Легко створюйте символічні посилання з графічного інтерфейсу замість командного рядка

| | 0 Comments| 2:59 AM
Categories:

Символічні посилання на папки надзвичайно корисні і не менш страшні для створення. Хоча їх створення не пов’язане строго з командним рядком, зробити це непросто. Symlink Helper – це інструмент, який спрощує створення символічних посилань. Найкраще в додатку очевидне; вам не потрібно використовувати командний рядок для створення символічного посилання, але крім цього, для тих, хто не дуже добре розуміє, як працює символічне посилання, програма значно полегшує їх створення завдяки підтримці каталогів, налаштування програми та диски.

Встановіть Symlink Helper (він не намагається встановити будь-яке програмне забезпечення, тому не соромтеся сліпо натискати «Далі»). Інтерфейс досить простий; у полі Огляд виберіть папку, на яку потрібно створити символічне посилання. У розділі “Назва цільової папки” ви можете зберегти оригінальну назву папки або використовувати інше. Перш ніж вибрати цільовий каталог, натисніть «Параметри», щоб додати його.

  Як оновити Safari на iPhone та Mac

Symlink Helper підтримує список каталогів. Натисніть «Огляд» у вікні конфігурації та виберіть папку для розміщення символічного посилання. Натисніть «Додати нове». Якщо ви маєте справу з файлами Dropbox, ви також можете дозволити переміщення метаданих до каталогу. Крім того, можна ввімкнути попередження, коли ви переміщуєте папки на інший диск або між мережевими дисками.

Після того, як ви додали каталог, поверніться до головного вікна та виберіть його зі спадного списку Цільовий каталог, де відображатимуться всі папки, які ви додали у вікні конфігурації. Натисніть «Перемістити», і буде створено символічне посилання. Symlink Helper — це інструмент для створення символічних посилань, і він вам не потрібен, щоб посилання працювали.

  Як відкрити мобільні вкладки Chrome на робочому столі

Завантажте Symlink Helper для Windows