Можливості, навички та навчальні ресурси

Простір кібербезпеки зростає, оскільки існує гостра потреба захистити організації від онлайн-атак і захистити їхні системи, мережі, дані та цифрові активи.

Згідно з Gartnerочікується, що глобальний ринок кібербезпеки зросте на 8,5% CAGR і досягне 170,4 мільярдів доларів США наприкінці 2022 року.

Проте все більше і більше компаній переходять в Інтернет, особливо після спалаху COVID-19. Він створив ширшу поверхню для атаки, і найбільше об’єктом нападу є організації, які не впроваджують механізми захисту cr33rsafe.

Усі сектори знаходяться в небезпеці, і попит на фахівців з кібербезпеки зріс, щоб захистити дані, фінанси та репутацію організацій від онлайн-атак.

Ось чому зараз доступно багато вакансій у сфері кібербезпеки в компаніях будь-якого масштабу, починаючи від стартапів і малого та середнього бізнесу до великих підприємств. Сфера кібербезпеки процвітає, і у вас є стільки можливостей, якими можна скористатися, якщо у вас є навички.

У цій статті обговорюватимуться деякі високооплачувані вакансії з кібербезпеки, де їх знайти та як до них підготуватися.

Аналітик з кібербезпеки

Компаніям потрібні аналітики з кібербезпеки, щоб запобігти кібератакам і допомогти захистити їхні дані, імідж бренду, активи та фінанси. Аналітики працюють з іншими ІТ-фахівцями, наприклад менеджерами з безпеки та тестувальниками проникнення, щоб пом’якшити атаки та захистити вашу організацію.

Що вони роблять: аналітики кібербезпеки відповідають за моніторинг заходів кібербезпеки організації та їх посилення. Вони планують, створюють і оновлюють рішення безпеки, щоб забезпечити безпеку даних, мереж і активів.

Для цього вони виявляють вразливі місця в інфраструктурі безпеки та усувають їх до того, як зловмисники зможуть їх знайти та скомпрометувати. Вони також проводять зовнішні та внутрішні аудити, тести, оцінки безпеки та аналіз ризиків для моніторингу систем і розуміння недоліків, над якими потрібно працювати.

Зарплата: за а Звіт USNewsаналітики з кібербезпеки заробляють приблизно від 75 до 128 тисяч доларів США на рік.

Адміністратор з кібербезпеки

Менеджери або адміністратори з кібербезпеки — це керівники вищого рівня, які ефективно керують даними організації, забезпечуючи належне впровадження заходів безпеки для запобігання несанкціонованому доступу.

Що вони роблять: Менеджери з кібербезпеки допомагають створювати мережеві середовища в хмарі та локально для захисту даних співробітників і клієнтів. Вони також можуть тісно співпрацювати з розробниками для створення систем для точної перевірки особи користувача під час доступу до платформ або додатків організації.

Крім того, вони відстежують вразливості, способи їх усунення та знаходять способи захисту даних компанії, які постійно шукають хакери. Отже, якщо ви прагнете стати менеджером з кібербезпеки, лідерство та міцні навички міжособистісного спілкування є важливими, окрім досвіду в кібербезпеці.

Заробітна плата: згідно довідника із заробітної плати за 2019 р Mondo.comменеджери з кібербезпеки заробляють приблизно від 125 до 215 тисяч доларів США.

Головний спеціаліст з інформаційної безпеки (CISO)

Керівники інформаційної безпеки (CISO) керують системами та технологіями комп’ютерної безпеки компанії.

Що вони роблять: CISO оцінюють процеси, впроваджують оновлення та досліджують, як покращити безпеку за допомогою стратегій і застосувати безпечніші й новітні технології. Вони також керують іншими членами команди, такими як розробники, програмісти, тестувальники тощо. Крім того, вони стежать за безпекою та співробітниками та керують командою дотримуватися найкращих практик безпеки та відповідності.

Щоб стати CISOвам потрібен міцний досвід ІТ, управління безпекою та архітектура, а також лідерські та комунікаційні навички.

Заробітна плата: CISO є співробітниками вищого рівня, а також високооплачуваними професіоналами. Згідно з PayScaleїхня зарплата коливається від $108 тис. до $276 тис. на рік.

Інженер безпеки

Інженери безпеки — це керівники, відповідальні за створення та підтримку систем ІТ-безпеки компанії.

Що вони роблять: вони планують, впроваджують і модернізують системи безпеки та мережі, одночасно забезпечуючи безпечну передачу даних через захищені брандмауери та застосовуючи заздалегідь створені засоби контролю безпеки. Вони також відстежують такі загрози, як віруси, шкідливі загрози, вторгнення тощо, і реагують на них у режимі реального часу.

У разі порушення безпеки інженери також проводять криміналістичну перевірку, щоб визначити, як і коли стався інцидент, і надати рішення для пом’якшення подібних атак.

Отже, якщо ви хочете стати інженером із безпеки, ви повинні володіти глибокими технічними знаннями з тестування на проникнення та вразливості, мережевих протоколів, технологій шифрування, застосування систем безпеки та суміжних предметів.

Зарплата: Згідно PayScaleінженери безпеки можуть заробляти приблизно від 68 до 155 тисяч доларів на рік.

Етичний хакер

Етичні хакери — це хакери в білих капелюхах з винятковими навичками та знаннями для захисту організаційної безпеки. Їх також називають аналітиками вразливостей або тестувальниками проникнення.

  Найкращі інструменти DNS для допомоги адміністраторам мережі

Що вони роблять: вони виконують критичні завдання з кібербезпеки, такі як періодична перевірка та тестування вразливостей у мережах, системах і програмах. Робота етичних хакерів прямо протилежна шкідливому або зловмисному хакерству. Вони проводять оцінювання, виявляють логіку хакерів і вирішують проблеми до того, як буде завдано будь-якої шкоди.

Організації надають їм доступ до шкідливих програм або систем для дублювання дій і стратегій, які використовують зловмисники. Етичні хакери дотримуються певних протоколів безпеки, наприклад, дотримуючись закону, отримуючи попередній дозвіл на оцінку безпеки та в межах кордонів, повідомляючи про всі вразливості та поважаючи конфіденційність і конфіденційність даних.

Етичні хакери також можуть бути мисливцями за винагородами за помилки, які працюють на позаштатних засадах для організацій.

Зарплата: оплата етичних хакерів у США коливається від приблизно Від 90 до 115 тисяч доларів. Він може змінюватися залежно від освіти, додаткових навичок, сертифікатів і досвіду. У той же час мисливці за головами за помилками можуть компенсувати 500 000 доларів на рік.

Архітектор мережі/безпеки

Архітектори безпеки є новаторами, пов’язаними з дослідженнями та плануванням інфраструктури безпеки компанії. Вони відіграють важливу роль у розробці систем на основі унікальних потреб компанії та співпрацюють із програмістами для створення остаточної структури безпеки.

Чим вони займаються: Обов’язки архітектора безпеки або мережі передбачають підготовку політик безпеки, практик, методів, посібників користувача тощо, на основі яких працює кожен у команді. Вони можуть підтримувати архітектуру сервера, WAN і LAN, одночасно відстежуючи брандмауери, віртуальні мережі, веб-протоколи, безпеку електронної пошти тощо.

Якщо ви хочете найняти мережевого інженера або інженера з безпеки, ця роль допоможе вам захистити вашу мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз і очистити мережу від вразливостей або порушень політики. Вони мають досвід розробки програмного забезпечення та кодування для оптимізації систем.

Більше того, якщо ви хочете стати архітектором безпеки, бажано мати знання у сфері безпеки, такі стандарти, як ISO 27001/27002, методи оцінки ризиків і безпеку периметра, а також хороший досвід у галузі. Ви також можете отримати сертифікати мережевого архітектора з різних ресурсів, таких як Udemy.

Заробітна плата: враховуючи високі навички, досвід і обов’язки архітекторів із безпеки, вони також отримують добрі гроші. Вони можуть зробити навколо Від 87 до 189 тисяч доларів США.

Спеціаліст з безпеки

Якщо ви новачок, це може бути гарною можливістю для вас. Фахівці з безпеки — це працівники початкової або середньої ланки в компанії, які допомагають посилити кібербезпеку компанії.

Що вони роблять: вони можуть аналізувати вимоги безпеки вашої мережі, дані та системи, налаштовувати та встановлювати рішення безпеки та виконувати тести на вразливості. А якщо у вас є певний досвід у сфері кібербезпеки, ви також можете навчити нових співробітників.

Але для початківців знання з комп’ютерних мереж, кодування, етичного хакерства, безпеки інформації та управління подіями (SIEM) тощо можуть допомогти вам почати.

Зарплата: спеціалісти з кібербезпеки можуть заробити Від 51 до 121 тисячі доларів США рік.

Директор з кібербезпеки

Також відомий як директор з інформаційної безпеки, директори з кібербезпеки розробляють стратегію ефективних технологій і рішень і керують іншими співробітниками служби безпеки для безперебійного впровадження. Подібно до CISO, директори з безпеки є співробітниками високого рівня.

Що вони роблять: їхні ролі подібні до CIOS, де вони керують і контролюють, як аспекти кібербезпеки працюють в організаціях, і, якщо цього недостатньо, покращують стратегії. Вони також встановлюють політику безпеки, впроваджують програми виявлення вразливостей у системах і продуктах і встановлюють короткострокові та довгострокові цілі для організації.

Крім того, директори з безпеки розподіляють ІТ-ресурси між відділами безпеки, розробляють кампанії з підвищення обізнаності кінцевих користувачів і співробітників про безпеку та забезпечують швидке правоохоронне забезпечення під час зовнішньої перевірки інциденту.

Керівники служби безпеки також можуть наймати професіоналів із безпеки, навчати нових співробітників і перевіряти роботу працівників. Виконання всього цього гарантує безпеку організації та ефективне функціонування стратегій для повного захисту та продуктивності працівників.

Якщо ви хочете стати директором служби безпеки, ви повинні мати всебічний досвід у сфері кібербезпеки разом із твердими лідерськими та організаційними навичками.

Зарплата: Залежно від характеру цієї роботи зарплата директора служби безпеки може коливатися від Від 89 до 182 тисяч доларів США рік.

Консультант з кібербезпеки

Консультанти з кібербезпеки допомагають компаніям захистити свої мережі, системи та дані, надаючи їм свої консультації з питань кібербезпеки.

Що вони роблять: вони проводять дослідження та аналіз мережі, щоб знайти слабкі місця та поточний стан безпеки. Використовуючи цей аналіз, вони консультують компанії щодо ефективних стратегій і методів посилення їхньої кібербезпеки та рекомендують інструменти та рішення.

Крім того, консультанти з питань безпеки також відстежують поточні або нещодавні витоки даних і атаки та визначають рішення, щоб запобігти повторенню таких невдач.

  Як оновити HomePod mini або HomePod

Якщо ви хочете стати кіберконсультантом, ви можете вибрати роботу самостійно. Але компанії, які наймають вас, повинні довіряти вам, а для цього ви повинні мати перевірені галузевий досвід, навички та сертифікати, щоб підвищити свій авторитет. Ви також повинні бути в курсі останніх удосконалень, оновлень і новітніх технологій, щоб допомогти своїм клієнтам.

Зарплата: кіберконсультанти можуть отримувати приблизно Від 62 до 140 тисяч доларів щорічно.

Інженер з продажу кібербезпеки

Інженери з продажу безпеки тісно співпрацюють із вашою командою продажів, щоб консультувати з продажу послуг і продуктів, заснованих на кібербезпеці.

Що вони роблять: ця роль відрізняється від інших ролей у сфері кібербезпеки, які передбачають захист організації від атак. Інженери з продажу безпеки беруть участь у процесі продажу продуктів кібербезпеки, проводячи технічну оцінку ІТ-інфраструктури клієнта, визначаючи вимоги до кібербезпеки та рекомендуючи правильні рішення.

Вони поєднують навички продажу та технічні знання та детально пояснюють функціональні та технічні аспекти послуги чи продукту. Завдяки цьому вони можуть підготуватися до технічних проблем, які можуть виникнути будь-якої миті, або до будь-яких питань, що виникають щодо продуктів чи послуг.

Ця роль може бути різних типів – інженери з продажу для мережевої безпеки, корпоративної безпеки, післяпродажне обслуговування, передпродажне обслуговування, підтримка продажів, хмарна безпека тощо.

Заробітна плата: Оскільки продаж є однією з найвимогливіших навичок у сучасному світі, будучи інженером з продажу, ви можете отримувати досить пристойну зарплату. Він може коливатися від Від 103 до 141 тисячі доларів США на рік.

Крім цих десяти робочих ролей у сфері кібербезпеки, також доступні різні ролі, такі як менеджер інцидентів, розробник пристроїв безпеки, аудитор ризиків, менеджер ризиків, аналітик зловмисного програмного забезпечення, фахівець з виявлення вторгнень, спеціаліст із реагування на інциденти, криптолог, інженер із хмарної безпеки, інженер-криміналіст тощо.

Як навчитися кібербезпеці?

Якщо ви хочете побудувати кар’єру в сфері кібербезпеки, вам потрібно навчитися деяким навичкам і отримати знання в цій галузі. Для цього ось кілька онлайн-місць для вивчення концепцій кібербезпеки.

Coursera

Coursera це одне з найкращих місць, де пропонують чудові курси та посібники з різних тем, зокрема кібербезпеки. Він пропонує спеціалізації та курси для навчання інформаційній безпеці, мережевій безпеці, кібербезпеці тощо.

Ви можете знайти багато курсів, щоб отримати такі вимогливі навички, як криптографія, управління ризиками контролю доступу тощо, щоб виділятися серед натовпу та отримати високооплачувану роботу в галузі кібербезпеки. Найкраще те, що вони співпрацювали з найкращими коледжами та університетами світу, щоб надати вам цей курс.

Усі їхні інструктори та методи навчання чудові, і ви можете скористатися цим на 100% онлайн, де б ви не були. Деякі популярні сертифікаційні курси з кібербезпеки:

 • Cyber ​​Threat Intelligence від IBM (для початківців)
 • IBM Cybersecurity Analyst від IBM
 • IT Security: Defence against the Digital Dark Arts by Google
 • Security Analyst Fundamentals від IBM
 • ІТ-основи кібербезпеки від IBM
 • Комп’ютерна безпека та управління системами Університету Колорадо
 • Кібербезпека для бізнесу від системи Університету Колорадо
 • Сертифікований практик ISC Systems Security (SSCP)

Udemy

Udemy також є модним навчальним онлайн-сайтом, де можна знайти чудові курси з кібербезпеки. У них є курси для всіх, від початківців до експертів, і ви можете скористатися ними за доступними цінами.

Крім того, ви можете побачити, скільки студентів було зараховано на курс, який рейтинг, ім’я викладача, підтримувані мови тощо.

Вони включили описи для кожного курсу, що ви можете навчитися, які операційні системи підтримуються для практики та хто має право навчатися. Ви також можете перевірити відгуки багатьох учнів, які вже пройшли цей курс, щоб вирішити, чи може він бути корисним чи ні.

Деякі з популярних курсів Udemy з кібербезпеки:

 • Абсолютний посібник із кібербезпеки для початківців 2021 – частина 1 призначений для початківців із оцінками 4,6/5 від 19,7 тисяч+ учнів. Ви дізнаєтесь про такі концепції безпеки, як хакерство, брандмауери, зловмисне програмне забезпечення, хробаки, шифрування, фішинг, BYOD, біометрія тощо.
 • Посібник з кібербезпеки для початківців 2021 – частина 2 також призначений для початківців з оцінками 4,7/5 від 4,3 тисячі+ учнів
 • Повний курс кібербезпеки: Хакери викриті!: це бестселер із рейтингом 4,5/ від 37,7 тисяч+ учнів. Ви дізнаєтесь, як запобігти злому, а також зрозумієте ІТ-безпеку та INFOSEC.
 • Повний курс кібербезпеки: мережева безпека!: це також бестселер із рейтингом 4,5/ від понад 11,7 тисяч слухачів. Ви дізнаєтеся про мережеву безпеку, хакерів Wi-Fi, безпеку Wi-Fi, Wireshark, брандмауери, менеджери паролів і безпечну мережу.
 • Управління ризиками для кібербезпеки та ІТ-менеджерів: цей бестселер має оцінки 4,5/5 від понад 7 тисяч учнів. Ви дізнаєтеся, як приймати рішення щодо управління ризиками в кібербезпеці та ІТ.

Udacity

Просуньте свою кар’єру в захоплюючому просторі кібербезпеки з Udacity який пропонує вражаючі курси. Ви можете знайти хорошу роботу, захистити свою організацію від атак і захистити свою родину та друзів від хакерів, взявши уроки.

  Як керувати найкращими сайтами та основними моментами у Firefox

На відміну від інших доступних програм, вони мають різні програми з кібербезпеки, курси та сертифікати, які зосереджені на практичних навичках, а не на теорії. Ви можете знайти програми незалежно від того, який у вас рівень навичок – початківець чи експерт. Ви можете отримати практичний досвід для реальних програм.

У Udacity є кілька програм наноступенів, які ви можете розглянути на основі ваших навичок, наприклад:

 • Вступ до кібербезпеки (для початківців): це допоможе вам вивчити зростаючу сферу кібербезпеки та її основи, наприклад, як оцінювати, контролювати та підтримувати безпеку комп’ютерних систем.
 • Аналітик безпеки (середній рівень): ви навчитеся знаходити, реагувати та виправляти вразливі місця та інциденти безпеки. Ви можете мати реальний досвід аналізу сповіщень, наставницьких мереж, реєстрації даних і обробки реакцій на інциденти.
 • Інженер із безпеки (середній рівень): навчиться планувати, будувати та захищати мережі та системи від загроз.
 • Етичний хакер (рівень експерта): навчіться знаходити вразливі місця в системах і використовувати їх, розробляти та впроваджувати плани тестування на проникнення, звітувати про результати тестування тощо за допомогою цієї програми.

Усі ці програми включають практичні проекти, і вони є самостійними, щоб допомогти вам навчатися зі своєю швидкістю.

Cybrary

Розвивайте свої навички з кібербезпеки за допомогою Cybrary щоб стимулювати вашу кар’єру. Вони допоможуть вам вивчити концепції, інструменти та методи, необхідні для захисту систем і даних за допомогою новітніх технологій і найкращих практик у сфері кібербезпеки.

Експерти-інструктори з Cybrary детально навчать вас таким концепціям, як цифрова криміналістика та етичне хакерство, щоб підготувати вас до галузевої сертифікації. Таким чином ви можете стати сертифікованим фахівцем з кібербезпеки та отримати роботу своєї мрії.

Курси Cybrary постачаються зі швидким каталогом, включають практичне навчання та дають вам можливість навчатися зі своєю швидкістю. У них є курси для початківців, середнього рівня та експертного рівня, наприклад:

 • Станьте аналітиком SOC – рівень 1: цей курс для початківців триває 94 години 42 хвилини.
 • Вступ до ІТ та кібербезпеки: його тривалість становить 1 годину 41 хвилину для початківців і включає сертифікат про проходження.
 • Основи інформаційної безпеки: цей курс для початківців триває 7 годин 9 хвилин.
 • Станьте аналітиком SOC – рівень 2: це для просунутого рівня та триває 58 годин і 52 хвилини.
 • Станьте організатором інцидентів: цей курс просунутого рівня триває 15 годин 32 хвилини.

Окрім них, ви можете знайти курси з кібербезпеки на KhanAcademy, OpenSecurityTraining, StackSkills, Навчання LinkedInі edX.

Де знайти роботу в сфері кібербезпеки?

Отже, якщо ви шукаєте роботу в сфері кібербезпеки, ось деякі веб-сайти, які ви можете відвідати, щоб знайти можливості:

#1. LinkedIn: Не вірте, що LinkedIn є лише професійним мережевим сайтом; це може бути золотою жилою для пошуку роботи. Ви можете переглянути список вакансій на LinkedIn і подати заявку безпосередньо туди, заповнивши форму або виконавши процеси, згадані рекрутером. Найкраще, що ви можете зв’язатися з потенційними рекрутерами та безпосередньо зв’язатися з ними.

#2. Дійсно: Ви можете знайти різні вакансії з різних галузей на Indeed, у тому числі віддалені, враховуючи, що світ пристосовується після пандемії. Ви можете швидко перевірити опис роботи, інформацію про роботодавця, інформацію про зарплату тощо.

#3. CareerBuilder: це один із найбільших порталів вакансій із мільйонами списків вакансій і кандидатів. Ви також можете завантажити його додаток і бути в курсі вакансій. Ви також можете переглянути рекомендовані навички, щоб визначити, чи маєте ви право на роботу.

#4. Google for Jobs: Цей продукт Google також є чудовим місцем, точніше, пошуковою системою для пошуку роботи. Він містить списки з усього світу з такими даними, як назва компанії, місцезнаходження, тип роботи, дата публікації тощо.

#5. Скляні двері: Glassdoor показує списки вакансій і відповідну інформацію, а також огляди компаній від анонімних людей. Це допоможе вам зрозуміти свого роботодавця ще до того, як ви зможете приєднатися до нього.
Інші портали вакансій, які ви можете спробувати, це Monster, LinkUp, Dice, FlexJobs, SimplyHired, ZipRecruiter, Job2Careers і Nexxt.

Висновок 👩‍💻

Кібербезпека є прибутковою сферою, і є так багато головних уборів, які ви можете носити як професіонал з кібербезпеки. Використовуйте наведену вище інформацію, щоб дізнатися, які вакансії в сфері кібербезпеки доступні та де їх знайти, а також пройдіть курси, щоб вивчити концепції кібербезпеки або вдосконалити свої навички.