Менеджер плаваючого буфера обміну, який зберігає кілька фрагментів [Android]

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

Для користувачів ПК функція буфера обміну є так само природною, як і будь-що інше. Це дозволяє користувачам легко копіювати та вставляти текст, файли, папки тощо. На щастя для користувачів Android, функціональність копіювання та вставлення також була завжди, але схожа на функцію буфера обміну за замовчуванням на робочому столі, буфер обміну Android може зберігати лише один елемент за раз. Copy Bubble — це нова чудова маленька програма, яка покращує одноцільовий буфер обміну за замовчуванням в Android, дозволяючи вам зберігати в ньому кілька фрагментів тексту та використовувати їх у будь-який час. Але оскільки існує багато подібних додатків, які ми бачили раніше, Copy Bubble виділяється з натовпу, представляючи все у плаваючому вікні, що надає вам доступ до елементів буфера обміну на льоту, натискаючи на завжди доступну спливаючу підказку.

  Вимкнути пристрій за часом, місцем розташування, подією або контактом [Android]

Ключова концепція Copy Bubble проста; щоразу, коли ви копіюєте текстовий фрагмент, програма додаватиме його до списку, дозволяючи вам повернутися назад і вставити все, що ви виберете зі списку раніше скопійованих елементів, які можуть включати абзаци, посилання, фрагменти тексту тощо. Після встановлення Copy Bubble і відкривши його вперше, вам буде представлено вступний майстер, який знайомить вас з основними функціями програми. Ви можете прочитати їх, оскільки завжди корисно не поспішати, щоб отримати максимум від нової програми.

Після вступного екрана автоматично активується Copy Bubble, і ви можете побачити, працює він чи ні, подивившись на невелику піктограму на екрані. Ця спливаюча підказка зберігає все, що ви зберігаєте в буфері обміну, і дозволяє використовувати цю інформацію пізніше. Copy Bubble може зберігати лише текстову інформацію, що означає відсутність мультимедійного вмісту, такого як відео, зображення, музика тощо. Спливаюча підказка, яка плаває на екрані, відображає загальну кількість елементів, які ви могли зберегти. І загальна кількість збільшується, коли ви продовжуєте додавати більше інформації в буфер обміну. Ви можете переміщати плаваючу бульбашку по екрану, і вона прилипне до краю вашого дисплея.

  Застосовуйте живі фільтри до камери під час фотографування [Android]

Додаток виявляється корисним, коли справа доходить до використання раніше скопійованої інформації. Ви можете просто натиснути його плаваючу піктограму, і він відкриє список збережених елементів, що дозволить вам видалити, поділитися або повторно використовувати елемент зі списку, просто торкнувшись його.

Загалом, Copy Bubble — це чудова програма, яка надає чудово розширені функції копіювання та вставки на Android. Ви можете безкоштовно завантажити його з Google Play за посиланням нижче.

Встановіть Copy Bubble з Play Store