Майже ідеальний зарядний пристрій біля ліжка для вашої екосистеми Apple

Ключові висновки

  • Nomad Stand One Max — це високоякісний і ефективний бездротовий зарядний пристрій для iPhone, Apple Watch і AirPods
  • Він має витончений чорно-білий дизайн, але на приємних на дотик ділянках накопичується пил.
  • Вам потрібно буде придбати адаптер на 30 Вт для швидкої зарядки, але док-станція того варта для користувачів екосистеми Apple

Тепер, коли зарядка Magsafe з’явилася на iPhone, компанія Nomad, відома своїми чохлами та зарядними пристроями, створила лінійку зарядних пристроїв, сумісних із Magsafe. У них є Base One, Base One Max, Stand One і тепер Stand One Max. Я вже використовую Base One Max за своїм столом, щоб заряджати AirPods і Apple Watch. Проте я був радий протестувати Nomad Stand One Max щоб скористатися перевагами режиму очікування мого iPhone на моїй тумбочці.

Nomad Stand One Max

Nomad Stand One Max — це бездротовий зарядний пристрій, призначений для заряджання iPhone, Apple Watch і AirPods/AirPods Pro, і все це в мінімалістичному та красивому окремому пристрої, який можна розташувати на тумбочці, столі чи стійкі для легкого доступу. Цей зарядний пристрій займає лише 3,23 x 5,55 x 5 дюймів, важить 1,8 фунтів і працює від одного кабелю, хоча він не постачається із зарядним блоком у коробці.

Тип зарядного пристрою MagSafe, Qi 2

Довжина кабелю 2м

Сумісний з iPhone, Apple Watch, AirPods

В комплекті зарядний пристрій, кабель

Бренд Nomad

Розміри 3,23 x 5,55 x 5 дюймів

Обертання Портрет або Альбом

Потужність зарядки 30 Вт

плюси

  • Преміальна конструкція та дизайн
  • Швидка та ефективна зарядка
  • Можна заряджати три пристрої одночасно

мінуси

  • Дорожче, ніж інші аналогічні зарядні пристрої
  • Блок живлення не входить
  • Немає режиму очікування під час заряджання годинника

Дизайн: красивий, мінімальний, функціональний і потужний

Раніше, якщо я хотів заряджати свою повсякденну техніку Apple одночасно, мені знадобилося кілька кабелів або кілька зарядних станцій. Тепер, за допомогою Stand One Max, я можу бездротово заряджати свій iPhone, AirPods і Apple Watch одночасно, використовуючи лише один кабель і один зарядний блок (хоча, на жаль, зарядний блок не входить у комплект). Nomad відокремився від інших, іноді дешевших, конкурентів, створивши чудові, елегантні та практичні продукти, які виглядають досить добре, щоб залишатися на вулиці та бути помітними майже на будь-якій тумбочці чи столі.

  13 найкращих біржових перевірок, щоб звузити вибір інвестицій

Дизайн простий: Nomad вирішив працювати з металом і склом, з можливістю вибору між чорним і білим кольорами. Вони витончені та красиві, і вони продовжують мову дизайну Apple, наче вони є частиною лінійки продуктів Apple як основний варіант заряджання.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Для швидкої зарядки всіх трьох пристроїв Stand One Max потрібен адаптер потужністю 30 Вт. Nomad може досягти високої швидкості заряджання, підключивши офіційний зарядний пристрій MFi MagSafe на 15 Вт до основного зарядного пристрою iPhone; зарядний пристрій, сумісний лише з MagSafe, не працюватиме. Крім того, Nomad додав швидкий зарядний пристрій Apple Watch (Apple Watch Series 7, 8, 9, Ultra, Ultra 2) і бездротову зарядну панель ідеального розміру 5 Вт Qi для ваших AirPods або AirPods Pro.

Nomad також переконався, що вони зробили Stand One Max досить важким, щоб додати елегантності та загального преміального досвіду своїх зарядних пристроїв — Stand One Max не є винятком. Зарядний пристрій 3-в-1 зі скла та металу важить майже 2 фунти при 1,8 фунтів, має тонку основу лише 3,2 x 5,5 дюймів і має 5 дюймів у висоту. Основа обгорнута протиковзкою гумою та має стійку до пилу та подряпин зарядну панель із ТПУ, що покращує її використання.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Зарядка ваших пристроїв за допомогою Nomad Stand One Max

Я використовував Nomad Stand One Max як зарядний пристрій біля ліжка, відколи його доставили додому в середині грудня 2023 року. Наразі я любив ним користуватися, і він майже ідеальний. Я міг би використовувати це на своєму столі, якби захотів, але наявність цього в моїй спальні на моїй тумбочці було чудовим для мого робочого процесу та того, як я взаємодію зі своїми пристроями.

  9 способів уникнути атак вішинга [+3 Spam Blocking Apps]

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Я ношу Apple Watch Series 6 якомога довше вдень, а також уночі, щоб стежити за своїм сном. Залежно від батареї, я знімаю його лише для прийняття душу та іноді на годину або близько того ввечері, коли вкладаю своїх дітей спати. Я рідко маю всі три пристрої на зарядці одночасно. Коли я це роблю, я не відчуваю розчарування в тому, що мій iPhone у портретній орієнтації.

Однак варто зазначити, що якщо у вас є Apple Watch, який заряджається, ви не можете заряджати свій iPhone в ландшафтному режимі, який, з останнім оновленням, увімкне режим очікування. Ще один елемент, про який варто згадати, полягає в тому, що якщо у вас є годинник, який заряджається з ослабленим ремінцем годинника, він може зачепити ваші AirPods, хоча завдяки лотку, в який AirPods вставляються, AirPods не рухаються.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Протягом останніх двох місяців щоденного використання Stand One Max я був у захваті від загального досвіду. Зняти мій iPhone із шайби MagSafe легко, оскільки Nomad вирішив підняти MagSafe Puck над скляною частиною настільки, щоб я міг відтягнути свій iPhone під кутом, а Stand One Max залишався нерухомим. Мені також подобається, що цей зарядний пристрій 3-в-1 займає так мало місця (3,23 x 5,55 x 5 дюймів), а для заряджання потрібен лише один кабель.

Чи варто купувати Nomad Stand One Max?

Основні переваги зарядної док-станції, як Nomad Stand One Max це ті, хто має цілу екосистему Apple. Технічно, якщо у вас є телефон, відмінний від iPhone, ви все одно можете придбати кільце або футляр, які дозволять працювати з MagSafe, і ви можете заряджати будь-який невеликий пристрій із підтримкою Qi на бездротовому зарядному пристрої Airpods. Однак жоден інший годинник не може заряджатися від зарядного пристрою Apple Watch. Таким чином, тільки якщо у вас є принаймні iPhone і Apple Watch, цей Stand One Max того вартий.

  Як перенести дані/файли на iPhone та iPad без iTunes

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Якщо ви намагаєтеся вирішити, чи вартий цей зарядний пристрій, ось ще кілька елементів, які варто звернути на увагу щодо його використання. По-перше, він працює через чохли, якщо чохол навмисно не блокує бездротову зарядку (наприклад, металева пластина або магніт, який не є MagSafe тощо). Я спробував це з набором чохлів від різних брендів, а також без чохла, і в кожному випадку наразі мій iPhone встановлювався та заряджався без проблем.

По-друге, вам знадобиться якісна цегла, інакше ви не отримаєте згаданих швидкостей. Так, ви можете обійтися дешевшою цеглою та мати функціональність, але щоб отримати повну швидкість заряджання, вам знадобиться цегла на 30 Вт, щоб супроводжувати цей зарядний пристрій.

По-третє, матеріал, який використовується для м’яких дотиків, досить швидко збирає пил. Його легко витирати, але він швидко накопичує пил, і принаймні чорна модель дуже швидко виявляє цей пил. Крім того, залежно від чохлів, які ви використовуєте, з часом біла шайба MagSafe може помітити деяку зміну кольору в точках високого дотику. Однак сама шайба MagSafe Puck залишається без пилу та подряпин.

Мені сподобалося користуватися цим зарядним пристроєм, навіть з деякими примхами чи речами, які заважають йому бути ідеальним. Якщо ви інвестуєте значні кошти в екосистему Apple, вона вам, швидше за все, теж сподобається.

Nomad Stand One Max

Nomad Stand One Max — це бездротовий зарядний пристрій, призначений для заряджання iPhone, Apple Watch і AirPods/AirPods Pro, і все це в мінімалістичному та красивому окремому пристрої, який можна розташувати на тумбочці, столі чи стійкі для легкого доступу. Цей зарядний пристрій займає лише 3,23 x 5,55 x 5 дюймів, важить 1,8 фунтів і працює від одного кабелю, хоча він не постачається із зарядним блоком у коробці.