Навушники OneOdio для оновлення аудіо в Чорну п’ятницю

| | 0 Comments| 2:08 PM
Categories:

Ця публікація спонсорується OneOdio.

OneOdio — відомий виробник аудіопродуктів, відомий виробництвом високоякісних товарів за доступними цінами. Компанія завжди включає функції, які зазвичай доступні лише за вищими цінами. Однак вони роблять це без шкоди для якості.

Цієї Чорної п’ятниці OneOdio пропонує ці чудові продукти за ще кращими цінами Знижка 20% на вибрані навушники. Не пропустіть цю Чорну п’ятницю – побалуйте свої вуха незабутніми враженнями.

OneOdio A10

$90 $95 Зекономте $5

Для комфортних гібридних навушників із високоякісним звуком і ефективним шумозаглушенням розгляньте OneOdio A10s. М’які амбушюри та регульоване наголів’я забезпечують комфорт протягом усього дня, а 40-міліметрові динаміки та широкий діапазон частот відтворюють мелодії з глибокими басами та детальними середніми та високими частотами.

Це безперервний досвід завдяки до 62 годин автономної роботи та потужному ANC, який блокує небажані відволікання. Однак для взаємодії із зовнішнім світом режим прозорості вимикає музику та підсилює голос, коли це необхідно.

Монітор OneOdio 60

$80 $90 Зекономте $10

  Як завантажити текстові повідомлення з iPhone

Навушники Monitor 60 від OneOdio ідеально підходять для запису, моніторингу та мікшування. 50-міліметрові динаміки забезпечують збалансоване та точне звучання в діапазоні від 20 Гц до 40 кГц із опором 38 Ом. Нейтральний і збалансований звуковий підпис ідеально підходить для студії, коли кожна найтонша деталь шепоче вам на вухо.

Ці беруші також зручно носити годинами поспіль. Чашки зі штучної шкіри м’які, м’які та можуть обертатися на 90 градусів, а міцне сталеве наголів’я забезпечує ідеальне натягнення. Вони підключені та постачаються з спіральним кабелем 3,5 мм ¼ дюйма для студійного використання, 1,2-метровим кабелем із мікрофоном і довгим 3-метровим кабелем для аудіофілів, які відпочивають удома.

OneOdio Pro 10

$35 $38 Зекономте $3

Найдоступніші банки OneOdio, які пропонуються цієї Чорної п’ятниці, — Pro 10s. Незважаючи на те, що вони більш бюджетні, ніж інші навушники OneOdio, вони все ще мають високу якість і пропонують виняткову вартість. Завдяки міцним 50-міліметровим динамікам, які відтворюють потужні низькі частоти, чітким середнім і детальним високим частотам, ви не повірите, наскільки ви занурені в звук, незважаючи на низьку ціну.

  Вступний посібник із MapReduce у великих даних

М’які амбушюри обертаються на 90 градусів, що робить їх гарним вибором для моніторингових навушників для ді-джеїв, а регульоване наголов’я сприяє комфорту протягом усього дня. Якщо ви відпочиваєте вдома, спіральний шнур довжиною 9,8 футів забезпечить достатню довжину, незалежно від того, сидите ви біля свого програвача чи відпочиваєте на дивані.

OneOdio A70

$43 $55 Зекономте $12

A70s пропонує потужні баси та динамічний звук. Діджеї оцінять обертові амбушюри з м’якої піни з ефектом пам’яті, а також вони стануть гарним вибором як гітарні та студійні навушники. Крім того, їхні можливості обміну аудіо надають покупцям унікальну функцію.

Ергономічний дизайн накладних навушників ідеально підходить для тривалого носіння, а також вони складаються та портативні. Вони пропонують 72 години відтворення в бездротовому режимі. І, якщо ви використовуєте їх підключеними, ви ніколи не розрядитеся.

  9 калькуляторів вартості веб-сайту, щоб дізнатися справжню вартість вашого домену

OneOdio Pro 50

Pro50s оснащено 50-міліметровими неодимовими динаміками та забезпечує точний і збалансований звук. З цими банками ви також отримуєте інноваційну технологію спільного доступу, яку можна використовувати для обміну музикою та відео з іншими.

Це легкі навушники з поворотними амбушюрами з піни з ефектом пам’яті та покращеною пасивною шумоізоляцією. Вони ідеально підходять для використання цілий день, незалежно від того, працюєте ви ді-джеєм або переглядаєте колекцію вінілових пластинок вдома. Також не потрібен адаптер, оскільки навушники постачаються з роз’ємами 6,35 і 3,5 мм на кожному кінці кабелю.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.