Найкращий додаток для сну 2021 року (включаючи програми для відстеження сну)

Багато людей не можуть заснути в потрібний час і звертаються за допомогою до програм для сну. Вони не можуть замінити здорові звички сну, наприклад, вимкнути всі пристрої за півгодини перед сном і замість цього почитати хорошу книгу.

Тим не менш, спеціальний додаток є хорошим місцем для початку. Ви можете використовувати його для прослуховування білого шуму або заспокійливих звуків, які допоможуть вам легше заснути. Або ви можете стежити за своїм режимом сну і дізнатися, як його покращити.

Найкращий додаток для сну

Найкращий додаток для сну: Android та iOS

Ми ретельно протестували численні програми для сну та вибрали найкращі, враховуючи користувачів Android та iOS.

1. Спокійний

Доступний для Android і iOS, Спокій може допомогти вам не тільки спати, але й медитувати, зосередитися на роботі або просто розслабитися, слухаючи заспокійливі звуки. Він має надзвичайно інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та численні функції, включаючи історії сну, дихальні вправи та керовані сеанси медитації різної тривалості.

2. Звуки сну подушкою для сну

Sleep Sounds від Sleep Pillow — це простий додаток для сну Android і iOS. Він має широкий спектр попередньо освоєних високоякісних звуків навколишнього середовища, які ви можете слухати, щоб залишатися розслабленими і швидше заснути. Він працює у фоновому режимі та дозволяє позначати улюблені звуки.

  Як налаштувати програму новин на Apple Watch

3. Головний простір

Headspace — це програма, схожа на Calm, яку можна встановити Android і iOS. Він обгорнутий інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і сприяє здоровому способу життя, покращуючи ваш сон. Ви можете використовувати його, щоб займатися йогою, медитувати, слухати історії та відтворювати звуки. Він має щоденну серію відео та навіть курси медитації для дітей.

4. Монітор сну

Монітор сну дещо інший. Окрім відтворення розслаблюючих звуків, він може контролювати весь ваш цикл сну та дозволяти вам зараз, якщо ви хропите або розмовляєте під час сну. Він надає оцінку сну з графіками та дає вам рекомендації, як-от тренування або вживання меншої кількості кофеїну. Крім того, додаток м’яко розбудить вас і нагадує рано лягати спати. Ви також можете робити нотатки. Він доступний лише для Android.

5. Подушка

Pillow — це трекер циклу сну, створений для iOS. Він відтворює заспокійливі звуки, відстежує ваш режим сну і навіть записує ваш хропіння, апное або розмови уві сні. Додаток допомагає вам прокидатися природним шляхом, беручи до уваги найлегшу фазу сну. Його також можна встановити на Apple Watch, щоб контролювати пульс і аналізувати частоту серцевих скорочень.

  Як додати програми до Microsoft Teams

6. Спати як Android

Sleep as Android – одна з найпопулярніших програм для сну Android та ОС Android Wear. Він включає в себе списки відтворення зі звуками природи та колисковими піснями, відстежує цикли вашого сну та тихо будить вас вранці. Крім того, додаток використовує сонар для відстеження сну, тож вам більше не доведеться спати зі смартфоном у ліжку. Він підтримує керування розумною лампочкою та інтегрується з додатками для здоров’я, такими як Google Fit.

7. Цикл сну

Sleep Cycle — ще одна програма, створена для Android і iOS, який містить звуки сну та казки на ніч. Він може м’яко розбудити вас, виявити вашу модель хропіння, виміряти якість сну та створити статистичні дані. Крім того, ви можете вести щоденник, робити нотатки, отримувати рекомендації щодо покращення сну та експортувати дані про сон до Excel.

  Що таке напад «злих служниць» і чого він нас навчає?

8. Сон

Зроблено для Android і iOS, Slumber – це заспокійливий додаток, який містить колекцію історій, які допоможуть вам легше заснути. Він також має циклічний режим, звукові пейзажі ASMR та казки на ніч для дітей. Ви можете послухати фонову музику або послухати звуки природи, як дощ. Крім того, ви можете встановити фоновий шум для відтворення, коли історія закінчена.

9. Приплив

Tide — це простий і елегантний додаток для сну, створений для Android і iOS, який пропонує заспокійливі звуки, щоб допомогти вам заснути, подрімати, зосередитися або просто дихати, щоб практикувати усвідомленість. У ньому є серії медитацій і звуки природи, нагадування, розділ уподобань, а також корисна статистика про цикл сну.

Спіть краще з найкращими програмами для Android та iOS

На завершення, якщо ви страждаєте від безсоння або просто час від часу не можете заснути, ці мобільні програми повинні допомогти, відтворюючи заспокійливі звуки та відстежуючи цикли сну, щоб надати більш детальну інформацію про ваші звички.