Набір інструментів Dr.Fone для перенесення, відновлення, резервного копіювання, відновлення тощо!

Categories:

Dr. Fone — це набір інструментів для 360-градусного відстеження розуму для iOS і Android.

Смартфони – це техніка, якою володіють найбільше. У більшості з нас є принаймні один або кілька, які підходять для різних випадків використання, таких як телефонні дзвінки, соціальні мережі, потокове передавання, ігри тощо.

Отже, ми хочемо, щоб вони працювали бездоганно без будь-яких перерв.

Але це навряд чи так, і час від часу ми стикаємося з проблемами. Хоча найкращим рішенням є звернення до авторизованого сервісного центру, це може бути надмірним, що спричинить величезну втрату ресурсів.

Отже, ми тут з Dr.Fone, пакетом програм, який допоможе вам вирішити багато проблем лише кількома клацаннями.

Наразі цей набір інструментів містить дев’ять інструментів, які можна придбати як пакетом, так і окремо. Давайте розглянемо кожен із них, щоб зрозуміти, про що йдеться.

Передача WhatsApp

WhatsApp став невід’ємною частиною багатьох особистих і ділових життів.

Як видно з назви, мова йде про передачу даних WhatsApp між iOS на Android, Android на iOS, Android на Android і iOS на iOS.

Доступно для Windows і Mac, це легко працює кількома клацаннями миші, включно з бізнес-акаунтами WhatsApp.

Однак це не обмежується передачею даних. Натомість ви можете створювати офлайн-резервні копії на своєму комп’ютері, переглядати вибірково та відповідно відновлювати їх.

Крім того, він також працює для LINE, Kik, Viber і WeChat.

Розблокування екрана

Ми всі насолоджуємося покращеним захистом завдяки блокуванню екрана, але ми розуміємо, як це може дратувати, коли ви забуваєте графічний ключ чи пароль або під час несправності.

  Як скасувати підписку на iPhone

Розблокування екрана Dr. Fone усуває цей біль кількома простими кроками.

Крім того, вам не потрібно бути гіком, щоб виконати розблокування, якщо ви можете слідувати стандартним інструкціям на екрані.

Це добре працює, щоб обійти Samsung FRP, Apple ID, блокування SIM-карти, зашифрований пароль резервної копії iTunes і блокування активації iCloud.

Він підтримує шаблони, PIN-код, відбиток пальця, розблокування обличчям на Android, паролі, Touch ID, Face ID тощо на iOS.

Передача телефону

Як випливає з назви, Phone Transfer допомагає переключатися між телефонами одним клацанням миші. Це працює між платформами та в одній операційній системі з сумісністю з останньою версією Android та iOS.

Можна вибірково вибрати дані для передачі та зробити це легко.

На момент написання цієї статті Phone Transfer охоплює понад 8000 пристроїв популярних брендів, зокрема Apple, Samsung, Oppo, MI тощо.

Відновлення даних

Є багато ситуацій, які можуть призвести до втрати даних, зокрема випадкове видалення, збої системи, переривання оновлень, фізичні пошкодження тощо.

Але ще не все втрачено, якщо у вас є програма Dr. Fone Data Recovery, яка бездоганно працює на пристроях iOS і Android. Він має пристойний рівень успіху; все, що вам потрібно зробити, це підключити телефон і переглянути, що можна відновити.

Він працює з:

  • Контакти та історія викликів
  • Повідомлення та медіа
  • Дані WhatsApp тощо.

Для сховища iTunes/iCloud ви можете спробувати відновити фотографії, відео, документи, голосові нагадування, голосову пошту тощо.

Окрім внутрішньої пам’яті, її можна також розгорнути, щоб отримати доступ до втрачених даних на SD-карті.

  Як налаштувати права доступу до файлів на Mac

Резервне копіювання телефону

Резервне копіювання та відновлення даних рідко буває зручним для користувача. І це не менше ніж кошмар, якщо ви вирішите переходити між операційними системами.

Однак це резервне копіювання телефону є потужним безпроблемним рішенням усіх цих проблем резервного копіювання та відновлення.

Наприклад, це дозволяє вибірково створювати резервні копії даних із вашого Android, переглядати та відновлювати їх на будь-якому пристрої Android або iOS. Таким же чином можна зробити резервну копію з iOS і відновити на Android/iOS кількома клацаннями.

Крім того, ви також можете використовувати це для відновлення резервної копії iTunes/iCloud на пристроях Android або iOS.

Нарешті, цей інструмент резервного копіювання має функцію поступового відновлення, що забезпечує мінімальний час обробки без перезапису даних.

Менеджер телефону

Phone Manager працює, щоб «руйнувати бар’єр» між вашим смартфоном і ПК.

Для Android такі функції:

  • Бездротова синхронізація з ПК
  • Передача даних з iTunes на Android
  • Керування повідомленнями з ПК

Версії iOS підтримують наступне:

  • Керування даними за допомогою ПК без iTunes
  • Передача даних між iPhone, iPad і ПК

У розробці для iOS і Android є додаткові функції, зокрема керування контактами, видалення програм (тільки для iOS), конвертація медіа тощо.

Ремонт системи

Системні помилки є серйозною проблемою, яка штовхає своїх жертв на важкі пошуки нормального життя. Це може нагадувати будь-який випадок циклу завантаження, збою програми, порожнього екрана, зависання телефону, заблокованого пристрою тощо.

Dr. Fone System Repair вирішує понад 150 таких проблем із системою iOS, включаючи зниження/оновлення операційної системи, режим постійного відновлення, повторні перезавантаження тощо.

Версія iOS має простий режим (без втрати даних), розширений режим і антивідновлення, якщо ви плануєте продати свій пристрій.

  Увімкніть початкову сторінку, папки та інформацію про програму на панелі запуску програм Chrome

Крім того, він усуває проблеми з пристроями Android із належною підтримкою понад 1000 моделей провідних брендів.

Стирання даних

Data Eraser — це простий інструмент для очищення пристрою перед продажем. Суть полягає в тому, щоб не залишати слідів і гарантувати, що жодні програми відновлення даних не зможуть повернути вашу особисту інформацію.

Однак можна також вибірково видалити такі дані, як чати WhatsApp, контакти, повідомлення, історію викликів, зображення тощо.

Data Eraser доступний для пристроїв iOS і Android.

Менеджер паролів (iOS)

Йдеться про збереження ваших облікових даних Apple ID, кодів доступу, входу в програму тощо, щоб вам не потрібно було їх запам’ятовувати.

Крім того, можна експортувати ці дані для міграції в добре зарекомендували себе менеджери паролів, такі як Keeper, 1Password, LastPass тощо.

Dr. Fone: Ваш мобільний лікар!

Отже, це був короткий огляд Dr. Fone.

Повторюємо, що ви можете придбати всі інструменти як окремий пакет, так і окремо за потреби. Крім того, існують різні плани, в тому числі річні, довічні, ділові та освітні.

Крім того, ви можете безкоштовно спробувати кожен інструмент із обмеженими можливостями та перевірити, чи підтримується ваш пристрій перед покупкою.