Найкраще рішення для розблокування вашого iPhone

Categories:

Іноді важко погодитися з існуванням такого інструменту, як Tenorshare 4uKey.

Це рішення, яке можна вважати «майстром на всі руки» через різноманітність проблем, які воно вирішує для користувачів iOS, але, незважаючи на ті сфери, на яких воно розкинуло руки, воно все ще залишається володарем усіх.

Цей інструмент може виконувати різноманітні завдання, як-от розблокувати ваш iPhone без пароля та сенсорного ідентифікатора, виправити ваш вимкнений пристрій, видалити профіль MDM та багато іншого.

Якщо ви давно хотіли дізнатися більше про 4uKey, ви потрапили в потрібне місце. У цій публікації ми детально зануримося в інструмент, щоб побачити, чи він справді вартий вашого часу.

Давайте розпочнемо.

Коли і чому варто використовувати Tenorshare 4uKey

Оскільки ви користуєтеся цифровим пристроєм, як-от смартфоном, іноді можете опинитися в складних ситуаціях. Одним із найкращих прикладів може бути ситуація, коли ви забули свій пароль і заблокували свій пристрій.

Що ви робите в такій ситуації? Звичайною відповіддю було б віднести його в сервісний центр і дозволити фахівцям полагодити це за вас. Однак якщо ви хочете вирішувати проблеми самостійно, а не покладатися на інших, ідеальним рішенням для вас буде використання такого інструменту, як Tenorshare 4uKey.

Це дає вам контроль над багатьма різними типовими проблемами, з якими регулярно стикаються користувачі смартфонів.

Ось кілька сценаріїв, у яких це програмне забезпечення може бути надзвичайно корисним.

#1. Ви купили заблокований вживаний пристрій

Якщо ви опинилися в такій ситуації, мені вас шкода, тому що ніколи не добре боротися з тим, на що ви витратили гроші. Щоб не звучало драматично, але це майже так, ніби ви витратили гроші, щоб отримати відро стресу. 😵‍💫

Однак вирішення проблем завжди є. Якщо ви купили вживаний iPhone або iPad у іншої особи та розумієте, що на ньому встановлено Apple ID попереднього власника, ви можете скористатися Tenorshare 4uKey, щоб обійти Apple ID і активувати його за допомогою облікових даних.

Таким чином, ви можете почати з нуля без будь-яких слідів попереднього власника. Звичайно, ви також можете користуватися всіма функціями пристрою.

Читайте також: Як перенести контакти з Android на iPhone

#2. Ви забули свій пароль

Це, мабуть, слон у кімнаті, тому що це настільки очевидно, і я думаю, що більшість із нас переживали це. Ніколи не приємно почуватися, коли ви забуваєте свій пароль, бо не знаєте, чи звинувачувати в цьому свою пам’ять 🧠 чи себе, що ви встановили складний пароль.

  11 найкращих персональних брандмауерів для комп’ютерів і мобільних телефонів

Якщо ви введете неправильний пароль забагато разів, ваш пристрій iOS буде вимкнено, і вам буде запропоновано відновити його через iTunes.

Якщо ви не хочете цього робити, ви можете використовувати 4uKey, щоб обійти його та пропустити процес відновлення через iTunes, щоб знову мати функціональний пристрій.

Найкраща частина? Це всього лише кілька хвилин.

#3. Ви розробник

Будучи розробником або ентузіастом технологій, завжди важливо перевіряти речі, і одна сфера, яку ви хотіли б поставити з молотка, це безпека iOS. Ми всі вже знаємо, наскільки висока безпека пристроїв Apple, але не завадить її перевірити.

Використовуючи Tenorshare 4uKey, ви можете визначити вразливі місця iOS і області, які можна легко обійти.

Особливості Tenorshare 4uKey

Що робить Tenorshare 4uKey одним із найнадійніших інструментів для розблокування, так це його набір функцій. Він надає вам безліч неймовірних функцій, які можуть витягнути ваш пристрій із кролячої нори, включно з функціями, які запропонують майбутнє.

Ось розбивка основних функцій:

#1. Розблокувати пароль

Якщо ви або хтось із членів вашої родини забули пароль свого пристрою iOS, Tenorshare 4uKey може розблокувати його лише за кілька простих кроків.

Крім того, навіть якщо ваш пристрій вимкнено, він також може виправити це, не докладаючи жодних зусиль.

#2. Розблокувати Apple ID

Раніше забути свій ідентифікатор Apple ID було страшною ситуацією, але тепер це не так з такими інструментами, як 4uKey. Він може видалити поточний Apple ID і створити новий. Це чудова функція, коли у вас немає іншого способу повернути доступ до вашого пристрою.

Не кажучи вже про те, що якщо ви купили вживаний пристрій, на якому, здається, старий ідентифікатор Apple все ще на місці, ця функція врятує ситуацію.

Найприємніше те, що вам не потрібні ніякі технічні знання, тому що все викладено перед вами в найпростішому вигляді.

#3. Пароль для розблокування екрана

Це відносно нова функція, яка була представлена, але вона така корисна просто тому, що запам’ятовування додаткового пароля (час використання екрана) може бути завданням, до якого мало хто сприймає серйозно.

Мені хотілося б вірити, що люди частіше забувають свій код доступу до екрана, ніж основний пароль свого телефону. Використовуючи Tenorshare 4uKey, ви можете легко видалити пароль без втрати даних.

#4. Скидання до заводських налаштувань без пароля

Якщо ви хочете скинути iPhone до заводських налаштувань, але не пам’ятаєте свій пароль, 4uKey дозволить вам зробити це без проблем.

Вам не знадобиться ні пароль, ні навіть iTunes.

#5. Вирішення різних проблем з iOS

Окрім звичайних функцій, які можна очікувати від інструмента розблокування, Tenorshare 4uKey також має різні інші виправлення iOS.

Деякі з них включають:

 • Видалити Touch ID
 • Видалити Face ID
 • Обійти екран MDM
 • Вимкніть «Знайти iPhone» без пароля
 • Позбавтеся процесу активації на iPhone та iPad

Читайте також: Як виправити «Не вдається підключитися до App Store» на вашому iPhone або iPad

  Як використовувати руку для панорамування Microsoft Office замість смуги прокрутки

#6. Високий рівень успіху

Дуже легко висунути претензії, але так само важко їх задовольнити. На щастя, усі обіцянки Tenorshare 4uKey мають високі показники успіху. Цей єдиний факт робить його дуже надійним інструментом для використання в надзвичайних ситуаціях.

Він використовує розширені алгоритми для виконання таких завдань, як розблокування вашого пароля та Apple ID на вашому пристрої, і він майже безвідмовний.

#7. Гнучка сумісність

Tenorshare 4uKey сумісний з усіма пристроями Apple і версіями iOS. Крім того, його можна завантажити на macOS і Windows.

Перехресна сумісність чудова, тому що якщо у вас є iPhone, але ви використовуєте комп’ютер з Windows, ви все одно можете виконувати роботу бездоганно.

#8. Простий у використанні інтерфейс

На відміну від багатьох інших потужних інструментів, які шкодять інтерфейсу, Tenorshare 4uKey має дуже простий у використанні інтерфейс. Вам не знадобляться жодні технічні навички чи попередні знання щодо використання такого інструменту, оскільки все представлено вам у простій формі.

Важливо також зазначити, що жодне із завдань, які ви виконуєте в цьому програмному забезпеченні, не займає надто багато часу, незалежно від серйозності проблеми.

#9. Акцент на конфіденційності даних

Це, мабуть, найважливіша функція, яку можна знайти в будь-якому програмному забезпеченні. Акцент на конфіденційності даних і безпеці користувачів має бути першочерговим, і Tenorshare 4uKey це розуміє.

Він не зберігає та не продає вашу особисту інформацію, тому кожен дрібний фрагмент даних, який ви вводите в цьому інструменті, безпечний.

Як завантажити та використовувати Tenorshare 4uKey

Незважаючи на те, що ви досі прочитали, ви зовсім не повинні мені вірити. Натомість ви можете безкоштовно завантажити Tenorshare 4uKey і перевірити все самостійно. Це найкращий спосіб на власні очі ознайомитися з усіма функціями.

Якщо ви хочете продовжити свою ліцензію, ви можете ознайомитися з їхніми платними планами, які починаються лише з 45,95 доларів США.

Щоб завантажити інструмент, просто перейдіть на їхню домашню сторінку та натисніть кнопку Безкоштовне завантаження.

Після того, як ви завантажили його у свою систему, встановіть його за допомогою наданого інсталятора.

Ви повинні побачити програму на робочому столі або в папці програм. Далі відкрийте його та виберіть один із параметрів, наведених на початковому екрані.

Після того, як ви виберете бажану мету використання інструменту, він попросить вас підключити пристрій до комп’ютера/ноутбука. Як ви бачите нижче, я підключив свій iPhone. Я вибрав опцію «Видалити Apple ID», тож тепер я збираюся натиснути «Почати видалення».

Після натискання кнопки «Почати видалення» інструмент негайно почне видаляти Apple ID. Вам просто потрібно переконатися, що пристрій не від’єднується, або ви не закриваєте програму.

Процес займе кілька секунд, а потім ви побачите такий екран:

Це підтверджує, що Apple ID з вашого пристрою видалено, і ви можете почати заново з новим.

Переваги використання Tenorshare 4uKey

Це програмне забезпечення має всі переваги, про які я можу говорити безкінечно. Однак ось деякі з основних переваг, які, на мою думку, зацікавлять будь-кого.

#1. Супер швидкий

Уявіть, що ви несете свій телефон у сервісний центр і чекаєте половину дня, щоб полагодити телефон, тому що, погодьтеся, ви не єдина людина, яка стоїть у черзі.

  Що таке роздільна здатність 4K? Огляд Ultra HD

Вибравши Tenorshare 4uKey, ви можете переключитися на щось надшвидке порівняно з традиційними методами вирішення проблем.

Розблокування коду доступу, видалення ідентифікатора Apple ID або обхід екрана MDM — усе це займає лише кілька секунд вашого дня. Наскільки це зручно?

#2. Без втрати даних

Більшість методів, які використовує 4uKey для вирішення проблем на вашому телефоні, не впливають на дані, які ви вже маєте на своєму телефоні. Наприклад, ви можете легко видалити свій код доступу до екрана, не позбувшись своїх улюблених фотографій.

Однак важливо пам’ятати, що в деяких випадках дані можуть бути втрачені. Розблокування вимкненого iPhone є одним із прикладів цього.

#3. Почати безкоштовно

Незважаючи на те, що Tenorshare є фаворитом натовпу, він залишається щедрим у плані ціноутворення. Ви можете почати безкоштовно, скориставшись безкоштовною пробною версією, щоб відчути, на що здатний інструмент.

Обмеження Tenorshare 4uKey

Можливо, важко повірити, але цей інструмент дуже близький до досконалості. Я кажу це тому, що я не бачу жодних обмежень, окрім того, що вам потрібно буде встановити iTunes на вашому комп’ютері.

Однак для цього також є рішення. Якщо у вашій системі не встановлено iTunes, він автоматично встановить кілька компонентів iTunes, яких буде достатньо для виконання роботи.

Альтернативи Tenorshare 4uKey

Якщо з якоїсь причини ви не хочете використовувати Tenorshare 4uKey, ви можете переглянути деякі з альтернатив, які наближаються до роботи.

#1. FoneGeek iPhone Passcode Unlocker

Ви можете видалити різні типи блокування екрана за допомогою FoneGeek iPhone Passcode Unlocker, зокрема Face ID, Touch ID та 4/6-значний пароль. Крім того, він може видалити Apple ID, блокування MDM і код доступу до екрана.

Це також дозволяє вам виправити ваш вимкнений телефон без iTunes або iCloud, і все це займає всього кілька секунд.

Цей інструмент доступний як для Windows, так і для macOS, і він сумісний з усіма останніми (і старішими) версіями iPhone і iPad.

#2. AnyUnlock

AnyUnlock надає ефективне рішення для миттєвого відновлення заблокованого пристрою.

Точніше, він може виконувати 12 основних завдань розблокування, які включають:

 • блокування SIM
 • Код доступу до екрана
 • МДМ замок
 • Apple ID
 • Видаліть шифрування резервної копії iTunes
 • Блокування активації iCloud
 • Код доступу до екранного часу
 • Менеджер паролів
 • Відновлення пароля резервної копії iTunes
 • Вимкніть «Знайти iPhone».
 • Знайдіть Apple ID
 • Перевірка iDevice

Незалежно від того, чи ви купили вживаний телефон, зламали телефон або забули пароль, це рішення може стати порятунком.

#3. Розблокування екрана Dr.Fone

Щоб розблокувати пристрій iOS за допомогою програми Dr.Fone Screen Unlock, потрібно виконати лише три прості кроки. Використовуючи цей інструмент, ви можете зняти всі типи замків, щоб миттєво уникнути проблем.

Ви можете завантажити його на Windows, а також на macOS і почати абсолютно безкоштовно.

Примітка автора

Я мав нагоду спробувати Tenorshare 4uKey більше року тому, і коли я побачив його можливості, я був дуже вражений тим, що він може робити. Перемотайте вперед до сьогоднішнього дня, і з часом воно стає все кращим і кращим.

Це інструмент, призначений для вирішення більшості проблем із «розблокуванням» вашого пристрою iOS, і він чудово справляється зі своєю роботою, не забираючи багато часу.

Загалом, я вважаю, що 4uKey — чудовий інструмент для користувачів iOS. Він простий у використанні, ефективний і може позбавити вас від багатьох головних болів, якщо ви коли-небудь забудете пароль або зіткнетеся з іншими проблемами з пристроєм.

Далі ви можете перевірити найкращі інструменти резервного копіювання iPhone та iPad.