Мої коти мають кращий туалет, ніж я

| | 0 Comments| 1:26 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Casa Leo’s Leo’s Loo Too – це автоматичний лоток, який спрощує процес прибирання за вашим котом і зменшує безлад і запах.
 • Leo’s Loo Too постачається зі стартовим комплектом, який включає спеціально підібраний килимок і плюшеві іграшки для котів, ціною 700 доларів.
 • Хоча Leo’s Loo Too має деякі переваги, такі як тиха робота та функції інтелектуального виявлення, він не вміє керувати відстеженням.

Якщо у вас є коти, ви знаєте, яка боротьба між тим, як сильно ви їх любите, і тим, як сильно ви ненавидите чистити їхні лотки. Останніми роками було випущено багато продуктів з обіцянкою спростити процес прибирання за вашими котами-компаньйонами та допомогти зменшити безлад і запах від їхніх звичок у ванній кімнаті. Здається, щороку я пробую нове рішення, сподіваючись підтримувати свій дім охайнішим, а котів — щасливішими.

Paul Antill / MakeUseOf Casa Leo Leo’s Loo Too

Casa Leo’s Loo Too доступний у багатьох кольорах, які підійдуть до вашого дому (або вашого кота). Збірка проста, і є багато аксесуарів, таких як підкладки, що входять у комплект, або килимок, щоб уникнути будь-якого безладу, коли ваша кішка виходить з лотка. Потенційно менш залякуючі, ніж конкуренти, маленькі та середні коти не матимуть проблем із входом у лоток, але більшим котам може бути важко.

Коли шухляда для сміття заповниться, ви отримаєте сповіщення від супутньої програми. Просто витягніть шухляду та утилізуйте сміття. Але те, що насправді відрізняє Leo’s Loo Too, так це його функції безпеки. Всередині є радарна система, датчики ваги, датчик проти защемлення. Вони допомагають захистити вашу кішку всередині барабана, гарантуючи, що цикл очищення не розпочнеться, поки вона там. Він також працює на рівні менше 30 дБ, що є тихим, враховуючи те, що він робить, а також є система ультрафіолетової стерилізації, яка дезінфікує внутрішню частину ящика для сміття та видаляє 99 відсотків бактерій.

Бренд Smarty Pear

Підключення Wi-Fi

Колір Білий, Рожевий, Зелений

Матеріал Пластик

Розміри 24 x 22 x 27,5 дюймів

плюси

 • Спрощує процес збору котячих відходів
 • Дуже простий монтаж і експлуатація
 • Майже безшумний під час чищення
 • Додаток пропонує інформативні сповіщення

мінуси

 • Мінімальне управління відстеженням сміття
 • Вимагає великого простору для розміщення
 • Деякі конструктивні особливості, які легко затримують сміття
 • Котячий крок мої коти просто перестрибують

Casa Leo (офіційно Smarty Pear) представила останню в лінійці автоматичних ящиків для сміття Leo’s Loo, Leo’s Loo Too. Вони стверджують, що це «покращить життя вам і вашому дитинчаті». Я перевірив це твердження за допомогою кількох котячих колег (їхні зусилля щедро заплатили багатьма ласощами).

Моє перше враження було позитивним, і я, і мої котячі друзі вважали його легким і зручним у використанні. Незважаючи на високу ціну, його можна порівняти з більшістю інших високоякісних електронних ящиків для сміття на ринку, хоча є кілька аспектів, де Leo’s Loo Too може покращитися.

Пол Антіл / MakeUseOf

Ціни та інші параметри

Ми отримали набір Leo’s Loo Too Starter Bundle, який коштує 700 доларів США без урахування податків, доставки або будь-яких купонів чи знижок. Порівняно з аналогічними автоматичними ящиками на ринку, це вищий кінець ціни, але включає такі додаткові речі, як спеціально підібраний килимок, який ідеально підходить до основи, спеціальні вкладиші для шухляд для сміття та три чарівні плюшеві іграшки для котів.

Один лише Loo Too без цих доповнень коштує 650 доларів США, а також пропонується з 3-річною розширеною гарантією за 750 доларів США, що для додаткової спокою може бути вартим для деяких користувачів. Притулки, ветеринарні клініки чи котячі кафе також можуть бути зацікавлені в їхній знижці на кілька товарів, яка економить 100 доларів США на кожній додатковій покупці Loo Too.

Пол Антіл / MakeUseOf

Інші конкуруючі автоматичні ящики для сміття, такі як Litter Robot 4, можна придбати за 700 доларів, вони не потребують жодного складання та підключаються до роботи. Однак він не включає жодних аксесуарів, доступних у стартовому наборі Loo Too за таку ціну, і доступний лише в чорному та білому кольорах. Для порівняння, Loo Too можна придбати в кольорах Leo Grey, Avocado Green, Baby Blue або Pretty Pink без додаткових витрат.

Інший варіант, самоочисний ящик для сміття ScoopFree, коштує 140 доларів, але вимагає досить дорогої запатентованої кристалічної системи для сміття та не має супутніх інтелектуальних функцій чи програми.

  10 найкращих платформ для підвищення досвіду співробітників для позитивного робочого середовища

Варіант середнього класу можна знайти в CatGenie’s AI Self-Washing Cat Box, їхній стандартний пакет коштує приблизно 480 доларів США, який пропонує більш легку, автоматичну систему змиву та очищення, подібну до справжнього туалету. Однак для цього потрібна трудомістка та безладна сантехніка, а також їхні картриджі SaniSolution і гранули, які миються, замість звичайного сміття. Я особисто купував і використовував рішення ScoopFree і CatGenie, і, порівнюючи з Leo Loo Too, я виявив, що Leo має кілька ключових переваг, але водночас і кілька недоліків, про які я поділюся в цьому огляді .

Збірка та налаштування

Loo Too прибув у великій, громіздкій, але напрочуд легкій коробці.

Пол Антіл / MakeUseOf

Усередині ви знайдете основу, барабан і верхню частину ящика для сміття; адаптер живлення зі шнуром, що не розжовується, вугільні повітряні фільтри та десять вкладишів для шухляд для сміття, а також посібники користувача та посібники.

Пол Антіл / MakeUseOf

Налаштування було простим і зрозумілим. Коли я переконався, що барабан встановлено правильно, я міг встановити верхню частину пристрою на місце, додати підстилку, вкладиші та підключити його.

Пол Антіл / MakeUseOf

Шнур досить короткий, тому ви не зможете розмістити Loo Too у своєму домі без використання подовжувачів, але команда Casa Leo приділила увагу деталям шнура проти жування.

Пол Антіл / MakeUseOf

Однією з ключових переваг цієї системи перед більшістю інших високоякісних варіантів є можливість використовувати будь-яку марку глиняної підстилки, хоча Casa Leo рекомендує Dr. Elsey’s. Ми спробували Purina Tidy Cats Light Weight, а пізніше Dr. Elsey’s, однак ми не помітили жодної різниці щодо того, наскільки добре очищається лоток, або його ефективності щодо зменшення відслідковування сміття, на що ми швидко помітили, що Loo Too мало впливає адресу, навіть із спеціально підігнаним килимком і котячою сходинкою.

Пол Антіл / MakeUseOf

Важливо зазначити, що використання будь-якого іншого типу підстилки, окрім глиняної підстилки, призведе до пошкодження пристрою та втрати гарантії. На наш подив, помістити наповнювач у коробку може бути дещо складно, особливо якщо використовувати наповнювач Dr. Elsey, який, на відміну від багатьох інших марок наповнювача, не мав легкої відкритої перфорованої сторони, щоб допомогти вам висипати його. Через розмір і орієнтацію отвору барабана було практично неможливо перевернути коробку з підстилкою догори дном настільки, щоб ми могли знову наповнити барабан. Таким чином, ми вдалися до використання маленької баночки, щоб вичерпати сміття. Це не є великою незручністю, однак, враховуючи, що це був рекомендований бренд, ми принаймні думали, що вибір цього дорожчого варіанту буде певною перевагою.

Досвід дещо покращується, якщо ви використовуєте продукт із носиком для виливу, хоча знову ж таки, на нижчих рівнях процес стає складним, коли ви намагаєтеся витрусити останні гранули з коробки. У цьому випадку включення совок для сміття було б бажаним доповненням до стартового комплекту (замість милих плюшевих іграшок, можливо!)

Пол Антіл / MakeUseOf

Рухаючись далі, коли ваш сміття буде додано до лінії максимального рівня всередині барабана, вам слід встановити вкладиші та фільтри шухляди для відходів. Шухляда розташована безпосередньо під входом у лоток і легко висувається за допомогою ручки. Прозора пластикова кришка закриває вкладиш, утримує його на місці та має широкий отвір для збору всіх відходів, просіяних із барабана.

Пол Антіл / MakeUseOf

Кришка закріплена на задній панелі двома петлями, які я швидко виявив, що вони не такі міцні, як хотілося б, і підняття кришки призводило до її повного видалення в більшості випадків. Ці петлі також заважали вкладишам повністю облягати всі краї шухляди для сміття, і мішку було трохи важче розташуватись на одному рівні та відкритим.

Пол Антіл / MakeUseOf

У той час як я намагаюся переконатися, що вкладиш встановлений належним чином, і якомога відкритіший і прозоріший у отворі, я бачу потенційну можливість того, що вкладиш складеться на себе в місці петель і дозволить деяким відходам випасти за межі мішок, якщо користувач не обережний, що трапилося зі мною вперше, коли мені довелося його спорожнити. Інструкції стверджують, що краї вкладиша гладкі, тому це, здається, важлива особливість, про яку слід пам’ятати.

Пол Антіл / MakeUseOf

Позитивним моментом є те, що шухляда є додатковим відділенням, яке можна використовувати для зберігання невикористаних пакетів, вугілля, фільтрів або інших аксесуарів, щоб вони були готові до використання, коли прийде час спустошити коробку та замінити вкладиш. Коли пристрій зібрано, заповнено підстилкою та обкладено відповідним чином, його можна підключити та ввімкнути.

Особливості та функції програми

Після завантаження програми Casa Leo і створення облікового запису вам буде запропоновано довго натискати кнопку живлення на передній панелі Loo Too протягом трьох секунд, доки ви не почуєте три звукові сигнали та не побачите швидко блимаючий білий індикатор.

  Заборонити доступ до відволікаючих програм на вашому телефоні, щоб ви могли працювати

Пол Антіл / MakeUseOf

Пристрій може підключатися лише до мережі 2,4 ГГц, тому майте це на увазі. Коли пристрій буде знайдено, його буде додано до вашої мережі Wi-Fi і підключено до вашого облікового запису.

Пол Антіл / MakeUseOf

Це було моє перше знайомство зі справді розумним ящиком для сміття, оскільки я ніколи не відчував потреби використовувати додаток, пов’язаний із SmartGenie. Я був вражений набором функцій, які пропонує Casa Leo. Додаток показує поточний стан пристрою та дозволяє регулювати параметри або ініціювати ручну УФ-стерилізацію чи процес очищення.

Ви також можете побачити записи про його використання, включаючи дату, час і інформацію, таку як вага конкретної тварини, яка використовувала його тоді. Запис активності також може сповістити вас про блокування, виявлені датчиком проти защемлення. Це неймовірна перевага для власників, які хочуть уважно стежити за здоров’ям свого кота, оскільки використання лотка та зміни ваги є показниками проблем зі здоров’ям.

Пол Антіл / MakeUseOf

Налаштування в додатку можна налаштувати, щоб контролювати кількість обертів барабана за цикл чищення, час затримки чищення після того, як кошеня залишить туалет, а також планувати щоденне чищення чи стерилізацію. Зворотний відлік заміни фільтра та підстилки можна контролювати або скинути, і ви отримаєте сповіщення, коли прийде час внести зміни. Додаток також включає режим сну, коли пристрій потрібно вимкнути на тривалий час.

Пол Антіл / MakeUseOf

Loo Too можна керувати не лише програмою, а й голосовим керуванням. Це дозволяє користувачам вмикати та вимикати пристрій, а також регулювати режими між ручним і автоматичним за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant. Хоча я не можу уявити, що забагато користувачів скористаються цим.

Пол Антіл / MakeUseOf

Операція

Коли Loo Too підключено та ввімкнено вперше, він автоматично обертатиметься по колу, а його кнопка живлення блимає. Протягом цього часу вам рекомендується спостерігати за будь-якими ненормальними функціями під час просіювання чи обертання на випадок, якщо він був пошкоджений під час транспортування. Однією з перших речей, які я помітив під час спостереження, була його майже безшумна робота. Loo Too має «тихе» просіювання близько 30 дБ, яке навіть мої коти ледве помічали. Ця функція означає, що користувачі можуть мати його практично будь-де вдома, не боячись, що він заважатиме повсякденному життю чи сну.

Пол Антіл / MakeUseOf

Loo Too має деякі ключові функції під час щоденного використання, з автоматичним просіюванням після кожного візиту вашого котячого друга, тришаровим захистом безпеки та ультрафіолетовим світлом, яке зменшує запах, яке, як стверджується, вбиває до 99,9% бактерій. Інтелектуальні функції безпеки включають радарну систему та чотири датчики ваги, які визначають, коли кошеня знаходиться в барабані, а також датчик проти защемлення у верхній частині контейнера для сміття для захисту лап і пальців батьків домашніх тварин.

Пол Антіл / MakeUseOf

Loo Too пропонує програмоване ультрафіолетове світло, яке можна запустити в додатку або налаштувати на роботу автоматично, яке добре справляється з проблемами запаху. Стерилізуючи шухляду для сміття та знищуючи бактерії, паразитів і віруси, він також усуває значну частину причин неприємних запахів. Мені зручніше поводитися з мішками для сміття, тому всі ми менше піддаємося впливу шкідливих патогенів. Це разом із більшою шухлядою для сміття означало, що Loo Too мав найменший запах з усіх лотків, які я використовував, коли я вчасно спорожняв шухляду, а для моїх двох котів це було зазвичай раз на тиждень. Це легко зробити за допомогою сповіщень від програми, які повідомляють мені, коли настав час змінити вкладиш.

Пол Антіл / MakeUseOf

Як і у випадку з будь-яким перемиканням ящика для туалету, завжди існує занепокоєння, що ваші коти можуть не пристосуватися так швидко, або ще гірше… зовсім ненавидять це. Мені пощастило, що у мене є найбільш легкі та спокійні коти, і я ніколи не мав проблем із побоюванням або відмовою використовувати новий лоток чи пристрій, незважаючи на те, що міняю їх майже раз на рік. Я думаю, що до цього моменту вони звикли до цього і розпізнають, якщо в якомусь контейнері є сміття, це означає, що вести бізнес можна.

Пол Антіл / MakeUseOf

Після ознайомлення з Loo Too і розміщення всередині для швидкого сенсорного налаштування вони обидва точно знали, для чого це було. Фактично, протягом кількох хвилин після налаштування один із них використав його вперше. Зрозуміло, що всі коти реагуватимуть по-різному, однак, на користь Loo Too, розумні функції виявлення та тиха робота повинні значною мірою допомогти їм почуватися комфортно та звикнути до нього в першу чергу.

  11 альтернатив програмному забезпеченню Jira для безперебійного керування проектами

Відстеження

Незважаючи на те, що мої коти є професіоналами у звикненні до нових налаштувань ванної кімнати, сказати, що вони дещо нестабільні у тому, як вони нею користуються, нічого не сказати. Ось чому здатність утримувати територію навколо ящика для сміття та підлоги в чистоті є моєю ключовою метою, коли вирішую, наскільки добре працює система підстилки. Хоча підстилка, що входить у комплект, справді допомагає утримувати деякі сипучі гранули, коли наші коти вистрибують із коробки, навколишні території мали багато відстеження.

Пол Антіл / MakeUseOf

Щоб ще більше мінімізувати це, включно з гнучким клапаном або дверцятами для котів, як-от те, що пропонує CatGenie, було б значною мірою зменшити заброшене сміття, коли вони кидаються. Під час наших тижнів тестування ми виявили, що відстеження відповідає традиційному «тупому» закритому лотку. Тобто не дуже добре. Насправді, до переходу на Loo Too наші коти використовували соснову підстилку в одному з цих простих закритих ящиків для сміття, і ми практично не відстежували завдяки більшим шматкам соснової підстилки.

Пол Антіл / MakeUseOf

Одним із доповнень для Casa Leo, який покликаний допомогти пом’якшити деякі проблеми з відстеженням, є невелика гумова сходинка біля входу. Я б не назвав це кроком, оскільки він не дуже стирчить, і його цілковито уникали наші коти, щоб просто стрибати та виходити на дозвіллі. Ось де Loo Too програє в дизайні порівняно з Litter Robot, який має міцнішу сходинку, але також пропонує додатковий прикріплений пандус, який може заохочувати котів виходити більш витончено.

Пол Антіл / MakeUseOf

прибирання

Рекомендовано проводити глибоке очищення пристрою Loo Too раз на місяць. Це робиться шляхом від’єднання капота і зняття барабана з його основи; потім ретельно очистіть кожен. Стару підстилку висипають, а барабан промивають водою з милом. Після завершення всі його частини слід відновити та встановити свіжу підстилку. У той час як деякі автоматичні пристрої для сміття, такі як Litter Robot 4, є більш надійними і їх можна розбризкувати за допомогою шланга для чищення, Casa Leo радить користувачам ретельно протирати кожну деталь тканиною та миючим розчином і уникати використання води на основі, оскільки це призведе до пошкодити електроніку всередині.

Пол Антіл / MakeUseOf

Чудові розумні функції та легке очищення, але відстеження можна покращити

Починаючи з 650 доларів, цей розумний лоток, швидше за все, буде дорожчим туалетом, ніж той, яким ви користуєтеся. З огляду на те, скільки він пропонує та який потенційний час він може вам заощадити, це може бути гідною інвестицією.

Leo’s Loo Too забезпечить вашим котам чистий комфортний простір, який забезпечить вам душевний спокій, коли справа стосується їхнього здоров’я, і полегшить ваше життя як батьків домашніх тварин. Незважаючи на значну вартість, для тих, хто хоче мати довший інтервал між тим, коли їм потрібно випорожнити або очистити ящик для сміття, і цінує додаткову інформацію, яку він може запропонувати, його корисні функціональні можливості та інтелектуальні функції компенсуються лише відносно неефективним керуванням відстеженням.

Чи змусить ваш кіт менше вас ігнорувати? Можливо, ні… але принаймні тепер ви можете трохи більше ігнорувати їхній туалет і повернути їм послугу.

Paul Antill / MakeUseOf Casa Leo Leo’s Loo Too

Casa Leo’s Loo Too доступний у багатьох кольорах, які підійдуть до вашого дому (або вашого кота). Збірка проста, і є багато аксесуарів, таких як підкладки, що входять у комплект, або килимок, щоб уникнути будь-якого безладу, коли ваша кішка виходить з лотка. Потенційно менш залякуючі, ніж конкуренти, маленькі та середні коти не матимуть проблем із входом у лоток, але більшим котам може бути важко.

Коли шухляда для сміття заповниться, ви отримаєте сповіщення від супутньої програми. Просто витягніть шухляду та утилізуйте сміття. Але те, що насправді відрізняє Leo’s Loo Too, так це його функції безпеки. Всередині є радарна система, датчики ваги, датчик проти защемлення. Вони допомагають захистити вашу кішку всередині барабана, гарантуючи, що цикл очищення не розпочнеться, поки вона там. Він також працює на рівні менше 30 дБ, що є тихим, враховуючи те, що він робить, а також є система ультрафіолетової стерилізації, яка дезінфікує внутрішню частину ящика для сміття та видаляє 99 відсотків бактерій.