techukraine.net techukraine.net Легкий ноутбук із надзвичайною продуктивністю

Легкий ноутбук із надзвичайною продуктивністю

| | 0 Comments| 11:15 AM
Categories:

На ринку легко знайти громіздкі ноутбуки високої потужності, а також є багато легких машин, які взагалі не мають великої потужності. The TECNO MEGABOOK T1 поєднує в собі найкраще з обох сторін, завдяки неймовірно компактній і легкій конструкції, а також високопродуктивним компонентам, які залишають конкурентів на місці.

Але що таке MEGABOOK T1 і чому ви повинні вибрати його своїм наступним ноутбуком?

TECNO MEGABOOK T1: Технічні характеристики

Як бачите, TECNO MEGABOOK T1 уміщує багато обладнання у своїй тонкій рамі. Це робить його ідеальним для школи, роботи та розваг, з достатньою потужністю для запуску професійного програмного забезпечення, наприклад Photoshop і 3DS Max.

  32 найкращі веб-програми 2014 року

ЦП

Intel Core i5 13-го покоління

ОЗП

8 ГБ, 12 ГБ або 16 ГБ

Зберігання

SSD на 512 ГБ або 1 ТБ

Дисплей

14-дюймовий IPS-дисплей FHD

Акумулятор

Акумулятор 11.4V 70Wh

TECNO MEGABOOK T1: час роботи батареї та швидка зарядка

Оснащений акумулятором ємністю 70 Вт-год МЕГАБУК T1 може забезпечити до 17,5 годин використання від одного заряду. Ви також можете скористатися перевагами швидкого заряджання за допомогою швидкого зарядного пристрою ноутбука потужністю 65 Вт для швидкої зарядки в дорозі.

TECNO MEGABOOK T1: Дисплей

The TECNO MEGABOOK T1 має приголомшливий 14-дюймовий IPS-дисплей Full-HD із співвідношенням сторін 16:10, який забезпечує більше простору, ніж більшість ноутбуків. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче професійно працювати зі своїм ноутбуком.

  Чому мікропрограмне забезпечення UEFI вашого комп’ютера потребує оновлення безпеки

TECNO MEGABOOK T1: Безпека та шасі

MEGABOOK T1 вагою лише 1,48 кг і товщиною 14,8 мм — це тонкий і легкий ноутбук, який виглядає міцним завдяки своїй алюмінієвій рамі. Ноутбук також має вбудований датчик відбитків пальців у кнопку живлення для додаткової безпеки.

TECNO MEGABOOK T1: підключення

Завдяки Wi-Fi 5/6, Bluetooth 5.1, HDMI 1.4, USB 3.1 і USB 3.0 МЕГАБУК T1 має всі з’єднання, необхідні для ефективного використання ноутбука. Ви також можете приєднати ключ до свого MEGABOOK T1, щоб розширити можливості підключення.

TECNO MEGABOOK T1: динаміки та звук

Динаміки ноутбуків часто мають недостатню потужність, але цього не можна сказати про MEGABOOK T1. Цей ноутбук має подвійні динаміки потужністю 2,5 Вт, які відтворюють насичений басовий звук, ідеальний для перегляду телепередач і фільмів або прослуховування музики.

  Як зробити вугілля в майнкрафт

TECNO MEGABOOK S1: яскраве оновлення

Окрім MEGABOOK T1, TECNO також випускає абсолютно новий MEGABOOK S1. Цей ноутбук має оновлені внутрішні компоненти та більший екран, ніж MEGABOOK T1, а також приголомшливе поліхромне фотоізомерне шасі, яке може змінювати колір.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.