Найкращий скребок соціальних медіа для вилучення цінних даних у 2023 році

Categories:

Скребки соціальних мереж є чудовим інструментом для отримання важливих даних про ваших клієнтів і використання їх для дослідження ринку, розуміння клієнтів, аналізу настроїв тощо.

У цьому сучасному цифровому світі дані служать ключем для дослідження та аналізу.

Фактично, це завжди була важлива сутність, але раніше було важко витягти величезний масив даних.

Розвиток Інтернету та широке використання соціальних медіа, таких як Instagram, Facebook, YouTube і Twitter, змінили весь сценарій.

Сьогодні мільйони окремих користувачів і бізнес-організацій присутні на різних платформах соціальних мереж, які стали ключовим джерелом вилучення даних.

Отже, якщо ви намагаєтеся зрозуміти ринкову тенденцію або бажаєте отримати уявлення про купівельну поведінку вашого споживача, скребки соціальних мереж можуть додати цінності вашим зусиллям.

Давайте обговоримо деякі з найкращих скребків соціальних мереж для отримання цінних даних.

Що таке сканування соціальних мереж?

Збирання даних у соціальних мережах – це процес, у якому дані збираються з різних платформ соціальних мереж. І платформи або інструменти сканування соціальних мереж використовуються саме для цього.

Збирачі соціальних мереж створені за допомогою ботів, щоб щодня відкривати тисячі веб-сторінок і отримувати важливі дані.

Незалежно від того, чи це Facebook, Instagram, TikTok або YouTube, ви можете отримати всі необхідні дані для дослідження та аналізу. Вам просто потрібно вказати інструменту, який тип даних вам потрібен, і інструмент надасть вам потрібні дані.

Усі дані витягуються після того, як платформа соціальних мереж, з якої ви витягуєте, схвалить запит. Однак ці платформи часто встановлюють обмеження, але найпопулярніші сканери соціальних мереж обходять це, використовуючи проксі та інші методи для доставки необхідних даних.

Переваги сканування соціальних мереж

Інструменти сканування соціальних мереж є популярними серед бізнес-аналітиків і дослідників, оскільки ці інструменти приносять їм різну користь:

  • Покращує бізнес-стратегію: коли у вас є доступ до релевантних, точних даних користувачів через аналіз соціальних мереж, ви можете використовувати їх, щоб зрозуміти свій бізнес, клієнтів і конкурентів. Ця інформація допоможе вам сформувати та вдосконалити свою бізнес-стратегію.

  • Покращує залучення аудиторії. Інструменти сканування соціальних мереж допомагають підвищити залучення аудиторії, пропонуючи продукти, послуги та оновлення, які їм сподобаються. Це можливо з витягнутими даними про аудиторію. Ви також можете бути в курсі звичок і практики користувачів соціальних мереж, які є вашою цільовою аудиторією.
  • Пом’якшує проблеми зі зв’язками з громадськістю. Збирання соціальних медіа є дуже впливовим, коли йдеться про вирішення проблем, пов’язаних із зв’язками з громадськістю. Ви можете використовувати інструмент копіювання, щоб стежити за своїми стосунками з клієнтами та знаходити моменти для покращення своєї присутності в Інтернеті.
  • Будьте в курсі останніх тенденцій: ринкові тенденції часто змінюються, і якщо ви не можете встигати за ними, це може вплинути на очікування ваших клієнтів. За допомогою зібраних даних ви можете зрозуміти останні тенденції та сформувати свої пропозиції, щоб отримати перевагу над конкурентами.
  Як продезінфікувати смартфон

Випадки використання сканування соціальних мереж

Скопінг соціальних мереж використовується в багатьох випадках:

Дослідження ринку

Дослідження ринку є основним джерелом інформації для вашого бізнесу. Facebook є чудовим джерелом для отримання великої кількості даних, оскільки має близько 2,96 мільярда активних користувачів на місяць.

Однак ви не можете отримати всі дані користувача; ви можете використовувати лише ім’я користувача, URL-адресу профілю, інформацію про підписників, уподобання, інтереси тощо. Ця інформація може бути корисною та дасть вам знати, що потрібно користувачам щодо продукту чи послуги.

Генерація потенційних клієнтів

Коли у вас є доступ до даних ваших клієнтів і аудиторії з вашої бізнес-ніші, це може бути великою перевагою. Ви можете використовувати скрапер соціальних мереж, щоб отримати корисну інформацію про користувачів і націлити клієнтів.

Багато користувачів націлені на Twitter для створення потенційних клієнтів, оскільки він має мільярди користувачів і дозволяє збирати загальнодоступні дані. Від профілів і твітів до ключових слів і хештегів, усі такі дані Twitter можуть бути дуже корисними для вашого бізнесу.

Аналіз конкурентів

Кожен бізнес чи організація стикається з конкуренцією на ринку, тому аналіз конкурентів стає необхідним кожному. Скопінг соціальних медіа може допомогти вам стежити за рухом і просуванням конкурентів на ринку.

Instagram дозволив компаніям отримувати інформацію про конкурентів через їхні профілі, коментарі клієнтів, публікації, популярність та інші дані.

Аналіз настроїв

Як власник бізнесу, ви можете отримати дані з платформ соціальних мереж, таких як YouTube або Facebook, щоб проаналізувати настрої клієнтів щодо вашого продукту чи послуги.

Окрім особистої інформації, YouTube на законних підставах дозволяє користувачам збирати такі дані, як огляд відео, коментарі та перегляди, щоб аналізувати настрої клієнтів.

А тепер давайте поговоримо про деякі з найкращих соціальних скребків для отримання цінних даних, які можуть допомогти вам розробити правильні стратегії та розвивати свій бізнес.

Яскраві дані

Незалежно від того, починаєте ви свій бізнес чи займаєтеся дослідженням ринку, Bright Data — це інструмент для збору загальнодоступних даних у соціальних мережах. Від отримання профілів, вакансій, URL-адрес і зображень до часових позначок, коментарів і публікацій на ринку – ви можете отримати безліч даних з усіх платформ соціальних мереж.

  Як визначити невідомий символ, намалювавши його

Використовуючи запатентовану технологію розблокування сайту, він може легко отримати доступ до стільки даних, скільки вам потрібно для досліджень і аналізу. Це багатофункціональний інструмент, який пропонує три варіанти:

  • API веб-розблокування відіграє важливу роль у збиранні даних, оскільки він працює як проксі-сервер і допомагає вам очищати дані в режимі реального часу.
  • IDE веб-збирання — це хмарний інструмент, який надає готові коди та функції для збирання та дозволяє отримувати персоналізовані результати.
  • Працювати з інструментами наборів даних надзвичайно легко, оскільки вся відповідна інформація попередньо збирається з популярних платформ соціальних мереж. Однак ви також можете вибрати нові набори даних відповідно до ваших вимог.

Чудова особливість цього скребка соціальних мереж полягає в тому, що він експортує всі зібрані дані в Excel, JSON або CSV. Вам не доведеться турбуватися про законність, оскільки Bright Data відповідає всім нормам захисту даних, таким як CCPA та GDPR.

Smartproxy

Якщо ви шукаєте універсальний скрапер соціальних мереж для свого бізнесу, Smartproxy — чудовий варіант. Він має неперевершені можливості масштабування та може збирати величезну кількість даних із соціальних мереж без будь-яких обмежень із боку проксі-серверів чи блоків.

Штучний інтелект для сканування розроблений для роботи з Instagram і TikTok і допомагає вам відстежувати рівень залучення, відкривати нові тенденції та стежити за зростанням конкурентів. Зберігач розроблено ретельно, тому його можна інтегрувати як API або проксі-сервер і допомогти вам отримати всі необхідні дані.

Точками даних, які ви можете отримати під час копіювання, є профілі, імена користувачів, публікації, хештеги, фотографії, відео та багато інших важливих даних. Цей інструмент пропонує кілька параметрів, як-от мову, категорію та геолокацію, а також методи, щоб гарантувати, що ви можете отримати потрібний точний набір даних.

Роблячи запити на вилучення даних, ви можете вибрати оновлення в реальному часі або запланований час; Таким чином, ви маєте повний контроль над тим, як ви отримуєте дані. На відміну від інших інструментів копіювання, він не має обмежень щодо розміщення даних запиту. Ціна починається від $2 за 1000 запитів.

IPRoyal

IPRoyal є популярним вибором для збирання даних соціальних мереж. Що відрізняє цей інструмент, так це його здатність надсилати численні запити до платформ соціальних мереж із надійними проксі-серверами, щоб отримати потрібні дані без ризиків для безпеки.

  11 сучасних бізнес-розрахункових рахунків для стартапів і малого бізнесу в США

Крім того, він не обмежує на основі геолокації та платформ соціальних мереж. API може збирати потрібний вам набір даних звідки завгодно. Незалежно від того, чи це YouTube, Instagram, FaceBook або TikTok, у вас не виникне проблем із отриманням даних, таких як імена, коментарі, публікації, зображення тощо.

Інструмент є високоефективним і точним, оскільки він може легко отримувати неструктуровані дані з різних платформ соціальних мереж і надавати їх вам. Збираючи набір даних, ви не зіткнетеся ні з проблемами надійності, ні з масштабованістю, оскільки він збирає велику кількість даних без будь-яких компромісів.

Цей скребок соціальних медіа доступний у п’яти різних планах, включаючи житлові та мобільні. Якщо ви прагнете надсилати необмежену кількість запитів і мати повне геолокаційне покриття, то плани Static Residential, Datacenter або Sneaker будуть неймовірними для вас.

Zyte

Zyte — це потужний інструмент для збирання соціальних медіа, який не тільки швидкий, але й точний і ефективний для отримання даних соціальних мереж для компаній. Насправді це універсальний скребок соціальних мереж, який піклується про ваші потреби без жодних компромісів.

API Zyte — це повний і ретельно запрограмований веб-скребок, який може обертати IP-адресу та уникати вилучення всіх необхідних даних із цільової платформи соціальних мереж. Для великих компаній скрепер також надає TypeScript API, і його можна використовувати для виконання інтегрованих функцій.

Він не має обмежень щодо типу соціальних мереж, з яких ви хочете отримати дані, і не обмежений геолокацією. Щойно ви виберете платформу, вона автоматично встановить розташування та проксі-сервери відповідно до ваших вимог, щоб отримати точні дані.

Якщо ви не хочете витрачати час на збирання даних із різних платформ соціальних мереж, ви можете вибрати Zyte Data, де ви можете знайти всі необхідні дані. Він регулярно збирає всі необхідні дані з різних платформ соціальних мереж і забезпечує миттєве виконання вимог усіх користувачів.

Zyte є дуже рентабельним скребком, і ціна залежить від функцій і складності скребка.

Висновок

Якщо ви хочете розвивати свій бізнес, впоратися з ринковими тенденціями та створити кращу присутність на ринку, скрапер соціальних мереж — це інструмент, який вам потрібен.

Вище згадані деякі з найкращих скребків соціальних медіа, які можуть точно отримувати велику кількість даних, необхідних для аналізу та дослідження. Усі ці інструменти мають різні тарифні плани та функції, тож ви можете вибрати один залежно від своїх вимог.

Ви також можете перевірити ці інструменти для збирання новин та API.