Легко створюйте візуально приголомшливі графіки з даних електронної таблиці

Інфографіка — це просто химерні діаграми, чи не так? Я маю на увазі, що вони добре подумали, щоб створити їх, і вони чудово представляють дані, але, зрештою, це те, що вони представляють: дані. Тепер нелегко створити чудову інфографіку, але також не повинно бути клопоту використовувати власні дані в деяких гарних макетах, які нам принесли сучасні графічні конструкції. Познайомтеся з RAW, простим веб-додатком, який дає змогу копіювати вставляти дані, вибирати з багатого списку графіків та призначати свої змінні, щоб у підсумку отримати чудовий графік.

Відвідайте RAW і вставте дані з аркуша Excel. У вас є два макети, які ви можете вибрати для перегляду вставлених даних; тестовий вигляд і вигляд таблиці. Те, як ви переглядаєте ці дані, не має нічого спільного з графіком, який ви збираєтеся створити, а лише для того, щоб допомогти вам читати його легше. Перший рядок даних автоматично вважається рядком заголовка, тому відредагуйте дані відповідно до того, як вставити їх.

  Як налаштувати зовнішній вигляд субтитрів на Netflix

Прокрутіть вниз, і ви побачите список доступних графіків. Ви можете додати свій власний, але я б рекомендував використовувати один із перерахованих, щоб зрозуміти, як він працює. Програма не вибирає та не призначає змінні автоматично, щоб надати вам повний графік. Натомість він говорить вам призначити їх.

Деякі діаграми можуть підтримувати 2-4 або більше змінних, і вони можуть бути як числовими, так і рядковими. RAW повідомляє, який елемент графіка призначений для представлення числових даних, а який може представляти рядкові дані. Він також аналізує дані, які ви вставили, і визначає їх відповідно. Все, що вам потрібно зробити, це перетягнути його на відповідне місце.

  Пояснення IP-адреси маршрутизатора за замовчуванням

Після того, як ви присвоїли змінним їхнім відповідним розмірам, ви можете налаштувати зовнішній вигляд графіка. Ширину та висоту елементів графіка, а також кольори можна змінити.

Коли ви закінчите, ви можете завантажити графік у форматі SVG, PNG або JSON. Крім того, ви можете вставити графік на веб-сайт.

RAW чудовий з двох причин; якщо вам потрібно створити графік на ходу, і у вас немає потрібної програми, або, можливо, ви не знаєте, як використовувати підручну, ця веб-програма є відповіддю. Окрім того, що він незалежний від платформи (що стосується настільних комп’ютерів), це також робить створення графіків надзвичайно простим. Іншою причиною використання програми є створення візуально унікальних діаграм для використання як онлайн, так і офлайн.

  Чи справді Zoom відстежує, які програми ви використовуєте під час дзвінка?

Відвідайте RAW