techukraine.net techukraine.net Легко відновлюйте дані лінії

Легко відновлюйте дані лінії

Categories:

Вам, мабуть, пощастило, якщо ви не зазнали гніву через помилкову втрату важливих даних, таких як файли, відео чи навіть контакти будь-яким іншим способом. Tenorshare UltData Line Recovery може стати порятунком у таких ситуаціях, допомагаючи швидко й ефективно відновити втрачені дані.

Під час атаки вірусів чи зловмисного програмного забезпечення чи оновлення програмного забезпечення втрату даних можна порівняти зі стрілою. Як тільки ви випустите його з лука, ви вже не зможете його забрати назад.

Якщо вам не пощастило пройти через цей досвід, спробуйте безкоштовне онлайн-програмне забезпечення для відновлення даних або програми могли бути першою дією, яку ви зробили, щоб увійти в режим Оновлення мікропрограми пристрою (DFU) або режиму відновлення.

Тим не менш, деякі неперевірені методи можуть легко погіршити стан вас і вашого пристрою або пошкодити програмне забезпечення.

Кращою альтернативою буде представлення Програмне забезпечення Tenorshare UltData Line Recovery щоб допомогти вам відновити втрачені дані. Ласкаво просимо до нас, коли ми досліджуємо функції та переваги цього інструменту відновлення даних.

Що таке Tenorshare UltData Line Recovery?

Tenorshare UltData Line Recovery це інструмент відновлення даних, розроблений, щоб допомогти користувачам пристроїв Android та iOS відновити випадково втрачені дані. Надійне та просте у використанні програмне забезпечення може відновлювати такі дані, як повідомлення, контакти, фотографії, відео, журнали викликів тощо, з усіх типів iPhone.

Користувачі можуть відновити дані, які вони зберігали на своїх пристроях, за лічені секунди, таким чином запобігаючи повній втраті даних, включно з тими, де дані зберігалися з таких популярних програм, як WeChat, Viper і WhatsApp тощо. Крім того, програма також призначена для доступу та резервного копіювання даних із підключених пристроїв Android та iOS, а також із резервних копій файлів iCloud та iTunes.

Після того, як ви встановите програму, дотримуючись простих інструкцій на екрані «Зроби сам», ви зможете збирати дані з підключеного пристрою iOS або Android, iCloud або локального сховища iTunes.

Tenorshare UltData Line Recovery підтримує відновлення даних із більшості брендів мобільних пристроїв, зокрема LG, Samsung, Huawei, HTC тощо. Зауважте, що плата за Tenorshare UltData Line Recovery починається з передплати в розмірі 49,95 доларів США на місяць.

Основні характеристики Tenorshare UltData Line Recovery

Чи варто спробувати цей інструмент відновлення даних? Ви можете зробити висновок, переглянувши цей повний список його основних функцій.

#1. Відновлення без Root

На відміну від ваших традиційних програм відновлення лінії, де ви повинні отримати root-права на свій пристрій, перш ніж намагатися відновити втрачені або видалені дані, ви можете перейти безпосередньо до видалених даних за допомогою Tenorshare UltData без root-прав. Програма все ще може ретельно сканувати ваш пристрій і відновлювати дані, навіть якщо резервна копія не створена.

#2. Високий відсоток успішного відновлення

Tenorshare UltData Line recovery — це вдосконалений інструмент, який пропонує високий відсоток успішного відновлення для тих, хто отримує дані з пристроїв iOS або Android, незалежно від того, чи це медіафайли, чи файли документів.

  10 найкращих рішень для зарядки електромобілів для бізнесу у 2022 році

#3. Підтримка відновлення вмісту соціальних мереж

Серед найбільш продаваних переваг цього додатка — його здатність без обмежень відновлювати дані з різних облікових записів соціальних мереж, зокрема WhatsApp і WeChat.

Незалежно від того, чи йдеться про відео, голос, фотографії, наклейки чи документи, Tenorshare UltData може отримати все, що означає, що це ефективний інструмент для тих, хто використовує соціальні мережі для особистого чи ділового спілкування та ризикує втратити важливі дані.

#4. Підтримуються широкі моделі Android та iOS

Програмне забезпечення зручно полегшує відновлення даних для більшості користувачів Android та iOS і сумісне з більш ніж 6000 моделями, включаючи найновіші.

#5. Підключіться до Google Drive

Tenorshare UltData Line Recovery зручно працює з Google Drive, тобто користувачі можуть отримати доступ до різних типів файлів і відновити їх, просто торкнувшись і завантаживши та відновивши дані з Google, WhatsApp, SMS та інших.

#6. Інші важливі моменти

Додаток містить функцію покращення фотографій, яка покращує якість фотографій перед їх відновленням. Крім того, він використовує просту 3-етапну систему маніпулювання для завершення процесу відновлення даних, крім сумісності з більшістю життєвих сценаріїв, коли дані можуть бути втрачені.

Оскільки Tenorshare UltData є програмою лише для читання, ніхто інший не може отримати доступ до особистих даних користувача, що призводить до розголошення конфіденційності.

Переваги використання Tenorshare UltData Line Recovery

Tenorshare UltData Line Recovery має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та надійні можливості відновлення даних. Серед його найбільш корисних основних функцій є наступні:

❇️ Швидке та глибоке сканування: програма пропонує можливість швидкого та глибокого сканування, що полегшує комплексний процес відновлення даних. Функція швидкого сканування швидко сканує ваш пристрій, щоб отримати нещодавно видалені файли, тоді як глибокий сканер заглиблюється у ваш пристрій зберігання даних, щоб знайти раніше видалені або перезаписані дані.

❇️ Вибіркове відновлення: ця зручна функція призначена для відновлення певних або окремих типів файлів. Це дозволяє попередньо переглянути всі дані, які можна відновити, щоб вибрати лише те, що потрібно відновити.

❇️ Вилучення зламаних даних: ви також можете відновити дані з пошкодженого або невідповідного пристрою, оскільки програма може витягувати дані з пошкоджених або зламаних пристроїв. Все, що вам потрібно зробити, це підключити пристрій і слідувати простим інструкціям на екрані, і все готово.

❇️ Підтримка широкого діапазону пристроїв: Tenorshare UltData Line Recovery підтримує пристрої Android та iOS, включаючи найвідоміші бренди.

Як використовувати Tenorshare UltData для відновлення лінійних даних на iOS

Незалежно від того, чи хочете ви відновити втрачені дані лінії, такі як повідомлення, фотографії, контакти, історію дзвінків або будь-які інші файли з вашого iPhone, процес простий.

Крок 1. Завантажте та запустіть UltData LINE Recovery.

Ви повинні спочатку завантажити та запустити програму на своєму комп’ютері, а потім вибрати опцію «Пристрій».

Крок 2: Підключіть пристрій iOS до ПК/Mac.

Якщо ваш мобільний пристрій увімкнено достатньо, підключіть його до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Натисніть «Відновити», коли програма автоматично виявить ваш пристрій iOS.

Далі вам потрібно розблокувати пристрій, щоб перевірити, чи він працює оптимально та підключено через USB-кабель. На вашому пристрої може з’явитися спливаюче вікно із запитом на введення пароля: введіть пароль або торкніться опції «Довіряти», щоб ваш пристрій було виявлено миттєво.

Крок 3. Скануйте пристрій iOS на наявність втрачених даних LINE.

  6 Ринок, де можна знайти пропозиції продуктів SaaS за дешевими для стартапів

Щойно програмне забезпечення виявить ваш пристрій і підключиться до нього, воно відобразить початок процесу сканування. Терпляче зачекайте, поки завершиться процес сканування.

Крок 4: Попередній перегляд даних LINE перед відновленням.

Після завершення процесу сканування система виведе список сканованих файлів у програмі та класифікує їх відповідно. Ви можете заощадити час, ретельно вибираючи втрачені або видалені файли, які ви збираєтеся відновити.

Крок 5: Відновіть дані LINE з пристроїв iOS.

Перевіривши та вибравши втрачені або видалені файли, які ви збираєтеся відновити, завершіть процес відновлення, натиснувши кнопку «Відновити». Ви можете отримати доступ і переглянути всі відновлені дані лінії зі свого пристрою iOS або ПК/Mac.

Пропонуються різні методи відновлення чату

Відновлення Tenorshare UltData Line забезпечує три різні режими відновлення, які допомагають користувачам знаходити все за кілька секунд, не втрачаючи жодного байта вмісту.

Відновлення даних безпосередньо з пристрою iOS

Ви можете відновити дані, видалені безпосередньо з вашого iPhone або iPad. Вам потрібно скористатися функцією поглибленого сканування, щоб підключити свій пристрій до ПК/Mac, щоб отримати дані з останнього iPhone, iPad або iPod, навіть без попередньої резервної копії.

 • Підключіть iPhone/iPad/iPod до ПК/Mac
 • Запустіть процес сканування
 • Перегляньте та відновіть
 • Відновлення даних із файлу резервної копії iTunes

  Також можна попередньо переглянути файли, резервні копії яких ви могли створити в iTunes, перш ніж відновити їх вибірково на комп’ютері чи мобільному пристрої, виконавши три прості кроки.

 • Виберіть резервну копію iTunes
 • Запустіть процес сканування
 • Перегляньте та відновіть
 • Відновлення даних із резервної копії iCloud

  Ви можете швидко та легко вибірково відновити втрачені або видалені дані, які ви могли синхронізувати з iCloud, за допомогою простого процесу, дотримуючись інструкцій на екрані.

  Однак зауважте, що, хоча ця функція передбачає шифрування даних, порушення даних не відбувається, і ви можете зберегти всі завантажені дані на локальному шляху.

 • Увійдіть у свій зареєстрований обліковий запис iCloud
 • Виберіть тип даних
 • Почніть процес завантаження та відновіть
 • Немає значення, що і як ви втратили або видалили свої дані. Tenorshare UltData Line Recovery має належний режим відновлення, який допоможе вам отримати його з iPhone, iPod або iPad.

  Найпопулярніші сценарії, коли Tenorshare UltData Line Recovery є корисним

  Ви можете використовувати Tenorshare UltData Line Recovery, щоб отримати втрачені дані та створити їх резервну копію на своєму комп’ютері, щоб швидко їх відновити. Ви можете використовувати програму для сканування та відновлення різних типів даних, які можна вибірково відновити з історії лінійного чату або відсутніх груп ліній.

  Окрім отримання даних чату з конкретних записів чату та пов’язаних файлів, програма відновлює дані з прострочених файлів рядків, фотографій із простроченими рядками та відеозаписів із простроченими рядками та експортує історію лінійного чату.

  Ви також можете використовувати програмне забезпечення для резервного копіювання всіх даних лінійного чату на ПК/Mac, включаючи резервне копіювання журналу чату, фото, файлів і відео.

  Незалежно від випадкового видалення, виходу з облікового запису, системного збою, забутих паролів, скидання системи чи втрати пристрою, пошкодження екрана чи атаки вірусів чи зловмисного програмного забезпечення, Tenorshare UltData є ідеальним рішенням для відновлення втрачених, пошкоджених або видалених даних .

  Підтримувані типи даних

  Програмне забезпечення Tenorshare UltData здатне відновити вашу систему iOS, а також допомогти відновити дані. Крім того, програма підтримує кілька типів даних сканування, щоб задовольнити потреби кожної людини, наразі понад 35 різних типів даних.

    Як вимкнути Mac за допомогою терміналу

  Підтримувані типи даних включають програми для фотографій і відео, повідомлення та вкладення до повідомлень, контакти, включаючи історію дзвінків, нотатки та вкладення до нотаток. Інші – це календарі, нагадування, звукові голосові нагадування, голосова пошта та всі аудіофайли.

  Ви також можете сканувати WhatsApp і вкладення WhatsApp, повідомлення та вкладення LINE, повідомлення та вкладення WeChat, повідомлення та вкладення про дзвінки Viber, а також документи Excel, Word та PDF тощо.

  Альтернативи для відновлення лінії Tenorshare UltData

  #1. AnyRecover

  AnyRecover це комплексне програмне забезпечення для відновлення даних, призначене для відновлення видалених, пошкоджених або втрачених даних із пристроїв iPhone та iPad. Програмне забезпечення підтримує найновіші пристрої iOS, а також комп’ютери Windows/Mac, USB-накопичувачі, SD-карти, камери та інші пристрої.

  Інструмент, який вважається однією з найдоступніших альтернатив на ринку програмного забезпечення для відновлення даних, відомий тим, що відновлює цінні фотографії за допомогою функції «Відновлення фотографій зі штучним інтелектом», яка допомагає виправити розмиті або пошкоджені зображення.

  Інструмент використовує найсучаснішу технологію та зручний інтерфейс, який полегшує без зусиль відновлення втрачених або видалених фотографій незалежно від того, як сталася помилка.

  Незалежно від того, чи ви стурбовані втратою фотографій зі свого пристрою, для яких не було створено резервну копію, або ви випадково скинули заводські налаштування пристрою, втратили iPhone або стався збій системи, AnyRecover — це цінне програмне забезпечення, яке допоможе відновити цінні картини.

  #2. Fonedog

  The Набір інструментів Fonedog це унікальний інструмент відновлення даних, розроблений для iOS, який служить порталом, з якого користувачі можуть завантажувати та встановлювати різні інструменти окремо. Інструменти на порталі Fonedog включають відновлення системи, відновлення даних, передавання WhatsApp, резервне копіювання та відновлення.

  Більшість користувачів вважають Fonedog економічно ефективним, особливо якщо їм потрібен лише один із зазначених вище інструментів. Наприклад, лише інструмент для відновлення даних обійдеться лише в 39,95 доларів США, що робить його дешевшим, ніж у більшості конкурентів на ринку. Основним недоліком інструменту є те, що він підтримує лише пізніші версії пристроїв iOS.

  Ви можете почати використовувати безкоштовну версію програми для сканування свого iPhone, щоб отримати приблизне уявлення про те, чого ви можете очікувати від Fonedog. Однак безкоштовна версія не сканує фотографії та відео, лише текстові файли. Ви також не можете використовувати інструменти відновлення програми за допомогою безкоштовного завантаження, тобто ви повинні зрештою зробити покупку.

  Більшість користувачів вважають, що Fonedog трохи дорогий, враховуючи, що він коштує 89,95 доларів, тоді як інші програми з подібними функціями коштуватимуть дешевше. Він також обмежений у застосуванні, оскільки підтримує лише iPhone 5 або iPod 4 і вище.

  Висновок

  Tenorshare UltData Line Recovery, як лідер на ринку програмного забезпечення для відновлення лінійних даних, є всеосяжним. Він пропонує чудові функції, які допоможуть вам відновити втрачені, видалені або пошкоджені дані з тисяч пристроїв із високим відсотком успіху.

  Пропонуючи можливості швидкого сканування, він стає ідеальним вибором для тих, хто зацікавлений у відновленні втрачених або видалених файлів, оскільки він дуже сумісний з різними пристроями та типами файлів.

  Хоча може бути кілька областей, як-от швидкість сканування та відновлення SD-карти, їх можна трохи покращити. Загальна продуктивність інструменту виділяє його серед конкурентів. Простота використання Tenor UltData Line Recovery робить його цінним інструментом, якщо ви хочете скористатися можливостями відновлення даних.

  Далі ознайомтеся зі способами безпроблемного резервного копіювання та відновлення даних LINE.