Майбутнє без пластику без SIM-карт: революція iPhone eSIM від Holafly

| | 0 Comments| 1:04 PM
Categories:

Випустивши iPhone 15, Apple зробила значні кроки в напрямку покращення взаємодії з користувачем. Головним з них є видалення традиційного слота для SIM-карти, який було замінено вдосконаленою eSIM.

Ця модернізація iPhone є ще одним доказом прихильності Apple до інновацій. Це також означає, що ваша інформація безпечніша, ніж будь-коли раніше. Завдяки покращеним заходам безпеки ви маєте кращий захист від потенційних загроз, а усунення ризиків, пов’язаних із фізичними SIM-картами, ще більше зміцнює ваші дані.

Використовуючи цю передову технологію, Apple може створити iPhone 15 більш обтічним, ніж його попередники. Це робить пристрій більш витонченим і портативним, а отже, ідеальним супутником у подорожах.

Це також приносить набагато більше зручностей любителям Apple, які мандрують по всьому світу, з тягарем видалення місцевої SIM-карти, коли ви дістанетеся до місця призначення.

Отже, попрощайтеся з незручностями традиційної SIM-карти та привітайтеся з більш плавною, безпечною та ефективною подорожжю з iPhone eSIM.

Що таке eSIM-карта?

eSIM, або віртуальна SIM-карта, — це тип SIM-карти, який вбудовано в багато сучасних мобільних пристроїв, включаючи iPhone. Деякі планшети, розумні годинники та навіть кілька ноутбуків також мають вбудовані eSIM-карти. Вони відрізняються від традиційних SIM-карт тим, що припаяні до материнської плати. Це робить їх важко пошкодити і неможливо втратити.

Переваги та недоліки eSIM

Завдяки eSIM ви завжди будете на зв’язку, де б ви не були, а також свобода, зручність і гнучкість. Їх легко зареєструвати, і все, що потрібно, це цифрове завантаження та проста інсталяція. Ви отримаєте миттєвий доступ до своєї eSIM, і необхідність купувати фізичну SIM-карту в пункті призначення зникає разом із усіма пов’язаними з цим проблемами.

Миттєве з’єднання для передачі даних, яке ви отримуєте за допомогою eSIM, спрощує прибуття. Ви матимете доступ до інформації про аеропорт і зможете зрозуміти, як потрапити в місто з мінімальними розчаруваннями. Ви також можете відразу досліджувати своє нове місто або легко знайти свій готель, підключившись до улюбленої картографічної програми.

Однак перед покупкою eSIM потрібно перевірити сумісність із вашим пристроєм. Не всі планшети та смартфони мають вбудовану eSIM. Однак якщо у вас iPhone 2018 року або пізнішої версії, він буде Сумісність з eSIM.

  Як виправити помилки червоного світла на материнській платі

Місцева eSIM проти міжнародної eSIM: який найкращий вибір?

Місцева eSIM-карта обмежена країною чи регіоном, де ви її придбали. Це означає, що вони не дуже зручні для тих, хто любить подорожувати кількома країнами. Їм також може знадобитися трохи зусиль, щоб підключити вас. Ймовірно, вам доведеться відвідати місцевий магазин або зв’язатися з постачальником, що може зайняти деякий час і створити такі перешкоди, як мовний бар’єр і заповнення форм.

Якщо ви хочете відвідати сусідню країну чи регіон, з вас також може стягуватися плата за передачу даних у роумінгу або ви взагалі не матимете з’єднання. Крім того, ви можете розглянути локальні обмеження даних і обмеження швидкості, якщо ви інтенсивно використовуєте дані.

Це проблеми, без яких мандрівники можуть обійтися, і які можна вирішити, вибравши міжнародна eSIM планувати. Ви можете придбати тарифний план вдома перед подорожжю та активувати його, щойно прибудете в пункт призначення. Завдяки простому скануванню та легкому встановленню ваші подорожі за кордон будуть повністю змінені.

З Холафлі міжнародної eSIM, ви також отримаєте вигоду від необмежених планів даних. Вам не потрібно буде турбуватися про те, що дані закінчаться – просто встановіть eSIM і насолоджуйтеся подорожами. Просто виберіть пункт призначення, виберіть кількість днів, і все готово.

Основні міркування при переході на eSIM

Перш ніж перейти до світу eSIM, вам потрібно врахувати кілька важливих факторів.

Перший з них – це сумісність. Як уже згадувалося, ви повинні перевірити, чи є ваш пристрій Сумісність з eSIM. Багато телефонів, вироблених після 2017 року, підходять, включаючи iPhone від iPhone XS і вище.

Другим важливим фактором є те, що ваш iPhone розблоковано. Міжнародні eSIM потрібно підключитися до різних мереж по всьому світу, і ви не зможете зробити це на заблокованому телефоні. Якщо ви повністю оплатили свій iPhone, ви можете пройти процес розблокування у свого оператора.

Розвиток eSIM iPhone у США

У США Apple впровадила систему лише eSIM у своїх нових iPhone (iPhone 14 і 15). На перший погляд може здатися, що користувачів iPhone позбавляють вибору.

Однак ви можете зберігати вісім або більше номерів eSIM на своєму iPhone і навіть використовувати два одночасно. Ви можете легко керувати кожним профілем eSIM, зберігаючи свій домашній номер і номер у країні, яку ви відвідуєте.

  Як покращити використання Gmail

Хоча є деякі початкові налаштування, система лише з eSIM забезпечує незаперечну зручність і гнучкість для тих, хто часто подорожує.

Як я можу встановити eSIM на iPhone?

Встановлення a Холафлі eSIM на ваш iPhone швидко та безболісно. Ви можете встановити його перед поїздкою для зручності або після прибуття в пункт призначення. Є кілька простих способів зробити це:

Швидка передача: перетворення SIM на eSIM

Якщо у вас попередня модель iPhone 14, ви можете перетворити наявну фізичну SIM-карту на eSIM. Процес легкий, але лише якщо ваш оператор підтримує це.

 • На своєму iPhone перейдіть у «Налаштування», а потім у «Стільниковий зв’язок».
 • Торкніться «Перетворити на eSIM» (якщо ви не бачите цієї опції, ваш оператор не підтримує швидку передачу).
 • Натисніть Cellular Plan, а потім Convert to eSIM.
 • Зачекайте, доки eSIM активується, вийміть фізичну SIM-картку та перезапустіть iPhone.

Будь ласка, зверніть увагу, що ваша фізична SIM-карта дезактивується після активації вашої eSIM на вашому iPhone.

Активація за допомогою QR-коду

Якщо ваш оператор не підтримує функцію швидкого переказу, ви можете подати запит на QR-код.

Якщо ваш iPhone новий і ви тільки налаштовуєте його, торкніться «Використовувати QR-код», коли досягнете екрана «Налаштування стільникового зв’язку», а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Щоб активувати eSIM, коли ваш iPhone вже запущено, зв’яжіться зі своїм оператором безпосередньо або через його додаток, щоб отримати QR-код і код підтвердження. Після цього ви можете:

 • Відкрийте програму Камера та відскануйте QR-код.
 • Торкніться сповіщення «Виявлено план стільникового зв’язку», коли воно з’явиться.
 • Натисніть «Продовжити», а потім «Додати план стільникового зв’язку».
 • Виконайте кроки встановлення.

Ручне встановлення

Якщо з якоїсь причини вам доводиться або віддаєте перевагу робити щось вручну, ви можете:

 • Зв’яжіться зі своїм оператором, щоб отримати необхідні дані eSIM, які вам потрібно ввести.
 • Перейдіть до Налаштувань.
 • Натисніть «Стільникові дані» або «Мобільні дані».
 • Торкніться «Додати план стільникового зв’язку», а потім «Введіть дані вручну».
 • Введіть дані, надані раніше вашим оператором.

Де я можу отримати eSIM для міжнародних подорожей?

Холафлі це добре відомий і надійний онлайн-магазин eSIM з рейтингом 4,7 на Trustpilot на основі понад 30 000 відгуків. Компанія пропонує різноманітні міжнародні плани eSIM, які охоплюють понад 180 країн, від Албанії до Замбії, з необмеженими тарифними планами, доступними в більш ніж половині з них. Ви також отримуєте зручність покупки безпосередньо на веб-сайті або в додатку.

  Пояснення автоматизації DevOps [+5 Tools]

Мандрівники до Європи, Північної Америки та Азії можуть отримати особливу вигоду від цих необмежених тарифних планів. Це пояснюється тим, що ці регіони розглядаються як окремі одиниці, що економить ваші гроші та створює набагато менше клопоту.

Наприклад, ан План eSIM для Європи надає необмежену кількість даних у 35 країнах із додатковим бонусом у вигляді доступності телефонних дзвінків. Користувачі з великою кількістю даних, які залежать від життєво важливих програм, таких як карти, переклад і соціальні мережі, будуть у захваті від переваг, які може надати Holafly eSIM.

Крім того, якщо ви зіткнетеся з будь-якими проблемами, незалежно від того, де ви знаходитесь, у Holafly є спеціальна багатомовна команда підтримки клієнтів, яка працює цілодобово і без вихідних.

Покращення підключення: віртуальна SIM-карта на iPhone

Є незаперечні переваги для користувачів iPhone, які відмовляються від своїх старих фізичних SIM-карт і переходять на хвилю eSIM. Найпомітнішим є зручність і гнучкість, які виходять за рамки локального використання, змінюючи те, як мандрівники залишаються на зв’язку по всьому світу.

Прибуття з підключеним смартфоном є значною перевагою, коли ви вперше потрапляєте в незнайоме місце. Вам більше не потрібно долати мовні бар’єри чи довіряти інформації від ненадійних служб аеропорту. Ви можете отримати доступ до транспортної інформації та додатків або навіть просто знайти найкраще місце, щоб випити кави, перш ніж орієнтуватися транспортною системою, як місцевий житель.

eSIM для iPhone бездоганно інтегрує безпеку, екологічність і зручність. Відмова від фізичних SIM-карт покращує безпеку завдяки процесам активації, захищеним від втручання, і сприяє збереженню навколишнього середовища за рахунок зменшення кількості пластикових відходів.

Ця універсальність виходить за межі локального використання, забезпечуючи зручне та безпечне рішення для мандрівників, які тепер можуть отримати доступ до необмежених планів даних у всьому світі лише кількома натисканнями на Holafly додаток eSIM.

Отож, скористайтеся хвилею нової ери eSIM, забезпечуючи безперебійне підключення по всьому світу без будь-яких проблем і скористайтеся всіма перевагами функцій, які Apple запустила для вашої зручності.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.