Найкращий літній розпродаж Steam 2017 року

Categories:

Літній розпродаж Steam у самому розпалі, сотні назв виставляють на продаж. Оскільки неможливо купити все, ми звузили список найкращих комплектів літнього розпродажу Steam 2017, які ви точно захочете отримати цього року.

Примітка. Ми будемо згадувати лише відсоткову знижку, оскільки ціни відрізняються від регіону до регіону.

10. Вбивця

Створений тепер незалежною студією IO Interactive, спочатку виданий EIDOS, а пізніше Square Enix, Hitman мав честь переоцінити стелс у відкритому світі. Ви – Агент 47, вбивця, який працює на Міжнародне агентство контрактів, який подорожує світом, вбиваючи своїх цілей. У вас є вибір, як виконувати свої місії, ви можете бути тихим вбивцею, або ви можете бути божевільним бойовиком, це повністю залежить від вас. Фактично це два пачки. Остання версія гри та оригінальна колекція.

Отримайте Hitman (2016) тут (66% знижка)
Отримайте колекцію Hitman тут (84% знижка)

9. Tomb Raider

Tomb Raider, також основний продукт видавництва Eidos, спочатку створений Core, а пізніше Cyrstal Dynamics (творці класичної серії Legacy of Kain). Ця гра була простою концепцією, британський археолог/авантюристка на ім’я Лара Крофт здійснювала набіг на стародавні гробниці в пошуках скарбів. Кожна гра буде зосереджена на глибокому сюжеті, цікавій історії, інтригуючих головоломках та веселому екшені. Він був живий і здоровий з моменту свого заснування в 1993 році і продовжує розвиватися. Франшиза була перезавантажена в 2013 році і відновила історію Лари Крофт для майбутнього покоління.

Отримайте Tomb Raider тут (68% знижка)

8. BioShock

BioShock — це визнана критиками окрема серія шутерів від першої особи, яка щоразу починається з маяка. Це одна з тих рідкісних франшиз, яка користується як злетами, так і падіннями. Ви відчуєте найкращі ігрові механіки та сюжетні лінії, які можна порівняти з серією Metal Gear або Legacy of Kain, граючи в BioShock і BioShock infinite, і вам може не сподобатися друга частина, але вона є частиною пакету. Сюжет розвивається від веселощів до насичених, до філософії університетського рівня.

  Як виправити IME японської клавіатури, який не працює (повний посібник)

Отримайте Bioshock Bundle тут (75% знижка)

7. Франшиза Saint’s Row

Saint’s Row найкраще можна описати як безглузду данину GTA. Ви – банда під назвою The Saints. Ви хочете захопити місто. Але не тому ви хочете грати в цю гру. Ви хочете грати в цю гру, тому що вона зосереджена на «ігровій» частині гри. Ось чому ви можете отримати доступ до гармати, яка запускає акулу з твердого ґрунту, зброї, яка першим крокує на дабстепі, щупальця, яке виведе ціль на орбіту, автомобілів, які стають танками, і всього, що вам потрібно від гри. Вся франшиза весела, і вона продовжує розширювати межі веселощів одна за одною.

Отримайте Saints Row IV Game of the Century Edition (75% знижка)

Витягніть Saints Row Gat з пекла (75% знижка)

6. Відьмак

Відьмак — це творіння польської компанії CD Projekt Red, яка починала з крихітного столика на E3 2004. Вони демонстрували справді відкриту рольову пригоду, засновану на однойменній серії польських романів. Сьогодні вони коштують понад 1 мільярд доларів лише на основі цієї серії. Ви берете на себе роль Геральта з Рівії, відьмака, який шукає свою прийомну дочку Цірі, але ви не зобов’язані дотримуватися сценарію. Ви можете бродити буквально скрізь, і в кожному місті, з яким ви зіткнетеся, вам буде чим зайнятися. Боротьба відбувається з найкращими іграми, історія глибока, візуальне зображення чудове, а історія бездоганна.

У цьому сценарії комплект не настільки рентабельний, як окремі покупки, оскільки ви отримуєте «Відьмак», «Відьмак 2» і «Відьмак 3» у цьому наборі. У магазині International Witcher 3 без DLC коштує $23,99, а Game of Year Edition (весь вміст включено) коштує $24,99. Якщо ви купуєте пакет, вам доведеться заплатити додаткові $17,50 за DLC. Якщо ви купуєте окремо, ви витрачаєте додатковий долар.

  Microsoft Edge отримує бічну панель веб-пошуку

Отримайте видання The Witcher 3 Game of the Year Edition тут (50% знижка)
Отримайте режисерську версію The Witcher Enhanced Edition (85% знижка)
Отримайте розширене видання Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition тут (85% знижка)

5. LEGO

Загальноприйнято, що фільми не перетворюються на чудові ігри. Однак LEGO сприйняла це як виклик і подолала його за милі. Ігри LEGO охоплюють ряд франшиз, включаючи «Володар кілець», «Гаррі Поттер», «Зоряні війни», DC, Marvel та багато інших. Механіка дещо схожа, ви збираєте валюту LEGO, щоб оновити/розблокувати персонажів. Можливо, ніколи не буде таких епічних історій, як описано у всесвіті LEGO, як-от сюжетні арки Ліги Справедливості в Бетмені, Марвел проти Червоного Халка. Це весела серія, яка змусить вас по-справжньому оцінити все, що нам подобається в іграх.

Ці ігри не випускаються в комплектах, але всі вони варті того, щоб мати. Тож перейдіть за цим посиланням і купіть потрібні вам ігри. (0-75% знижка)

4. Call of Duty

За ці роки серія Call of Duty стала досить суперечливою. Вони вийшли з зірковою ідеєю відобразити реалістичні дії зі змістовними сюжетними лініями про Другу світову війну, потім вони вийшли з парку з Modern Warfare і почали надмірно використовувати цю ідею до такої міри, що шанувальники засмутилися. Однак Call of Duty все ще залишається веселою франшизою шутера з великою кількістю екшену, атмосферним звуком, завжди цікавою сюжетною лінією.

Отримайте колекцію Call of Duty Definitive тут (46% знижка)

Отримайте Call of Duty Complete Zombie Experience тут (44% знижка)

3. Elder Scrolls

Elder Scrolls — це для RPG так само, як і Godfather для фільмів. Це був не перший у своєму роді, але він став еталоном для жанру, і ви можете побачити його суть майже в усіх сучасних RPG, будь то Witcher, Dragon Age, Mass Effect тощо. Всього у франшизі 5 ігор, 6, якщо рахувати онлайн-версію. Однак Steam виставляє на продаж лише 4 з них, це Elder Scrolls III – Morrowind, Elder Scrolls IV – Oblivion та Elder Scrolls V – Skyrim (ви, можливо, чули про це).

  Що означає для вас план боротьби з підробками «Проект нуль» від Amazon?

Отримайте набір Elder Scrolls тут (49% знижка)

2. Клапан

Саме через Valve ми всі тут обговорюємо все це. Вони є творцями Half Life, Portal, Counter Strike і Steam. Сама корисність, яка об’єднує нас. Valve об’єднала всі свої ігри в один пакет, який включає надзвичайно інноваційну головоломку Portal, багатокористувацьку гру Counter Strike, Team Fortress 2 (уже безкоштовну) і серію Half Life.

Отримайте Valve Bundle тут (91% знижка)

1. GTA

Якщо ви були геймером хоча б тиждень, ви чули про Grand Theft Auto. Grand Theft Auto — це серія ігор, яка в кожній грі протистоїть вам різну кримінальну імперію. Це гра, зосереджена на водінні, з однією відомою неможливою місією та моментами, які стали знаковою частиною поп-культури. Ця серія визначила жанр відкритого світу, а потім удосконалювала його з кожною ітерацією.

Отримайте GTA Bundle тут (70% знижка)

Завантажте GTA V тут (50% знижка).

Почесна згадка

Набір Assassins Creed (55% знижка)

Набір Fallout (60% знижка)

Тотальна війна (66% знижка)