо ви випадково натискаєте посилання. Ви можете захистити свої особисті та сімейні дані від злому та витоку.

Ви можете безпосередньо завантажити програму McAfee для мобільних пристроїв або планшетів або вибрати будь-який план для свого ПК за початковою ціною 29,99 доларів США на рік.

#4. СЕР

Відчуйте потужний і ефективний захист від зловмисного програмного забезпечення та вірусів СЕР.

Він пропонує:

 • AVG Internet Security: забезпечує захист від програм-вимагачів і веб-камер, щоб ніхто не міг отримати доступ до вашої камери чи змінити файли без вашого дозволу. Ціна починається від $3,89/місяць за один ПК.
 • Антивірус AVG: цей продукт є безкоштовним для користувачів Android і захищає ваш мобільний телефон і зберігає конфіденційність, захищаючи від небезпечних програм.
 • Налаштування AVG: система працює плавніше, довше та швидше. Ціна починається від 29,99 доларів США на рік за один пристрій.
 • AVG Secure VPN: забезпечує 256-бітове шифрування AES і банківське шифрування, щоб захистити вашу онлайн-діяльність від хакерів, цікавих агентств і цікавих сусідів. Ціна починається від 4,39 доларів США на місяць за 10 пристроїв.
 • AVG для бізнесу: ви отримаєте необхідну безпеку, від антивірусу до безпеки файлового сервера, для вашого малого та середнього бізнесу. Ціна починається від 46,99 доларів США на рік за пристрій.

Висновок

Avast розроблено для захисту вашої особистої інформації від викрадення чи витоку. Він працює з macOS, Android, iOS і Microsoft Windows, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про проблеми з безпекою та продуктивністю.

Я обговорював продукти Avast у наведеній вище статті та їхній прайс-лист, щоб ви могли вибрати найкращий продукт безпеки для особистого чи сімейного використання.

Далі перегляньте найкращий антивірус для Android для кращого захисту в Інтернеті.