techukraine.net techukraine.net Моніторинг мережі та керування нею стало простіше з Auvik

Моніторинг мережі та керування нею стало простіше з Auvik

Categories:

Підтримання ефективності та надійності вашої мережі є важливим для здійснення бізнес-операцій.

Будь то обмін файлами чи проведення віртуальних зустрічей – надійна мережа гарантує, що канали зв’язку залишаються відкритими та оперативними.

Ось тут Auvik Network Management вступає в дію як кардинальний фактор. Auvik усуває складність рівняння.

Його зручний інтерфейс дозволяє навіть нетехнічним користувачам легко орієнтуватися та розуміти мережеві дані.

Давайте подивимося, що робить цей інструмент Auvik цінним ресурсом для ІТ-спеціалістів і компаній.

Знайомство з Auvik

Auvik — це інтегрований інструмент керування мережею, призначений для спрощення складних завдань моніторингу та обслуговування мережі.

Його основна функція полягає в тому, щоб дати адміністраторам мережі поглиблене розуміння стану та продуктивності мережі.

Це досягається за допомогою моніторингу в реальному часі, автоматизації та різноманітних функцій, які разом створюють зручну для користувача роботу.

Auvik автоматизує багато аспектів керування мережею, що зменшує час/зусилля, необхідні для ручних завдань, таких як відображення мережі та налаштування пристрою.

Роль управління мережею Auvik

Auvik використовується для отримання повного контролю над вашою мережею. Він надає користувачам широкі функціональні можливості, які роблять моніторинг мережі більш ефективним.

Ось деякі ключові аспекти ролі Аувіка:

Ефективне вирішення проблеми

Можливості активного моніторингу допомагають вирішити проблеми з мережею до того, як вони вплинуть на користувачів, і покращують загальну надійність мережі.

Повна видимість мережі

Здатність Auvik надавати інформацію про компоненти мережі в режимі реального часу, включаючи маршрутизатори, брандмауери та підключені пристрої, дає адміністраторам можливість побачити свою інфраструктуру з висоти пташиного польоту.

Це дозволяє їм швидко вирішувати проблеми, що зменшує час простою та підтримує оптимальну продуктивність мережі.

Спрощене усунення несправностей

Його потужний інтерфейс спрощує пошук несправностей, надаючи детальну інформацію про продуктивність мережі.

Особливості Auvik

Auvik буквально служить найкращим другом мережевого адміністратора, надаючи ряд переваг, які спрощують адміністрування мережі.

#1. Просте резервне копіювання та керування конфігурацією

Регулярне резервне копіювання є важливим для захисту цілісності мережі. Auvik автоматизує процеси резервного копіювання та забезпечує історичний запис конфігурацій, що полегшує відновлення попередніх налаштувань і відновлення після неочікуваних мережевих подій.

#2. Спрощений моніторинг продуктивності

Моніторинг продуктивності є важливим аспектом керування мережею, як уже обговорювалося. Auvik надає детальні аналітичні дані, щоб допомогти адміністраторам виявити вузькі місця, стрибки трафіку та інші проблеми, пов’язані з продуктивністю.

Він має зручний інтерфейс, який чітко та впорядковано відображає ключові показники ефективності.

#3. Створюйте потужні робочі процеси за допомогою Auvik API

Auvik надає набір API, які дозволяють отримувати інформацію з платформи та інтегрувати її в програми сторонніх розробників або спеціальні інструменти.

Це означає, що ви можете отримати точки даних, як-от історію сповіщень та інформацію про інвентаризацію, безпосередньо з Auvik і використовувати їх у спосіб, який відповідає вашим потребам.

  Як відключити MMGuardian без відома батьків

#4. Управління активами

Відстеження мережевих активів більше не є складним завданням з Auvik. Цей інструмент автоматично виявляє та каталогізує пристрої в мережі, які допомагають керувати запасами та спрощують відстеження активів.

Він забезпечує централізовану інформаційну панель, де користувачі можуть отримати доступ до повного списку мережевих пристроїв. Цей інтерфейс має різні параметри фільтрації та сортування, які дозволяють користувачам швидко знаходити певні пристрої або переглядати ресурси на основі певних критеріїв.

#5. Інтелектуальний аналіз мережевого трафіку

Auvik виходить за рамки традиційних методів, таких як NetFlow, пропонуючи функцію під назвою TrafficInsights. Ви можете визначити, хто має доступ до мережі, якою діяльністю вони займаються та куди надходить їхній трафік.

#6. Легко орієнтуйтеся в мережі

Уявіть, що ваша мережа схожа на гігантський пазл. Auvik допоможе вам її вирішити, спрощуючи перегляд повної картини. Ви можете швидко визначити, які частини головоломки можуть мати проблеми.

#7. Поставте конфіденційність на перше місце

Auvik дуже серйозно ставиться до конфіденційності та безпеки. Це додає додаткові рівні захисту вашій мережі. Наприклад, він використовує «2FA», щоб забезпечити доступ до мережі лише потрібним людям.

Він зберігає записи про те, хто і що робить з мережею, тож ви знаєте, якщо щось піде не так або потребує перевірки. Це як мати камеру безпеки для свого цифрового простору.

Auvik Integrations

Auvik пропонує широкий спектр інтеграцій з різними інструментами управління ІТ-послугами та бізнесом для підвищення продуктивності шляхом централізації мережевих даних. Ось огляд деяких інтеграцій, які надає Auvik.

 • Microsoft Teams: надсилайте сповіщення Auvik на канал Microsoft Teams і синхронізуйте сповіщення Auvik із Opsgenie для подальшої обробки маршруту.
 • Slack: надсилайте будь-яке сповіщення Auvik на канал Slack.
 • Liongard: автоматично синхронізуйте інформацію про інвентаризацію мережі з Auvik у Liongard’s Roar.
 • BrightGauge: синхронізуйте дані з інформаційними панелями BrightGauge для візуального звіту про показники мережі.

Це лише кілька прикладів того, як працюють можливості інтеграції Auvik. Інші інтеграції включають ArcusTeam, Autotask PSA, Global Dash, ScalePad тощо. Не соромтеся відвідати цю сторінку, щоб дізнатися більше про повну інформацію список інтеграцій.

API Auvik

Auvik надає низку API, які пропонують розробникам можливість програмно взаємодіяти з платформою керування мережею Auvik.

API історії сповіщень

Цей API дозволяє отримувати історію сповіщень, створених Auvik за певний період часу або інтервал. Ви можете включити його в зовнішні інформаційні панелі, інструменти звітності або системи керування інцидентами.

API облікових даних

Цей API допомагає перевіряти облікові дані перед здійсненням викликів до інших кінцевих точок API. Це зменшує ймовірність спроб несанкціонованого доступу.

API інвентаризації

Цей API надає доступ до детальної інформації про мережеві пристрої.

API орендарів

Tenants API інформує користувачів, чи мають вони доступ до певних сайтів або кількох сайтів, пов’язаних із їхнім обліковим записом користувача Auvik.

API використання

API використання надає зведення про використання мережі для певного сайту протягом визначеного діапазону часу. Ці дані можуть допомогти в розрахунку рахунків-фактур клієнтів або відкликаних платежів відділу.

  Що таке кнопка Google Scholar і як можна використовувати розширення?

Усі ці API пропонують розробникам гнучкість для інтеграції мережевих даних в інші платформи, автоматизації завдань і створення індивідуальних рішень.

Випадки використання Auvik

Ось декілька ключових випадків використання інструментів керування мережею Auvik у різних галузях.

#1. Постачальники керованих послуг (MSP)

Автоматизація: дозвольте MSP автоматизувати рутинні завдання, що зменшує ручні зусилля та економить час.

Віддалений доступ: MSP можуть віддалено отримувати доступ до клієнтських мереж і керувати ними. Щоб вони могли вирішувати неполадки без виїзду на місце.

Масштабованість: Auvik підтримує зростання бізнесу MSP, надаючи ефективні інструменти керування мережею для роботи з кількома клієнтами.

#2. Виробництво

Відображення мережі: автоматично відображає та інвентаризує пристрої в мережі, які допомагають зрозуміти топологію мережі та з’єднання.

Оптимізація продуктивності: можливості швидкого керування мережею Auvik забезпечують безперебійну та ефективну роботу виробничих ліній.

#3. Фінанси

Доступність і безвідмовна робота: дозволяє фінансовим установам завчасно виявляти проблеми з підключенням, що запобігає простою, який може вплинути на роботу.

Відповідність: функції моніторингу та звітування допомагають підтримувати відповідність галузевим нормам.

#4. Освіта

Управління мережею кампусу: Auvik допомагає навчальним закладам ефективно керувати складними мережами кампусів.

Підтримка дистанційного навчання: установи можуть підтримувати оптимальну продуктивність мережі для середовищ дистанційного навчання.

#5. Охорона здоров’я

Управління розподіленою мережею: допомагає в управлінні розподіленими мережами, що забезпечує підключення та цілісність даних у багатьох місцях.

Моніторинг пристроїв IoT: допомагає дистанційно керувати різними медичними пристроями та обладнанням.

#6. Уряд

Багатомережне надання послуг: державні установи можуть використовувати Auvik для керування мережами в різних відділах, що покращує надання послуг і зв’язок.

Керування пристроями: функції інвентаризації та відстеження допомагають керувати великою кількістю пристроїв, розгорнутих у державних мережах.

У всіх цих галузях програмне забезпечення для керування мережею Auvik пропонує такі переваги, як покращена видимість мережі, ідентифікація проблем у реальному часі та можливості віддаленого керування.

Альтернативи Auvik

Як ми вже обговорювали, Auvik надає потужний набір функцій керування мережею. Важливо розглянути альтернативні рішення, які можуть краще відповідати вашим конкретним вимогам.

Ось короткий огляд двох популярних альтернатив.

#1. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager це розширене рішення для моніторингу мережевої та ІТ-інфраструктури, яке забезпечує глибоку видимість вашої мережевої інфраструктури.

Основна мета OpManager – допомогти ІТ-адміністраторам ефективно контролювати та керувати різними аспектами їхньої мережевої інфраструктури.

Це включає мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, брандмауери та точки доступу, а також сервери – як фізичні, так і віртуальні.

Він також створює докладні звіти про історичні дані та використання ресурсів. Ці дані допомагають організаціям отримати інформацію, необхідну для ефективного планування потенціалу та аналізу тенденцій.

Ключові особливості:

 • Підтримка багатьох постачальників: OpManager підтримує широкий спектр мережевих пристроїв і постачальників, що робить його придатним для різноманітних середовищ.
 • Моніторинг продуктивності: моніторинг мережевих пристроїв і програм у режимі реального часу допомагає швидко вирішувати проблеми з продуктивністю.
 • Керування конфігурацією: відстежує зміни конфігурації та дозволяє відновити попередні конфігурації.
 • Сповіщення та сповіщення: настроювані сповіщення допоможуть вам бути в курсі подій у мережі. Він активно відстежує стан мережі та сервера та надсилає негайні сповіщення, коли виявляє проблеми чи аномалії.
 • Інтеграції: здатність інтегруватися з іншими Інструменти ManageEngine & програми сторонніх розробників для покращення функціональності.
  Як перевірити своє психічне здоров’я за допомогою інструменту клінічної депресії від Google

Крім того, OpManager пропонує можливості автоматизації, які дозволяють виконувати заздалегідь визначені дії або сценарії у відповідь на певні події. Це може призвести до швидшого вирішення проблеми та зменшення ручного втручання.

#2. Монітор продуктивності мережі SolarWinds (NPM)

SolarWinds NPM це ще одне надійне рішення для моніторингу та керування мережею.

NPM може автоматично складати топологію мережі, яка показує, як пристрої взаємопов’язані.

Користувачі можуть створювати власні інформаційні панелі та звіти для візуалізації даних про продуктивність мережі відповідно до своїх конкретних потреб.

Ця візуалізація допомагає зрозуміти структуру їхньої мережі та зв’язок між різними компонентами.

Ключові особливості:

 • Статистика мережі: надає детальну інформацію про продуктивність мережі, моделі трафіку та справність пристрою, що допомагає у вирішенні проблем.
 • Автоматичне виявлення: автоматично виявляє мережеві пристрої та створює розширені карти мережі.
 • Автоматизація мережі: дозволяє автоматично змінювати конфігурацію мережі та перевіряти відповідність.
 • Масштабованість: NPM підходить для малих і великих мереж, що робить його універсальним варіантом для підприємств будь-якого розміру.

Крім того, він також надає функції автентифікації користувача та контролю доступу, щоб переконатися, що лише авторизований персонал може отримати доступ до даних моніторингу мережі.

Відгуки користувачів

Користувачі на Reddit висвітлили кілька ключових сильних сторін інструменту керування мережею Auvik.

Керування командним рядком: можливість доступу до командного рядка різних комутаторів і маршрутизаторів безпосередньо з платформи. Корисно для тих, хто використовує командний рядок для завдань керування мережею.

Резервне копіювання конфігурації: Auvik відмінно справляється з збереженням історичних записів конфігурацій маршрутизатора, які допомагають у документації мережі.

Відображення рівня 1-3: його здатність надавати відображення мережевих рівнів від 1 до 3 дає інформацію для розуміння топології мережі – чи то для усунення несправностей, чи для майбутнього планування.

Примітка автора✍️

Незважаючи на високу вартість Auvik, це може бути вигідною інвестицією для тих, хто стягує з клієнтів плату за керовані мережеві послуги.

Ціна відповідає якості та функціям продукту, що робить його цінним вибором для компаній, які прагнуть покращити видимість мережі та агрегацію даних, ніж зазвичай пропонують стандартні інструменти RMM.

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам дізнатися про інструмент керування мережею Auvik.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкраще програмне забезпечення для моніторингу мережі для малого та корпоративного бізнесу,