Найкраща оперативна пам’ять для процесорів Ryzen (Посібник із покупки) у 2021 році

Categories:

Знайти найкращу оперативну пам’ять для процесорів Ryzen може бути непросто, якщо ви не знаєте, на що шукати, але, на щастя, ми підготували вас. Хоча процесори Ryzen, як відомо, більше залежать від наявності великої оперативної пам’яті, ніж процесори Intel, забезпечення відмінної оперативної пам’яті з процесором Ryzen забезпечить провідну в галузі багатоядерну продуктивність, якою ці чіпи відомі в порівнянні з їхніми аналогами Intel.

Не знаєте багато про оперативну пам’ять тощо? Не хвилюйтеся – ми звузили вибір найкращої оперативної пам’яті для процесорів Ryzen, а також написали детальний посібник із покупки, щоб допомогти вам зробити обґрунтовану покупку.

Найкраща оперативна пам’ять для процесорів Ryzen

Ми провели дослідження, тому вам не потрібно; це наш список з найкращою RAMP для процесорів AMD Ryzen.

№1. ADATA XPG GAMMIX D30 (комплект 16 ГБ)

Ємність: 16 ГБ | Швидкість: 3000 МГц | CAS: 16 | Конфігурація: 2×8 ГБ (двоканальний)

Просто хочете отримати хорошу оперативну пам’ять Ryzen і не турбуватися про те, що ви отримаєте, якщо вона добре працює і не шкодить?

The Комплект ADATA XPG GAMMIX D30 це наш ідеальний вибір для вас. Це один із найдешевших доступних комплектів оперативної пам’яті, який відповідає всім нашим мінімальним специфікаціям для хорошої оперативної пам’яті Ryzen. Низька затримка CAS, швидкість 3000 МГц і двоканальна конфігурація за досить хорошою ціною. Тут немає жодних реальних недоліків, якщо вам не подобається зовнішній вигляд білого радіатора на самій ОЗП.

Цей вибір недоступний? Замість цього придбайте ADATA XPG Z1, який має ті ж характеристики, але червоний радіатор.

Вердикт: найкраща бюджетна оперативна пам’ять для Ryzen

№2. G.Skill Ripjaws V (комплект 16 ГБ)

Ємність: 16 ГБ | Швидкість: 3600 МГц | CAS: 18 | Конфігурація: 2×8 ГБ (двоканальний)

Якщо ви хочете чогось кращого, ніж «просто добре», то ми дуже рекомендуємо це G.Skill Ripjaws V Kit.

  Менеджер буфера обміну, який зберігає вашу історію та підтримує сценарії

Хоча затримка CAS трохи зросла до 18, швидкість збільшення до 3600 МГц більш ніж компенсує це в реальній продуктивності. Чорний радіатор також повинен дозволяти цій оперативної пам’яті добре поєднуватися з будь-якою комп’ютерною збіркою, в яку ви вставляєте її – тут немає різких основних кольорів!

Крім того, хоча ціна трохи вище, ніж наш інший варіант, насправді вона лише трохи вища (близько десяти доларів на момент написання, хоча це буде змінюватися з часом).

Це вибір, який ми б рекомендували більшості геймерів, які використовують процесори Ryzen – покращення, безумовно, можна зробити, але для практичних ігор це все, що вам потрібно.

Вердикт: найкраща оперативна пам’ять для ігор Ryzen

№3. G.Skill Ripjaws V (набір CL16 16 ГБ)

Ємність: 16 ГБ | Швидкість: 3600 МГц | CAS: 16 | Конфігурація: 2×8 ГБ (двоканальний)

Якщо вам потрібна чудова оперативна пам’ять для Ryzen з якомога менше компромісів, то це Комплект Ripjaws V це той, кого ви шукаєте. Він дуже схожий на перерахований вище, але з кількома ключовими відмінностями: а саме, він забезпечує збільшення швидкості до 3600 МГц без збільшення затримки CAS з 16. Інші ключові моменти все ще залишаються – чорний радіатор, який працює майже з будь-яка збірка, ідеальна для ігор та інших важких програм тощо.

Однак цей безкомпромісний вибір має кілька власних недоліків, а саме вищу ціну та меншу доступність.

Вердикт: найкраща оперативна пам’ять для Ryzen (вибір без компромісів)

№ 4. G.Skill Trident Z RGB

Ємність: 32 ГБ | Швидкість: 3600 МГц | CAS: 16 | Конфігурація: 2×16 ГБ (двоканальний)

Останнє, але, безумовно, не останнє – це наша Вибір RGB/32GB!

The Комплект G.Skill Trident Z RGB має всі характеристики, які ви очікували від хорошої оперативної пам’яті Ryzen на даний момент – 3600 МГц із скрипливою затримкою 16 CAS. Додайте до нього трохи RGB і подвоїте ємність до 32 ГБ і вітаємо вас: ви налаштували пам’ять високого класу, яка повинна ідеально працювати з вашими процесорами Ryzen 7 або Ryzen 9!

Однак із цими вдосконаленнями (особливо RGB) приходить вартість. Дуже буквальна вартість – це найдорожчий варіант у цьому списку зі значним відривом. Якщо це не проблема, особливо якщо ви купуєте комплекти оперативної пам’яті 32 ГБ, то ми щиро рекомендуємо це.

Хочете комплект на 32 ГБ за трохи дешевше і не піклуєтеся про RGB? Замість цього придбайте цей комплект Ripjaws V на 32 ГБ – він має ті самі характеристики.

  Як позначити свої електронні листи для максимальної зручності пошуку

Вердикт: найкраща оперативна пам’ять для Ryzen з RGB

Все, що вам потрібно знати про Ryzen RAM

Прочитайте наші огляди і все ще не знаєте, що вибрати, або пропустили сюди, щоб дізнатися інформацію, необхідну для прийняття зваженого рішення про покупку? У будь-якому випадку, ми забезпечимо вас!

Чому AMD Ryzen вимагає іншої оперативної пам’яті порівняно з процесорами Intel Core?

Тканина Infinity.

Зазначимо, Infinity Fabric — це технологія управління пам’яттю в процесорах і графічних процесорах AMD. Infinity Fabric в процесорі AMD — це те, що з’єднує кожну частину ЦП з будь-якою іншою частиною ЦП і навіть деякі з’єднання з платою та чіпсетом. Ця Infinity Fabric є ключовою частиною того, що робить процесори Ryzen такими хорошими в обробці багатопоточних робочих навантажень, і на його продуктивність може як позитивно, так і негативно вплинути оперативна пам’ять, з якою ви вирішите його підключити.

Чим оперативна пам’ять корисна для Ryzen?

Infinity Fabric, але й процес виготовлення.

Існує кілька різних способів оцінити, яка оперативна пам’ять буде корисною для процесорів Ryzen.

Звичайні поради щодо покупки оперативної пам’яті залишаються вірними:

Швидкість – чим вище, тим краще
Затримка CAS – менше, тим краще
Ємність – більше, тим краще

Необхідно також враховувати кілька інших факторів. Якби ми написали цей посібник кількома роками раніше, ми б довго говорили про Samsung B-Dies. Samsung B-Dies були включені в окремі комплекти оперативної пам’яті і забезпечили ще кращу продуктивність із процесорами Ryzen, хоча лише з невеликим запасом (5 відсотків або менше). Оскільки з 2020 року вони більше не виробляються, а ця стаття буде написана в 2021 році, ми не збираємося включати в цю статтю підбірки B-Die, хоча з деякими з високоякісних опцій ви можете отримати щасливу аварію. все одно шлях в один.

Чому конфігурація (двоканальна, чотириканальна тощо) має значення і що це таке?

Коли ви встановлюєте оперативну пам’ять на свою материнську плату, у вас є кілька різних варіантів залежно від кількості доступних слотів RAM і RAM. На це великий вплив має розмір вашої материнської плати.

1 повний слот / будь-який розмір – один канал
2 слота Full / Mini ITX – двоканальний
4/8 повних слотів / Micro ATX і ATX – чотириканальний

Коли ваша оперативна пам’ять працює в одноканальному режимі, це означає, що у вашій системі активна лише одна оперативна пам’ять. Одноканальна оперативна пам’ять обмежена половиною своєї номінальної швидкості через те, як функціонує DDR (подвійна швидкість передачі даних).

  Командні рядки: чому люди все ще турбуються з ними?

Оперативна пам’ять DDR функціонує належним чином, якщо у вас є дві однакові карти пам’яті, що працюють у двоканальній конфігурації. Це дозволяє оперативній пам’яті досягати повної номінальної швидкості шляхом синхронізації з іншим, ідентичним чіпом.

Quad Channel ще більше покращує це, але лише незначно – наприклад, швидкість знову не подвоюється. Це DDR, а не QDR.

Загалом, Dual Channel пропонує найбільше покращення продуктивності, де Quad Channel забезпечує лише незначний виграш у конкретних робочих навантаженнях високого класу. Ми завжди рекомендуємо двоканальний або краще, купуючи оперативну пам’ять для вашої системи.

Яка потужність підходить мені?

Ємність оперативної пам’яті, на щастя, досить проста. Ми просто розберемо його нижче для вас.

Не важкий перегляд веб-сторінок і невелика продуктивність/ігри = 4 ГБ
Сучасні ігри та регулярна продуктивність / інтенсивний перегляд (10+ вкладок у 2+ вікнах) = 8 ГБ
Висока продуктивність/ігри або екстремальний перегляд веб-сторінок (10+ вкладок у 3+ вікнах) = 16 ГБ
Надзвичайно висока продуктивність (тобто віртуалізація, (ігрові) сервери тощо) = 32+ ГБ
Продуктивність підприємства = 128+ ГБ, масштабується відповідно до потреб

Яка швидкість підходить мені?

Завдяки вищезгаданій Infinity Fabric швидкість оперативної пам’яті впливає на процесори Ryzen набагато більше, ніж на процесори Intel. Проте, загалом, ми рекомендуємо орієнтуватися на 3000 МГц як базовий рівень для гарної продуктивності з процесорами Ryzen. Вища все ще краще, але після діапазону 3000 МГц покращення здаватимуться досить незначними для більшості користувачів, якщо їх взагалі можна буде побачити. Однак ми не рекомендуємо опускатися нижче 3000 МГц, оскільки це призведе до втрати принаймні трохи продуктивності.

Напутні слова

І це все!

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти потрібну оперативну пам’ять для вашої системи Ryzen і навчила вас дещо про базову технологію. Якщо у вас виникли інші запитання чи сумніви, залиште коментар у розділі коментарів нижче, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше!