Найкраще рішення для створення каталогу

Categories:

Вам важко створювати та керувати каталогами для вашого бізнесу? Не дивіться далі, ніж Brilliant Directories – ваше універсальне рішення для створення онлайн-каталогів.

Попрощайтеся з головним болем, пов’язаним із введенням даних вручну та застарілою технологією, і передайте привіт лагодженій та ефективній системі каталогів.

У цій статті ми зануримося в численні переваги Brilliant Directories і покажемо вам, чому це справді найкраще рішення для створення каталогів.

Зміст

Що таке Brilliant Directories?

Заснована в 2009 році – Brilliant Directories – це програмне забезпечення для веб-каталогів, яке дозволяє створювати бізнес-каталоги в Інтернеті або членські сайти за лічені хвилини.

Програмне забезпечення пропонує бібліотеку посилених тем членства з налаштуваннями, що дозволяють вам ніколи не починати з нуля.

Ви можете знайти готові теми каталогів для різних категорій, таких як постачальники послуг, місцеві путівники по місту, спільноти учасників, місцеві оголошення, списки нерухомості тощо.

Крім того, Brilliant Directories пропонує набір надійних функцій для керування членами, монетизації веб-сайтів, дизайну та брендингу, публікації вмісту та пошукової оптимізації, щоб допомогти у створенні наскрізного каталогу.

Від асоціацій до власників бізнесу, клубів і груп – бізнес-довідники надають змогу більш ніж 30 000 компаній і веб-сайтів по всьому світу.

Як це допомагає у створенні сайтів членства та бізнес-каталогів?

Brilliant Directories має простий у користуванні інтерфейс із налаштуваннями без коду та понад тисячу функцій, які охоплюють усі аспекти створення чудових каталогів веб-сайтів.

Програмне забезпечення дає вам перевагу завдяки своїй бібліотеці готових шаблонів каталогу, адаптованих до потреб вашого бізнесу. Крім того, у ньому є набір інструментів для оптимізації пошукових систем та керування вмістом, які допоможуть вам і вашим учасникам підвищити рейтинг у результатах пошуку.

Для зручності керування учасниками платформа пропонує інформаційну панель самообслуговування для учасників, де вони заповнюють необхідні дані та реєструються на вашому веб-сайті.

Приєднавшись до учасників, ви можете дозволити їм публікувати вміст, публікувати події, продавати продукти чи послуги тощо. Ви також можете створювати власні пакети членства з певними привілеями чи обмеженнями. І дозвольте членам легко купувати та оплачувати у своїй місцевій валюті.

Нарешті, окрім підписки на членство, у ньому є інструменти, які допоможуть вам монетизувати свій веб-сайт, наприклад рекламні банери, допомога партнерам, продаж потенційних клієнтів, варіанти перехресних продажів тощо.

Основні характеристики Brilliant Directories

Тож, звичайно, у Brilliant Directories є цілих дев’ять ярдів, щоб допомогти вам створити готові каталоги веб-сайтів.

Давайте зануримося та дослідимо ключові функції Brilliant Directories.

#1. Безпроблемне налаштування та дизайн

Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, у Brilliant Directories є правильне поєднання інструментів із кодом і без коду, наприклад:

Дизайн і брендинг

Простий редактор дизайну, який можна навести та клацнути, дозволяє налаштовувати попередньо створені теми або створювати власні теми з логотипами, кольорами, зображеннями, текстом і елементами брендування. Крім того, сайти, створені за допомогою Brilliant Directories, без додаткової плати мають білу мітку.

  Читайте та зберігайте технічні новини, призначені спеціально для вас

Конструктор веб-сторінок

З єдиної панелі адміністратора ви можете створювати, редагувати та керувати своїм веб-сайтом. Його вбудований візуальний редактор веб-сторінок дає змогу редагувати шаблони або створювати власні веб-сторінки, ніби ви працюєте в MS Word. Простенька!

Або розробники можуть використовувати спеціальний код HTML і CSS для подальшого налаштування зовнішнього вигляду веб-сторінок.

Веб-сайт, готовий для мобільних пристроїв

Давайте запитаємо: Ви бажаєте веб-сайт, який можна миттєво перетворити на мобільний додаток?

Brilliant Directory пропонує мобільні веб-сайти. Все, що вам потрібно зробити, це використати інтеграцію plug-and-play із популярними конструкторами мобільних додатків і легко перетворити свій веб-сайт на мобільний додаток. Програмне забезпечення інтегрується з найкращими розробниками додатків для iOS та Android, такими як Appypie, Swiftic тощо, щоб запустити програму менш ніж за 5 хвилин.

Доступ до вихідного коду

Незважаючи на те, що багато рішень каталогів пропонують доступ до вихідного коду зовнішнього інтерфейсу, ви або платите за це, або налаштування є міцним горішком, або і те, і інше.

Незалежно від обраного вами плану Brilliant Directories пропонує безкоштовний доступ до редагування вихідного коду інтерфейсу. Його функція «Показати віджети» визначає, де саме потрібно редагувати окремі модулі вихідного коду вашого сайту.

Таким чином, ви можете визначити точні місця в коді для редагування, щоб налаштувати макети сторінок і навіть оновити дизайн CSS. Більше не потрібно шукати випадкові файли php!

#2. Управління членами

Brilliant Directories має понад 1000 налаштувань і функцій для керування вашими учасниками – від інформаційних панелей самообслуговування до індивідуальних персон користувачів і багато іншого. Ось розбивка того, як платформа допомагає вам легко керувати відвідувачами та учасниками.

Інформаційна панель для учасників самообслуговування

Brilliant Directories дозволяє учасникам створювати власні облікові записи без вашого втручання. Учасники можуть оновлювати свою контактну інформацію, керувати підписками, відстежувати потенційних клієнтів і огляди, завантажувати вміст тощо – усе це з єдиної інформаційної панелі.

Крім того, ви можете вирішити, яку інформацію ви хочете отримати від своїх учасників, і додати власні поля на інформаційну панель.

Сторінки профілів учасників, оптимізовані для SEO

Кожен учасник вашого веб-сайту отримує певні публічні профілі, оптимізовані для SEO. Ваші учасники можуть додавати інформацію про себе, а відвідувачі можуть зв’язуватися з учасниками, залишати відгуки тощо – все це сприяє оптимізації профілів учасників для пошукових систем.

Відгуки та рейтинги

Використовуючи цю функцію, ви можете дозволити відвідувачам залишати відгуки та оцінки в профілях компаній або учасників. Отже, зробіть свій веб-сайт каталогу надійним і зручним для користувачів.

Однак ви можете делегувати контроль своїм учасникам і дозволити їм керувати своїми відгуками, або ви можете отримати повний контроль і модерувати відгуки на своєму веб-сайті.

Масовий імпорт учасників

Веб-сайти-каталоги достатньо великі, щоб продовжувати додавати список і залишатися наполовину заповненим. Звичайно, якщо ви зібрали список учасників інакше, ви можете легко імпортувати їх на свій веб-сайт як файл .csv.

Під час імпорту ви навіть можете сортувати учасників за категоріями, установлювати їхні рівні членства, закріплювати їх на Картах Google і додавати зображення профілю, логотипи тощо.

Створення членських пакетів

Ви можете створювати необмежену кількість спеціальних пакетів членства (безкоштовних або платних) і виставляти рахунки учасникам щомісяця, щокварталу чи щороку.

Виберіть із понад 40 привілеїв і обмежень для кожного пакета, щоб запропонувати відмінність. Наприклад, членство вищого рівня розблокує більше привілеїв, ніж членство низьких цін. Це також допоможе вам диференціювати переваги кожного рівня членства.

  16 найкращих гарнітур Nintendo Switch для кращого ігрового процесу

Електронний маркетинг

Для кращого спілкування з членами платформа пропонує вбудовані інструменти маркетингу електронною поштою. Використовуючи їх, ви можете створювати індивідуальні дизайни електронних листів або вибирати з понад 40 готових шаблонів і налаштовувати їх відповідно до свого бренду.

Далі ви можете сегментувати списки розсилки та запускати розсилки, не відкриваючи кілька вкладок.

Щоб персоналізувати взаємодію з учасниками, ви можете використовувати змінні у своїх шаблонах електронних листів. Ці змінні автоматично замінюються відповідним вмістом, що дозволяє вашим учасникам отримувати персоналізовані електронні листи з вашого веб-сайту.

#3. Публікація вмісту

Brilliant Directories також має інструменти для підтримки створення вмісту для розвитку вашої спільноти. Публікувати та просувати вміст дуже легко завдяки наступному:

Інструменти SEO

Кожен розділ вашого веб-сайту каталогу створено для того, щоб мати вищий рейтинг у пошукових системах, від веб-сторінок до розширених фрагментів і метаданих до структури URL – усе оптимізовано.

Однак для подальшої оптимізації будь-якого з цих елементів ви можете скористатися редактором SEO для всього сайту, щоб налаштувати структуру SEO.

Підтримка блогів

Платформа пропонує повну систему ведення блогів для підтримки ваших потреб у вмісті та SEO. Використовуючи інструменти ведення блогу, ви можете:

 • Публікуйте статті: вбудований візуальний редактор дозволяє легко писати, редагувати, оптимізувати та публікувати статті
 • Планування публікацій: автоматично плануйте публікації на дату чи час у майбутньому
 • Виділений розділ: публікації та статті мають окремий розділ на вашому веб-сайті, який представляє його як ресурс для відвідувачів і учасників

Перелік подій

Будь-хто у вашій спільноті, включно з вами, може публікувати повідомлення про майбутні події та заходи з деталями, зображеннями, посиланнями на квитки тощо – усе, що вам потрібно зробити, це заповнити просту форму. Ви навіть можете додати спеціальні кнопки, як-от «Квиток» і «Додаткова інформація», щоб додати зовнішні посилання.

Щоб додати місце проведення, вільно інтегруйте Карти Google у свою подію, щоб додати фізичне місцезнаходження. Ви навіть можете дозволити відвідувачам коментувати сторінку події та ділитися посиланням на сторінку за допомогою віджетів соціальних мереж. Нарешті, ви можете розмістити банер AdSense або клієнта на публікаціях подій.

Акції та купони

Пропонування вигідних пропозицій на вашому веб-сайті може залучити значний трафік. У результаті більше компаній бажають зареєструватися у вашому каталозі.

Ось як Brilliant Directories допомагають справі:

 • Поділіться угодою: легко створюйте та публікуйте угоду з кодами купонів, додатковою інформацією та посиланням для покупки
 • Додайте таймер: установіть термін дії для угод, щоб створити відчуття терміновості та сприяти оперативним діям
 • Зручний для партнерів: дозвольте маркетинговим партнерам публікувати партнерські посилання з угодами, якими вони публічно поділяються

#4. Отримайте дохід

Brilliant Directories пропонує низку інструментів монетизації, щоб перетворити ваш веб-сайт членства на машину для отримання прибутку.

Кілька платіжних шлюзів і каналів доходу

Brilliant Directories інтегрується з 10 найпопулярнішими платіжними шлюзами для прийому й обробки платежів у вашій місцевій валюті, такими як Stripe, PayPal, Verifone і PayFast. Ви можете дізнатися більше про способи оплати тут.

Далі, це дозволяє створити кілька каналів доходу, щоб завжди мати повторюваний дохід. Ви можете заробляти на членських підписках, банерній рекламі, перехресному продажу продуктів або послуг та іншими способами, які можете знайти.

Його вбудовані інструменти обробки керують усіма вашими платежами, включаючи відшкодування, і навіть створюють сторінки для купівлі додаткових продуктів.

Інструменти генерації потенційних клієнтів

Програмне забезпечення дозволяє збирати, керувати та продавати потенційних клієнтів. У ньому є все необхідне для залучення потенційних клієнтів, наприклад форми, підписки на інформаційні бюлетені тощо. Перегляньте це відео про базовий пакет потенційних клієнтів, доступний безкоштовно.

  Початок роботи з веб-скрапінгом у JavaScript

Щоб досягти найкращих результатів, ви можете придбати доповнення для автоматичного підбору потенційних клієнтів, щоб заохочувати своїх учасників кращими відповідними потенційними клієнтами. Просто розмістіть кнопку покупки з установленою сумою для кожного потенційного клієнта та почніть рахувати гроші. 🤑

Хостинг і безпека

Веб-сайти, створені за допомогою Brilliant Directories, включають преміальний хмарний хостинг. Таким чином, ви заощаджуєте на дорогих витратах на керування та захист веб-сайтів, розміщених самостійно. Коли ви створюєте веб-сайт за допомогою Brilliant Directories, ви можете очікувати:

 • Моніторинг 24/7
 • Щоденне резервне копіювання та експорт
 • Безпека SSL
 • Захист спроб входу
 • Мережа із закритим кодом
 • Управління кількома сайтами

Окрім довгого списку функцій, він також має велику кількість ресурсів підтримки та вмісту для вирішення будь-яких проблем, з якими користувачі можуть зіткнутися під час використання програмного забезпечення.

Ресурси підтримки

 • Відео для швидкого запуску: безліч відеоуроків, які допоможуть вам легко ознайомитися з функціями та процесами
 • Пошук у базі знань: централізований центр, який містить документи, щоб відповісти на всі ваші запитання щодо наскрізного налаштування та налаштувань
 • Спеціальна група Facebook: має групу Facebook, де ви можете спілкуватися та спілкуватися зі спільнотою однодумців
 • Повтори вебінарів: понад 120+ повторів вебінарів доступні для вас у будь-який момент часу
 • Приватна підтримка по телефону: одногодинний платний тренінг із показу екрана телефону від старшого тренера Brilliant Directories, щоб отримати всі необхідні консультації та підтримку
 • Надсилання заявок: створюйте заявки служби підтримки для кожної проблеми, з якою ви стикаєтеся під час роботи з програмним забезпеченням

Чудові альтернативи каталогу

Незважаючи на те, що Brilliant Directories є чудовим програмним забезпеченням для створення каталогу веб-сайтів, ви можете дослідити інші подібні варіанти. Ми дослідили та розглянули дві найкращі альтернативи для вас 👇🏻

#1. BoxedCMS

BoxedCMS — це спеціальне програмне забезпечення для каталогів, яке допомагає створювати цифрові каталоги для компаній, весіль, порталів новин, журналів, путівників тощо.

Програмне забезпечення використовує NodeJS і AngularJS для створення стильного ефекту та простоти використання. Крім того, це робить програмне забезпечення легко масштабованим без обмеження кількості функцій, які ви можете додати за допомогою кодування.

Ключові особливості

 • Керуйте кількома сайтами з цільовими мовами та територіями; локалізувати вміст відповідною мовою
 • Централізована інформаційна панель для керування користувачами, схвалення запитів на членство та керування реєстраціями користувачів під одним дахом
 • Збільште свої доходи за допомогою спонсорованого контенту та рекламних банерів; отримуйте оплату безпосередньо від своїх користувачів за допомогою платіжного шлюзу Stripe
 • Використовуйте редактор WYSIWYG, щоб робити все, що завгодно, щоб опублікувати вміст у інтерфейсі
 • Відстежуйте звіти про ефективність ваших кампаній у реальному часі; інтегруйте з Google Analytics, щоб генерувати статистичні дані з вашого веб-сайту

Завдяки своєму корпоративному плану BoxedCMS пропонує вашій команді повну гнучкість у зміні коду відповідно до потреб бізнесу. Крім того, ви можете запланувати безкоштовну демонстрацію програмного забезпечення.

#2. eDirectory

eDirectory — це програмне забезпечення для каталогів корпоративного рівня, яке допомагає створювати чудові веб-сайти з каталогами незалежно від галузі чи призначення.

Ключові особливості

 • Створюйте спеціальні шаблони з підсумковими картками, користувальницькими полями, віджетами з можливістю перетягування та іншим за допомогою інтуїтивно зрозумілого редактора шаблонів
 • Контролюйте кожен аспект SEO свого сайту за допомогою вбудованих інструментів SEO: генератора карт сайту, редактора robots.txt і редактора 301 перенаправлення
 • Має функцію ринку, що дозволяє учасникам створювати каталоги та продавати продукти чи послуги прямо з каталогу
 • Інтегрований конструктор додатків, який дозволяє перетворити ваш веб-сайт на чудові програми для iOS та Android – код не потрібен
 • Власники ліцензій отримують автоматичний доступ до повного вихідного коду eDirectory

Крім того, ви отримуєте інші чудові функції, як-от створення угод і пропозицій, публікація подій, завантаження блогів, а також створення аналітики та звітів для загального аналізу веб-сайту.

Заключні думки

Команда Brilliant Directories подбала про те, щоб програмне забезпечення поєднало всі точки, коли справа доходить до створення веб-сайту каталогу та керування ним.

Він піклується про всі важливі речі, від макета веб-сайту до оптимізації та керування членами. Крім того, ви можете випробувати програмне забезпечення безкоштовно. Замовте безкоштовну демонстрацію вже сьогодні!