Найкращий час для публікації в Tiktok, Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn [2022]

Проходьте свою гру в соціальних мережах як професіонал!

Взаємодія на платформах соціальних медіа переросла основну мету завести друзів і поділитися життєвими подіями. Сьогодні майже кожна платформа стала ринком, де бренди та споживачі можуть багато чого отримати. З понад 4,64 мільярдами користувачів соціальних мереж у всьому світі кожен форум відкриває численні можливості для глобального бізнесу.

Отже, як скористатися цими потенційними клієнтами в Інтернеті? З огляду на підвищення авторитету, блогерів і творців контенту стало найважливішим визначити найкращий час для публікації на провідних платформах. Так, інвестувати час у створення контенту, не виконавши цю підготовчу роботу, не варто, чи не так?

Що ж, в очах алгоритму, який керує всіма платформами соціальних мереж, не кожен день, година та хвилина є рівнозначними для отримання гідного показу! Ось докладний посібник, який допоможе вам визначити найкращий час для публікації з особливостями всіх популярних платформ.

Найкращий час для публікації в соціальних мережах: огляд

Мета платформ соціальних медіа досягається найкраще, якщо ви знаєте деталі того, як підвищити їхню ефективність. Ви можете покращити свою маркетингову гру, просто дотримуючись розкладу всіх своїх соц.медіа пости. Тут є все, що вам потрібно знати!

Огляд найкращого часу для взаємодії на всіх платформах:

 • Дописи, опубліковані о 9:00 або 10:00 ранку з вівторка по четвер, отримують загалом кращий відгук.
 • Неділя – найгірший день для публікацій у соціальних мережах, оскільки трафік у цей день досягає максимуму.
 • Будь-який день між вівторком і четвергом є найкращим для всіх платформ соціальних мереж.

Найкращий час для публікації контенту в TikTok

MAU (щомісячний активний користувач) увімкнено Tik Tok вражає, якщо поглянути на статистику! Щомісяця платформа залучає понад мільярд користувачів. Очікується, що до кінця 2022 року його кількість зросте до 1,8 мільярда. Форум здебільшого збирає артистів і впливових людей, які співпрацюють з брендами для просування їхньої продукції.

Оскільки аудиторія на цій платформі шукає розваг і веселощів, створення приємного контенту в ці дні буде дуже продуктивним.

 • По понеділках найкращий час – з 6 ранку до 10 ранку або о 22 вечора.
 • По вівторках діліться публікаціями о 2:00, 4:00 або 21:00.
 • У середу використовуйте ранню годину з 7 до 8 ранку або надсилайте повідомлення о 23:00.
 • По четвергах і п’ятницях діліться публікаціями вранці з 5:00 до 9:00 або о 15:00 і 19:00.
 • У вихідні дні найкраще з 7:00 до 11:00 або з 16:00 до 20:00.

Найкращий час для публікації вмісту в Instagram

Instagram є початковою платформою соціальних медіа, коли справа стосується маркетингу та створення контенту. Завдяки новим функціям і інструментам, які часто додаються до програми, вона щодня приваблює мільйони людей. 28% всіх користувачів Інтернету в світі користуються Instagram щодня, надаючи йому понад 1,22 мільйона MAU. Найбільшу увагу на цій платформі привертають особи впливу, знаменитості, творці контенту та маркетологи. Ви можете використати наведені нижче таймінги в своїх інтересах!

 • З понеділка по четвер найкращий час для публікації вмісту в Instagram – між 9:00 і 12:00.
 • З п’ятниці по неділю використовуйте пізній обід і вечір, щоб публікувати публікації на платформі. Отже, 15–18 та 18–9 вечора – найкращі слоти.

Вихідні, як правило, найгірші дні для публікації, що призводить до меншої залученості.

Найкращий час для публікації вмісту на Facebook

Facebook з часом зберіг свою популярність. Від платформи для знайомства з новими друзями до великого онлайн-ринку, Facebook набула надзвичайного резонансу. Він має понад 2,93 мільярда користувачів у всьому світі. Звучить вражаюче, чи не так?

Отже, ви можете максимально використати свій вміст, яким ділитеся у Facebook, публікуючи публікації у вівторок, середу та п’ятницю з 9:00 до 13:00. Як і в Instagram, найгіршими днями для публікації на цій платформі є субота та неділя.

Найкращий час для публікації вмісту в Twitter

Twitter це, ймовірно, одна з небагатьох інформаційних, але захоплюючих текстових платформ у світі, яка об’єднує людей через думки та погляди. Він має близько 330 мільйонів MAU. Деякі люди здобувають величезну популярність, ділячись своїми твітами в найкращий час для публікації.

 • Найкращий спосіб зв’язатися зі своєю аудиторією – ділитися твітами та дописами в Twitter щодня з полудня до 15:00 або після 17:00.
 • Найгірший час для публікації постів у Twitter – ранній ранок.
 • Найкращий день, на думку багатьох провідних маркетологів, п’ятниця.

Найкращий час для публікації вмісту на LinkedIn

LinkedIn став благом для професіоналів і претендентів на кар’єру, які можуть спілкуватися з роботодавцями по всьому світу. Це робить мережеве спілкування легким і безпечним для людей з різних ринків і професій. Станом на перший квартал 2022 року в ньому зареєстровано понад 822 мільйони користувачів. Найкращий час для публікації в Linkedin – це пояснення тут.

 • У вівторок найкращий час – між 10 ранку та полуднем.
 • В інші будні дні діліться вмістом між полуднем і 15:00 або з 18:00 до 21:00.
 • Середа та четвер – найкращі дні для публікації в LinkedIn.

Найкращий час для публікації вмісту на YouTube

YouTube це все про публікацію відео та відеоблогів про все та про все. Ймовірно, це найактивніше використовувана платформа соціальних мереж у світі. Станом на 2021 рік YouTube має понад 2,5 мільярда користувачів у всьому світі. Отже, якщо ви хочете використовувати цю величезну базу користувачів платформи, публікуйте свій вміст у вказаний нижче час.

 • На думку 23% і 25% маркетологів, найкращі дні для публікації на YouTube – п’ятниця та субота.
 • Найкращі часові проміжки: з полудня до 15:00, з 15:00 до 18:00 і з 18:00 до 21:00.

Найкращий час для публікації вмісту на Reddit

Червонийdце має близько 48 мільйонів MAU у світі. Від веселих історій і мемів до текстів і відео, люди публікують тут будь-який вміст. Хоча ринок Reddit не такий великий, як Facebook та Instagram, портал є продуктивним у багатьох відношеннях. Ось розклад, який потрібно пам’ятати під час публікації на Reddit!

 • Найкращий час для публікації вмісту на Reddit з понеділка по середу – з 6 ранку до 8 ранку.
 • У четвер і п’ятницю ви повинні надсилати повідомлення з 4:00 до 8:00.
 • У суботу ви можете ділитися контентом після опівночі до 2 години ночі.
 • У неділю найкраще рано вранці. Тож діліться дописами з 6 ранку до 10 ранку.

Найкращий час для публікації вмісту на Pinterest

Pinterest може бути однією з менш обговорюваних платформ соціальних мереж, якими ми широко користуємося. Він має колосальні 433 мільйони активних користувачів щомісяця станом на перший квартал 2022 року. Зростаюча популярність робить його одним із найкращих онлайн-порталів, якими користуються компанії та творці контенту. Згідно з останніми звітами, 38% залучення на цьому порталі припадає на людей віком від 50 до 64 років.

Тому найкращий час для публікації на Pinterest – це між 18:00 і 21:00 кожного дня тижня!

Найкращий час для надсилання електронних листів/розсилок

Використання електронною поштою і інформаційні бюлетені для просування брендів, оновлень і взаємодії зросли в рази за останні пару років. Сьогодні майже кожна компанія використовує базу даних своїх клієнтів, щоб надати їм нові продукти та пропозиції.

Оскільки люди часто перевіряють свою електронну пошту щоранку, ви отримаєте найбільшу користь, обмінюючись інформаційними бюлетенями та електронними листами щодня з 8:00 до 10:00.

Чи має значення правильний час?

Так, час публікації публікацій у соціальних мережах може мати величезне значення для того, наскільки добре та швидко ви охопите свою аудиторію. Усі часові проміжки, розглянуті раніше, добре досліджені. Маркетологи, впливові особи та творці контенту, які публікують дописи в певний час, зізнаються, що отримують кращу реакцію. Ця різниця виникає тому, що в ці години трафік менший. Таким чином, шанси на те, що ваші публікації отримають трафік, порівняно менші.

Ключові висновки

Підтримка часу вкрай необхідна для користувачів соціальних мереж, які використовують популярні платформи з певною метою. Якщо ви маєте справу з великою аудиторією та хочете залишатися активними на всіх цих порталах, найкраще створити свій розклад публікацій. Ви також можете скористатися допомогою професіоналів для керування своїми акаунтами в соціальних мережах. Так, служби керування соціальними мережами доступні в Інтернеті.

Ви також можете переглянути ці курси з управління соціальними медіа для кар’єри в цій галузі.

  Як редагувати коментарі в Instagram