Навіщо перевіряти себе? Ось що ви дізнаєтеся

| | 0 Comments| 2:11 PM
Categories:

Ви коли-небудь замислювалися, яка інформація про вас є там, до якої кожен може отримати доступ? В епоху, коли люди більше, ніж будь-коли, дбають про конфіденційність, це викликає дедалі більше занепокоєння. Деякі люди можуть мати дуже конкретні причини бажання знати. Можливо, вони претендують на нову роботу і цікавляться, яку інформацію про них може знати їхній майбутній роботодавець. Або, можливо, вони хочуть знати, чи цей проступок у дитинстві досі в їхній справі. Можливо, вони вживають медичну марихуану і хочуть знати, чи можуть люди дізнатися про це.

У будь-якому випадку, уряди володіють величезною кількістю даних про своїх громадян, а закони про прозорість зобов’язують, щоб більшість з них була доступна для перегляду широкому загалу. Але як дізнатися, яка саме інформація про вас доступна? Найпростіший спосіб дізнатися це – перевірити себе. Всього за кілька доларів ви можете здійснити такий самий пошук, як і будь-хто інший, і побачити ту саму інформацію, що й самі. У цій статті ми розповімо вам все, що вам потрібно знати, щоб перевірити себе, а також порекомендуємо найкращі онлайн-сайти для цього.

Що таке перевірка фону?

Перевірка даних – це професійна дослідницька служба, яка вивчає всі загальнодоступні джерела даних і об’єднує результати у вичерпний звіт. Такі служби, як правило, використовують новітні онлайн-дослідницькі технології для швидкого й ефективного пошуку у величезних масивах даних. Маючи навіть найменшу кількість інформації про об’єкт, з якого потрібно перейти, вони можуть шукати величезну кількість даних, щоб знайти все доступне.

Перевірка даних стає все більш популярною, а технології, швидкість та доступність послуги стають все більш відомими. Багато роботодавців люблять проводити перевірку кандидатів на роботу, і корисно з’ясувати, чи має хтось у вашому районі кримінальне минуле чи є зареєстрованим сексуальним злочинцем. Звичайно, багатьом людям просто цікаво дізнатися, яка інформація про них є у файлі, і вони можуть провести такий пошук, щоб отримати останнє слово про свої турботи.

Яку інформацію може виявити перевірка?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Сайти для перевірки інформації мають доступ до величезної кількості загальнодоступних даних. Ці дані можуть бути отримані з федеральних і державних записів, а також деяких приватних фірм, які за законом зобов’язані надавати певні дані відкритим для громадськості. Але те, що вони є загальнодоступними, не обов’язково означає, що ці дані легко отримати. Можливо, ви маєте право переглядати свою інформацію, але переглядати величезні бази даних часто непросто і навіть не безкоштовно. Насправді процес пошуку в цих наборах даних також може зайняти багато часу та надзвичайно трудомісткий, якщо виконувати його вручну.

Ось чому так багато людей звертаються до сайтів перевірки справжньої інформації, щоб виконати роботу за них. Їх розумні алгоритми здатні швидко та точно шукати величезну кількість даних. Але яку інформацію вони можуть розкрити? Різні сайти та пошукові запити завжди приведуть до різних результатів, але в загальному кажучи, більшість сайтів для перевірки інформації, ймовірно, розкривають такі основні типи інформації:

Персональні дані

На основі навіть найменшого об’єму інформації більшість сайтів з перевіркою інформації можуть виявити велику кількість особистої інформації. Це може включати такі речі, як дівочі прізвища суб’єкта, будь-які зміни в юридичних іменах, які вони могли зробити, записи про шлюб, а також дані про близьких членів сім’ї, друзів і навіть близьких знайомих. Вони також зазвичай можуть знайти кілька контактних даних, включаючи номери телефонів та електронну пошту, а також поточні та колишні адреси.

Трудові книжки

Більшість сайтів зможуть зібрати досить точну історію зайнятості з більшості предметів. Ймовірно, він включатиме такі деталі, як імена нинішнього та колишнього роботодавця, дати початку та закінчення термінів роботи, а також назва посади. Деякі пошукові запити також можуть виявити такі речі, як відомості про зарплату та будь-яку отриману професійну кваліфікацію.

  Найкращі безкоштовні пошукові системи NZB

Фінансові записи

Також у відкритому доступі є багато подробиць про фінанси суб’єкта. Це включатиме номери соціального страхування, кредитні рейтинги, відомості про будь-які акції, які вони мають у компаніях, будь-яку власність, якою вони володіють, та будь-які інші великі активи, які зберігаються на їхнє ім’я. Він також повинен розкривати записи про банкрутство або будь-які фінансові застави проти їх імені.

Записи про освіту

Багато перевірок також зможуть дізнатися інформацію про історію освіти суб’єкта. Це може бути досить розпливчастим, як-от деталі коледжу чи середньої школи, яку вони відвідували, що вони спеціальності та будь-які отримані професійні кваліфікації. Але іноді він також містить повну інформацію про кваліфікацію та оцінки, які вони отримали.

Військові записи

Якщо суб’єкт служив у збройних силах США, буде існувати великі публічні записи про період його служби. Це включатиме подробиці, які включають дату та місце будь-якої дійсної служби, в якій вони брали участь, дати вступу та виходу зі збройних сил, які звання вони мали, які медалі та подяки вони отримали, їхні домашні адреси під час служби та записи про освіту, зроблену за цей період.

Судові записи

Якщо суб’єкт має будь-яку судимість, перевірка має виявити повну інформацію про нього. Це включатиме будь-які кримінальні судимості, які вони мають на федеральному рівні, рівні штату чи округу. Він також покаже, чи зареєстрований суб’єкт у федеральному та державному реєстрах сексуальних злочинців, а також будь-які незасуджені в їхньому обліку за попередні сім років, як-от арешти, ордери чи звинувачення, які були зняті. Найкращі сайти також зможуть надіслати учасників до місцевих судів, щоб отримати доступ до будь-яких не оцифрованих судових записів, які також можуть існувати.

Записи водіння

Деталі історії водіння кожного оприлюднюються DMV. В результаті можна дізнатися повну інформацію про кожне водійське посвідчення в країні. Сюди входять відомості про те, чи є у людини стягнення з дорожнього руху або порушення правил керування транспортним засобом, а також чи її посвідчення було призупинено або анульовано. Інша інформація про водіння, яку часто можна знайти, включає деталі будь-яких RTA, арештів або звинувачень за водіння в нетверезому стані та навіть інформацію про більш незначні інциденти, пов’язані з дорожнім рухом.

Отримані ліцензії

У США є багато речей, які вимагають від людей мати ліцензію, наприклад, керувати літаком, володіти певною вогнепальною зброєю, займатися медициною чи юриспруденцією та працювати приватним детективом. І деталі всього цього відкриті для громадськості. Професійна служба пошуку також може знайти деталі будь-яких додаткових сертифікатів, що стосуються ліцензії, та будь-яких скарг, поданих проти власника ліцензії.

Дані соціальних мереж

Більшість людей мають принаймні один, якщо не кілька, облікові записи в соціальних мережах, і багато з них роблять весь їхній вміст відкритим для всіх. У таких профілях перевірка, ймовірно, знайде подробиці про стосунки, сім’ю, друзів, роботу та навіть місце проживання людини. Вони також часто можуть знайти сучасні фотографії предмета.

Вибір найкращого сайту для перевірки фону

Якщо вам цікаво дізнатися, скільки цієї інформації доступно про вас, найкращий спосіб дізнатися – це перевірити себе. Це дуже легко зробити; просто зайдіть в Інтернет, і ви не знайдете дефіциту веб-сайтів, які пропонують швидку та професійну службу перевірки справ, яку легко використовувати. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб зареєструватися, завантажити програмне забезпечення та почати пошук. Питання в тому, яким із цих сайтів вам скористатися?

Ось де ми можемо допомогти. Ми провели ретельне тестування всіх провідних сайтів для перевірки даних, щоб визначити, які пропонують найкращі та найповніші послуги. Ми також врахували багато відгуків користувачів у наших результатах. Вибираючи наші рекомендації, ми застосували низку основних критеріїв, які, за відгуками, є основними речами, які люди шукають на сайті перевірки даних. Ці критерії:

  Як запланувати зустріч Google Meet

Комплексне дослідження. Більшість користувачів хочуть, щоб сайт мав доступ до максимально широкого діапазону даних, щоб надавати якомога детальнішу інформацію. Якщо ви перевіряєте себе, ви, безумовно, хочете бути впевненими, що сайт, який ви використовуєте, отримує доступ до якомога більшої кількості доступних джерел інформації.
Точні та зрозумілі звіти – у підсумковому звіті викладено всю знайдену інформацію, але деякі з них набагато легше читати та розуміти, ніж інші. Усі найкращі сайти пропонують чіткі та детальні підсумкові звіти.
Швидкі результати – якщо вас турбує, яка інформація про вас є, ви будете шукати швидких результатів. Однак час відповіді може відрізнятися на різних сайтах. Але найкращі сайти повинні надавати основні результати за кілька хвилин, а більш детальний звіт – лише за кілька днів.
Придатна для використання інформаційна панель – інформаційна панель онлайн – це те, як ви керуєте своїми пошуками, але дизайн та зручність їх використання також можуть сильно відрізнятися. Але найкращі сайти пропонують інформаційну панель, яка є інтуїтивно зрозумілою та приємною для ока.
Мобільні програми. Сьогодні більшість із нас любить отримувати доступ до послуг на мобільних пристроях, тому всі найкращі сайти пропонують спеціальні мобільні програми для всіх основних платформ.
Надійна підтримка клієнтів. Підтримка клієнтів є життєво важливою, якщо у вас виникли проблеми з перевіркою даних або виникли запитання щодо результатів. Найкращі сайти пропонують службу підтримки клієнтів, доступ до якої можна отримати кількома способами і яка працює протягом тривалого часу.

Будь ласка, зверніть увагу: жодна послуга на ринку не може гарантувати 100% успіху їхніх пошуків, але відгуки показують, що вони дуже близькі до цього. Тому ми без вагань рекомендуємо кожну з наступних послуг як хороший інструмент, щоб точно дізнатися, яка інформація доступна про вас:

1. Підтверджено

BeenVerified пропонує чудовий комплексний сервіс, який виконує пошук у величезній кількості даних, щоб надати результати, які є настільки ж вичерпними, наскільки це можливо. Їхня служба надається у дворівневій структурі. На базовому рівні BeenVerified вивчатиме фінансові записи про судимості, звіти про майно, профілі в соціальних мережах та особисту інформацію, наприклад історію адрес. На преміальному рівні вони переглядатимуть ще ширший діапазон джерел даних. Ви навіть можете змусити їх відправити бігунів на пошук у судових протоколах!

BeenVerified’s пропонує чудовий підсумковий звіт на обох рівнях з великою кількістю деталей, але доступним способом, який може зрозуміти майже кожен. Їхня онлайн-панель також зручна для навігації та також добре розроблена. У них є спеціальні програми для пристроїв iOS і Android, і вони особливо популярні серед користувачів. Служба підтримки клієнтів BeenVerified — ще одна їхня чудова особливість. Він відкритий протягом тривалого часу, сім днів на тиждень, і доступ до нього можна отримати за допомогою електронної пошти або телефону. Якщо ви хочете перевірити себе та бути впевненим, що результати точні й вичерпні, тоді BeenVerified — це, безумовно, той сайт, який ви можете вибрати.

Угода для читачів: у нас є спеціальна пропозиція для читачів, які хочуть спробувати BeenVerified, щоб перевірити себе.

2. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate — це ще один сайт перевірки даних, який пропонує комплексні та надійні дослідницькі служби. Як і для інших першокласних послуг на ринку, вони також оцінюють свої послуги, використовуючи дворівневу структуру. На базовому рівні це шукатиме дані, включаючи дані про судимості, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах. На їхньому преміальному рівні ви також можете розраховувати на вивчення фінансової історії, водійських прав тощо.

  Автономний генератор паролів і сховище

Остаточні звіти, пропоновані CheckMate, є акуратними та легкими для перегляду, незалежно від того, який рівень ви виберете. Їхня онлайн-панель також дуже добре розроблена та дуже проста у використанні. Наразі у них є лише програма для Android, яку деякі користувачі критикують. Наразі користувачам iOS доводиться обходитися з онлайн-панеллю, але, схоже, це добре працює і на мобільних пристроях. Служба підтримки клієнтів CheckMate є чудовою і доступна цілодобово.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: якщо ви хочете спробувати Instant CheckMate перевірити себе, чому б не скористатися нашою ексклюзивною пропозицією для читачів.

3. Правдошукач

Служба Truthfinder настільки ж повна, як і де завгодно, і стверджує, що вона виконує пошук у мільйонах різних наборів даних під час їх перевірок. На базовому рівні їх дослідження розглядатимуть кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів. За додаткову плату вони також шукатимуть такі речі, як історія освіти, записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій. Truthfinder також пропонує унікальну службу глибоких веб-досліджень, яка може отримати доступ до більшої кількості онлайн-джерел, ніж будь-який з їхніх конкурентів.

Під час нашого тестування їхні результати, безумовно, були детальними, і ніхто не знайшов більше інформації. Їхні висновки представлені в остаточному звіті, який акуратно оформлений, але не завжди найпростіший для читання. Їхня онлайн-панель також була дуже добре розроблена та проста у використанні. Як і CheckMate, у них наразі є лише додаток для Android, що дуже шкода. Але це ще один сайт, який пропонує цілодобову підтримку клієнтів, і, що ще краще, він також доступний за безкоштовним номером.

ЕКСКЛЮЗИВ: якщо ви хочете спробувати Truthfinder, чому б не скористатися нашими спеціальними знижками.

4. Інтеліус

І останнє, але, безумовно, не менш важливе – це Intelius, постачальник, який переглядає величезні масиви різних джерел даних, обіцяючи розкрити безліч подробиць про людей. Ви можете знайти повну контактну інформацію, історію адрес, судимість, дані реєстру сексуальних злочинців, фінансову історію, документи власності, історію освіти та багато іншого.

Intelius пропонує елегантну приладову панель, яка надає перевагу простоті використання. Остаточні звіти цієї компанії є вичерпними, хоча кількість деталей насправді може виявитися непосильною для деяких користувачів. Існують спеціальні програми як для пристроїв Android, так і для iOS, які, як стверджують користувачі, були надзвичайно добре прийняті. Їхня служба підтримки клієнтів хороша (хоча й не виняткова) і включає онлайн-засіб усунення несправностей, що нам дуже сподобалося. Intelius стверджує, що провела понад 50 мільйонів перевірок з моменту запуску сайту, що є свідченням рівня задоволеності їхніх клієнтів.

Висновок

Якщо ви хочете знати, яка інформація про вас доступна, найшвидший, найпростіший і найдоступніший спосіб це дізнатися – запустити онлайн-перевірку. Ці професійні онлайн-дослідницькі сайти можуть знайти цілу масу інформації про вас. Оскільки всі вони віддають перевагу простоті використання, єдиною складністю, як правило, є вибір сайту! Ми спростили для вас цей пошук, визначивши чотири сайти, на яких надається як комплексний, так і високоякісний комплексний сервіс.

Чи користувалися ви коли-небудь сайтом для перевірки справ? Ви пробували перевірити себе? Яку інформацію про вас він знайшов? Чи було щось, що вас здивувало? Можливо, вони розкрили подробиці, про які ви навіть самі не знали! Ми завжди раді досвіду та коментарям усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче.