Мрійте про велике в цю Чорну п’ятницю з неймовірними вакуумними знижками

| | 0 Comments| 9:40 AM
Categories:

Цей пост спонсорується Dreame.

Цієї Чорної п’ятниці Dreame запропонує значні знижки зі знижкою до 450 доларів США на бездротові та вологі/сухі пилососи та робовак. Пилосос Dreame, відомий потужним всмоктуванням і чудовою ціною, стане ідеальним задоволенням цієї Чорної п’ятниці, особливо якщо вам потрібно оновити його, щоб зробити свої домашні справи ще легшими.

Цієї Чорної п’ятниці ви можете отримати знижку 10% на всі бездротові пилососи, використовуючи код muobf10off, і знижку 5% на лінійку H12 Pro і роботів-пилососів, використовуючи код muobf5off.

Полегште своє життя з інноваційними пилососами Dreame

Робот-пилосос DreameBot L20 Ultra

$1050 $1500 Зекономте $450

L20 Ultra — один із найдосконаліших робовак, які ви знайдете. Він не тільки чистить килими з неймовірною силою всмоктування, але й миє дерев’яні підлоги з дивовижною точністю. А завдяки унікальній технології MopExtend від Dreame, жоден куточок не залишиться без уваги. Це високотехнологічний робовак із повністю автоматичною базовою станцією, яка збирає пил, очищає та сушить швабру, а також додає воду та миючі розчини. Отже, розслабтеся та розслабтеся або встановіть графіки прибирання, коли ви вийдете на вулицю, і поверніться до шалено чистого дому, що пахне свіжістю!

Робот-пилосос DreameBot L10s Ultra

$630 $900 Заощадьте $270

  Як залишити робочу область Slack

Якщо L20 Ultra – це інвестиція, то L10s Ultra цього разу виходить із максимальною щирістю, щоб дозволити споживачам відчути повністю автоматизований метод очищення. Завдяки знижці 30% цієї Чорної п’ятниці це ідеальний час, щоб заощадити на потужному, повністю автоматичний пилосос і швабра. Базова станція гарантує, що вам буде дуже мало робити з її автоматичним видаленням пилу, чищенням і сушінням шваброю, а також поповненням водою та розчином. Ви можете створити кілька карт для різних приміщень і встановити розклад у додатку, гарантуючи, що вам потрібно лише розслабтеся, коли повернетеся додому після довгого дня.

Робот-пилосос DreameBot D10 Plus

$280 $400 Заощадьте $120

Якщо ви шукаєте ще більше, D10 Plus пропонує найкращі функції за дуже доступною ціною на додаток до знижки 30% у Чорну п’ятницю. Він надає такі ж автоматичні функції, як і інші DreameBots, і є ідеальним, зручним у кишені способом для пошуку домашніх справ.

Окрім автоматичного очищення, спорожнення та повторного заповнення, ви отримуєте швидке картографування та планування шляху, планування в додатку, керування відео та голосові команди з Alexa.

Dreametech H12 Pro для вологого та сухого пилососу

$350 $560 Заощадьте $210

H12 Pro — це бездротовий пилосос і швабра, які ідеально підходять для дому з дерев’яною підлогою. Якщо ванна кімната та кухня – це ваші найбільші турботи, то вам це точно потрібно! Його двостороння технологія очищення щільно прибирає плінтус і робить важкодоступні місця легкими. Завдяки технології самоочищення та сушіння гарячим повітрям пилососа ви можете зосередити свою увагу на іншому місці, а його високотехнологічний датчик регулює всмоктування відповідно оптимізувати споживання енергії та керувати безладом, який він прибирає.

  Чи справді Zoom відстежує, які програми ви використовуєте під час дзвінка?

Насолоджуйтесь більшими знижками на H12 Pro під час Чорної п’ятниці, з 24 по 27 листопада, і отримайте його всього за 299,99 доларів США. Ви також можете заощадити додаткові 5% за допомогою коду muobf5off, знизивши ціну лише до 284,99 доларів США. Знижка 43% від початкової ціни – це абсолютна вигідна угода!

Бездротовий пилосос Dreametech R20

$350 $500 Заощадьте $150

Акумуляторний пилосос R20 ідеально підходить для видалення пилу, сміття та шерсті домашніх тварин з килимів. Завдяки подвійній насадці щітки та багатьом аксесуарам ви отримуєте універсальне очищення будь-якої поверхні або важкодоступної ділянки.

Сині світлодіодні ліхтарі виявляють бруд і сміття та гарантують, що ви ніколи не пропустите жодного місця, а потужне всмоктування пристосовується до безладу та швидко справляється з ним.

Акумуляторний пилосос Dreametech R10

  Виправлення неможливості копіювання та вставлення до сеансу віддаленого робочого стола

$200 $300 Заощадьте $100

Щоб максимально заощадити цієї Чорної п’ятниці, R10 Cordless Stick Vacuum доступний за неперевершеною ціною. Завдяки потужному всмоктуванню та 60-хвилинному терміну служби батареї R10 гарантує, що ви швидко завершите щоденне прибирання.

Світлодіодні ліхтарі допомагають виділяти бруд під меблями та в темних місцях, а також поставляються з безліччю насадок, які дозволяють чистити оббивку або проникати в усі незручні закутки та щілини.

Незалежно від того, чи вам потрібен пилосос Robovac, бездротовий пилосос або пилосос для вологого та сухого пилососа, Dreame допоможе вам. А з пропозиціями, доступними цієї Чорної п’ятниці, чому б не полегшити свої щоденні справи?

Пам’ятайте, що ви можете отримати знижку 10% на всі бездротові пилососи, використовуючи код muobf10off, і знижку 5% на серію пилососів H12 Pro та роботів, використовуючи код muobf5off.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.