techukraine.net techukraine.net Навчіться ШІ БЕЗКОШТОВНО за допомогою цих 9 курсів, щоб швидко розпочати свою кар’єру👨‍💻

Навчіться ШІ БЕЗКОШТОВНО за допомогою цих 9 курсів, щоб швидко розпочати свою кар’єру👨‍💻

Categories:

Штучний інтелект (ШІ) більше не просто модне слово; це зростаюча тенденція, яка змінює наш світ.

Від голосових помічників на наших смартфонах до автономних транспортних засобів на вулицях, ШІ стає все більш поширеним у нашому повсякденному житті. Але що таке штучний інтелект і як він працює? Давайте знати!

За своєю суттю ШІ розробляє комп’ютерні системи, які можуть виконувати завдання, які зазвичай вимагають людського інтелекту. Ці завдання включають розпізнавання мовлення, прийняття рішень, вирішення проблем і багато іншого.

ШІ досягає цього за допомогою складних алгоритмів і методів машинного навчання. Машинне навчання, підмножина штучного інтелекту, дозволяє комп’ютерним системам аналізувати величезні обсяги даних, ідентифікувати закономірності та робити прогнози без явного програмування. Це як навчити комп’ютер вчитися на прикладах і з часом покращувати свою продуктивність.

Завдяки розвитку штучного інтелекту комп’ютери тепер можуть розуміти людську мову, розпізнавати об’єкти та зображення та навіть імітувати людську розмову. Цей зростаючий потенціал проклав шлях для інновацій та ефективності в різних галузях, починаючи від охорони здоров’я та фінансів до транспорту та розваг.

У міру розвитку ШІ відкриває можливості для людей, які хочуть побудувати кар’єру в цій галузі. Крім того, розуміння того, як працює штучний інтелект, і набуття необхідних навичок має вирішальне значення, щоб залишатися відповідним і конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

У цій статті розглядатимуться деякі виняткові курси, які пропонують комплексний вступ до ШІ. Це дасть вам знання та навички, щоб розпочати кар’єру в цій захоплюючій галузі, яка швидко розвивається.

Застосування штучного інтелекту

Ось деякі з основних застосувань штучного інтелекту в сучасному світі:

Охорона здоров’я та медична діагностика🏥

Завдяки алгоритмам машинного навчання, які аналізують медичні дані, як-от записи пацієнтів і зображення, раннє виявлення захворювань стає ефективнішим. Персоналізовані плани лікування та розробка ліків також на горизонті, що покращить медичні результати.

Виявлення шахрайства🔍

ШІ відіграє важливу роль у виявленні та запобіганні шахрайству. Алгоритми машинного навчання можуть аналізувати величезні обсяги фінансових даних для виявлення підозрілих моделей і поведінки, допомагаючи фінансовим установам виявляти та запобігати шахрайству.

Віртуальні помічники🧑‍💻

Віртуальні помічники на основі штучного інтелекту, такі як Siri, Alexa та Google Assistant, стали незамінними в нашому повсякденному житті. Вони можуть робити все – встановлювати нагадування, відповідати на запитання, керувати розумними пристроями та навіть спілкуватися з вами природною мовою.

Персоналізовані рекомендації✅

Алгоритми штучного інтелекту працюють за лаштунками таких платформ, як потокові сервіси, онлайн-магазини та соціальні мережі, щоб надавати вам індивідуальні рекомендації на основі ваших уподобань і поведінки. Відкривайте для себе нові фільми, продукти або вміст, які ідеально відповідають вашим інтересам і вподобанням.

Автономні транспортні засоби 🚘

ШІ забезпечує безпілотні автомобілі датчиками, камерами та розумними алгоритмами. Ці автономні транспортні засоби можуть пересуватися дорогами, виявляти перешкоди та швидко приймати рішення, щоб забезпечити безпечні подорожі.

Прогностична аналітика📝

Алгоритми ШІ можуть аналізувати великі набори даних і визначати тенденції та закономірності, щоб робити прогнози. Це має застосування у фінансах, маркетингу та продажах, допомагаючи підприємствам приймати зважені рішення та оптимізувати свою діяльність.

Ігри та розваги🎮

Штучний інтелект використовується в ігровій індустрії для створення реалістичних персонажів, покращення ігрового процесу та забезпечення інтелектуальних супротивників. Алгоритми штучного інтелекту можуть адаптуватися до поведінки гравців, роблячи ігри більш складними та захоплюючими.

Автоматизація розумного будинку🏡

Системи розумного дому на основі штучного інтелекту можуть автоматизувати різні завдання, такі як регулювання температури, керування освітленням і управління безпекою будинку. Ці системи вивчають уподобання користувачів і адаптуються до їхніх процедур, забезпечуючи зручність та енергоефективність.

  Як переглянути невідправлені повідомлення в мережі

Можливості працевлаштування та професійного зростання в епоху ШІ

Високий попит на фахівців зі штучного інтелекту зумовлений швидким розширенням застосування штучного інтелекту в галузях. Компанії активно шукають спеціалістів для розробки інноваційних рішень та оптимізації процесів.

Такі посади, як інженери штучного інтелекту, спеціалісти з обробки даних і спеціалісти з машинного навчання, користуються великим попитом і вимагають досвіду в таких сферах, як обробка природної мови та комп’ютерне зір.

Методи штучного інтелекту є цінними в таких секторах, як охорона здоров’я, фінанси, роздрібна торгівля та виробництво. Розвивається природа ШІ пропонує безперервне навчання та можливості для зростання. Будьте в курсі досягнень і здобувайте нові навички через курси та практичний досвід покращує кар’єрні перспективи.

Міждисциплінарний характер ШІ сприяє співпраці та створює стимулююче робоче середовище. AI надає широкі можливості для особистого та професійного зростання.

Тож давайте зануримося та дізнаємося, як ви можете безкоштовно навчитися штучному інтелекту та вирушити на шлях інновацій. Давайте розглянемо кілька курсів, щоб розпочати кар’єру.

Generative AI Learning Path від Google Cloud

Google Cloud пропонує повний каталог із понад 700 навчальних заходів, адаптованих до ваших потреб. Серед різноманітних доступних шляхів навчання є Генеративний ШІ шлях навчання.

Ця підібрана колекція присвячена генеративному ШІ, охоплюючи теми від моделей великих мов до розгортання рішень ШІ в Google Cloud. Курси включають вступ до генеративного штучного інтелекту, великих мовних моделей, відповідального штучного інтелекту та генерації зображень.

Каталог пропонує різні формати діяльності, такі як лабораторні роботи, квести та багатомодульні курси з відео, документами та тестами. Він надає тимчасовий доступ до реальних хмарних ресурсів для практичного навчання.

Прогрес винагороджується значками, які дають змогу точно вимірювати успіх. Дотримуючись цього шляху, учні можуть досліджувати генеративний ШІ, набувати навичок і використовувати його потенціал за допомогою Google Cloud.

Елементи ШІ

Вам цікаво про вплив ШІ на вашу роботу та повсякденне життя? Ви хочете отримати глибше розуміння того, що насправді передбачає штучний інтелект і як він розвивається?

The Елементи ШІ – це ініціатива MinnaLearn та Університету Гельсінкі, яка має на меті демістифікувати ШІ та зробити його доступним для широкого кола людей. Ці безкоштовні онлайн-курси забезпечують комплексне навчання, поєднуючи теорію та практичні вправи. Не потрібні додаткові навички математики чи програмування, що робить їх доступними для всіх, хто цікавиться ШІ.

Курси охоплюють такі теми, як «Вступ до штучного інтелекту», пропонуючи розуміння можливостей і обмежень штучного інтелекту без складної технічної мови. Building AI досліджує алгоритми, які використовуються для створення AI, рекомендованих для тих, хто має базові навички Python.

Elements of AI розширив можливості понад 1 мільйона студентів із 170+ країн, 40% з яких становлять жінки, що перевищує середній показник з інформатики. Приєднуйтеся, щоб отримати міцну основу ШІ та впевнено орієнтуватися у світі, керованому ШІ.

Вступ до ШІ від Udacity

Відкрийте для себе динамічне поле штучного інтелекту (AI) за допомогою “Вступ до штучного інтелекту», запропонований Udacity.

Цей курс під керівництвом галузевих експертів забезпечує міцну основу сучасних концепцій ШІ та їх різноманітних застосувань. Він охоплює основи ШІ, включаючи статистику, невизначеність, машинне навчання та логіку, а також досліджує такі теми, як обробка зображень, робототехніка, обробка природної мови тощо.

  Як заархівувати або розпакувати файли на Chromebook

Розроблений для тих, хто навчається середнього рівня, він пропонує самостійний досвід і рекомендований тим, хто знайомий з теорією ймовірностей. Частини цього курсу представлені в розширених програмах ШІ, що робить його цінним ресурсом для подальших досліджень. Отримайте цінну інформацію про розширення можливостей ШІ та розширте межі людських можливостей.

Дізнайтеся про основи штучного інтелекту від Udemy

Дізнайтеся про основи штучного інтелекту (AI) це комплексний курс, який пропонує Udemy. Пориньте в історію, розвиток і останні досягнення ШІ, досліджуючи різні типи ШІ та його застосування як зараз, так і в майбутньому.

Цей курс пропонує уявлення про еволюцію штучного інтелекту за останні 70 років та його вплив на промисловість і суспільство. Він підкреслює позитивні аспекти штучного інтелекту, такі як прогрес у медицині та доступ до знань, а також потенційні проблеми, такі як нерівність.

Розроблений для неспеціалістів, він не вимагає знань програмування чи алгоритмів. Курс поєднує в собі відеолекції, матеріали для читання та документальні фільми для покращення розуміння.

Незалежно від того, чи ви новачок, чи хочете розширити свої знання, цей курс підходить для всіх. Тому зареєструйтеся безкоштовно та вирушайте в подорож, щоб зрозуміти та дослідити захоплюючий світ ШІ.

Вступ до ШІ від SimpliLearn

Вступ SimpliLearn до ШІ Курс містить комплексний вступ до штучного інтелекту, охоплюючи основні поняття, робочі процеси та основи машинного та глибокого навчання.

Завдяки прикладам практичного використання ви отримаєте практичний досвід і зрозумієте відмінності між навчанням під наглядом, без нагляду та навчанням з підкріпленням. Запишіться на цей безкоштовний курс, щоб дізнатися про призначення та застосування штучного інтелекту.

Досліджуйте робочі процеси глибокого та машинного навчання, отримуючи надійну основу в цих техніках. Курс охоплює контрольоване, напівконтрольоване та неконтрольоване навчання, забезпечуючи повне розуміння підходів ШІ.

Цей курс стане ідеальною відправною точкою для кар’єри інженера зі штучного інтелекту чи просто для того, щоб почати свою подорож. Розвивайте основні навички роботи зі штучним інтелектом, розширюйте свої знання про концепції штучного інтелекту та вирушайте в захоплюючу навчальну пригоду за допомогою курсу SkillUp «Вступ до штучного інтелекту».

Вступ до ШІ від Great Learning

Пориньте у світ штучного інтелекту з цим курсом, який пропонує Відмінне навчання. Цей безкоштовний курс забезпечує міцну основу ШІ, охоплюючи такі важливі теми, як нейронні мережі, обробка природної мови (NLP) і комп’ютерне бачення.

Цей комплексний курс під керівництвом доктора Абхінанди Саркара вивчає основи штучного інтелекту (ШІ).

Отримати розуміння нейронних мереж та їх зв’язку з біологічними нейронами. Вивчіть основи НЛП на практичних прикладах, таких як аналіз настроїв і чат-боти. Пориньте в комп’ютерний зір, вивчаючи такі завдання, як класифікація зображень, розпізнавання облич, а також аналіз відео та трафіку.

Цей курс поєднує в собі теорію та практичне застосування під керівництвом досвідченого директора факультету. Отже, зареєструйтеся, щоб отримати цінну інформацію про штучний інтелект та його домени та отримати сертифікат про проходження курсу, щоб продемонструвати свої досягнення.

ШІ для кожного від Coursera

Курс “ШІ для всіх», яку пропонує deeplearning.ai на Coursera, розроблено для того, щоб забезпечити повне розуміння штучного інтелекту не лише для інженерів, а й для людей із різним професійним становищем.

Цей курс особливо цінний для нетехнічних колег, які хочуть дізнатися, як ШІ може принести користь їхній організації. У цьому курсі ви вивчатимете різні концепції штучного інтелекту, зокрема нейронні мережі, машинне навчання та глибоке навчання.

  Як налаштувати робочий стіл KDE

Отримайте реалістичне розуміння можливостей і обмежень ШІ та навчіться визначати можливості для впровадження ШІ у вашій організації. Відкрийте для себе процес створення проектів машинного навчання та науки про дані та отримайте вказівки щодо роботи з командами ШІ та розробки стратегії ШІ.

Також включено обговорення етичних і суспільних наслідків ШІ. У той час як нетехнічні учні є основною ціллю, інженери також можуть отримати вигоду. Таким чином, завершивши курс, ви отримаєте навички робочих процесів машинного навчання, термінології штучного інтелекту, стратегії та проектів з науки про дані.

Вступ до ШІ від Intellipaat

«Введення Intellipaat в AI” курс пропонує самостійне навчання, яке допоможе вам зрозуміти основи штучного інтелекту, машинного та глибокого навчання.

Розроблений галузевими експертами, цей курс містить практичні проекти та має на меті озброїти вас необхідними навичками, щоб стати сертифікованим експертом зі штучного інтелекту.

Цей курс слугує посібником для початківців зі штучного інтелекту (ШІ), що стосується проблем вивчення цієї нової технології. Він охоплює основи штучного інтелекту, налаштування TensorFlow і досліджує глибоке навчання та нейронні мережі за допомогою практичних вправ. Завдання та тести зміцнюють навчання.

Зареєструвавшись, ви отримаєте навички ШІ, машинного навчання, глибокого навчання, TensorFlow, нейронних мереж і алгоритмів оптимізації. Крім того, курс пропонує приблизно 3 години самостійного навчання та надає довічний доступ до матеріалів курсу. Зареєструйтеся зараз, щоб отримати сертифікат AI.

Повний курс ШІ від Edureka

Це повне відео на YouTube від Edureka на тему «Штучний інтелект” забезпечує поглиблене розуміння концепцій ШІ на практичних прикладах. Відео триває майже 5 годин і охоплює різні теми, пов’язані зі ШІ, машинним навчанням і глибоким навчанням.

Відео починається зі вступу, а потім заглиблюється в історію та попит на ШІ. Він пояснює концепцію штучного інтелекту та досліджує його застосування. Обговорюються різні типи ШІ, а також мови програмування, які зазвичай використовуються в ШІ.

Це вичерпне відео охоплює різні теми штучного інтелекту, машинного та глибокого навчання. Він пояснює процес машинного навчання та розрізняє контрольоване, неконтрольоване та навчання з підкріпленням. Він досліджує такі алгоритми, як лінійна регресія, логістична регресія, дерева рішень тощо.

Відео також представляє глибоке навчання та охоплює такі поняття, як одношаровий персептрон, зворотне поширення та згорткові нейронні мережі. Він стосується обробки природної мови та надає практичні демонстрації.

Відео завершується згадкою про магістерську програму машинного навчання Edureka. Загалом, він пропонує детальні знання та практичне розуміння ШІ, машинного та глибокого навчання.

Заключні слова

Отже, якщо ви хочете розпочати свою кар’єру в захоплюючій галузі штучного інтелекту (ШІ), доступні численні безкоштовні курси, які можуть надати вам необхідні знання та навички. Але вищезазначені курси пропонують найкраще повне розуміння концепцій штучного інтелекту, робочих процесів і додатків, а також практичний досвід роботи з машинним і глибоким навчанням.

Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений професіонал, ці курси розраховані на різні рівні кваліфікації та надають цінні ресурси для навчання у вашому власному темпі.

Записавшись на ці курси, ви отримаєте конкурентну перевагу на ринку праці та відкриєте двері для захоплюючих кар’єрних можливостей AI. Тож не пропустіть шанс безкоштовно навчитися штучному інтелекту та вирушайте у корисну подорож у цій галузі, що швидко розвивається. Розпочніть навчання ШІ вже сьогодні!

Далі перегляньте онлайн-курси, щоб дізнатися про штучний інтелект (AI).