Купуйте подарункові картки з Crypto за допомогою цих платформ [2022]

| | 0 Comments| 4:10 AM
Categories:

Ось посібник із крипто-подарункових карток, щоб використовувати ці комп’ютерні монети в реальних покупках, подібно до фіатної валюти.

Не чекай!

По всій видимості, уряди намагатимуться запобігти конкуренції криптовалют з фіатними валютами. Оскільки криптовалюта обіцяє децентралізацію, вона забере те, що дорого цим традиційним інституціям – владу.

Це серйозна загроза для старих добрих корумпованих фінансових структур, які насправді ніколи не сприймали людей як зацікавлену сторону.

Але технології діють як рятівники людства, цього разу як…

Крипто подарункові карти

У двох словах, ви купуєте ці картки, щоб робити повсякденні речі, як-от купувати піцу (у Dominos), замовляти поїздку (у Uber) або входити у свій улюблений сайт електронної комерції, щоб купити все, що вам потрібно.

Однак це не обмежується лише цим, і у вас є численні бренди, включно з великими брендами, як-от Apple, Amazon тощо, щоб зробити децентралізоване фінансування реальністю.

Крім того, ним можете користуватися самі або хтось, кому ви його надсилаєте. Крім того, ви можете придбати міжнародні версії товарів і послуг, щоб скористатися найкращими пропозиціями, не піклуючись про відповідну кредитну картку.

Безсумнівно, це лише початок феноменального механізму, коли криптовалюта тихо переходить у мейнстрім, підриваючи регуляторні органи.

Отже, криптовалюта більше не є просто (ризикованою) інвестицією. Вона почала ставати тим, чого від неї очікували з першого дня – діяти як ВАЛЮТА.

Отже, без зайвих слів, давайте подивимось, як це все втілиться в дію з цими криптовалютними подарунковими картками.

CoinGate

CoinGate має велику колекцію регіонів, постачальників і криптовалют для використання криптовалюти в повсякденному житті.

  Ні, 5G не викликає коронавірус

Ви можете шукати певного постачальника або переглядати категорії: електронна комерція, розваги, подорожі, ресторани тощо.

CoinGate підтримує оплату в Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron, Dogecoin, Dai, Tether тощо. Ви також можете використовувати Binance Pay, щоб скористатися цими подарунковими картками за зниженою комісією за транзакції.

Bitrefill

так само Bitrefill це ще одна платформа, на якій можна відразу відфільтрувати постачальників, що залежать від конкретного місця.

Це дає вам змогу платити біткойнами, ефірами, Dash тощо. Крім того, ви також можете використовувати Binance Pay. Список постачальників великий і залежить від вашого місцезнаходження.

Ви також можете використовувати крипто-подарункові картки для оплати комунальних послуг у деяких регіонах.

Нарешті, інтерфейс користувача чистіший, ніж у CoinGate, але слід звернути увагу на чисту суму, яку ви платите на сторінці транзакцій.

CryptoRefills

CryptoRefills це ще одна міжнародна платформа криптокарток, що має сотні брендів.

Ця платформа може похвалитися довгим списком роздрібних торговців і різними варіантами оплати, включаючи BTC, ETH, DAI, USDT, USDC тощо.

CrytoRefills також має багатий розділ поширених запитань, який можна переглянути, щоб отримати інформацію про комісії за транзакції, ліміти витрат тощо.

Coinsbee

Coinsbee має відмінну підтримку крипто-платежів і працює в усьому світі.

  Як підсумувати рядки та стовпці в Microsoft Word

Крім того, він спрощує покупки у понад 500 брендів за допомогою крипто-подарункових карток.

Ви можете почати з вибору свого регіону, потім вибрати категорію, щоб вибрати бренд і переглянути пропозицію.

Крім того, на сторінці транзакцій відображається конвертація фіатної валюти в криптовалюту, що відображає фактичний платіж. Нарешті, ви також можете вибрати використання Binance Pay на додаток до великого пулу криптовалют для оплати.

Bitpay

На додаток до багатьох криптовалют, на які ви можете розраховувати Bitpay щоб розумно використовувати свої криптовалютні інвестиції. Залежно від розташування, ви можете робити покупки в понад 250 магазинах.

Це працює інакше, ніж ті, які ми обговорювали досі. Ви можете отримати ці подарункові картки з мобільного додатку Bitpay або розширень браузера.

Згодом він фільтрує продукт, доступний у вашому регіоні. Все-таки краще перевірити регіональну присутність бренду та підтвердити у разі будь-яких неясностей.

SwiftRecharge

SwiftRechargeмобільна платформа поповнення, пропонує міжнаціональну послугу подарункових криптографічних карток у понад 120 країнах.

Тут розміщено понад 2000 брендів з усього світу. Ви починаєте з вибору регіону, і він представляє вам список доступних роздрібних продавців без будь-якого фільтра категорій.

SwiftRecharge приймає оплату в Bitcoin, Ether, USDC, USDT і за допомогою Binance Pay.

І хоча заявлена ​​кількість брендів дуже велика, ви можете отримати порівняно меншу групу на основі вашої географії.

  Як видалити профіль з Netflix

Зрештою, це найкраще для людей, які вже користуються його послугами поповнення рахунку мобільного зв’язку або тих, хто не бажає реєструватися.

eGifter

eGifter є схожою платформою, хоча й без попереднього фільтра розташування. В основному це працює в США.

Тут представлено понад 300 брендів і приймаються платежі в Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin cash тощо.

Gyft

Gyft це ексклюзивна платформа для США, яка включає 200 роздрібних торговців. Подібно до тих, які ми обговорювали, ви отримуєте інформаційну панель, щоб вибрати з доступних брендів або почати з вибору категорії.

Однак ви не отримаєте багато варіантів криптовалюти, оскільки Gyft підтримує лише платежі в біткойнах.

Висновок

Отже, це були деякі з сервісів, які полегшують використання вашої криптовалюти, окрім більш технічних випадків використання, як-от стейкинг.

Хоча використання цих комп’ютерних валют здається захоплюючим, обов’язково перевірте курс конвертації на деяких відомих платформах обміну криптовалютами.

І якщо ви новачок у цьому та зацікавлені не тільки в покупках з криптовалютами, ознайомтеся з цим криптографічним жаргоном.

Нарешті, я хотів би розповісти вам про способи заробити безкоштовну криптовалюту або перейти, щоб заробити криптотокени, де ви можете мати криптовалюту, просто пройшовши кілька кроків!