Максимальна кількість вкладок Обмеження відкритих вкладок у вікні [Firefox]

Вкладки є незамінною особливістю будь-якого сучасного веб-браузера. Але якщо у вас відкрито багато з них одночасно, ви помітите, що в один момент це різко вплине на стабільність вашого комп’ютера. Ваша система не тільки буде виконувати інші завдання набагато повільніше, але і ваш браузер може навіть захлинутися. З огляду на це, обмеження ваших відкритих вкладок у вікні браузера може стати остаточним способом запобігти цьому. Ще в квітні я розглянув невелике розширення під назвою xTabs, яке дозволяє встановити максимальне обмеження на кількість відкритих вкладок у Chrome. Max Tabs — це подібне доповнення, яке надає ті ж функції Firefox Mozilla і дозволяє встановлювати максимальну кількість вкладок, що відкриваються у вікні.

  Наскільки великий завеликий для документа Microsoft Word?

Доповнення без перезавантаження можна завантажити та встановити зі сховища завантажень Mozilla. Як тільки це буде зроблено, ви можете відразу використовувати Max Tabs. Додаток не містить багато налаштувань, і воно настільки ж варте, як і можливість легко вказати максимальну кількість вкладок, яку може підтримувати одне вікно браузера на екрані параметрів. Наприклад, якщо ви хочете обмежити це число до 10, просто введіть це значення в поле «Максимальна кількість вкладок», і Firefox не дозволить вам відкривати більше вкладок, ніж встановлене обмеження. Щоб відкрити більше десяти вкладок, потрібно запустити інше вікно Firefox. Ви також можете змінити, чи працює надбудова у приватному вікні чи ні.

  Як переглянути збережені паролі на Mac

Про інтерфейс користувача Max Tabs не можна говорити, крім того, що він відображає загальну кількість вкладок на панелі інструментів, що дозволяє вам стежити за тим, чи досягли ви встановленого ліміту чи ні. Коли встановлено обмеження дотику, Firefox забороняє вам відкривати додаткові вкладки, навіть якщо ви натиснете кнопку нової вкладки.

Якщо користувач намагається відкрити додаткову вкладку, перевищивши максимальну межу, Max Tabs відображає сповіщення зі спливаючою підказкою біля системної панелі, яке підказує, що вкладки більше не можна відкривати. Звичайно, Max Tabs працює лише для одного вікна, що означає, що ви завжди можете відкрити додаткові вкладки, запустивши нове вікно Firefox.

  Як встановити GCC на Ubuntu

Max Tabs — це безкоштовне доповнення для завантаження, яке працює скрізь, де працює Mozilla Firefox. Тестування проводилося на Firefox 30.

Завантажте Max Tabs для Firefox