Найдовша поточна серія Snapchat

Snapchat надає своїм користувачам унікальний соціальний досвід, який сприймає ідею постійності, яка часто виникає в соціальних мережах, і розриває її на шматки. Програма заснована на ідеї згасання спогадів, фотографій і відео, які не тривають вічно і призначені для того, щоб бути тимчасовими проблисками в житті вас і ваших друзів.

Якщо ви новачок у програмі, смужки можуть здатися дивною концепцією, і ви можете навіть не знати, що означає число поруч із вашими друзями. Давайте глибше зануримося в концепції, що лежать в основі смужок Snapchat, як ви можете переконатися, що ви завжди в грі, і яка найдовша серія Snap на сьогоднішній день. Цікаво, як ви можете конкурувати з іншими у світі сьогодні? Просто шукаєте дружні змагання в Інтернеті?

Нижче у нас є все, що ви можете знати про найдовші серії Snapchat, тож подивіться!

Привабливість смуг Snapchat

Коли Snapchat створені в умовах обмеженого часу, вони часто можуть стати формою мистецтва самі по собі. Селфі та бентежні відео з вами та вашими друзями поширюються миттєво, замість того, щоб їх викидати, боячись наслідків. Зйомка моменту навколо вас стає інстинктивною, а не відчуттям вимушеності чи надуманості, і, враховуючи швидкоплинність усього цього, Snapchat відчуває себе легко у повсякденному використанні.

Це відчуття розслаблення не обов’язково поширюється на кожен аспект програми. У той час як знімки фотографій і відео тривають лише мить, а Stories тривають цілих двадцять чотири години, перш ніж зникнути назавжди, Snapchat Streaks розроблено так, щоб тривати, залежно від зусиль двох сторін, розміщених у соціальному додатку. Ці смуги перетворюють Snapchat на щось на кшталт гри, щодня заохочуючи до взаємодії з додатком і спонукаючи все більше і більше людей відкривати Snapchat кілька разів на день.

Багато користувачів закохалися в ідею смуг, які заохочують спілкування на платформі, коли кожен користувач щодня надсилає іншій людині фото чи відео. Хоча в Snapchat є й інші ознаки, які відзначають рівень дружби між користувачами в додатку — смайли з сердечками, обличчя з усміхненими сонцезахисними окулярами тощо, — не секрет, що виникає почуття гордості, коли ви бачите, що ви і ваш найкращий друг стає все вище і вище.

Пояснення смуг

Що саме таке смуга? Якщо ви новачок у Snapchat, вам може бути важко зрозуміти, що саме мають на увазі користувачі, коли говорять про свої смуги Snapchat зі своїми друзями, але будьте впевнені, що це один із найпростіших аспектів програми. Ідея серії Snapchat проста: ви та ваш друг повертаєтеся один до одного раз на день протягом двадцяти чотирьох годин (хоча з цього приводу є певні суперечки, як ви побачите нижче). Після трьох днів фіксації назад і вперед ви, нарешті, отримаєте невеликий значок полум’я разом із новою цифрою: 3, що представляє три дні перемикання між користувачами. Це ваша смуга в Snapchat, і вона буде зростати щодня, коли ви та інша людина чіпляєтесь один з одним.

  Як використовувати Гаррі Поттера Bitmoji Lens на Snapchat

Як ви можете уявити, є два типи людей, коли справа доходить до смужок. Перші можуть подумати, що вони симпатичні, але не турбуйтеся про те, щоб щодня знімати вас чи іншого користувача. Якщо смуга є, вони можуть подумати про те, щоб когось повернути, але здебільшого користувачі цієї групи не будуть робити знімки пріоритетом, навіть якщо вашій серії загрожує загибель.

Друга група, звичайно, закохується в ідею Snap streaks. Snapchat більше не є просто соціальним додатком чи навіть грою, але це частина життя. Це те, що ви перевіряєте щоранку, коли прокидаєтеся, і щовечора перед сном. Незалежно від того, чи є у вас одна серія чи сто, легко посперечатися, що, оскільки ви опинилися тут, ви належите до цієї другої групи.

Як зберегти серію

Продовжувати серію може бути важче, ніж ви думаєте. Звичайно, все починається досить легко, оскільки ви та ваші друзі надсилаєте між собою фотографії, відео, селфі тощо. Але ви можете бути здивовані, дізнавшись, як легко посковзнутися, забути надіслати фотографію людині, коли ви впевнені, що перевірили свої знімки того ранку. Звичайно, це легко позбутися від шестиденної серії Snap, але як тільки ви перевершите 100 днів стрибків назад і вперед, досить важко починати все спочатку. З огляду на це, ось кілька основних способів продовжити свою серію:

 • Почніть кожен день, надсилаючи знімки людині або людям, з якими ви постійно спілкуєтеся. Зробіть це рутиною; ви здивуєтеся, як легко зосередитися і не забути зробити це через пару тижнів.
 • Завжди слідкуйте за іншою особою, якщо вона не повернула ваш Snap до звичайного часу. Надішліть їм повідомлення-нагадування, щоб повідомити, що ви чекаєте на відповідь.
 • Snapchat не приховує, коли ваша смуга з кимось закінчується. Якщо у вас не вистачає часу, щоб зберегти серію, ви побачите маленький значок пісочного годинника поруч із вашим контактом. Це означає, що час закінчується для вас обох. Snapchat офіційно не опублікував, як довго це триватиме, але якщо нам довелося здогадатися, ви, ймовірно, подивіться приблизно чотири години, що залишилися до того, як смуга помре, тобто пісочний годинник з’явиться приблизно через двадцять годин після вашого останнього обміну Snap.
 • Обидва користувачі повинні щодня обмінюватися знімками. Не вистачає лише одного.
 • Нарешті, хоча фото та відео знімки зараховуються до вашої серії, повідомлення в чаті недостатньо добре. Якщо все, що ви зробили, це надіслали своєму найкращому другові текстове повідомлення в Snapchat, ви захочете надіслати йому фотографію або відео разом з ним.

Ось хороші новини: якість Snap не має значення для того, щоб кваліфікуватися як підрахунок до серії. Вам просто потрібно щось надіслати своєму другові, чи то фотографію вашого обличчя, фотографію вашого заднього двору чи навіть фотографію посеред ночі вашої як смоль темної кімнати. Будь-яке фото чи відео зараховується до серії, тому надсилати щось вранці легко, швидко та просто. Якщо ви не можете думати про те, що ви повинні розмістити в Snap своїм друзям, використання вашого аватара Bitmoji є одним із найкращих способів заповнити кадр, не надсилаючи порожнє зображення. Snapchat навіть має пару наклейок на основі смуг і параметрів Bitmoji для використання у вашому зображенні.

  Snapchat не працює або не запускається [Fix]

Ще одна ідея: просто введіть ‘streak’ за допомогою текстового інструмента на своєму пристрої, щоб надіслати його друзям. Вони отримають сенс зображення, і ви впораєтеся з відправкою фотографії за день.

Інші смайли

Варто зазначити, що, окрім основної кількості смайлів та набору смайлів, ви, ймовірно, побачите багато інших смайлів поряд з ними. Усі вони мають своє значення, про яке ви можете дізнатися тут більш детально, але найважливіші з них, якщо дивитися на ваші смуги, — це смайли найкращих друзів. Хоча в Snapchat ви можете утримувати до восьми найкращих друзів, лише одна людина може займати перше місце. Різні смайли у формі серця детально описують ваші рівні дружби з іншими користувачами Snapchat, тому вам захочеться перейти до нашого посібника зі смайлів Snapchat, щоб зрозуміти значення кожного значка.

Нагороди за серію

Здебільшого справжня винагорода за те, що ви не відстаєте від своїх серій Snapchat, приходить від відчуття виконаного, що ви зберегли цей номер. Snapchat не пропонує жодних серйозних нагород чи призів за високу серію Snapchat, хоча щось невелике, але особливе трапляється, коли ви досягаєте 100 днів із контактом (без спойлерів!). Надсилання Snaps загалом допомагає підвищити ваш рейтинг Snapchat, що, у свою чергу, допомагає довести, що ви використовуєте службу більше, ніж ваші друзі. Загалом, надсилання додаткових знімків також означає, що ви, швидше за все, розблокуєте трофеї, що зберігаються в Snapchat, хоча жоден з трофеїв (наскільки нам відомо) не стосується вашої серії Snap. Тим не менш, навіть якщо нагорода в основному полягає в тому, що ваша кількість серій Snap збільшується, цього цілком достатньо, щоб кожен, хто читає цю статтю, дізнався про найдовші серії Snap.

Ведення оцінок найвищих стрічок

Отже, ось що стосується відстеження смуг Snapchat: відсутність будь-якого офіційного табло Snapchat означає, що немає способу відстежити, хто насправді має найвищу смугу Snapchat у світі. Поки Snapchat не створить автоматично заповнену дошку в програмі — і немає жодного підтвердження чи натяку, що це коли-небудь станеться — все, що ми можемо пройти, це те, що в Інтернеті перераховано користувачами Snapchat, які добровільно публікують свої знімки за допомогою програмного забезпечення для захоплення екрана на своєму iPhone або Пристрій Android.

Проте завдяки членам нашої спільноти в коментарях нижче ми маємо деяке уявлення про те, на які цифри ви повинні прагнути зі своїми серіями. Наша спільнота надзвичайно активна, коли справа доходить до Snapchat, постійно збільшуючи їх кількість, ніж будь-коли раніше. Використовуючи наші останні коментарі, ми зібрали двадцять п’ять найкращих списків поточних рекордсменів разом із датами публікації, які ви можете переглянути в коментарях нижче.

Оскільки користувачі постійно надсилають свої результати в різний час, ми перераховуємо лише результати, встановлені станом на день, опублікований у наших коментарях, оскільки ми не можемо точно припустити, що серія продовжувала зростати без втрати. У випадках рівності ми спочатку опублікували найстаріший номер і продовжили до останнього. Ми також посилалися на відповідний коментар.

  Як експортувати всі спогади в Snapchat

Таблиця лідерів Alphr

Ось наші поточні рекордсмени станом на 12 вересня 2021 року.

 • Артур і Філіппа, 2146 (4 березня 2021 р.)
 • Джефф і Тереза, 2071 (10 березня 2021 р.)
 • Шошанна і Бріджит, 2043 (25 березня 2021 р.)
 • Деніел і Робін, 2034 (26 березня 2021 р.)
 • Кейтлін О’Махоні, 2033 (3 грудня 2020 р.)
 • Райан і Серж, 2020 (31 серпня 2020 р.)
 • Алекс і Рафф, 2000 (6 жовтня 2020 р.)
 • Ніна та Єва, 2000 (16 грудня 2020 р.)
 • Джозеф і Гавриїл, 2000 (22 січня 2021 р.)
 • Медісон і Адріана, 2000 (16 березня 2021 р.)
 • Пірсон Гілріт, 1999 років (2 грудня 2020 р.)
 • Деніел і Робін, 1985 (5 лютого 2021 р.)
 • Джейк і Міка, 1983 (22 січня 2021 р.)
 • Джейк і Кіган, 1979 (16 листопада 2020 р.)
 • Метт і Стівен, 1978 (30 січня 2021 р.)
 • Енді та Гейдж, 1976 (30 листопада 2020 р.)
 • Кет і Суейн, 1961 (2 листопада 2020 р.)
 • Кент К. і Бретт С. 1959 (27 лютого 2021 р.)
 • Стефані та Джессіка, 1957 (5 червня 2020 р.)
 • Мартін і Коен, 1956 (1 грудня 2020 р.)
 • Іван і Кітті, 1954 (4 лютого 2021 р.)
 • Алекса та Кіра, 1947 (12 листопада 2020 р.)
 • Ден П. і Джо М., 1947 років (4 лютого 2021 р.)
 • Ян і друг, 1946 (26 грудня 2020 р.)
 • Тека і Рисса, 1943 (12 жовтня 2020 р.)
 • Деніел і Джастін, 1925 (19 грудня 2020 року)
 • Брендон і Майкі, 1924 (17 лютого 2021 р.)
 • Вісміт і Анкіта, 1912 (15 січня 2021 р.)
 • Еббі та Еммі, 1908 (6 серпня 2020 р.)
 • Кейсі та Білл, 1907 (12 лютого 2021 р.)
 • Чад і Аманда, 1905 (14 серпня 2020 р.)
 • Час і Єлизавета, 1899 (14 лютого 2021)
 • Мішель Рош, 1890 (8 листопада 2020 р.)
 • Габріель і Йосип, 1876 (21 вересня 2020 р.)
 • Крейг і Грант, 1871 (20 серпня 2020 р.)
 • Ангус і Пол, 1866 (20 січня 2021 р.)
 • Емілі та Ітан, 1823 (13 липня 2021 р.)
 • ***

  Смуги Snapchat роблять додаток набагато веселішим. Бачити, як ваша дружба з іншою людиною закріплюється щодня з новим номером, це додасть вам повторення в день, і загалом усе стає трохи веселішим. Як соціальна мережа, Snapchat має звичку кидати багато ідей на стіну, щоб побачити, що прилипає, але смуги — це справді винахідлива ідея, завдяки якій все в додатку стає трохи більш захоплюючим.

  Не забудьте надіслати свої найкращі результати в коментарях нижче, а також підтримувати свої результати щодня, щоб продовжувати змагання з друзями, родиною та таблицею лідерів, яку ми опублікували вище. Однак, перш за все, продовжуйте знімати і не забувайте щодня оновлювати свої серії, щоб не втратити свій рахунок!