Найкращий посібник із очищення вашого смартфона

Ключові висновки

  • Уникайте використання води та агресивних хімікатів. Дотримуйтеся більш м’яких чистячих матеріалів, таких як серветки з мікрофібри, спирт або серветки Clorox.
  • Будьте обережні під час очищення портів. Використовуйте стиснене повітря, ватяні палички або зубочистки, обгорнуті ватою, щоб видалити сміття, не завдаючи шкоди.
  • Очистіть лінзи камери ватним тампоном і спиртом. Виконуйте кругові рухи та не натискайте надто сильно. Стиснене повітря також можна використовувати на безпечній відстані.

Ми використовуємо наші смартфони щодня, тому не дивно, що бруд і сміття можуть швидко накопичуватися на наших екранах, камерах або портах з’єднання. Якщо ваш смартфон виглядає дещо брудним, наші поради допоможуть вам повернути його до блискучого стану.

Чого слід уникати під час чищення смартфона

Є кілька ресурсів і методів, яких слід уникати під час чищення смартфона, найочевиднішим є вода. Хоча ви можете змочити тканину, щоб очистити екран телефону, дуже важливо бути обережним, не наносячи занадто багато води на свій пристрій. Зрештою, вода та електроніка не поєднуються.

Крім того, вам слід уникати використання абразивних матеріалів або дуже агресивних хімікатів на вашому смартфоні. Ваш смартфон складається з крихких матеріалів, особливо ваша камера та екран, тому вам слід обмежитися більш м’якими засобами для чищення та вибирати лише чистячі засоби, які відомі як безпечні для смартфона. Прикладами таких продуктів є ізопропіловий або етиловий спирт, невелика кількість води або серветки Clorox.

1. Очищення екрана смартфона

Для чищення екрану смартфона найкращим вибором буде серветка з мікрофібри. Туалетний рулон, кухонні рушники та подібні матеріали можуть залишати волокнисті залишки, тоді як серветки з мікрофібри призначені для збирання різного роду бруду та пилу.

  Як створити власні канали в Angular для елегантного відображення даних

Щоб очистити екран смартфона, можна використовувати кілька засобів для чищення, зокрема невелику кількість води, спирту або дезинфікуючої серветки.

Якщо ви використовуєте серветку з мікрофібри, нанесіть лише невелику кількість рідини, незалежно від того, використовуєте ви воду чи спирт. Коли невелика частина тканини стане вологою, легкими круговими рухами потріть нею екран телефону.

Ви повинні зробити це кілька разів, щоб уловити весь бруд, але уникайте переднього динаміка смартфона та будь-яких рамок. Зрештою, ви не хочете, щоб будь-який продукт просочувався в простір між компонентами вашого телефону. Тримайте свою тканину на екрані.

Після цього ви можете протерти телефон сухою тканиною з мікрофібри, щоб видалити залишки пилу та бруду.

Ви можете використовувати той самий процес під час чищення задньої панелі смартфона та потерти тканиною з мікрофібри лінзи камери, але робіть це дуже обережно, щоб захистити скло об’єктива.

2. Очищення зарядки смартфона або гнізда для навушників

Під час чищення будь-якого з’єднувального порту потрібно бути дуже обережним. Якщо ви не будете дбайливі, ви можете пошкодити порти підключення або залишити в них залишки.

Є кілька способів очистити гніздо для навушників на смартфоні або зарядний порт. По-перше, ви можете використати балончик зі стисненим повітрям, щоб витягти сміття з портів. Не вставляйте насадку для стисненого повітря в жодне зі своїх портів, оскільки це може призвести до незворотного пошкодження. Замість цього тримайте сопло на відстані трьох-чотирьох дюймів від порту та робіть короткі пориви повітря.

Ви також можете використовувати ватну паличку або зубочистку, обмотану ватою, щоб очистити порти підключення. Однак це може бути трохи ризиковано. Ви не хочете залишати волокнисті залишки у своїх портах і не бажаєте застосовувати щось, що може завдати шкоди. Якщо у вас немає балона зі стисненим повітрям, переконайтеся, що ви використовуєте сухий ватний тампон і не тиснете занадто сильно на порт.

  Як писати математичні позначення в обсидіані

Якщо ближче до зовнішньої сторони одного з портів вашого смартфона є видимі залишки, ви можете скористатися зубочисткою, щоб зішкребти їх, але переконайтеся, що ви не просуваєте їх надто далеко.

3. Очищення камери смартфона

Об’єктиви камери та ліхтарик вашого смартфона можуть з часом накопичувати пил і бруд, що впливає на якість фотографій і відео. Але чистити камеру смартфона потрібно обережно та уважно.

Ватна паличка — найкращий варіант для чищення камери смартфона, оскільки вона може потрапити в місця, куди не потрапить тканина. Ви можете використовувати сухий ватний тампон, але для найкращих результатів нанесіть на нього невелику кількість спирту.

Обережно потріть кожну лінзу камери круговими рухами, не натискаючи надто сильно. Не натискайте сильніше, якщо є трохи пилу чи бруду, які не відриваються. Замість цього потримайте ватний тампон (в ідеалі, змочений спиртом) над міткою протягом десяти-двадцяти секунд, щоб перевірити, чи це допоможе.

Ви також можете використовувати очисник зі стисненим повітрям, щоб видалити пил і бруд з об’єктивів камери, але не тримайте балончик дуже близько до пристрою. Замість цього тримайтеся на відстані трьох-чотирьох дюймів, щоб уникнути пошкоджень.

4. Очищення динаміка смартфона

Як і ваші зарядні порти, ви можете використовувати баллон зі стисненим повітрям, щоб обережно виштовхнути сміття з динаміка смартфона. Знову ж таки, переконайтеся, що ви тримаєте сопло на відстані трьох-чотирьох дюймів від пристрою, перш ніж подавати стиснене повітря.

Використовувати будь-яку рідину – погана ідея, коли ви очищаєте внутрішню частину смартфона, але ви можете скористатися зубочисткою, щоб обережно видалити сміття.

Ви можете злегка покрутити зубочистку, щоб послабити бруд і пил, але переконайтеся, що ви не тиснете на динаміки. Слід очищати лише щілини на зовнішній частині телефону; більш нічого. Якщо у вас немає зубочистки, ви також можете скористатися SIM-ключем телефону.

5. Очищення футляра смартфона

Очищення корпусу смартфона не передбачає контакту з будь-якими електронними компонентами, тому вам не потрібно бути вибагливим до того, чим ви користуєтеся. Якщо у вас є пластиковий чохол для телефону без гнізда або наклейок, ви можете замочити його в теплій мильній воді приблизно на годину, щоб дати стійкому бруду розпатися.

  5 найкращих рішень для відстеження автопарку на основі SIM-карти [2022]

Якщо ви не хочете намочувати, скористайтеся вологою ганчіркою або дезінфікуючою серветкою, щоб провести загальне очищення свого корпусу, а потім скористайтеся змоченою водою або спиртом ватною паличкою, щоб потрапити в закутки та щілини. Якщо чохол вашого смартфона містить захисну плівку для екрану, використовуйте тканину з мікрофібри, змочену невеликою кількістю води або спирту, щоб протерти її.

Якщо минуло багато часу з тих пір, як ви чистили свій футляр, і на ньому залишилося багато твердих залишків, подумайте про те, щоб скористатися голкою, ручним ножем або пінцетом для брів, щоб видалити бруд. Потім ви можете витерти його або вимити корпус мильною водою.

6. Видалення наклейок зі смартфона

Ви можете мати кілька декоративних наклейок на задній панелі смартфона, які вам більше не потрібні, але видалення наклейок може залишити неприємний наліт, який залишиться місяцями.

Отже, якщо ви хочете ефективно видалити наклейку, не пошкодивши свій пристрій, вам слід спочатку покласти на неї тканину, змочену теплою водою, і потримати її там недовго. Це має трохи послабити краї наклейки, щоб вони були готові до зняття. Щоб сприяти цьому, ви можете обережно потерти наклейку вологою тканиною.

Тепер настав час відклеїти цю наклейку. Можливо, ви зможете зробити це легко, але, швидше за все, залишиться деякий залишок. Щоб уникнути цього, не знімайте наклейку лише пальцями. Замість цього змочіть тканину спиртом або рідиною для зняття лаку та почніть штовхати краї наклейки вгору. Це має зменшити ймовірність прилипання залишків до вашого смартфону. Якщо після пілінгу все ще залишилися залишки, повторно нанесіть трохи спирту або рідини для зняття лаку та скористайтеся тупим предметом, наприклад кредитною карткою або пінцетом для брів, щоб видалити решту.

У нас також є посібник про те, як видалити наклейки з комп’ютера, якщо у вас є ноутбук або комп’ютер, який потребує невеликого порядку.