Надіслати вікно на інший віртуальний робочий стіл у Windows 10

| | 0 Comments| 3:30 AM
Categories:

Windows 10 представила віртуальні робочі столи. Microsoft досить далеко позаду у впровадженні цієї функції, оскільки і OS X, і Ubuntu мали її протягом багатьох років. Ми не знаємо, наскільки приготована функція; чи це повністю в поточній збірці для розробників, чи буде ще більше з остаточним випуском. Тим не менш, нова функція дуже вітається, і ми сподіваємося, що буде розроблено багато програм сторонніх розробників, які допоможуть нам отримати ще більше від цих настільних комп’ютерів. Як і віртуальні настільні комп’ютери в інших популярних операційних системах, ви можете переміщати програми між цими робочими столами в Windows 10. У Windows 10 цей процес набагато більш вдосконалений і полегшує надсилання керування кількома вікнами.

  Скидання забутого пароля для облікового запису Windows 10 Local/Microsoft

Щоб надіслати вікно на інший робочий стіл, потрібно додати кілька робочих столів. Не обов’язково, щоб на цьому робочому столі вже були присутні будь-які програми. Щоб додати робочий стіл, натисніть Windows+Tab. і натисніть кнопку додати робочий стіл. На цьому ж екрані ви побачите відкриті вікна для програм, які зараз запущені.

Ви можете перетягнути вікно на робочий стіл. Крім того, клацніть правою кнопкою миші вікно та виберіть опцію «Перемістити до», а потім у підменю виберіть робочий стіл, на який потрібно надіслати його. Настільні комп’ютери називаються Desktop 2, Desktop 3 тощо. Ви залишитеся на тому ж екрані, але вікно буде переміщено на робочий стіл, який ви вибрали. Якщо у вас є інші вікна для керування, ви можете продовжувати це робити. Якщо ви додали багато віртуальних робочих столів, перемістити додатки на них буде легше за допомогою цього контекстного меню.

  Що таке мережеве програмне забезпечення Intel у Windows 11

Я дуже здивований, що ця опція недоступна безпосередньо на робочому столі, що ще більше спростить керування вікнами програм. Ви можете відкрити програму на одному робочому столі, але хочете надіслати її на інший. і можливість надіслати його на інший робочий стіл, не залишаючи поточного екрана, була б швидшою. OS X дозволяє просто перетягувати програму на інший робочий стіл, хоча перехід до потрібного забирає багато часу. Він також підкреслює, чому цей метод кращий і що він повинен працювати на робочому столі.