techukraine.net techukraine.net Найдорожчі компанії світу

Найдорожчі компанії світу

| | 0 Comments| 10:43 PM
Categories:

Не дивно, що до списку потрапили такі компанії: усі вони гіганти у своїх галузях. Але скільки коштують *справді* найдорожчі компанії світу? І як вони туди потрапили?

яблуко

Я сама не дуже люблю Apple, але навіть я маю поважати те, що тут відбувається. Нині вартістю понад 780 мільярдів фунтів стерлінгів американський технологічний гігант є найціннішим у світі. У 2018 році вона стала першою публічною компанією США, вартість якої перевищує 1 трильйон доларів, що не дивно. Apple є найбільшою IT-компанією в світі і третьою за величиною компанією мобільних телефонів після Samsung і Huawei. Заснована в 1976 році Стівом Джобсом, Стівом Возняком і Рональдом Вейном, Apple продовжує домінувати як в апаратній, так і в програмній індустрії, завдяки новаторським iPhone, iPad і постійно популярній серії комп’ютерів Mac.

Amazon.com

Дуже важко уникнути Amazon, найбільшого в світі веб-сайту електронної комерції. Окрім домінування в світі онлайн-роздрібної торгівлі, компанія з трильйоном доларів також володіє Whole Foods, IMDb, Twitch.tv та Zappos. Amazon є найбільшою інтернет-компанією у світі та другим за величиною роботодавцем у США після Walmart. Компанія починала як книжковий інтернет-магазин у 1995 році і з тих пір розширилася до продажу всього. Але його коріння все ще видно, особливо з моменту запуску електронної читалки Kindle у 2007 році. Засновника та генерального директора Джеффа Безоса назвали найбагатшою людиною у світі, і на даний момент його статок становить понад 114,3 мільярда фунтів стерлінгів.

  Як написати сценарій AutoHotkey

алфавіт

Багатонаціональний конгломерат Alphabet Inc існує лише з 2015 року, після реструктуризації його основної дочірньої компанії – Google. Google, з іншого боку, існує з 1998 року, і як пошукова система став найбільш відвідуваним веб-сайтом у світі. Google також керує кількома програмами та веб-сайтами для підвищення продуктивності, такими як Gmail, Google Drive та Google Docs. Google також приєднався до вечірки смартфонів зі своєю популярною серією телефонів Pixel. Створена, щоб звузити сферу діяльності Google і надати більшу автономію іншим дочірнім компаніям, Alphabet також володіє Calico, CapitalG, Chronicle, DeepMind, Google Fiber, GV, Jigsaw, Loon, Sidewalk Labs, Verily і Waymo. Alphabet належить колишньому генеральному директору Google Ларрі Пейджу, і наразі його вартість оцінюється в понад 596,5 мільярдів фунтів стерлінгів.

  Як отримати доступ до елементів керування доступністю з панелі меню та центру керування на Mac

Microsoft

Корпорація Microsoft, відома Xbox, Office і, звісно, ​​Windows, провела останні 43 роки, викликаючи суперечки між фанатами ПК та користувачами Mac. Це і стає найбільшим виробником програмного забезпечення в світі. На даний момент вартістю понад 584,7 мільярда фунтів стерлінгів компанія випустила трьох мільярдерів і тисячі мільйонерів з моменту свого IPO в 1986 році, включаючи Білла Гейтса, якого незмінно вважали одним із найбагатших людей у ​​світі з 1987 року. Microsoft також відома своїми високими кількість злиттів і поглинань протягом багатьох років, включаючи Hotmail, Mojang, Skype, Nokia та LinkedIn.

Facebook

Спочатку називався «TheFacebook» і обслуговував виключно студентів Гарварду, Facebook швидко став лідером у соціальних мережах з моменту свого запуску в 2004 році, обійшовши MySpace у 2009 році. Зараз Facebook має майже 2,2 мільярда активних користувачів щомісяця. Майже всі гроші компанія заробляє на рекламі на своєму веб-сайті, хоча останнім часом Facebook намагається приєднатися до світу апаратного забезпечення зі своїм першим розумним динаміком. Під час IPO у 2012 році статок компанії вже склав 80,7 мільярдів фунтів стерлінгів, що стало найбільшою початковою оцінкою на сьогодні. Однак останнім часом Facebook отримує масову критику через проблеми з безпекою, що спричиняє зниження капіталу як компанії, так і її генерального директора Марка Цукерберга.

  Як закрити та перезапустити програми iPhone та iPad