Найкраща корпоративна LMS для розширення можливостей вашої організації

Система управління корпоративним навчанням (LMS) стала важливою для кожної організації, яка хоче надати різноманітні навчальні програми для користувачів, особливо для корпоративних співробітників і зацікавлених сторін.

Інформація співробітників про останні досягнення, інструменти та технології є надзвичайно важливою для процвітання в цьому конкурентному світі.

Саме тому багато організацій інвестують у розвиток навичок і створюють навчальні програми.

Використання корпоративного LMS як Thinkific полегшує процес, пропонуючи широкий спектр переваг, щоб ви могли успішно запустити програму онлайн-навчання.

Давайте зануримося в детальний огляд Thinkfic, щоб вирішити, чи може він бути відповідним інструментом для задоволення ваших вимог.

Що таке Thinkific Enterprise LMS?

Thinkific Система управління корпоративним навчанням є надійною платформою LMS, яку визнають багато організацій і використовують для створення ефективних навчальних програм.

Thinkific LMS допоможе вам створити привабливе та привабливе навчальне середовище, яке принесе користь вашим співробітникам завдяки програмам навчання. Він також ідеально підходить для окремих осіб або підприємців, які хочуть розробляти та надавати навчальні продукти професіоналам у масштабі галузі.

Маючи понад 50 000 активних користувачів, це одна з найкращих платформ електронного навчання, яка полегшить процес створення та керування курсами. Це хмарна платформа, яка надає вам масу функцій, починаючи від інструментів для створення курсів, середовищ із білими мітками та єдиного входу до відповідності SOC 2 і необмеженої кількості адміністраторів.

Щоб використовувати функції Thinkific LMS, вам не знадобляться жодні технічні знання, оскільки вони досить прості у використанні. Просто зосередьтеся на створенні чудових навчальних програм, а інструмент подбає про все інше.

Ця платформа також надає вам функцію Plus, яка дозволяє вашій команді легко зосередитися на створенні фантастичних навчальних уроків, не турбуючись про код. Використовуючи цей інструмент, ви можете налаштувати кожен аспект свого навчального середовища та змусити учнів залишатися на курсі.

Особливості Thinkific Enterprise LMS

Thinkific надає вам корисні функції, необхідні для створення курсів і керування ними.

#1. Біле маркування з індивідуальним брендом

Thinkific надає вам спеціалізовану уніфіковану платформу, на якій ви можете публікувати та продавати всі свої спеціальні програми онлайн-навчання численній аудиторії. Він надає просте у використанні середовище з білими мітками, де ви можете розмістити свій логотип, власний домен і брендинг для публікації всіх курсів.

Це персоналізоване середовище допоможе вам привернути увагу ваших співробітників, а також корпоративних організацій, які шукають платформи, що пропонують персоналізований досвід навчання для своїх співробітників.

#2. Розширене керування користувачами

Thinkific LMS відомий своїм розширеним керуванням користувачами, і використовуючи його, ви можете керувати та відстежувати всіх користувачів платформи LMS. Ви також отримуєте можливість записувати користувачів на різні курси залежно від їхніх уподобань.

Використовуючи можливості керування користувачами, ця платформа також дозволяє організаціям і інструкторам відстежувати прогрес користувачів.

#3. Кілька інтеграцій сторонніх розробників

На відміну від інших корпоративних платформ LMS, які пропонують мінімальну інтеграцію, Thinkific інтегрується з багатьма сторонніми інструментами для різних можливостей. Інструменти для обробки платежів, аналітики користувачів і маркетингу електронною поштою є основними, які Thinkific покриває та забезпечує інтеграцію.

Ця платформа також дозволяє інтегруватися з інструментом Zapier, який може автоматизувати багато завдань. Ви можете використовувати Zapier Trigger, щоб додавати користувачів, які реєструються за допомогою маркетингової електронної пошти. За допомогою Thinkific ви також отримуєте можливість інтегрувати Facebook Pixel, де перший допоможе вам переорієнтувати вашу аудиторію через маркетинг у Facebook.

#4. Бездоганна взаємодія з користувачем

Однією з найкращих особливостей Thinkific є те, що він дозволяє всім користувачам легко підключатися до курсу через надійно захищене з’єднання OpenID єдиного входу. Інтеграція з системою єдиного входу користується великою перевагою через зручність, яку вона пропонує, дозволяючи користувачам входити в курс, використовуючи свої існуючі корпоративні облікові дані.

#5. Безпека та відповідність

Thinkific приділяє особливу увагу безпеці даних і курсів і використовує методи захисту даних і запобігання витоку внаслідок будь-якої зловмисної атаки.

Через відповідність вимогам SOC 2 компанія гарантує свою прихильність дотриманню безпеки даних, зокрема персональних даних користувачів, які використовують платформу. Thinkific також приділяє увагу безпеці платіжних операцій разом із відповідними деталями.

#6. Мобільна доступність

Thinkific надає ексклюзивний магазин додатків, який надає користувачам доступ до понад 80 додатків, які забезпечують покращений досвід навчання. Крім того, програма надасть користувачам доступ до навчального контенту, що покращить загальний досвід користувача.

Thinkific за допомогою корпоративної LMS також пропонує онлайн-спільноту, де користувачі можуть взаємодіяти один з одним і проводити групові дискусії з багатьох тем.

Це зручна платформа для нових студентів, щоб вчитися один в одного, а також обговорювати проблеми, з якими вони можуть зіткнутися на конкретних курсах. Користувачі можуть публікувати проблеми, з якими вони стикаються, або запити, які вони можуть мати, і отримувати рекомендації від великої групи учасників. Викладачі можуть публікувати оцінки для спільноти та надавати цифрові сертифікати.

#8. Розширена аналітика та звітність

Ця корпоративна LMS відома своїми розширеними функціями аналітики та звітності, які допомагають відстежувати прогрес уроків і загальну залученість кожного користувача. Ці функції корисні для оцінки ефективності вашого курсу та користі від них для користувачів.

Залежно від цієї інформації ви можете приймати рішення на основі даних, щоб покращити процес навчання.

#9. Кілька курсів і підтримка уроків

З Thinkific вам не доведеться йти на компроміс щодо уроків учнів, оскільки він підтримує широкий спектр типів уроків. Він дозволяє створювати відео, текст, вікторини, завантажувані уроки чи презентації.

Thinkific допоможе вам скласти ідеальну програму уроків, щоб привернути увагу та підтримувати зацікавленість ваших співробітників протягом усього курсу.

#10. Cross-Sell і Upsell

Ще одна унікальна особливість цієї платформи LMS полягає в тому, що вона дозволяє продавати перехресні та дорожчі всі курси, які ви розробляєте та розробляєте на цій платформі. Він надає можливість об’єднати всі ваші курси та пропонувати їх організаціям. Це вигідно, коли ви хочете збільшити залучення користувачів до своїх курсів.

#11. Підтримувані маркетингові інструменти

Thinkific надає вам маркетингові інструменти, завдяки яким ваші курси привертають увагу. Незважаючи на те, що у вас не так багато вбудованих маркетингових інструментів, ви можете використовувати різні за допомогою інтеграції зі сторонніми службами.

Ви можете використовувати будь-який інструмент електронного маркетингу, як-от CovertKit або Mailchimp, щоб створити свій список розсилки та організувати цільові кампанії. Є деякі маркетингові інструменти, які дозволяють використовувати відео, зображення, відгуки та інші форми, щоб зробити курси видимими для всіх.

Підтримка клієнтів

Thinkific використовує високоефективну команду підтримки клієнтів, щоб подбати про всі ваші проблеми та вирішити їх якомога швидше. Вони пропонують підтримку клієнтів електронною поштою, і вона доступна в усі будні дні. Вони відповідають на ваші запити правильним та інформативним рішенням, щоб ви могли швидко вирішити проблему.

У їх базовому плані ви не отримаєте підтримку клієнтів у чаті та надшвидкі відповіді електронною поштою. Але в їхніх вищих планах ви отримаєте підтримку в чаті. Однак їх величезна бібліотека довідкового центру буде надзвичайно корисною для вас, оскільки вона надає вам всю необхідну підтримку.

Завдяки сотням статей, поширених запитань, відеоінструкцій, документації кроків та інших ресурсів, доступних на їхньому сайті, у вас не виникне проблем із вирішенням жодної проблеми. За допомогою цих величезних ресурсів вони охопили більшість послуг, щоб ви отримали відповіді на свої запити.

Ви можете отримати доступ до підтримки клієнтів через вкладку «Ресурс» в Інтернеті, тоді як у мобільному додатку вам доведеться отримати доступ через кнопку «Довідка».

Продумане ціноутворення

Thinkific пропонує різні рівні цін, щоб задовольнити підприємства з різними вимогами. Давайте розглянемо всі плани, які вони пропонують.

Безкоштовний план

Безкоштовний план від Thinkific — це чудовий план для початківців, який ви можете отримати, щоб перевірити платформу та дізнатися, як тут створювати свої курси. Це демонстраційний план для більшості, перш ніж вони наважуються на платні плани.

Цей план дозволяє створити лише один курс разом із спільнотою з двома просторами та одним адміністратором. Ви можете зареєструвати необмежену кількість студентів на один курс. Ви також отримаєте підтримку електронною поштою та чат-бота.

Базовий план

Підписавшись на їхній базовий план, ви отримаєте доступ до основних функцій та інструментів, необхідних для створення свого онлайн-навчального бізнесу. Ви не тільки отримуєте можливість публікувати необмежену кількість курсів, але також можете отримати доступ до програми Accelerator і зареєструвати скільки завгодно студентів для своїх курсів.

Ви можете створити свою спільноту за допомогою цього плану; на кожну спільноту виділено лише п’ять місць. Він також пропонує мобільну програму з білою міткою, яка є корисною для доставки вмісту курсу. За всі ці зручності вам доведеться платити премію в розмірі 36 доларів на місяць.

Початковий план

Якщо ви хочете вийти за межі базового плану, ви можете вибрати план Start, який передбачає щомісячну плату за підписку в розмірі 74 долари США на місяць. Завдяки цьому плану ви можете розблокувати багато додаткових функцій, які допоможуть підвищити рівень взаємодії з користувачем.

У цьому стартовому плані ви отримуєте всі функції базового плану, але тут у вас буде десять місць на спільноту. Стартовий план допомагає надавати користувачам завдання, пакети, живі уроки та плани членства. Крім того, ви можете використовувати розширені курси створення та кодування веб-сайтів.

План зростання

План Grow є найпопулярнішим планом, у якому Thinkific надає вам усі розширені інструменти разом із стандартними, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватися ще більше. Це ідеальний варіант для вас, якщо ви хочете розширити до кількох навчальних продуктів і хочете мати три спільноти для своїх користувачів. Крім того, ви також отримуєте 20 місць на спільноту.

Thinkinfic дозволяє двом адміністраторам стежити за вашим бізнесом, і ви можете включити власний бренд у свою платформу. Ви отримуєте спеціальні плани, як-от масові розсилки для студентів і реєстрації, що дуже корисно для швидкого розвитку вашого бізнесу. Ви також отримуєте ексклюзивний доступ до API, який дуже корисний для інтеграції інструментів сторонніх розробників у ваш бізнес. Однак за всі ці функції вам доведеться платити щомісячну плату в розмірі 149 доларів США.

Мистецькі альтернативи

Тепер давайте розглянемо деякі з найкращих альтернатив Thinkific, які ви можете розглянути, якщо ви не хочете використовувати Thinkific з будь-якої причини.

#1. LearnWorlds

Вважається однією з найкращих альтернатив Thinkific, LearnWorlds це легка хмарна LMS, розроблена для трансформації навчання у вашій організації.

LearnWorlds допоможе вам створити різні типи навчальних програм, які необхідні для розвитку вашої організації, від дотримання нормативних вимог і навчання співробітників до навчання клієнтів.

З цією корпоративною LMS у вас буде багато функцій для роботи. Це дає змогу створювати багато гнучких курсів разом із інтерактивними відео, що ідеально підходить для того, щоб захопити аудиторію до кінця.

Ви можете організувати живі конверсії 1:1 або групові з усіма користувачами та створити кращий досвід навчання, дозволяючи іншим взаємодіяти з собою. Ця відзначена нагородами платформа LMS допомагає оптимізувати створення вмісту, дозволяючи легко імпортувати пакети SCORM і HTML5.

Платформа повністю готова до електронної комерції, і ви також отримуєте сайт із білою міткою, де ви можете використовувати свій логотип для просування вмісту свого курсу. Платформа LearnWorlds доступна в чотирьох різних планах, починаючи від пакета Starter, який коштує 24 долари на місяць.

#2. Літмос

Ще одна корпоративна платформа LMS, яку ви можете розглянути Літмос, що враховують багато провідних компаній, коли йдеться про надання навчальних програм. Це також масштабована хмарна платформа, яка дозволяє об’єднати віртуальне, мобільне та соціальне навчання.

Litmos пропонує навчання під керівництвом інструктора, до якого ви можете отримати доступ за допомогою будь-якого пристрою. Ви можете створювати динамічний вміст SCORM, щоб підтримувати всі типи тренерів і підвищувати залучення за допомогою процесу гейміфікації.

Найкраще в цій LMS те, що вона може автоматизувати багато аспектів, включаючи призначення завдань, навчальні шляхи та реєстрацію в групах. Крім того, ви можете згрупувати різні курси, щоб створити індивідуальну програму навчання для різних людей.

Завдяки можливості звітування та відстеження LMS Litmos може допомогти вам відстежувати ефективність навчальних програм, а також отримати уявлення про їхню ефективність. У своїх навчальних програмах ви можете розмістити логотип, колір і шрифт вашої компанії, щоб створити індивідуальний бренд інтерфейсу.

Litmos зберіг три гнучкі плани – базовий пакет, прем’єр-люкс і платиновий пакет із можливістю різноманітних доповнень.

Висновок

Thinkific — це чудова корпоративна LMS, яку можна використовувати для створення навчального контенту чи будь-якого іншого курсу для своїх співробітників або з метою монетизації. Ви отримуєте всі функції, необхідні для легкого проектування, створення, публікації та продажу свого курсу через платформу з білим міткою.

Розширені пропозиції Thinkific дозволяють вашому вмісту привернути необхідну увагу. Щоб скористатися Thinkific, вам не доведеться витрачати багато грошей, оскільки він доступний за різними ціновими рівнями, що робить його дуже зручним для всіх користувачів.

Тому спробуйте Thinkific, щоб зрозуміти, як це працює. Ви можете вибрати його безкоштовний план, щоб вирішити, чи варто вам розглядати Thinkific для створення вашого наступного курсу чи ні. Якщо вам це подобається, ви можете вибрати більш високі плани та розблокувати більше функцій.

Далі перегляньте найкращі системи керування навчанням (LMS) для SMB.