Кільце Ultrahuman проти кільця Oura: яке найкраще?

| | 0 Comments| 5:35 PM
Categories:

Моніторинг здоров’я та відстеження прогресу у фізичній формі сьогодні стали чимось на зразок норми, але вибір найкращого трекера – це не просто прогулянка. Крім того, ви обираєте не лише з ряду розумних годинників, але й розумні каблучки.

Два популярних варіанти смарт-кільця, Ultrahuman і Oura Ring, пропонують чудові функції. Але який із двох найкращий для вас?

Ультралюдське кільце проти Ціни на кільце Oura

Жоден із цих переносних пристроїв не є дешевим. Oura Ring Generation 3 має дві різні варіації за різними цінами.

Oura Ring Heritage коштує щонайменше 299 доларів, тоді як Oura Ring Horizon коштує трохи дорожче – мінімум 349 доларів. Єдина різниця між цими двома моделями – зовнішній дизайн. Версія Horizon повністю вигнута, а версія Heritage має пласку верхню частину.

Якщо ви бажаєте більш ефектного покриття Oura Ring Horizon, базова ціна збільшиться. Сріблястий або чорний не вимагає додаткової плати, але Stealth (матове покриття) коштуватиме на 100 доларів дорожче, а золоте покриття коштуватиме на 150 доларів більше. Heritage пропонує однакове покриття разом із рожевим золотом, яке коштує додатково 200 доларів.

Важливо також зазначити, що ви зможете отримати дуже обмежену статистику, якщо не підпишетеся на підписку Oura Ring за 4,99 доларів США на місяць. Якщо ви хочете отримати всі запропоновані функції, вам також потрібно буде зробити цю додаткову покупку.

Кільце Ultrahuman також доступне в двох версіях: AIR, яка AIR коштує 349 доларів, і старша версія, M1. M1 поставляється як частина пакету підписки. Але ми обговорюватимемо тут лише новий пристрій AIR.

На відміну від Oura Ring Generation 3, Ultrahuman Ring AIR не стягує жодної плати за підписку. Після того, як ви купите каблучку, ви отримаєте доступ до всіх її функцій.

  Як отримати доступ до сайту Microsoft Teams SharePoint для команди

Особливості Ultrahuman Ring проти Oura Ring

Oura Ring Gen 3 і Ultrahuman Ring AIR не розроблені, щоб мати неймовірну кількість функцій, як розумні годинники. Без жодного дисплея, єдина мета кілець — контролювати певні біологічні фактори.

Oura Ring Generation 3 відстежує такі показники:

 • Пульс
 • Варіабельність серцевого ритму
 • Кроки
 • Спалені калорії
 • Рівень кисню в крові
 • Температура тіла
 • Тривалість сну та його стадії

Oura Ring Gen 3 також може передбачати місячні цикли користувачів, відстежуючи зміни температури тіла. Якщо вам важко спати, функція відстеження сну Oura може допомогти вам зрозуміти, як ви спите, показуючи, скільки часу ви витрачаєте на кожну фазу сну.

Щоб переглядати свої показники, вам потрібно встановити додаток Oura. Це безкоштовно для завантаження як на Android, так і на iOS і дозволяє бачити, як ваше тіло змінюється день у день, будь то під час неспання чи під час сну. Додаток також пропонує медитативні сеанси, які допоможуть вам розслабитися або заснути. Крім того, він веде журнал вашої «готовності», показника, який визначає, наскільки ви підготовлені до дня на основі попередніх показань.

Крім того, ви можете спілкуватися з іншими користувачами Oura за допомогою функції, відомої як Oura Circles. Тут ви можете ділитися своїми показниками та реагувати на статистику інших.

Завантажити: Oura on Android | iOS (безкоштовно)

Отже, як відповідає Ultrahuman Ring AIR?

Ultrahuman Ring AIR відстежує різні показники здоров’я, зокрема такі:

 • Пульс
 • Варіабельність серцевого ритму
 • Кроки
 • Спалені калорії
 • Рівень кисню в крові
 • Температура тіла
 • Тривалість сну та його стадії

Більше того, Ultrahuman Ring AIR використовує криву фазового відгуку (PRC), щоб показати вам зміни, які відчуває ваше тіло протягом дня у відповідь на подразники. Якщо ви відчуваєте себе трохи застряглим або млявим, Ultrahuman Ring AIR також може надіслати вам персоналізовані мотиваційні підштовхи, щоб підвищити ваш моральний дух.

Як ви вже здогадалися, вам потрібен додаток для перегляду показників кільця Ultrahuman. Це безкоштовно для завантаження на Android та iOS і містить деякі корисні функції. Наприклад, ви можете отримати доступ до безкоштовних програм тренувань з професійними тренерами та послухати розслаблюючі історії та медитаційні сеанси, коли захочете відпочити.

  Як надсилати текстові повідомлення з Chromebook

Завантажити: Ultrahuman: Metabolic Fitness for Android | iOS (безкоштовно)

Ultrahuman також пропонує безкоштовний додаток для вимірювання кільця (доступний для iOS), що може допомогти, якщо ви не впевнені, який розмір замовити. За допомогою простого сканування вашої руки програма може визначити, який розмір каблучки найкращий, щоб ви не отримали продукт, який погано підходить.

Термін служби батареї Ultrahuman Ring проти Oura Ring

З огляду на те, що ані Oura Ring Gen 3, ані Ultrahuman Ring AIR не мають цифрових дисплеїв, не дивно, що вони мають тривалий термін служби батареї. У той час як останній може працювати до чотирьох днів на одному заряді, перший ще більш вражаючий, триваючи до одного тижня.

Повна зарядка Ultrahuman Ring AIR займає близько двох годин, а Oura Ring Gen 3 — близько 80 хвилин. З точки зору часу автономної роботи та часу заряджання, Oura Ring займає перше місце.

Деталі дизайну кільця Ultrahuman і кільця Oura

Oura Ring Gen 3 і Ultrahuman Ring Air дуже схожі за своїм дизайном. Обидва кільця трохи товщі, ніж зазвичай, із датчиками на внутрішній стороні для вимірювання біологічних показників. Кожна каблучка створена для того, щоб бути витонченою та підходити для будь-якого випадку, хоча датчики роблять її більшою, ніж більшість каблучок, які ви знайдете в ювелірному магазині.

Кільце Ultrahuman Ring AIR важить від 2,4 до 3,6 грама, залежно від розміру, який ви замовляєте. Oura Ring Gen 3 важить від 4 до 6 грамів, знову ж таки залежно від замовленого розміру. Залежно від зовнішнього покриття, яке ви виберете для своєї каблучки, дизайн дещо відрізнятиметься, але це не вплине на внутрішні характеристики.

Довговічність кільця Ultrahuman проти кільця Oura

Оскільки Oura Ring Gen 3 виготовлено з легкого титану, воно має неймовірно тверду поверхню, яку дуже важко зламати. Відсутність цифрового дисплея також усуває вразливість, від якої страждають багато фітнес-годинників, а його менший розмір робить його менш мішенню для ударів і падінь.

  Як налаштувати постійний USB Ubuntu

Ultrahuman Ring AIR також відрізняється відсутністю дисплея та меншим розміром, ніж більшість інших фітнес-трекерів. Відповідно до Веб-сайт Ultrahuman RingAIR виготовлено з «винищувального титану», який також «посилено покриттям з карбіду вольфраму» для додаткової стійкості.

Обидві каблучки розроблені для повсякденного життя, однак вам слід зв’язатися зі службою підтримки, якщо ваша каблучка зазнає серйозних пошкоджень.

Чи варто купувати перстень Ультралюдини чи Ора

Oura Ring Gen 3 і Ultrahuman Ring AIR дуже схожі за своїм дизайном і функціями, але є кілька ключових відмінностей, які відрізняють їх.

Якщо ви дуже зосереджені на фітнесі, ви можете віддати перевагу Ultrahuman Ring AIR, оскільки його додаток пропонує різні тренування, такі як йога та кардіотренування. Ви також можете отримати доступ до всіх відповідних біологічних показників, які пропонує Oura, за допомогою Ultrahuman Ring AIR, і вам не потрібно платити щомісячну абонентську плату, щоб отримати доступ до всіх ваших записаних даних.

Однак ви можете придбати Oura Ring Gen 3 дешевше, якщо виберете версію Heritage із чорним або сріблястим покриттям. Але зауважте, що ця різниця приблизно в 60 доларів (порівняно зі стандартною версією Ultrahuman Ring AIR) не матиме великого значення, якщо ви платите 5 доларів на місяць за використання всіх функцій Oura Ring.

Багато хто бачить Ultrahuman Ring AIR як чудову альтернативу Oura Ring, але остання все одно є фантастичним продуктом, який допоможе вам стежити за своїм здоров’ям.

Переконайтеся, що ваше Smart Ring відповідає вашим потребам

Може бути легко вибрати будь-яке розумне кільце, яке ви бачите в рекламі чи обговоренні в Інтернеті, але важливо провести невелике дослідження, щоб визначити, який вибір найкращий для вас і вашого способу життя. Перш ніж купувати Oura Ring Gen 3 або Ultrahuman Ring AIR, зверніть увагу на наведені вище фактори, щоб переконатися, що ви приймете правильне рішення про покупку.