Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для створення музики для початківців

| | 0 Comments| 2:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Waveform Free 12 — це багатофункціональне програмне забезпечення для створення музики з покращеним інтерфейсом і необмеженою кількістю плагінів сторонніх розробників.
  • GarageBand — це зручна для початківців програма для створення музики на Mac із потужними функціями та легкою інтеграцією на пристрої Apple.
  • Audacity — це універсальний аудіоредактор і програмне забезпечення для виробництва з постійними оновленнями, інтеграцією з Muse Hub і високоякісними інструментами.
  • LMMS — це міжплатформна програма для створення музики, яка підходить для створення будь-якої музики, пропонуючи сумісність із програмами сторонніх розробників і низкою синтезаторів.
  • Vital Basic — це елегантне та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення синтезатора VST із можливістю введення власних семплів, що пропонує звуки професійного рівня безкоштовно.
  • Cakewalk від BandLab — це програмне забезпечення для створення музики лише для Windows із потужним інтерфейсом, необмеженою кількістю треків і ефектами студійної якості.

Якщо ви починаєте займатися музикою як хобі чи плануєте стати всесвітньо відомим продюсером, найкраще почати з безкоштовного програмного забезпечення для створення музики. Якщо все йде добре, ви можете перейти на преміум-опцію. У цій статті ми вибрали найкраще безкоштовне програмне забезпечення для створення музики для початківців у Windows, macOS і Linux.

1. Waveform Free 12: найкраще для ряду функцій

Tracktion T7 колись був преміальним додатком для створення музики. Замість того, щоб відмовитися від T7, коли вийшла наступна версія, Tracktion вирішила віддати його під іншою назвою, Waveform, що зробило цю безкоштовну музичну програму однією з найбільш багатофункціональних програм у цьому списку.

У 2024 році ви зможете отримати Waveform Free 12, який може похвалитися покращеним інтерфейсом, покращеною продуктивністю та кількома новими та вдосконаленими стандартними плагінами, інструментами та інструментами. Більше того, ви також можете завантажувати плагіни сторонніх розробників без обмежень.

Подібним чином немає жодних обмежень щодо відстеження чи експорту, а також прихованих стежок. Це робить його чудовою цифровою аудіоробочою станцією (DAW) для редагування аудіо, створення композицій за допомогою клавіатури як MIDI-контролера, додавання ефектів і автоматизації різних інструментальних параметрів.

  6 порад щодо охорони здоров’я для танцюристів, які займаються повним робочим днем, щоб зарядитися енергією

Waveform працює в Windows, macOS і Linux. Якщо вам добре підходить безкоштовна версія, ви завжди можете перейти на версію Pro. Ця версія пропонує ще більше функцій, зокрема Groove Doctor, Subtractive Synthesizer і Celemony Melodyne Essential.

Завантажити: Waveform безкоштовно для Windows, macOS і Linux (Доступна безкоштовна преміум-версія)

2. GarageBand: найкращий безкоштовний варіант на Mac

Що стосується програмного забезпечення для створення музики для початківців на Mac, GarageBand є безкоштовним варіантом номер один. Його досить легко завантажити з App Store, і він навчить музикантів-початківців робити деякі потужні речі, наприклад створювати ритми за допомогою петель.

GarageBand також є однією з найпростіших платформ для створення чудової музики. Він дозволяє створювати пісні до 255 треків і навіть пропонує барабанщика віртуальної сесії.

Щоб пришвидшити процес навчання, рекомендуємо встановити його на всі пристрої Apple: Mac, iPhone та iPad. iCloud дає вам можливість працювати над музикою незалежно від того, де ви перебуваєте чи яким пристроєм користуєтеся.

Якщо в якийсь момент ви відчуєте, що переросли цю безкоштовну програму, ви можете перенести всі свої файли GarageBand до преміум-пропозиції Apple для виробництва музики: Logic Pro.

Завантажити: GarageBand для macOS | iOS (безкоштовно)

3. Audacity: найкраще підходить для поєднання виробництва та редагування

На відміну від безкоштовного музичного програмного забезпечення, яке ми вже розглядали, Audacity — це цифровий аудіоредактор, а не цифрова аудіостанція. Є багато творчих застосувань для Audacity, хоча його основна мета — маніпулювання аудіоданими. Але якщо ви шукаєте поєднання безкоштовного програмного забезпечення для створення та редагування музики, Audacity — це ваш шлях.

Audacity дозволяє редагувати семпли, обробляти аудіофайли та експортувати музику в низку форматів, включаючи MP3, WAV або AIFF. Це означає, що Audacity — чудовий спосіб почати створювати музику безкоштовно.

Незважаючи на те, що Audacity існує вже досить давно, він залишається на вершині списку безкоштовних програм для створення музики завдяки постійним оновленням. Зміни, внесені наприкінці 2023 року, додали низку корисних інструментів, таких як покращене розтягування часу та прив’язка ритму для всіх ваших аудіофайлів.

Крім того, Audacity тепер пропонує інтеграцію програми Muse Hub, яка дозволяє імпортувати звуки та додавати такі ефекти, як реверберація та стиснення, безпосередньо у ваш робочий простір. Завантажити Muse Hub щоб максимально використати цю надзвичайно універсальну функцію.

  Як ввести N з тильдою зверху (Ñ ñ) : Повний посібник

Постійна підтримка Audacity створює ідеальне поєднання застарілого інтерфейсу з новими високоякісними інструментами редагування та виробництва.

Завантажити: Audacity для вікна | macOS | Linux (безкоштовно)

4. LMMS: найкраще для сумісності зі сторонніми розробниками

LMMS (раніше розшифровувалося як Linux MultiMedia Studio) — це програма для створення музики на різних платформах, тепер доступна в macOS, Windows і Linux. Він підходить для створення будь-якої музики та є чудовим варіантом безкоштовного програмного забезпечення для початківців.

LMMS використовує кілька вікон, щоб допомогти вам створювати музику. Ви можете редагувати мелодії в Piano Roll і створювати ритм-секцію за допомогою Beat+Bassline Editor. Отримайте огляд структури вашої пісні в редакторі пісень, а потім змішайте все разом за допомогою FX Mixer.

Ви навіть можете автоматизувати ефекти та гучність за допомогою редактора автоматизації. LMMS також пропонує широкий вибір інструментальних синтезаторів, тож це чудове програмне забезпечення для безкоштовного створення музики за допомогою MIDI-контролерів.

Більшість безкоштовних програм для створення музики зазвичай обмежені в можливості інтеграції з іншим програмним забезпеченням для створення музики. LMMS блищить своєю сумісністю зі сторонніми програмами, і безкоштовне програмне забезпечення для створення музики, яким ви вже користуєтеся, ймовірно, буде включено.

Програма підтримує плагіни VST і LADSPA, що дає вам безліч варіантів ефектів для вашої музики. Коли ваш проект буде готовий, ви можете експортувати його як MP3, AIFF або WAV або перенести медіафайли в іншу програму.

Завантажити: LMMS для вікна | macOS | Linux (безкоштовно)

5. Vital Basic: найкраще для любителів віртуальних синтезаторів

Vital Basic є одним із нових доповнень до сцени синтезаторів VST, але він конкурує з останніми та найкращими синтезаторами VST на ринку, такими як Serum. Любителі електронної музики та звукового дизайну не захочуть пропустити це безкоштовне програмне забезпечення для створення музики.

Що виділяє Vital Basic, так це його елегантний, доступний та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Це може допомогти вам вивчити та зрозуміти внутрішню роботу більшості синтезаторів. Vital також має ще один осцилятор і фільтр, ніж синтезатор Serum, що дає вам ще більше інструментів для створення та керування звуками, як ніколи раніше.

  Як увійти в обліковий запис Samsung на телевізорі

Ще одна чудова функція полягає в тому, що ви можете вводити власні зразки у Vital. Наприклад, аудіозапис вашого чи чийогось голосу можна перетворити на повноцінний синтезатор за допомогою його вокоду або перетворювача хвильової таблиці висоти тону.

У той час як Vital пропонує свої версії Plus і Pro з додатковими функціями, такими як більше пресетів хвильової таблиці, ви можете використовувати та розвивати звуки професійного рівня з безкоштовною версією Vital Basic. Безкоштовна версія пропонує 25 хвильових таблиць разом із 75 пресетами, і вона використовує той самий механізм і функції, що й її платні колеги.

Це робить Vital Basic одним із найкращих програм для створення музики, які ви можете отримати для створення, обробки та розробки ваших звуків.

Завантажити: Vital Basic для Windows, macOS і Linux (Доступна безкоштовна преміум-версія)

6. Cakewalk від BandLab: найкращий повний пакет

Так само, як і Waveform, Cakewalk SONAR раніше був першокласним програмним забезпеченням для створення музики, яке тепер можна отримати безкоштовно завдяки купівлі BandLab Cakewalk у 2018 році.

Це безкоштовне програмне забезпечення для створення музики для Windows, яке BandLab перейменувало в Cakewalk, розроблялося понад 30 років. Це ще одна потужна функція, яку можна використовувати для створення, запису, редагування, мікшування, майстер-класу та обміну своєю музикою.

Ви можете додавати необмежену кількість звукових або MIDI-доріжок за допомогою відзначеного нагородами інтерфейсу користувача. Тоді скористайтеся перевагами програмних інструментів Cakewalk VST3 і ефектів студійної якості, таких як реверберація згортки та динамічне стиснення.

Cakewalk від BandLab доступний лише для користувачів Windows, але це одна з найкращих безкоштовних програм для створення музики для ПК. BandLab рекомендує використовувати комп’ютер із багатоядерним процесором Intel і принаймні 4 ГБ оперативної пам’яті. Щоб отримати його, вам спочатку потрібно зареєструватися та встановити BandLab. Ви можете вибрати, які інструменти та пакети ефектів завантажити з Cakewalk SONAR за допомогою програми BandLab.

Завантажити: Cakewalk від BandLab для вікна (безкоштовно)

Цей список безкоштовного програмного забезпечення для створення музики є лише верхівкою айсберга. Якщо ви серйозно хочете навчитися створювати цифрову музику безкоштовно, є багато інших програм для створення музики, які варто дослідити. Не забувайте віддавати пріоритет безкоштовному програмному забезпеченню з варіантами оновлення або переданими знаннями, якщо ви хочете пізніше перейти до виробництва програмного забезпечення.