Купуєте квитки онлайн? Уникайте цих 4 шахрайств Ticketmaster

| | 0 Comments| 1:26 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Шахрайство Ticketmaster передбачає продаж неіснуючих квитків або вкрадених/використаних квитків, а також встановлення підроблених ліній підтримки клієнтів.
  • Шахраї намагаються забрати платежі безпечними методами Ticketmaster, використовуючи натомість Venmo або подарункові картки.
  • Щоб уникнути шахрайства, купуйте квитки через Ticketmaster, коли це можливо, і використовуйте лише безпечні методи оплати.

Останні та найгарячіші концерти розкуповуються майже миттєво, і люди готові викласти великі гроші, щоб купити квитки інших людей. У центрі цього Ticketmaster, квиткова компанія, яку більшість людей любить ненавидіти.

На жаль, шахраї використовують Ticketmaster, щоб відокремити вболівальників від їхніх важко зароблених грошей, але ви можете навчитися виявляти та уникати шахрайства Ticketmaster.

Як працюють шахрайства Ticketmaster?

Шахраї Ticketmaster мають кілька способів позбавити вас грошей, але більшість з них поділяються на чотири категорії.

1. Продаж неіснуючого квитка

Pixabay

Іноді у шахрая немає квитків у продажу; вони просто стверджують, що так. Вони можуть спробувати переконати вас, що у них є законний квиток за допомогою підроблених фотографій чи зображень, але у них його немає.

Якщо ви купуєте квиток у них, вони можуть або надіслати вам підробку, або пообіцяти доставити його «пізніше». У будь-якому випадку ви залишитеся без квитка.

Крім того, шахрай може продати «спекулятивний квиток», де він продає квиток, який має намір придбати, коли продаж розпочнеться. Вони часто виставляють квитки на продаж до відкриття каси, але немає гарантії, що ви отримаєте те, за що заплатили.

2. Продаж вкраденого або використаного квитка

Іноді квиток є законним, але шахрай придбав його нечесним шляхом (тобто чергове шахрайство). Хоча ви можете купити справжній квиток, він все одно закінчиться погано.

  7 найкращих виправлень для фонового оновлення додатків, які не працюють на iPhone

По-перше, квиток може бути вкрадений або придбаний шляхом шахрайства з кредитною карткою. Якщо це так, власник оригінального квитка або кредитної картки може повідомити про викрадення, і Ticketmaster анулює його. До того часу, коли шахрай продасть квиток або ви спробуєте ним скористатися, він може бути позначений як нелегітимний і не може використовуватися для входу.

Іноді шахрай продає законний квиток кільком людям. Коли це трапляється, починається гонка між усіма, хто придбав копію оригіналу. Як тільки хтось використовує його для входу, ніхто інший не може використовувати його копію, а шахрай отримує гроші за той самий квиток кілька разів.

3. Фальшиві лінії та веб-сайти служби підтримки клієнтів Ticketmaster

У цьому особливо неприємному варіанті шахрайства Ticketmaster шахраї створюють підроблені веб-сайти підтримки Ticketmaster і телефонні лінії, обманюючи всіх, хто з ними зв’язується.

Шахрайство починається, коли хтось має проблеми з Ticketmaster через те, що щось не спрацювало, як вони хотіли, або через те, що його вже ошукали. Вони шукають сторінку підтримки Ticketmaster в Інтернеті та потрапляють на підроблений веб-сайт або телефонну лінію, керовану шахраями.

Коли шахрай виходить на зв’язок, він намагається переконати жертву надіслати йому гроші. Поширений трюк полягає в тому, щоб сказати людям, що їм потрібно сплатити «плату за активацію», щоб вони могли «активувати квиток». Звичайно, комісії немає; він просто наповнює кишеню шахрая.

4. Забирання процесу оплати від Ticketmaster

Шахраї ненавидять використання офіційних методів оплати. Усі надійні методи оплати мають засоби захисту від шахрайства, які захищають споживачів, якщо хтось повідомляє про шахрайство. Таким чином, шахраї намагатимуться відвести вас від офіційно підтримуваних методів оплати та пропонуватимуть альтернативні методи.

  Як згадати когось у групах iMessage на iPhone та iPad

Наприклад, шахрай може попросити вас використовувати Venmo для оплати. Venmo не є шахрайською службою, але вона не призначена для продажу продуктів онлайн. Він призначений для використання між друзями для надсилання грошей, що означає рівень довіри між вами та особою, яка просить гроші. Таким чином, він не має таких запобіжних заходів проти шахрайства, як такі служби, як PayPal.

Шахрай також може попросити вас подарункові картки для оплати. Коли ви надасте коди на подарунковій картці, вони зможуть обміняти її на те, що їм заманеться, і залишити вас без квитка.

Як уникнути шахрайства Ticketmaster

Як би страшно не звучали ці шахрайства спочатку, не засмучуйтеся. Є способи переконатися, що куплені вами квитки Ticketmaster є законними.

1. По можливості купуйте через Ticketmaster

Ticketmaster дозволяє людям продавати небажані квитки через свій веб-сайт. Якщо ви купуєте квитки через Ticketmaster, на вас поширюється весь захист, який може запропонувати служба.

На жаль, деякі постачальники квитків не дозволяють перепродаж через Ticketmaster, тому законні продавці за межами платформи все ще намагаються продати свої квитки. Однак якщо ви купуєте лише через Ticketmaster, ви будете краще підготовлені до боротьби з шахрайством.

2. Ніколи не оплачуйте квиток за допомогою незахищених методів оплати

Якщо вам потрібно відмовитися від Ticketmaster, ніколи не оплачуйте квиток, якщо продавець не використовує безпечну службу онлайн-платежів. Якщо хтось просить здійснити оплату через Venmo або подарункові картки, є велика ймовірність, що це шахрайство.

  Як додати стороннє хмарне сховище в Microsoft Teams

Сплачуйте лише безпечним способом оплати, використовуючи Ticketmaster, де це можливо. Якщо продавець відштовхується, не продовжуйте; велика ймовірність того, що ви опинилися в центрі шахрайства.

3. Ніколи не купуйте квитки, продані до відкриття каси

Викупити квиток до відкриття каси може здатися чудовим способом перемогти натовп, але ви будете купувати у «спекулятивного продавця квитків». Немає гарантії, що продавець отримає квиток, який ви щойно купили, тому не ризикуйте.

Швидкий пошук Google для “[event name] початок продажу квитків» або щось подібне має виявити, чи варто ці квитки за привабливою ціною продавати.

4. Ще раз перевірте дійсність будь-яких веб-сайтів Ticketmaster, які ви відвідуєте

Якщо ви хочете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Ticketmaster, обов’язково відвідайте правильний веб-сайт. Найкращий спосіб зробити це – піти на ticketmaster.com і натисніть кнопку «Довідка» у верхньому правому куті. Ви також можете відвідати сторінку підтримки безпосередньо за адресою help.ticketmaster.com. Пошук у веб-переглядачі може призвести до шахрайства, тому будьте обережні, перш ніж натискати посилання результатів пошуку.

Купуючи квитки онлайн, вас легко обмануть, але якщо ви дотримуєтеся цих вказівок, ви повинні бути в безпеці. І якщо ви потрапили під аферу Ticketmaster, ще не все втрачено. Ви все ще можете відвідати Контактна сторінка Ticketmaster і зверніться до офіційного агента.