Медіаплеєр із широким набором сторонніх розширень

Categories:

Існує величезна кількість програм, які ви можете використовувати для керування своєю музичною бібліотекою, але це тому, що у вашому розпорядженні є безліч опцій, які змушують вирішувати, який медіаплеєр вам вибрати. Nightingale — це один із таких медіаплеєрів із відкритим вихідним кодом, який дозволяє відтворювати музичні та відеофайли на вашому комп’ютері. Але це саме те, що більшість медіаплеєрів дозволяє вам робити, чи не так? Таким чином, Nightingale виділяється з натовпу завдяки широкому набору сторонніх розширень, які ще більше покращують його функціональність. Наприклад, є розширення, яке дозволяє транслювати SoundCloud. А ще є один, який ви можете використовувати, щоб скроббувати свій Last.fm. І більше!

Інтерфейс Nightingale не є чимось приголомшливим, але, тим не менш, він виглядає досить добре. І він керує кожним медіа-файлом на вашому комп’ютері в простому та інтуїтивно зрозумілому дизайні. Інтерфейс програми містить панель відтворення у верхній частині, бічну панель ліворуч, яка дозволяє отримати доступ до підрозділів, таких як медіатека, розширення та списки відтворення, список музичних файлів у центрі та панель пісень праворуч. автоматично отримує текст поточної пісні з Інтернету.

  Як перевірити системні вимоги для гри Steam

Використання Nightingale просте і зрозуміле. Але для початку дозвольте мені розповісти вам, як додати свою музику до бази даних Nightingale. Програма дозволяє додавати окремі файли або цілі папки. Крім того, ви можете імпортувати наявні бібліотеки та списки відтворення iTunes для плавної міграції.

Коли вашу музичну бібліотеку імпортовано, решта – це проста процедура натискання та відтворення для відтворення пісні. Nightingale може працювати з більшістю аудіо- та відеоформатів без будь-яких проблем, включаючи MP3 і MP4, два широко використовувані медіаформати.

Але головна перевага Nightingale полягає в широкому розмаїтті сторонніх розширень (плагінів). Ці плагіни дозволяють передавати музику з онлайн-сервісів, таких як Last.fm та/або SoundCloud, а в деяких випадках навіть завантажувати некомерційну музику з підтримуваних служб. Щоб отримати доступ до певної служби, вам просто потрібно натиснути її плагін у розділі Радіо на бічній панелі. Наприклад, якщо ви хочете транслювати SoundCloud, просто натисніть його плагін, і він відкриється в ньому на головній панелі в центрі. Звідси ви можете шукати, додавати та слухати улюблені пісні, розміщені на сайті.

  Як назвати пристрої Smarthome для кращого керування голосом

Одна цікава функція, яку я знайшов у Nightingale, — це вбудований веб-браузер. Правильно, повноцінний веб-браузер, який дозволяє переглядати улюблені веб-сайти. Це можна отримати, натиснувши Файл > Нова вкладка на панелі меню. Звідти ви можете просто ввести адресу веб-сайту в рядку URL-адреси, щоб перейти на сайт.

Мені завжди подобалася функція міні-програвача iTunes, яка полегшує пропуск треків під час використання інших програм. На щастя, Nightingale також пропонує можливість перейти на міні-програвач. Щоб переключитися на міні-програвач, все, що вам потрібно зробити, це вибрати цю опцію в меню «Перегляд». Міні-програвач містить елементи керування відтворенням наступного, попереднього перегляду, відтворення/паузи, повзунок гучності та панель інформації про пісню. Nightingale також дозволяє вам налаштувати та використовувати гарячі клавіші для керування ним, навіть коли програма згорнута або не в фокусі, що є ще одним приємним штрихом.

  Як обчислити Z-Score за допомогою Microsoft Excel

Завдяки багатьом функціям, вбудованій веб-інтеграції та безлічі розширень сторонніх розробників, Nightingale безумовно є одним із найкращих медіа-програвачів. Він працює на Windows, Mac OS X і Linux.

Завантажити Nightingale