Меню гарнітури додає меню перемикання програм, коли гарнітура підключена [Android]

Музичні програми, як би їх не було багато, запропонують новий інтерфейс, новий спосіб доступу до вашої музичної бібліотеки, можливо, деякі нові функції, розумніший пошук тощо. Те, про що думають лише деякі програми, — це найважливіший аксесуар, який ми використовуємо під час прослуховування музики, тобто наші навушники. Headset Menu — це програма для Android, яка враховує ваші навушники. Додаток запускається лише тоді, коли ви підключаєте навушники. Це стосується як ваших звичайних навушників, так і гарнітур Bluetooth. Додаток надає вам доступ до програм із області сповіщень, і хоча ви можете додати до нього будь-який додаток, доцільніше додавати музичні програми тільки

  Як керувати телефоном Android без Google

Запустіть програму та виберіть, які з них ви хочете бачити в області сповіщень. Ви хочете вибрати програми, які можуть відтворювати музику; ваш браузер може, якщо ви відкриєте в ньому Soundcloud або Grooveshark. Якщо у вас встановлені програми Soundcloud або Spotify, ви можете додати їх замість них або програму для читання аудіокниг. Торкнувшись програми в області сповіщень, вона запуститься. Він також працює на заблокованому екрані, оскільки з нього можна отримати доступ до області сповіщень.

У налаштуваннях програми ви можете налаштувати програму ігнорувати гарнітури Bluetooth, і якщо ви не хочете підключати навушники щоразу, коли хочете мати можливість перемикатися між музичними програмами, ви можете налаштувати, щоб програма показувала віджети за замовчуванням.

  Як переглянути збережені паролі в Chrome для Android

Меню гарнітури — це перемикач програм. Оскільки його основним тригером є гарнітура, це змушує нас схилятися до музичних програм більше, ніж до будь-якого іншого типу програм, але він має недоліки. Якщо ви можете використовувати його для перемикання між музичними програмами, ви не можете контролювати музику, яка насправді відтворюється, і це є величезним розчаруванням.

Розглядаючи це, я уявив, що програма дозволить користувачам перемикати, з якої програми ви відтворюєте музику, без необхідності відкривати саму програму. Я припускав, що контроль перейде до нього. Хоча додаток не такий, як я сподівався, мені подобається його тригер для гарнітури та той факт, що він також підтримує гарнітури Bluetooth. Додаток новий, тому є куди вдосконалюватись, щоб ми могли розраховувати на нові функції. Наразі він доступний для завантаження лише на форумах розробників XDA, але розробник має намір зрештою надіслати його в Google Play Store.

  Як дізнатися своє поточне місцезнаходження під час дзвінка по допомогу [Android]

Установіть меню гарнітури з форуму розробників XDA