Навчіться вводити код швидше за допомогою репетитора

Categories:

Давним-давно колись була надзвичайно популярна програма під назвою TypingTutor. Це було популярно в той час, коли комп’ютери тільки надходили до шкіл та офісів. Людей потрібно навчити друкувати, і ця програма була основною програмою для цього. Він навчив користувачів, як краще розташувати руки над клавіатурою і якими пальцями найкраще натискати клавішу. SpeedCoder — це веб-додаток, побудований за тим же принципом, але призначений для програмістів. У ньому є спеціальні посібники для будь-якої мови, якою ви кодуєте. Програма надає вам фрагмент коду, який ви вводите. Ось як ви можете навчитися швидше вводити код за допомогою SpeedCoder.

  Як виправити, що камера Google Meet не працює

Відвідайте SpeedCoder і натисніть «Почати зараз» праворуч. Ви можете брати уроки як гість або зареєструвати обліковий запис. Якщо ви зареєструєте обліковий запис, ви зможете зберегти свій прогрес. Виберіть мову, якою ви хочете кодувати швидше.

Ви можете почати вводити текст одразу після вибору мови.

Додаток покаже вам, як розташувати руки над клавіатурою, і виділить, які цифри використовувати для натискання певної клавіші. Якщо ви помилитеся, код стане червоним. Якщо ви хочете потренуватися зі своїм власним фрагментом коду, ви можете завантажити його в SpeedCoder і запустити його через посібник.

SpeedCoder допоможе вам навчитися вводити код швидше і точніше. Ви можете подумати, що це непотрібний інструмент, якщо ви можете досить добре вводити звичайний текст, але це не так. Введення коду дуже відрізняється від введення простого тексту. Більшість символів, які ви використовуєте під час введення простого тексту, є основними клавішами на клавіатурі, наприклад, кома та крапка. Те ж саме не стосується таких ключів, як ключі більше і менше, необхідні для написання коду.

  Завантажуйте PDF-файли безпосередньо, вимкнувши переглядач PDF у Chrome і Firefox

SpeedCoder хоче додати більше розкладок клавіатури в майбутніх оновленнях. На даний момент він підтримує розкладки QWERTY і DVORAK. Інтерфейс користувача містить рекламу, але вона не є нав’язливою.

Відвідайте SpeedCoder