Надійні ресурси для успіху в Інтернеті

| | 0 Comments| 2:05 PM
Categories:

Я вручну підібрав кілька найкращих ресурсів, які допоможуть вам розвивати свій онлайн-бізнес і навички, щоб залишатися актуальними в цифровому світі.

Підвищуйте свої навички

Вивчення нових навичок має вирішальне значення, щоб залишатися актуальним у галузі. Незалежно від того, чи є ви розробником, системним адміністратором, дослідником безпеки, маркетологом або власником бізнесу, завжди є якісь інновації, які можуть вплинути на вас, якщо ви не добре знаєте, що відбувається у вашій галузі.

Приклад. За останні роки ШІ стрімко розвивався. Є мільйони речей, які можна автоматизувати та стати ефективнішими. За допомогою правильних інструментів штучного інтелекту ви можете заощадити сотні робочих годин.

У techukraine.net є сотні статей, які допоможуть вам ознайомитися з корисними курсами та сертифікаціями для вдосконалення ваших навичок.

Розуміти технології

Ми часто ігноруємо основи, припускаючи, що знаємо речі. Щоб стати майстром у будь-якій галузі, необхідно знати основні поняття. Нижче наведено деякі статті, які навчать вас основам техніки.

Почніть вести блог

Один із найкращих способів зробити присутність в Інтернеті – почати вести блог. І, не тільки це, ви можете перейти до джерела пасивного доходу, якщо хочете. Є багато таких, які колись почали вести блог, зробили повну кар’єру.

Пет Флінн, Ніл Пател, Піт Кешмор, Аміт Агарвал є кілька прикладів для надихання.

Перше, що вам потрібно, це домен, який ви можете придбати на Namecheap, він коштуватиме не більше 10 доларів. Крім того, ви можете розпочати підключення на відкритих платформах для ведення блогів безкоштовно.

Якщо ви використовуєте власне доменне ім’я, що я б настійно радив, далі вам потрібно вирішити, як розмістити свій веб-сайт. WordPress є однією з провідних платформ для ведення блогів, яка пропонує як домен, так і хостинг. Мабуть, це найпростіший спосіб вийти в Інтернет.

  Як синхронізувати відтворення відео на Netflix під час перегляду з друзями

Якщо вам потрібні альтернативні рішення для хостингу, ви можете вибрати SiteGround.

Керівна команда

Коли ваша команда зростатиме, ви зіткнетеся з багатьма проблемами, але з інструментами підвищення продуктивності вам не доведеться турбуватися про те, як співпрацювати з командою.

Для документів, електронних листів, календарів ви можете використовувати Google Workspace. і, Млява для чату в реальному часі. Якщо ви шанувальник Microsoft, ви можете спробувати Microsoft 365 як альтернативу.

Щоб керувати відпустками команди, нарахуванням заробітної плати та пов’язаними з кадрами речами, ви можете використовувати Зохо Люди або брижі.

Управління завданнями

Коли я запустив techukraine.net, я керував усіма завданнями в електронній пошті, позначаючи їх мітками та зірочками. Це добре працює, коли ви тільки один робите все. Але коли ви ростете, вам знадобиться програмне забезпечення, яке допоможе вам стати ефективними.

Ми використовуємо Notion для керування завданнями та вікі, але якщо вам потрібно більше, ніж це для керування великим проектом, ви можете перевірити monday.com.

Підтримка клієнта

Надання найкращої клієнтської або клієнтської підтримки є життєво важливим для побудови відносин із вашими клієнтами. Коли ви починаєте продавати в Інтернеті, підтримка електронною поштою підходить. Однак у міру зростання електронною поштою може бути складно керувати.

Для невеликого обсягу ви можете спробувати DragApp, який дає змогу ділитися папкою “Вхідні” з вашою командою. І коли ви будете готові спробувати повноцінне програмне забезпечення служби підтримки для керування запитами клієнтів із багатьох джерел, таких як електронна пошта, телефон, соціальні мережі тощо, ви можете вибрати Freshdesk.

Якщо ви використовуєте SaaS, ви можете використовувати інструменти CRM для організації даних клієнтів і керування відносинами з клієнтами. Є багато варіантів, наприклад monday.com або HubSpot.

  Як створити новий шаблон у Notion

Захист веб-сайту

Інтернет-безпека

Часто ігнорується засновниками, припускаючи, що ваш веб-сайт безпечний, якщо ви розміщуєте його на AWS або GCP. Це неправда, ви повинні розгорнути механізми безпеки, щоб забезпечити безпеку свого онлайн-магазину або веб-сайту.

Cloudflare пропонує CDN і WAF, які є популярним вибором. Крім того, ви можете спробувати SUCURI, щоб прискорити та захистити свій веб-сайт від відомих уразливостей і DDoS.

Ви не повинні ігнорувати електронні листи. Більшість фішингових атак починаються з електронної пошти, тому вам слід вивчити рішення безпеки електронної пошти, щоб переконатися, що ваші співробітники та організація захищені від спаму, спуфінгу та відомих атак електронною поштою.

Для електронної комерції та SaaS також рекомендовано періодичне тестування на проникнення, щоб забезпечити відповідність системі вимогам безпеки для збереження даних клієнтів.

Захист себе

Ви також стаєте мішенню!

Ми маємо доступ до відкритого Інтернету через наші смартфони, персональні комп’ютери чи планшети. Ви повинні берегти свої особисті пристрої, особливо коли ви подорожуєте та підключаєтесь до невідомого Інтернету.

Avast One — один із популярних варіантів персонального антивіруса та брандмауера для захисту від вірусів, троянських програм, зловмисного програмного забезпечення тощо. Ви можете використовувати Avast на настільному комп’ютері, ноутбуці або мобільному пристрої.

Якщо ви постійно в дорозі або вам потрібно тестувати програми віддалено, ви можете скористатися Proton VPN.

Відстежуйте те, що важливо

Важливо стежити за своїм бізнесом. Ви можете контролювати майже все і, залежно від ваших вимог, ви можете використовувати необхідні інструменти.

Щоб стежити за своїм веб-сайтом, щоб ви отримували сповіщення, коли він не працює, повільно чи з помилками, ви можете використовувати StatusCake. І, щоб контролювати всю інфраструктуру, як-от сервери, веб-сайти, контейнери тощо, ви можете спробувати Нова реліквія.

  Моніторинг безпеки та відповідності Drata, оптимізація витрат Antimetal Cloud

Щоб отримувати сповіщення, коли хтось згадує ваш бренд в Інтернеті, ви можете використовувати Згадка або SproutSocial. Моніторинг бренду допоможе вам знати, що інші говорять про ваш продукт.

Інколи потрібно стежити й за людьми. Якщо у вас є віддалена команда, вам також може знадобитися стежити за своїми співробітниками.

Я також рекомендую перевірити ContentKing для моніторингу SEO вашого сайту в режимі реального часу. Якщо ваш онлайн-бізнес дуже конкурентоспроможний, це може бути корисно, щоб знати, коли показники SEO йдуть не так.

Управління платежами

PayPal дуже популярний для надсилання та отримання платежів у всьому світі, але він може бути дорогим, враховуючи їхні комісії та курс конвертації. Wise — це практичне альтернативне рішення, яке пропонує платіжний рахунок без кордонів для оплати та отримання будь-кому, будь-де (майже).

Якщо ви продаєте онлайн, ви можете використовувати смужкащо дозволяє надсилати рахунок-фактуру та отримувати платіж у основних валютах.

Ви також повинні вести свій річний облік, і було б розумніше використовувати QuickBooks або Xero.

Аналізуючи конкурентів

Неможливо досягти успіху, якщо ви не знаєте, хто ваш конкурент, що вони роблять і час від часу переглядаєте свої пропозиції. Деякі компанії потребують ручного дослідження на місці, але якщо ви використовуєте SaaS, контент, електронну комерцію чи публікацію, ви можете використовувати ці інструменти.

Ahrefs або Semrush для комплексного аудиту SEO та аналізу конкурентів. Щоб стежити за візуальними змінами веб-сайту вашого конкурента, ви можете використовувати Візуалізація. Ви також можете використовувати це для моніторингу пошкодження.

Заключна записка

Я спробував охопити ресурси для більшості випадків використання, щоб почати та вести свій онлайн-бізнес. Сподіваюся, це вам допоможе.

Удачі!