Найбільший ринок для купівлі та продажу онлайн-бізнесу кількома кліками – Flippa

Categories:

Щоб по-справжньому зрозуміти онлайн-ринок для купівлі-продажу бізнесу, потрібно спочатку зрозуміти концепцію ринку.

Фактичне або віртуальне місце, де покупці та продавці зустрічаються для обміну товарами чи послугами, називається ринком.

Що означає Інтернет-ринок для купівлі та продажу бізнесу та як він може вам допомогти?

Термін «онлайн-ринок» означає веб-платформу, яка сприяє спілкуванню між покупцями та продавцями для укладення угоди. Він надає підприємствам платформу для продажу своїх установ і привернення уваги покупців у всьому світі.

Онлайн-ринок змінив те, як люди ведуть бізнес, купуючи та продаючи продукти та послуги. Людям більше не потрібно відвідувати магазин чи офіс, щоб укласти угоду фізично.

У цьому розділі буде розглянуто кілька онлайн-ринків і те, наскільки ефективно професіонали використовують їх для купівлі та продажу онлайн-бізнесу.

вступ

Flippa — це найкращий онлайн-ринок, призначений для купівлі та продажу веб-сайтів, блогів, магазинів Shopify, доменів, програм та інших цифрових активів.

Flippa має 100 млн. дол. США вартості нового лістингу та сукупний місячний бюджет покупців у 10 млрд. дол. США, що робить її найбільшим ринком у світі для купівлі та продажу онлайн-бізнесу.

Це чудова платформа для компаній, які прагнуть придбати відомий веб-сайт або додаток із уже наявною клієнтською базою або новим блогом-початківцем, який хоче відкрити власний онлайн-бізнес.

Він функціонує як зручний центр, де клієнти можуть швидко визначити веб-сайт або додаток для покупки, опублікувати веб-сайт або сайт електронної комерції для продажу або придбати домен для створення нового веб-сайту з нуля.

Нижче наведено деякі функції, які Flippa пропонує, щоб зробити процес купівлі та продажу легшим і ефективнішим:

 • Flippa пропонує велику кількість корисної інформації для продавців і покупців, як-от можливість переглядати списки, використовувати фільтри для звуження пошуку за такими критеріями, як вік веб-сайту, ключове слово, мова тощо, безпечний процес депонування, який гарантує захист покупців, і докладні аналітика, яка дозволяє користувачам отримати чітке уявлення про веб-сайт, який вони розглядають.
 • Ви можете зв’язатися з відповідними покупцями в потрібний час завдяки унікальній системі підбору Flippa та неперевершеному охопленню покупців. Перегляд профілю покупця та обговорення найкращих умов стає більш доступним завдяки вбудованому центру переговорів Flippa. Крім того, спеціальний персонал служби підтримки доступний для вирішення запитів клієнтів.
 • Система підрахунку балів Flippa є однією з її відмітних якостей, яка дає покупцям загальне уявлення про майбутню вартість веб-сайту чи програми. Система оцінює сайти та програми на основі трафіку, доходу, віку та залученості користувачів.

Окрім чудових функцій, він надає зручні для бізнесу послуги, які обговорюються в розділі нижче.

  Що таке Microsoft – WPD

Послуги

Щоб забезпечити безперебійні транзакції та створити зручний для бізнесу онлайн-ринок, Flippa створила життєво важливі послуги для покупців і продавців, які ми обговоримо в цьому розділі.

Веб-платформа Flippa ретельно відповідає потребам покупця та продавця за допомогою найновіших технологій, гарантуючи, що транзакція відбувається за правильною ціною, швидко та з найнижчими комісіями.

Експертна консультація

Flippa має внутрішню команду та сторонніх брокерів, які допомагають знайти ідеальну угоду. Для великих продажів Flippa пропонує особистого радника, який контролюватиме весь процес продажу та допомагатиме в процесі, необхідному для отримання найкращої ціни.

Безкоштовна оцінка бізнесу

Ця послуга буде корисною для вас, якщо ви шукаєте безкоштовну, швидку оцінку та автоматичне розміщення вашого бізнесу.

За допомогою ваших даних і порівняння з тисячами веб-сайтів, які вже продали на Flippa, Flippa миттєво обчислює оцінку. Щоб завершити, Фліппа розглядає різні бізнес-моделі, категорії та вікові групи.

Управління рахунками

Припустімо, у вас великий бізнес і вам потрібно повне керування обліковим записом. У такому випадку Flippa надає професійного менеджера по роботі з клієнтами, який гарантує, що ви отримаєте найкращу пропозицію за допомогою ефективного маркетингу та що потрібні люди побачать ваш бренд.

Список приватно

Оскільки деякі компанії цінують свою конфіденційність і не хочуть оприлюднювати їх, Flippa гарантує, що вони роблять це тихо та з вибраною групою кваліфікованих покупців.

Ваша інформація про компанію відображатиметься для всіх лише в результатах пошуку Flippa. Підприємства, які бажають зберегти свої бренди, приховують назви своїх компаній або, в деяких ситуаціях, анонімність своїх співробітників, вважають це їм на користь.

Due Diligence

Якщо покупець хоче придбати гідний бізнес, але потребує додаткової інформації щодо оцінки бізнесу. У такому випадку Flippa проводить належну перевірку компанії та надає вам вичерпний звіт, який допоможе вам прийняти рішення про придбання бізнесу.

Фінансування

Flippa також пропонує сторонні фінансові рішення, якщо ви хочете придбати бізнес і шукаєте позику чи інші варіанти фінансування. Управління малим бізнесом (SBA), перехід для стартапів (ROBS) у планах 401 (k), незабезпечені позики тощо є серед доступних варіантів.

Юридичні послуги

Юридичні послуги Flippa будуть корисними незалежно від того, чи є ви покупцем чи продавцем, який хоче уникнути майбутніх суперечок. Юридичний сервіс гарантує, що транзакція пройде гладко, безпечно та без подальших проблем.

особливості

Онлайн-ринок Flippa надає кілька багатовимірних функцій, які полегшують покупцям і продавцям ефективне безперешкодне здійснення транзакцій. Ось кілька з них, які варто переглянути:

#1. Підтримка мультивалютності

Оскільки підприємства з усього світу розміщені на Flippa, це полегшує мультивалютні (чотирнадцять валют) бізнес-операції. Як власник бізнесу, тепер ви можете вказувати доходи, витрати та навіть ціни у бажаній валюті.

#2. Централізована інформаційна панель

Його централізована інформаційна панель дозволяє більш ефективно обмінюватися повідомленнями, спілкуватися та закривати продажі з одного місця. Це допомагає здійснювати всі комунікації, пов’язані з інформацією про вашу компанію.

Інформаційна панель містить короткий список бажаних покупців, переглядає повідомлення, архівує небажаних покупців та виконує інші дії. Крім того, ви можете додати третіх сторін, зробити пропозицію, ставку, автоматичну генерацію або завантажити LOI (лист про наміри) тощо.

  Як керувати налаштуваннями пароля в iTunes Store і App Store

#3. Перевірка коштів

Припустімо, що у вас є авторитетний онлайн-продукт або добре налагоджена компанія, яка шукає серйозних покупців. Опція перевірки коштів Flippa допоможе вам швидше завершити продаж.

Завдяки попередній перевірці їхніх коштів цей інструмент відсіє серйозних покупців і прискорить процес угод. Ця функція зіставляє лише готових до придбання покупців із найбільшого глобального пулу покупців Flippa до списку.

#4. Аналіз ринку

Аналіз ринку — це не що інше, як статистика та показники аналогічного аналізу. Це дозволяє покупцям і продавцям отримувати порівняльну інформацію, дозволяючи їм отримати уявлення про свій бізнес і списки позицій.

З ключовими параметрами продуктивності він пропонує прозорі дані про ціни для порівнянних проданих або активних підприємств.

#5. Підтвердження лістингу

У світі Інтернету ми не можемо не помітити списки шахраїв. Flippa чудово перевіряє кожну компанію на своїй онлайн-платформі. Його команда підтверджує доходи та первинні витрати, звіряючи звітні фінансові дані з банківським рахунком і первинними даними.

Крім того, вони перевірять дані трафіку, щоб переконатися, що записані перегляди сторінок, трафік користувачів і вихідні джерела правильні.

Ключові показники ефективності витягуються з Shopify, Stripe, WooCommerce, Quickbooks Online, Google Analytics, Admob, Adsense та SEMRush для збору основних показників ефективності.

#6. Інвестувати

Flippa пропонує власникам бізнесу захоплюючі способи залучення грошей та інвестиційні можливості для інвесторів. Завдяки Flippa акредитовані інвестори в США мають доступ до виняткових можливостей брати участь у прибутковому, здоровому та зростаючому онлайн-бізнесі.

Встановлюючи зв’язки, Flippa допомагає налагодженій електронній комерції, а компанії SaaS звужують свій вибір для запланованої стратегії виходу.

#7. Депонування

Escrow, провідна платформа фінансової безпеки, і Flippa об’єдналися. Депонування гарантує, що операція продажу пройде без проблем. Це один із найбезпечніших способів здійснення транзакцій, включаючи збір, утримання та вивільнення коштів після укладення угоди.

Ознайомившись із вищезазначеними послугами, наданими компанією Flippa, стає абсолютно очевидним, що онлайн-ринок пропонує одну з найбільш безпечних, надійних і доступних платформ для проведення операцій купівлі та продажу в Інтернеті.

Список компаній

На Flippa можна виставити на продаж різноманітні онлайн-бізнеси. Ось кілька прикладів:

 • Цифрова нерухомість
 • Сайти електронної комерції
 • Дропшипінговий бізнес
 • Магазини Shopify
 • Партнерські сайти
 • Магазини FBA
 • Бізнес SaaS
 • Програми для iOS і Android
 • Сайти під ключ
 • Облікові записи в соціальних мережах
 • Сайти домашніх тварин
 • Домени

Далі подивіться на цінову модель Flippa.

Модель ціноутворення

Flippa — це онлайн-ринок для купівлі та продажу веб-сайтів та інших цифрових активів, який надає компаніям і підприємцям доступ до корисних ресурсів і послуг із різноманітними ціновими альтернативами.

По суті, модель ціноутворення Flippa базується на очікуваній вартості веб-сайту чи послуги, що продається. Цінова структура змінюється залежно від вартості транзакції від 1 до 10 мільйонів доларів США.

VIP-програма Flippa пропонує спеціалізовану команду на суму понад 10 мільйонів доларів США у рамках VIP-пакету. Команда допомагає з налаштуванням списку, маркетингом, підбором покупців, обраних вручну, і необмеженою підтримкою протягом усього процесу.

Комісія за успішну операцію: комісія за успішну операцію залежить від суми транзакції та оцінюється після завершення. Вони коливаються від 4% до 10%.

  Створюйте скрінкасти у найвищій роздільній здатності вашого монітора [OS X]

Standard, Enhanced, Premium і Ultimate – це чотири цінові рівні. Стандартні пакети варіюються від 49 доларів США за транзакції до 9 999 доларів США до 599 доларів США для операцій від 5 до 10 мільйонів доларів США.

Характеристики цих пучків відрізняються. Майже всі елементи, необхідні для перерахування бізнесу та ефективного виконання транзакції, включені до верхнього рівня, Ultimate.

Альтернативи

Веб-сайт Flip

Website Flip було створено, щоб спростити користувачам купівлю та продаж на веб-сайтах. Користувачі можуть шукати найкращі веб-сайти для своїх потреб, використовуючи простий інтерфейс користувача, який він пропонує.

Крім того, це дозволяє клієнтам швидко виставляти свої веб-сайти на продаж і навіть налаштовує для них послугу депонування від третьої сторони, щоб допомогти гарантувати безпеку їх придбання та продажу.

Веб-сайт є ефективним і безпечним способом купівлі та продажу веб-сайтів в Інтернеті, про що згадувалося в кількох відомих публікаціях.

Рух Інвест

Motion Invest — це простий веб-сайт, призначений для купівлі та продажу веб-сайтів із вмістом у швидшому просторі. Веб-сайт є сайтом для початківців, тому під час написання цієї публікації можна знайти лише кілька списків (23).

На сайті ви можете отримати безкоштовну оцінку. На основі ціни продажу веб-сайт також аналізує типовий час, необхідний для продажу веб-сайту.

Згідно з даними веб-сайту, щоб продати сайт за 36-кратним показником, потрібно в середньому 12 днів.

IndieMaker

IndieMaker із понад 17 295 користувачами — це ринок спільноти, де творці можуть продавати свої проекти, нові доменні імена та онлайн-бізнес.

Мета полягає в тому, щоб створити платформу, яка дозволить виробникам керувати всім своїм бізнесом, ділитися своїми інструментами та роботою та легко взаємодіяти зі своїми клієнтами.

Завдяки зручному макету та інтуїтивно зрозумілим функціям веб-сайт допомагає клієнтам знайти найкращі ресурси, необхідні для відкриття свого підприємства.

Платформа спрощує виробникам пошук ідеальних покупців для їхніх онлайн-продуктів і послуг за допомогою таких функцій, як конструктор каталогів, профілі виробників і надійні інструменти пошуку.

Крім того, команда професіоналів доступна в будь-який час, щоб запропонувати допомогу та відповісти на будь-які запитання щодо процедури.

Заключні слова

Інтернет-ринок став вирішальним для продавців і покупців у сучасному бізнес-середовищі. Онлайн-ринки дозволяють користувачам швидко купувати та продавати бізнес, забезпечуючи легкість і швидкість порівняно зі звичайними способами.

Будучи лідером ринку в цій ніші, Flippa запропонує багато переваг для покупців і продавців для успішного ведення бізнесу в Інтернеті.

Далі ви можете перевірити ринки API, щоб продати свої API.