techukraine.net techukraine.net Найкращий шлюз для безперебійних криптовалютних транзакцій

Найкращий шлюз для безперебійних криптовалютних транзакцій

Categories:

Uphold допомагає спростити ваші криптовалютні транзакції, як ніколи раніше. Давайте дізнаємося більше про цю платформу.

Очікується, що ринок криптовалют зросте більш ніж 1800 мільйонів доларів з 2022 по 2027 рік. З цим збільшенням розміру ринку в криптопросторі з’являються сотні нових платформ і бірж.

Отже, важливо вибрати платформу, яка пропонує:

✅ Високий рівень безпеки

✅ Швидкі транзакції

✅ Низькі комісії

✅ Підтримка кількох криптовалют

✅ Розширені параметри торгівлі

✅ Активна підтримка клієнтів

✅ Обслуговування по всьому світу

Uphold є популярним вибором серед користувачів криптовалюти. Давайте дізнаємося більше про цю платформу. Залишайтеся на зв’язку!

Що таке Uphold?

Підтримувати це цифрова грошова платформа, яка пропонує фінансові послуги для багатьох активів, включаючи криптовалюти. Крім того, ви можете розпочати депозит на цій платформі всього за один долар США або фунт.

З моменту заснування в 2015 році Uphold здійснив транзакції на суму понад 4 мільярди доларів. Крім того, ви можете використовувати цю платформу для транзакцій між двома різними активами за допомогою бажаних способів оплати.

Uphold також підтримує різні способи оплати для внесення коштів. У результаті ви можете вибрати такі варіанти, як банківські перекази, кредитні або дебетові картки, приватні гаманці або банківські рахунки в США.

Тепер давайте дізнаємося більше про функції Uphold.

Важливі характеристики Uphold

#1. Підтримка криптовалют

Uphold дозволяє здійснювати транзакції з понад 250 криптовалютами за допомогою підключення до банку. Наприклад, ви можете використовувати цю платформу, щоб купувати, продавати або торгувати стейблкойнами, монетами-мемами та іншими новими криптотокенами.

Якщо ви новачок у торгівлі чи інвестиціях, ви можете вибрати такі визнані криптовалюти, як Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH). Навпаки, досвідчені можуть вибрати більш мінливі криптоактиви.

Основні пропозиції Tokens Uphold включають:

 • Стайблкойни: Tether (USDT), USD Coin (USDC), Euro Coin (EUROC), Dai (DAI) і Gemini Dollar (GUSD).
 • Корисні токени: основний маркер уваги (BAT), OMG Network (OMG), Moss Carbon Credit (MCO2) і Orchid (OXT).
 • Монети-меми: доджкойн (DOGE) і шиба-іну (SHIBA).

#2. Послуги криптового гаманця

Ви можете використовувати вбудований гаманець Uphold, якщо у вас немає спеціального криптогаманця. Щоб отримати цей безкоштовний гаманець, вам потрібно лише створити обліковий запис.

Ви також можете купувати та зберігати свої улюблені криптовалюти безпосередньо в гаманці Uphold. Крім того, ви можете миттєво перевести свої криптовалюти на будь-який інший гаманець.

Як щодо генерації криптовалютних винагород із ваших активів, які зберігаються в гаманці? Ви правильно прочитали! Uphold пропонує варіанти ставок для ваших криптовалют.

Ви можете використовувати опцію стекінгу для таких популярних криптовалют, як Cosmos (ATOM), Kusama (KSM), Polkadot (DOT), Near Protocol (NEAR) та багато інших. Проте винагороди за ставки коливаються від 0,25% до 16% річної відсоткової прибутковості (APY).

На момент написання статті Cosmos (ATOM) і Kusama (KSM) надають найвищу винагороду для користувачів Uphold. Ви можете поставити ці криптовалюти, щоб отримати винагороду в розмірі 16% APY.

Примітка. Краще створити власний гаманець, якщо ви плануєте зберігати значну кількість криптовалют.

  Розкриття потужності інструментів ETL для AWS

#3. Функції біржі та торгівлі

Криптобіржа Uphold дозволяє вам здійснювати безперебійну торгівлю підтримуваними криптовалютами. Крім того, ви можете перевірити реальну ринкову ціну та комісію за транзакцію перед розміщенням угоди.

Крім того, функція «Anything to Anything» допомагає торгувати між двома класами активів. Наприклад, ви можете купити біткойни (BTC) в обмін на фіатні валюти, такі як долар США (USD), британський фунт (GBP), євро (EUR) тощо.

Якщо ви постійний інвестор, ви також можете планувати свої транзакції. Припустімо, ви хочете інвестувати в Ethereum (ETH) щомісяця; ви можете встановити бажану дату та суму інвестицій на Uphold.

Криптотрейдери також можуть розміщувати до 50 торгових ордерів без блокування своїх коштів. Крім того, ви можете керувати своїм загальним портфоліо за допомогою комп’ютера та мобільних пристроїв.

#4. Інтерфейс веб-сайту та мобільного додатка

Однією з найбільш вражаючих особливостей Uphold є його елегантний інтерфейс користувача. У результаті його додаток для Android завантажено понад 5 мільйонів.

Криптотрейдери можуть купувати та продавати криптовалюти на своїх веб-сайтах. Крім того, ви також можете використовувати мобільні програми, доступні в Google Play і App Store.

Крім того, Uphold розробив програми таким чином, щоб вони допомагали початківцям із криптопростору. Все, що вам потрібно, це лише кілька дотиків до екрана.

#5. Безпека та правила

Uphold перевіряє особу користувача, щоб запобігти незаконним діям, таким як боротьба з відмиванням грошей, хабарництвом, корупцією тощо. Однак процес перевірки відрізняється залежно від урядової політики конкретної країни.

Підтримка регулюється FinCen і FCA у США та Великобританії відповідно. Крім того, ця платформа офіційно зареєстрована в FINTRAC в Канаді.

Що стосується безпеки, ви можете захистити свій обліковий запис за допомогою двофакторної автентифікації (2FA). Крім того, вони мають цілодобову систему моніторингу безпеки для виявлення потенційних загроз і реагування на них.

Крім того, Uphold використовує високоякісні методи шифрування для захисту криптовалют користувачів. Крім того, вони проводять регулярне тестування та аудит, щоб забезпечити безпеку найвищого класу.

#6. Глобальна доступність і підтримка клієнтів

Згідно з їх веб-сайтом, Uphold надає свої послуги більш ніж у 180 країнах. Крім того, ця платформа доступна для користувачів майже з усіх країн Північної Америки, Південної Америки та Європи.

Список підтримуваних країн часто змінюється відповідно до державних правил і постанов. Наприклад, Uphold не пропонує послуги в таких країнах, як Ангілья, Чад, Фіджі, Маврикій тощо.

Що робити, якщо під час використання облікового запису Uphold у вас виникнуть проблеми? Не хвилюйтеся; ви можете «надіслати запит» з їхнього веб-сайту чи програми.

Щоб повідомити про проблему, вам потрібно вказати зареєстровану електронну адресу. Потім виберіть свою проблему та опишіть її кількома реченнями. Нарешті, завантажте вкладення, якщо вони є, і надішліть свій запит.

Агенту Uphold потрібно близько 24 годин, щоб відповісти на ваш запит. Крім того, ви можете оновити свій запит, якщо необхідно, електронною поштою або налаштуваннями Підтримати.

#7. Прозорість

Uphold не позичає гроші своїх клієнтів. З цієї причини ваші гроші або криптоактиви завжди доступні, коли це необхідно.

  Як додати звіт про трафік за допомогою Google Maps

Усі активи користувачів зарезервовано відповідно до урядових постанов. Крім того, активи та пасиви оновлюються на веб-сайті в режимі реального часу.

На момент написання статті вони зберігають резервний статус понад 100%. Простіше кажучи, усі активи їхніх користувачів завжди доступні для виведення.

Загалом загальна вартість зарезервованих активів становить понад 1,8 мільярда доларів. Крім того, Uphold має загальну суму транзакцій на суму близько 120 мільйонів. Вражаюче, правда?

#8. Комісії та ціни

Uphold стягує комісію за зняття криптовалюти, депозит і торгівлю. Крім того, їхні комісії залежать від комісій за мережу блокчейн, регіональних платіжних зборів, регулятивних зборів тощо. Для отримання додаткової інформації відвідайте більше.

Наприклад, комісія за депозит у криптовалюті дорівнює нулю для США та їхніх територій. У той же час комісія за зняття змінюється залежно від комісії мережі криптовалюти.

Ви завжди можете переглянути остаточну ціну перед завершенням операції. Крім того, Uphold завжди відображає загальну торгову вартість у попередньому перегляді торгів.

Ця платформа не стягує жодної комісії за відкриття гаманця та рахунку. Крім того, ви можете безкоштовно поповнювати свій рахунок за допомогою біткойнів, банківського рахунку або інших облікових записів Uphold.

Плюси і мінуси підтримки

Плюси:

 • Кілька активів для торгівлі: Ви можете використовувати Uphold, щоб купувати криптовалюти за допомогою фіатних валют або дорогоцінних металів.
 • Кілька варіантів фінансування: ця платформа дозволяє вам поповнювати рахунок за допомогою банківських переказів, кредитних і дебетових карток, крипто-гаманців тощо.
 • Прозора структура комісії: тут ви можете заздалегідь переглянути вартість криптовалютної торгівлі, включаючи комісії.
 • Швидке відкриття рахунку: Отримавши необхідні документи, ви можете відкрити обліковий запис Uphold протягом кількох хвилин.
 • Функція стейкингу: Ви можете ставити свої криптовалюти, щоб отримати винагороду в криптотокенах.
 • Низький мінімальний депозит: Ви можете почати вносити депозит від 1 долара на свій рахунок Uphold.
 • Прозорість: усі деталі резервних активів доступні на їхній платформі цілодобово та без вихідних.

Мінуси:

 • Без торгового кредитного плеча: Uphold дозволяє торгувати лише на суму, доступну на вашому рахунку. На відміну від інших бірж, тут ви не отримаєте кредитного плеча чи маржі.
 • Обмежені функції діаграм: крипто-діаграма, доступна на цій платформі, є базовою. Якщо ви трейдер, цей графік вас розчарує.
 • Обмежені криптовалюти: 250 криптоактивів є меншим числом у порівнянні з понад 23 000 криптовалютами, доступними на ринку.

Чи турбують вас перераховані вище недоліки? Не хвилюйтеся; ми склали список замінників для Uphold. Залишайтеся!

Найкращі альтернативи підтримувати

Ви шукаєте інші платформи, схожі на Uphold? Якщо так, ми запропонуємо кілька хороших альтернатив.

#1. Bittrex Global

Bittrex Global це безпечна біржа криптовалютних активів, яка підтримує понад 350 криптовалютних ринків у всьому світі. Крім того, ця біржа надає свої послуги більш ніж в 150 країнах.

Ви можете використовувати цю криптобіржу для торгівлі Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) та іншими 250+ криптовалютами. Крім того, вони захищають ваші активи за допомогою двофакторної автентифікації та кількох рівнів захисту.

Крім того, вони надають вбудовані API на основі торгівлі для мобільних користувачів. Ви можете встановити програму Bittrex Global з Google Play або App Store.

  Як використовувати розділений екран Microsoft Teams на нарадах

Крім того, ви також можете здійснювати блискавичні крипто-транзакції зі свого ПК або мобільних пристроїв. Крім того, ви можете аналізувати криптовалюти за допомогою розширених діаграм і інструментів відстеження цін.

#2. Changelly

Changelly це орієнтована на клієнта криптобіржа з ​​понад 2 мільйонами відвідувачів щомісяця. Крім того, ця біржа пропонує цілодобову живу підтримку клієнтів для вирішення всіх проблем користувачів.

Ви можете використовувати цю біржу, щоб купувати, продавати та торгувати понад 500 криптоактивами на 20 торгових платформах. Крім того, Changelly співпрацює з такими відомими іменами, як Binance, Exodus, Trezor та багатьма іншими.

Ця біржа не стягує жодних прихованих комісій чи зборів. Однак вам потрібно сплатити комісію в розмірі 0,25% і плату за мережу блокчейн.

Changelly має свій мобільний додаток для користувачів Android та iOS. Ви можете використовувати їх додаток для високошвидкісних транзакцій із найновішими функціями безпеки.

#3. Коінмама

Coinmama, заснована в 2013 році, є зручною криптобіржею, яка підтримує кілька методів оплати. Ви можете купити свою улюблену криптовалюту за допомогою дебетової, кредитної картки або банківського переказу.

Крім того, ви також можете купувати криптовалюти за допомогою популярних фіатних валют, таких як USD, CAD, GBP, EUR або AUD. Крім того, ця біржа надає свої послуги в 200 країнах.

Coinmama також збільшила ліміт витрат на замовлення на покупку. У результаті ви можете використовувати банківський переказ SWIFT для одноразової покупки криптовалюти на суму 30 000 доларів США.

Нарешті, ця біржа дозволяє зберігати ваші криптоактиви у бажаному гаманці. Наприклад, ви можете вибрати відповідно паперові, апаратні або програмні гаманці.

#4. Gate.io

Маючи понад 13 мільйонів користувачів у всьому світі, Gate.io є однією з 10 найкращих криптобірж. Крім того, середній щоденний обсяг торгів на цій біржі становить понад 4,95 мільярда доларів. Це величезно, правда?

На момент написання статті ця біржа працює в понад 220 країнах. Крім того, ви можете використовувати їх платформу для торгівлі понад 1700 криптовалютами.

Ви також можете використовувати цю платформу для інструментів, які допоможуть покращити вашу торгівлю. Крім того, ви можете налаштувати сповіщення про ціни за допомогою їхніх мобільних додатків, доступних для пристроїв Android та iOS.

Gate.io також надає такі варіанти торгівлі, як спотова торгівля, маржинальна торгівля, копіювання тощо. Крім того, ви можете зв’язатися з їх командою обслуговування клієнтів цілодобово та без вихідних.

Заключні думки

Uphold пропонує своїм користувачам торгувати криптовалютами в обмін на кілька активів. Крім того, їх користувальницький інтерфейс розроблений для початківців і досвідчених трейдерів.

Нарешті, не існує ідеальної криптоплатформи, яка б задовольняла всі вимоги користувачів. Тому Uphold також має кілька мінусів. Однак ви також можете вибрати з інших альтернативних платформ, перелічених вище.

Далі перегляньте нашу статтю про криптокарти.