Моніторинг безпеки та відповідності Drata, оптимізація витрат Antimetal Cloud

Categories:

Привіт, друзі! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Драта

Drata автоматизує моніторинг безпеки та відповідності для компаній, збираючи докази та впорядковуючи робочі процеси для готовності до аудиту.

Йому довіряють тисячі провідних фірм, таких як Notion, Airbase, Lemonade, Clearbit, BambooHR та багато інших.

Відповідно до його блогу, в останньому раунді фінансування Iconiq Growth і GGV Capital залучили 200 мільйонів доларів США в серії C, оцінивши компанію в 2 мільярди доларів.

Drata є лідером у галузі відповідності хмарним вимогам, безпеки постачальників, оцінки конфіденційності та управління ІТ-активами. Він займає перше місце в таких категоріях, як найбільш реалізована, найкраща зручність використання та найкраща взаємодія.

Компанія надає підтримку користувачам за допомогою експертів із безпеки та відповідності, які створили продукт, і автоматизує процес відповідності від початку до готовності до аудиту та далі.

  Що це таке та як це допомагає підвищити конверсію

Технологія також допомагає зрілим командам GRC швидко масштабуватися та узгоджуватися з бізнес-цілями, забезпечуючи централізовану та детальну видимість персоналу, активів і вимог до відповідності, які потребують уваги.

Платформа Drata створена експертами з відповідності вимогам і безпеці та проста у використанні завдяки 75+ нативним інтеграціям. Він забезпечує налаштування, які масштабуються з бізнесом, і компанія пропонує експертні знання та підтримку для користувачів.

Antimetal — це хмарна платформа для оптимізації витрат, яка допомагає компаніям автоматизувати, легко та без ризику заощадження в хмарі. Компанії можуть почати заощаджувати лише за кілька хвилин, не потребуючи коду чи розробки.

Цей нью-йоркський стартап залучив початкові інвестиції в розмірі 4,3 мільйона доларів США для своєї власної моделі машинного навчання, яка допомагає підприємствам економити гроші на рахунках AWS. Компанія планує вийти на інші великі хмарні платформи, від Google і Microsoft.

  Камера Google з’явилася в Google Play і має новий режим розмиття об’єктива

Компанія стверджує, що заощаджує до 75% на вашому рахунку AWS на автопілоті. Його механізм штучного інтелекту постійно відстежує та вивчає ваші моделі використання, щоб визначити нові можливості заощадження. Його модель ризику штучного інтелекту точно прогнозує ваше використання, дозволяючи вам максимізувати економію, враховуючи ризик.

Його унікальна схема виставлення рахунків гарантує, що компанії не поставлені на карту, оскільки вони повинні платити лише 10 відсотків своїх хмарних заощаджень. Це навіть безкоштовно для стартапів, які мають до 2 користувачів.

Вимірювання

Облік — це безкоштовний додаток, який дозволяє компаніям вимірювати використання своїх продуктів і автоматично надсилати його в Stripe. Будь-яка компанія, яка використовує Chargebee, Recurly, Zuora або Stripe для виставлення рахунків, може використовувати це доповнення. Він автоматизує весь процес збору даних про використання, їх обчислення та синхронізації зі Stripe.

  Raid 0 проти Raid 1: відмінності та подібності

Замість того, щоб бути обмеженими платіжною системою, компанії тепер можуть встановлювати ціни на свої товари залежно від свого ділового розуму. Найкращий аспект полягає в тому, що він не потребує програмування. Це заощаджує більше 12 годин фінансової та операційної команд на місяць і усуває помилки в розрахунках вручну.

Доповнення розроблено для організацій, у ціноутворенні яких є компонент, заснований на використанні, і підходить для компаній B2B SaaS, яким важко залучати клієнтів. Metering.ai забезпечує точне, автоматизоване та безкоштовне вимірювання.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».