Курси та ресурси для початку вашої кар’єри в дизайні розмов

| | 0 Comments| 11:23 PM
Categories:

Чи плануєте ви розпочати кар’єру в галузі дизайну розмов? Якщо так, то ви прийшли в потрібне місце. Ми проведемо вас через кілька курсів і ресурсів, які можуть стати вашими найважливішими активами.

Давайте спочатку розберемося, що таке дизайн розмови, як ви можете ним стати та варіанти кар’єри в майбутньому.

Дизайнери розмов зазвичай відомі як розмовні копірайтери, дизайнери чат-ботів і дизайнери VUI. Проте він втілив у собі об’єднання копірайтерів, дизайнерів та експертів VUI. Для центральної розмовної команди ШІ це відображає консолідацію галузей.

Розмовні канали керують голосовими помічниками, чат-ботами та IVR за допомогою спеціальних команд Android та iOS. Розмова Дизайнери повинні дотримуватися підходу, який може по-різному охоплювати роботу дизайну та копірайтера.

Розмовний дизайн об’єднує технології, евристику та лінгвістику, що полегшує спілкування з іншими. Розробники забезпечили обробку природної мови, розпізнавання мовлення та розуміння природної мови, щоб запропонувати альтернативи рішенням.

Вміст пішов вперед із чат-ботами та голосовими помічниками, щоб запропонувати персоналізований досвід. Проектування за допомогою планів, текстового чату, візуального та голосового спілкування. Психологія, технології та копірайтинг є основою Conversation Designer для роботи над інтелектуальними роботами.

З огляду на це, давайте розповімо вам про те, як розпочати свою кар’єру в Conversation Design за допомогою кращих курсів і ресурсів.

Створіть кар’єру в галузі дизайну розмов за допомогою цих курсів

Розмовний дизайн зазвичай відкриває кар’єру в UX-дизайні, навчанні/лінгвістиці ШІ, дизайні продуктів і копірайтингу. Конструкції вирішують проблему та орієнтовані на користувача мислення для кінцевого користувача. Це допомагає створити зручний і згуртований досвід, зосереджений на взаємодії, чіткості та швидкості.

Ось кілька курсів, які можуть допомогти вам створити кар’єру в галузі дизайну розмов.

Сертифікація дизайнера розмов

Сертифікаційний комплект Conversation Designer Conversation Design Institute охоплює зразки діалогів, дизайн довгого хвоста, тестування чарівника з унції та дизайн блок-схеми. Мета полягає в тому, щоб привернути увагу до дизайну, орієнтованого на людину, запропонувавши абсолютно новий досвід для розмовного інтерфейсу.

Цей курс ідеально підходить для вас, якщо ви новачок у розмовному дизайні, розумієтеся на голосових помічниках або чат-ботах, маєте досвід роботи з клієнтами, дизайну досвіду, маркетингу, управління контентом, обслуговування клієнтів, дизайну продуктів тощо.

Курс охоплюватиме:

 • Агітація потреб ботів і користувачів
 • Робочий процес дизайну розмови
 • Блок-схема
 • Зразок діалогу
 • Основи письма
 • Тест «Чарівник країни Оз».

Курси пропонують глибоке розуміння розмовного дизайну, перевірений робочий процес, практичні поради, нові лекції, онлайн-доступ до понад 130 відеолекцій, навчальних матеріалів тощо.

Сертифікація ботсуспільства

Сертифікація Botsociety – курс дизайну спілкування, доступний на Udemy, охоплює основи дизайну розмов. Курс допоможе розробити голосові та чат-боти, вивівши популярність на новий рівень. Цей курс охоплює:

 • Розуміння ботсуспільства
 • Проектування, попередній перегляд, тестування, експорт і створення прототипів проектів
 • Використовуйте функції співпраці в реальному часі
 • Основи розмовного ШІ
 • Юзабіліті тестування
 • Розробляйте та створюйте прототипи голосових і чат-ботів
 • Основи проектування голосових і чат-ботів
 • Найкращі практики розмовного UX і дизайну
  Як зберегти веб-сторінку як PDF у Mozilla Firefox

6-годинний курс пропонує невеликі навчальні посібники та зареєстровані втрати від експертів, керівника відділу євангелізації – Кайо Каладо, генерального директора Botsociety – Вітторіо Банфі та виконавчого директора – Ділана Вілчковяка. Після завершення цього курсу кандидати зможуть створити розмовний прототип, зрозуміти його концепції, проекти в реальному житті, застосовувати процеси за допомогою Botsociety та знати поради щодо дизайну.

Курс ідеально підходить для спеціалістів із обробки даних, розмовних копірайтерів, розмовних дизайнерів, розробників, менеджерів із продуктів, UX-дизайнерів, інженерів, тренерів зі штучного інтелекту, письменників та кандидатів, зацікавлених у роботі над розмовними проектами.

Контакт-центр ШІ

The Contact Center AI: Курс «Основи розмовного дизайну». пропонує розуміння того, як розробляти клієнтські рішення за допомогою штучного інтелекту та його трьох стовпів – Agent Assist, Dialogflow та Insights. Професіонали створять віртуальних агентів і інтелектуальні розмови, які можуть допомогти компаніям.

Професіонали навчаться:

 • Потоки діалогу для перекладу бізнес-вимог
 • Розробка взаємодії з віртуальним помічником
 • Моніторинг, усунення несправностей і проблеми з роботою
 • Створює бізнес-додатки за допомогою середовища виконання та високорівневої розробки
 • Підтримка, встановлення та обслуговування системи та мережевих засобів
 • Кодуйте комп’ютерне програмне забезпечення за допомогою JavaScript, Python, C++ і API/SDK

Курс пропонує основи проектування розмов за допомогою інструментів, об’єктів і методів для розробки та запуску основних віртуальних агентів.

Курс дизайну розмови

Курс дизайну розмови може стати вашою дорогою для створення першокласного спілкування. Це допомагає в розробці високоякісних чат-ботів і голосових ботів, зберігаючи взаємодію з користувачем. Незалежно від того, чи є ви досвідченим розробником ботів чи початківцем, цей курс може стати для вас на шляху вперед.

Курс пропонує кандидатам знання зі створення ботів, допомагаючи їм покращити навички дизайну розмов. Він містить кілька принципів, які дозволяють професіоналам отримати глибокі знання про те саме. Безкоштовний онлайн-курс пропонує основні навички, які можуть підвищити кваліфікацію професіоналів.

Він охоплює процес і теорію предмета, що дозволяє професіоналам глибше заглибитися в нього та зрозуміти розмовний дизайн. Курс включає в себе основи розмовного штучного інтелекту, практику проектування розмов, проектування розмов, моделі процесів, вихідні дані та проектування для телефону та голосу.

Тренінг дизайну розмови

Дизайнери VoiceTech Global, Тренінг дизайну розмови може допомогти створити портфоліо, отримати реальний досвід і створити просунуту кар’єру. Він зосереджений на роботі над практичними навичками професіоналів, щоб охопити основи, фони та рівні.

Онлайн-курс охоплює поглиблений дизайн розмовного досвіду та основи дизайну розмовного досвіду. До нього входять щотижневі тренінги, наставництво 1:1, групова практика, обширні навчальні матеріали, такі як робочі зошити, відеоматеріали, тексти для читання, шаблони та унікальне тематичне дослідження мультимодального проекту Capstone.

  Як приховати повідомлення про прийняття файлів cookie з веб-сайтів

Вступ до розмовного дизайну

Voxable спеціально розробляє Вступ до розмовного дизайну створити основу для професіоналів. Курс охоплює принципи дизайну, які можуть допомогти професіоналам дізнатися про голосових помічників, чат-ботів і процеси. Він пропонує дизайнерський досвід для Samsung Bixby, Google Assistant, Amazon Alexa та Web.

Курс базується на технологіях голосового зв’язку та чату, які затребувані для оптимізації внутрішніх процесів, обслуговування клієнтів, розширення продуктів і розвитку брендів. Кандидати дізнаються:

 • Створення розмовного бренду
 • Концептуалізація
 • Використання розуміння природної мови (NLU)
 • Виявлення основних технологій і робота над ними
 • Написання структури розмови та зразки сценаріїв блок-схеми
 • Перекласти дослідження користувачів
 • Передача активів
 • Дослідження предмета
 • Доопрацювання елементів для створення інтерфейсу

Курс ідеально підходить для UX-професіоналів, студентів, дизайнерів, людей, які займаються продуктами, розробляють контент-стратегії, копірайтерів тощо.

Ресурси дизайну розмови

Робота в індустрії розмовного дизайну може бути складною, якщо ви не знаєте про її інноваційні та захоплюючі можливості. Темпи впровадження та досягнення в галузі досягли свого піку, тому важливо бути готовим до будь-якої ідеї, інновації та ідеї.

Ось деякі з важливих ресурсів, які можуть допомогти вам отримати міцну базу на ринку.

Розмовний дизайн UX

Conversational UX Design: A Practitioner’s Guide to the Natural Conversation Framework (ACM Books) Роберта Дж. Мура та Рафаеля Арара доступно на Amazon. У книзі розглядається інтерфейс природної мови, масив мікрофонів із далеким діапазоном та методи розуміння природної мови для чат-ботів і голосових помічників.

Книга розповідає про:

 • Розширювана послідовність і модель її взаємодії
 • Відповідний формат контенту
 • Шість основних дій користувача, які відповідають методу навігації
 • 100 загальних шаблонів UX з мовою шаблонів

У сучасному світі чат-боти та голосові помічники стали основним способом взаємодії з комп’ютером. Зараз він широко поширений в лабораторіях в автомобілях, настільних комп’ютерах, вітальнях і телефонах. У книгах висвітлюється аналіз розмови (CA) і описується структура природної розмови (NCF).

Він також поєднує в собі контекст розмовного інтерфейсу, демонструючи дизайн взаємодії з користувачем, наприклад нові принципи, лексику та моделі взаємодії.

Дослідження розмовного дизайну UX

Дослідження розмовного дизайну UX Маргарет Х. Шиманські, Гуан-Цзе Рен, Рафаель Арар і Роберт Дж. Мур. Книга експортує науку та UX-дизайн містить внески галузевих і академічних дослідників і розглядає фундаментальні питання.

Книга охоплює кілька розділів, зокрема:

 • Людська розмова та розмовні агенти, що охоплюють адаптацію до ініціативи клієнта та розмовні агенти для охорони здоров’я.
 • Знання агента, які допомагають користувачам розмірковувати про поведінку та агентів розмови для навігації.
 • Непорозуміння агента, що охоплює відновлення збою діалогу та навчання агентів цілеспрямованим розмовним агентам.
 • Дизайн агента, що охоплює природну структуру розмови та стиль розмови.

Він також містить тематичні дослідження щодо принципів дизайну та демонструє підходи до інтерфейсу на основі тексту та голосу. У книзі також йдеться про обмеження технологій обробки природної мови та мікрофонів для розуміння процесу.

  10 дратівливих проблем, які можна вирішити за допомогою пристроїв Smarthome

Це допомагає читачам глибоко зрозуміти перетин UX дизайну та проаналізувати людську розмову. Він висвітлив різноманітні фони, експортував розмовний UX-дизайн, створив віртуальних агентів і знайшов новий тип UX-дизайну.

Проектування голосових інтерфейсів користувача

Розробка голосових інтерфейсів користувача: принципи розмовного досвіду Кеті Перлі, доступна на Amazon, стосується голосових інтерфейсів користувача (VUI). Книга охоплює принципи дизайну всіх продуктів, таких як домашні помічники, пристрої, іграшки, мобільні програми тощо.

Книга пропонує:

 • Моніторинг додатків і підвищення їх продуктивності під час аналізу даних,
 • Включає реальні приклади VUI,
 • Розуміння концепції дизайну VUI, включаючи розмовні системи та командний контроль,
 • Вивчення практичних способів тестування,
 • Вивчення технології розпізнавання мовлення,
 • І визначитися з візуальним представленням.

Читач зможе глибоко зануритися в вимірювання продуктивності VUI, механізму розпізнавання мовлення та покращення якості.

Довідник

Посібник із розмовного дизайну для навчальних програм Роччі Луппічіні подає багатодисциплінарний обговорення, критичні погляди на дизайн і його популярні практики. Він пропонує найсучасніші виклики та проблеми, що стосуються розробників і дизайнерів мультимодального навчання.

Книга охоплює такі теми, як:

 • Розумні агенти
 • Адаптивні системи
 • Навчання в оповіді
 • Перевірка знань
 • Навчальні онлайн-спільноти
 • Дизайн розмови
 • Людська центральність
 • Розмовно-артикулюване навчання
 • Електронна дискусія
 • Теорії свідомості та багато іншого.

Він надає практичний і теоретичний підхід до структури або дизайну бесіди, знайомить із критичними сферами застосування, представляє методи навчання та обговорює кілька тенденцій або сфер. У книзі було висвітлено розробку та дизайн навчальних додатків із практичними та теоретичними знаннями щодо дизайну бесіди.

Принципи дизайну розмови

Принципи дизайну розмови – Lightning Talk з Пітером Ходжсоном розповідає про мову дизайну, засновану на людській розмові. Він демонструє технологічні обмеження, потреби користувачів і розмовний дизайн. Відео поділено на різні розділи, наприклад:

 • Принципи дизайну розмови
 • Патерни та примітиви UX, що використовують принципи
 • Дизайн контекстів користувача
 • Персонаж бренду
 • Контекстно-залежний ремонт
 • Наскрізні приклади діалогів
 • Кросплатформенні розробки

Розробка дій у Google

Розробка дій у Google підкреслює досвід дизайну, такий як дизайн взаємодії, написання UX, дизайн руху та візуальний дизайн. Він масштабує розмови пристрою та створює їх інтуїтивно та природно.

Ресурс пояснює все про дизайн розмови, як можна розпочати свою кар’єру, користувачів, персону, посібники зі стилю, дизайн кількох пристроїв, чернетки розмови, візуальні компоненти, обробку помилок і розмовні компоненти.

Висновок

Коли справа доходить до пошуку роботи в сфері розмовного дизайну, професіонали мають багато варіантів. Він включає власника продукту Chatbot, дизайнера розмов, дизайнера розмов AI та багато іншого. Професіонали відповідають за розробку орієнтованих на користувача та інноваційних інтерфейсів, які пропонують мультимодальний досвід користувача.

Ці курси та ресурси допоможуть розробити бесіду для створення та вдосконалення продукту. Це полегшує UX-дизайнерам співпрацювати з розробниками та працювати над продуктом, як вони вважають за потрібне.